• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vefa

30 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

ahmet beycan pirahmetoğlu

sözlerinizin doğruluğuna katıldığımı belirtirim.
 • 1 Yıl Önce

Ali

İslam dini ve diğer Hristiyanlık ve Yahudilik dinleri kitaplara uymayarak uygulamada kan ve göz yaşı ile doludur. En son ve en iyisi olarak İslam dini bile mezhepsel soykırım ve vahşi katliyamlarla doludur. Mezhepsel olarak mesala Mısırda Fatımi katliyamı nüfusun %90 nın ölümüne sebep olmuş ve hristiyan kıtmilerin nüfusunun artmasına sebep olmuştur. Zira Osmanlıda Anadolu ve Balkanlarda yapılan Alevi Türkmen ve Asya göçmeni nice Türk kabilesi soykırıma mağruz kalmıştır ki kundaktaki bebekler bile katledilmiştir. Arapların İslam adına Buhara Ve Semerkantta 85.000. Türkü kadın çocuk katletmesi ve akla hayale gelmeyen işkence ve tecavüzleri unutulmadı. Hristiyanların sadece Fransada bir yıl içinde 25 milyon fakiri kilise kararıyla öldürmesi, Yahudilerin kendilerini sığınmacı kabul eden bu günkü filistindeki Kenan halkının soyunu kurttuğu katliyamları ve ıraktaki soykırımları en sonunda Roma Pagan ordusu tarafından durdurulmuştu. Bunun gibi binlerce kaliyam ve zulümle dolu dinler tarihinde simdiki insanlardan iyi ahlak, dürüstlük, edep gibi meziyetler beklemek zor olsa gerek. Bizim gibi müslümanları müslüman yapmaya çalışan ve kendileri haricindeki tüm müslümanları kafir sayan bir cemaat ve tarikat düzenimiz varken (bu akla ziyan bir durumdur). Asıl İslamın yıkılışı Müslümanları kafir sayıp kendi sapkın inançları doğrultusunda devşirmek isteyen sayıları 3.000. 'ni geçen tarikatlardır ve yakın zamanda bir birlerini boğazlayacaklardır. Endülüs Emevi devletinde 3.500 tarikat vardı ve devleti bunlar yıktı, daha yakın olan Sicilya'daki İslam devletide 3 tarikat sebebiyle oldu, ikisindede kendi çıkarları için hristiyanlarla anlaşıp diğer tarikatları devre dışı bırakmak isterken hepsi soykırıma maruz kaldı ve çoğu yokoldu, bunlardan kaçanlar özellikle Osmanlıya kendi yapılarını kurarak yavaş yavaş gizlice güçlenip devleti yıktılar. Şimdi ise Osmanlıdan kalan Endülüs artıkları Türk Devletini yıkmak üzere, belkide yıkıldı, zira ahlak ve Türk töresi Türk düşünce ve atadan gelen yapısı bozuldu. Galiba bizi bitirmek ve topraklarımızı paylaşmak için tam anlaşamadılarki ayaktayız. Tarih geri kalmış cahil milletler için tekerrürden ibarettir.
 • 1 Yıl Önce

Fatih

Ellerinize sağlık Üstad
 • 1 Yıl Önce

Meftun

Amin ecmain
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Çelebi anac

Dinozorus düşünce sakinimlari vefaymis neymiş vefa erbakanin önüne set gerenlere destek olmak için onu arkadan kuşatıp yalnız bırakıp netenyahunun yanında gülücükler atıp netenyahuya İsrail'in başkenti Kudüs diye televizyonlara poz vermek degilmi ve Erbakan'ın onyillarca süren mücadelesi ile dalga geçip ülkeyi ve ne kadar değerli kuruluşu varsa yabancılara satmak degilmi  
 • 1 Yıl Önce

Mütedeyyin ama açgözlülerin dikkatine ...

Kavacık'ta tanınmış, yüz yıllık aile olduklarını iddia edilen baba oğul, ticaret yapacağız bahanesi ile 50 milyon liralık dolandırıcılık yaptı.... 
 • 1 Yıl Önce

M. Arpacı

Laiklik adına din eğitimini, ahlah eğitimini yasaklayıp bugünki nesil ve ortam meydana geltirildi. Yeni ve milli bir anayasa şart.
 • 1 Yıl Önce

Ferhat dan Ahmed61

Şüphesiz Allah azze ve celle Resul Allah efendimizi alemlere rahmet olarak gönderdi. Ben Allah azze cellenin açik bir ayet ile tasarruf etmediği mevlüt kandillerini bidat olarak görüyorum. Kadir gecesi ve mirac olayi alemlerin rabbi tarafindan tasarruf edilen ve resul Allah efendimiz tarafindanda yad edilen günlerdir. Kisacasi ilk genersyonda yaşayan tabiin olarak nitelendirdiğimiz sahabe de böyle bir uygulama yapmamıştir. 
 • 1 Yıl Önce

mithat

ve elykum selam ALLAH razı olsun
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

Ferat:Kutlu doğum sana ne zarar veriyor? Nesinden rahassız oluyorsun? Senin başka uğraşın yokmu?senin derdin ne?Bu gece milyonlarca insan Toplu halde duedecek,ibadatü taette bulunacak bunlar seni rahassızmi ediyor rahassız..
 • 1 Yıl Önce

Deniz

hiç kimsenin derûnî ilim sahibi olmasını gerektirmeyen apaçık Kur'ân , sünnet emirleri , ayet ve hadisleri mevcut rabbimize şükürler olsun... ilkokula yeni başlamış ya da okur yazar olmasa dahi meczuplar , deliler hariç her insanın bilebilecegi hükümler var ....mesela biri ; "ÇALMAYACAKSIN " diye emrediyor .... yani başkalarının hakkına el uzatmayacaksın , diye emrediyor ..... yalnız müslümanlara değil bu emir , dört kitabın dördünde de , dört mezhebin dördünde de hüküm aynı ..... ÇALMAYACAKSIN ,diyor ..... allâme î cihân olmaya hiç gerek yok , IQ'su 55 olan bile anlar ..... bırakın 140 olmasını.... bir de bu kadar âlim ulema hazret mübarek şıh şeyh gavus kainat imâmı ( sümüklü de olsa ) yine başbuğlar , reyisler , ismiyle müsemma güya milliyetçi lider devletler , hazneviler , cubbeliler cübbesizler ve finalde parmak arası terlikleriyle VİP Taliban velinimetlerimiz var ......ama her nasılsa hırsızlık YOLSUZLUK rüşvet zimmet irtikap ihtilas ihalelere fesat karıştırma , dolandırıcılık, nitelikli dolandırıcılık , yüzyılın iyilik hareketi deyip bin yılın SOYGUNUNU yapan DENİZ FENERLERİ , MÜMİNLERİN AİLE DOLANDIRICISI JET FADILLAR , vs vs vs hepsi bizde ..... Almanya da her nasılsa bizde ki mubareklerin binde biri yok ama oralarda işler daha iyi yürüyor sanki .....orda işler yürüyor , bizde birileri yürütüyor ..... arada ki " tü" bize ...... ..
 • 1 Yıl Önce

Tahir’den mahir’e

İndirilen din Kuran-ı Azimüşşan; uydurulan din ise Mustafa islam(sız)oğl(an) dır.
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

KANDİLİMİZ KUTLU OLSUN.İYİKİ DOĞDUN YARESULELLAH.SONSUZLARCA SELAT VE SELAM OLSUN ALİNE VE ASHABINA....
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Eğer Allah a ve Resul Allah efendimize ahdimizi bozmadığimizi ve onlara bağliliğimizi kanitlamak istiyor isek bunu kutlu doğum günü altinda tertiplediğimiz Mevlidler ile kanitlayamayiz. Yoksa Allah azze ve celle doğum günü kutlayanlara zafer mi vaad ediyorda biz mi Kuran ve sünneti yanlış anladik? biz böyle bir uygulamayi ne Kur'anda nede islami berrak bir şekilde yaşayan ilk generasyon sahabede gördük? Allah azze ve celle Resulun doğum gününü kutlayanlara bakarak onları mükafatlandirmaz, bilakis Allah azze ve celle Resul Allah gibi dininii yaşayarak iman edenlere ve onun gibi mücadele edenlere katından zafer ve mükafat vaad ediyor. Allah azze ve celle ve resul Allah efendimiz dinini ve davasını rituelleştirip sadece doğum gününe indirgeyerek bundan ibaret gibiymiş gibi göstermelik bir din yaşayanlardan razi olmaz. ALLAH azze ve celle Resul Allah gibi iman edenlerden ve direniş gösterenleren razi olur. Hiristiyanlar gibi hac takarak ve çam ağacini süsleyerek hz isa as doğumunu kutlayarak Allah ın dinini doğum gününe indirgeyenleri ne Allah azze ve Cellenin rizasini, nede zafer vaadini kazanabilirler, ne de Hz. Isa as ma bağliliklarinı böyle batil ve bidat bir uygulama ile kanitlayabilirler. Bilakis onlar görüntüden ibaret olan uygulamalara gözlerini ve kulaklari açiyorlar , fakat Allah in Hz. Isa as. aracılıği ile vahy ettiği ayetlere ve hakikate kulaklarini ve gözlerini kapatmiyorlaymiydi. Bize ne oldu hiristiyanlari gelenekleri bizim dinimizede sirayet etti. Bir gurup sinradan müslüman olmuş ulemsnin uygulamalarini alarak nas gibi inandik. Dolayisiyla Müslümanlarin bugün kutlu doğum günü adi altinda mevlüt tertiplemesi caiz midir? Müslüman bugün beyin ölümü geçiriyor, muslimin mevlüdü Hz. Pe,ganberi örnek alarak mücadele ve direnişten ibarettir. Muslimlerin izzeti ayaklar altinda çiğnenirken, müslim kadinlarin teseddürüne el uzatilirken, muslim kadinlarin çin ve arakan ve diğer coğrafyalarda irzina geçilirken müslümanin kutlama yapmasi caizmidir? Ne kadar uygundur, bu uygulamadan resul Allah efendimiz memnun kalırmıydi? Resul Allah efendimiz şayet hayatta olsa idi müminler eseraret altinda iken işkencelere maruz kalmış iken bizzat kendisi islami mücadeleyi doğum günü kutlamasina indirgiyerek yryüzünde olup bitenlere bihaber olurmuydu? yoksa muslimleri muvahhid kullar olmalari için terbiye eder daha sonra bu kullarini toplar ve atina binerek esaret ve işkence altinda olan muslimlerin yardimina ve imdadina yetişmezmiydi? Hutbelerde doğum günü fetvasi vermekten ziyade diriliş fetvasi verirdi. Eyy müslümanim diye geçinen müminler önce size soruyorum? Resul Allah efendimizin doğum günü kutlamasina laik olabilmek için önce düştüğün yerden ayağa kalkman gerekmiyormu?
 • 1 Yıl Önce

sürgün dünya

Vefa denilince ömer halisdemir geldi aklıma insan öyle bir anda karışık veriler arasında kafa karışıklıkları yasayabilir mesela komutan bunlar hainlik yapıyor evladım demiştir tamam da insan zihni o karışıklıktaki verileri birşeyler yapmalıyız noktasından tercüme ederek cesareti yoketmesede zamana yayacak kıracak onlarca secenek üretebilir mesela gelen kişi odasına gecene kadar tarafsızmış yada olayları anlamamış gözükmek odasına geçtikten sonra harekete gecmek işte bence orada anadolunun ekmeğini yemenin özelliği çıkmış ortaya muhtemelen belindeki silaha şöyle bir dokunmuştur anlaşıldı bu gece zamana yaymak değil tarih yazma gecesi tarih yazılacaksa yazarız komutan ne dedi birşeyler yapmalıyız ömer mi dedi yok bu işin sonunda şehitlik var hakkını helal et dedi (demiş) artık ömeri tutamazsın giriş kapısına dikilir işte buradayım beyler bayanlar ister tek tek ister toplu gelin der zamana yaymayı bizde biliriz fakat hissediyorum bu gece tarih yazma (tarihe not düşmek) gecesi yazalım şu tarihi der adı da ömerdir zaten umuyoruz ki ömer halisdemir fethi sekin isimleri özellikle okullarda bir şekilde yer bulur anlatılır
 • 1 Yıl Önce

Mahir

Bizim Hasan , 50 eski TL'ye 2000 yılında 84 litre benzin alıyordu ,2021 de 6 küsur litre benzin alıyor ... Merkelin Hans'ı , 50 Euro'ya 2000 yılında 38 litre benzin alıyordu , 2021 yılında 34 litre benzin alıyor .... hani ben hep 50 liralık alıyorum diyenler var ya .....hani bir de aşırı sempatik bakan !? vardı ', " maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz "demişti.... yine at izi izine karıştı gayrı bana dualar deyip bir gece yarısı erenlere karışmıştı , o gün bugün yok .. dolar maaşlarımızı alıyor , dört işlem bilen ya da pazara giden herkes biliyor...
 • 1 Yıl Önce

Yolda bırakılanlar

Küçükken Kur'an kursunda ve akabinde imamhatip de, hocalarımızın öğrettiği: "müslüman eliyle, diliyle, beliyle insanlara zarar vermeyen, yalan söylemeyen, söz verdiğinde sözünde duran, emanete hıyânet etmeyen kişidir" tanımı, hâlâ hafızamda. Ama bugünkü müslümanların yaptıklarını gördükçe, müslümanların islamdan ne kadar çok uzaklaştıklarını, icraatlarının Müslümanlığın kuralları ile uyuşmadığını görüyoruz. Ondan sonrada; gençlerin niçin deizme yöneldiğini sorguluyoruz. Durum vahim.
 • 1 Yıl Önce

Muhammed

Vefa demen Abdullah demek diyen kardeşimize, Böyle bir günde dahi bu kadar siyasî kalabilmek, düşünebilmek problemli bir duruma işaret ediyor Kardeşim seçim zamanı bir oy kadar etkimiz var sabahtan aksama konuşsak ne çıkar Ahirette anca günahlarını alıyoruz sevmediğimiz kişilerin dâhi Sana bir kardeş dost tavsiyesi bu mübarek günde gel şahsi hayatımızda ki kusurlarla uğraşalım bunlarla yaka paça olalım bunun kazancı ahiret adına 100 de 100 Selam ve Sevgiler
 • 1 Yıl Önce

Mihâl

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ticaret hacmi katlanarak büyüyen Afrika kıtasına çıkarma yapıyor. 4 GÜN 3 ÜLKE Erdoğan'ın 3 ülkeyi kapsayan ve 4 gün sürecek Afrika ziyareti bugün başlıyor. Cumhurbaşkanı Angola, Togo ve Nijerya'yı ziyaret edecek. Amaç Afrika ülkeleri ile ilişkilerin daha da geliştirilmesi.... bundan yirmi gün önce ,24. 09.2021 AB Komisyonu, Türkiye'yi Ortadoğu ve Kuzey Afrika birimine kaydırdı... "AB'nin iç işi, izahat gerektirmiyor" AB'nin dışişleri birimi olan EEAS'den Euronews Türkçe'ye konuşan bir başka kaynak da "Bu tür iç yapılanmaların tamamen AB'nin kendisini ilgilendiren şeyler olduğunu ve dışarıya karşı herhangi bir açıklama veya izahat gerektirmediğini" kaydetti. AB antlaşmasında COĞRAFİ OLARAK Avrupa'da yer almayan ülkelerin , AB ÜYESİ OLAMAYACAKLARI KURALI BULUNUYOR..... yeni birimimiz hayırlı olsun .....Afrika Afganistan ligi ... Tora Bora mağaraları...mağara devrine dönüş .... freni patlamış kamyon gibi ....
 • 1 Yıl Önce

sevda

Hocam Resullahın doğum günü ile ölüm günleri aynı, hicri Rebiülevvel ayının 12 si...Enteresan değil mi?Yaratanın bir matematiksel hesapları var 63 yaşında vefaat (Teslanın 3,6,9 formülünü keşfetmesi gibi) 3 , 6 , 3+6=9 ????? Bana enteresan geliyor...
 • 1 Yıl Önce

Serdar Günay

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir...
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Kim ahdini bozarsa, ancak kendi zararına bozmuş olur. Kim de Allah ile olan ahdine vefâ gösterirse, Allah ona büyük bir mükâfat verecektir”, “Bana verdiğiniz sözü yerine getirin ki, ben de size vâ’dettiklerimi vereyim”, Allah azze celleye verdeğimiz ahdimizi bozduk çünkü şeytan ve dostlarinin ayak izlerini takip etdik. Hayra dua eder gibi şerre dua ettik. Kendi ellerimizin işledikleri şirk yüzünden yeryüzünde şeytanin maskarasi olarak kendi ellerimiz ile kendimizi zelil eyledik. Halbuki rabbimiz bizim iyiliğimizi istiyor ve bizi apaçik düşmanimiz olan şeytan a karşı ikaz ediyor. Şimdi bu toplumun çocuklarının üst katinda elinde tesbih babaanneleri ağliyor, ara katta analari sevgilileri ile meşru bir şekilde aşk yaşiyor. Babalari ise poskolojik şiddet gerekçesi ile ya kahve köşelerinde yada kodeste aşağikik maymunlar gibi pinekliyor. Yarabbi el mustahak, yarabbi el kaharm yarabbi el Hakim. Kim olaki nizamül islam ı terk eylerde şeytan ve dostlarinin ayak izlerinden yürürde hayatina ticaretinden tutun aile politikalarina kadar kendilerini ilah yerine koyan insi şeytanlarin hükümleri ile şekil verirsen yeryüzünde zelil ahiretinde ise aci verici bir azab bekliyor.
 • 1 Yıl Önce

Adem

Ey Davud! Seni yeryüzünde halife kıldık. (Öyleyse) insanlar arasında hak ile hükmet. Sakın hevaya/arzuya uyma, yoksa seni, Allah’ın yolundan saptırır. Hiç şüphesiz, Allah’ın yolundan sapanlara, Hesap Günü'nü unuttukları için çetin bir azap vardır. (38/Sâd 26
 • 1 Yıl Önce

VEFA DEMEK, AHMET DAVUTOĞLU DEMEKTİR

Abdullah demektir Ali demektir. Dünyanın en VEFALI İnsanı DAVUTOĞLU dur, ben söylemiyorum KENDİSİ Söyledi.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet şerif (yorumsuz)

﴾1﴿ Yaratan rabbinin adıyla oku! ﴾2﴿ O, insanı alaktan (asılıp tutunan zigottan) yaratmıştır. ﴾3-5﴿ Oku! Kalemle (yazmayı) öğreten, (böylece) insana bilmediğini bildiren rabbin sonsuz kerem sahibidir./Alak suresi
 • 1 Yıl Önce

Mehmet şerif (Vefa Yüce Allaha verilen söze ve onun insana verdiği ilk şekle, o en güzel yaradılışa bağlı kalmaktır)

Değerli hocam ve yorumcu kardeşlerim aşağılayan veya alay eden ya da nefret eden tiksinen insanı gördüğünüzde bilin ki o kalpte Allaha dair çok az birşey vardır, Çünkü Allah c.c nin dini rahmet dini, İnsan fıtratı ise iyilik üzerinedir. Bütün bunları bir kenara bırakıp nefsinin tasmasını takmış insan için ne yapılabilir Selam deyip geçmek mi ? Sözün en güzeliyle uyarmak mı? Yüce Allah onun için de hayırlı bir yol nasip eder kim bilir? Selametle kalın.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet şerif

Değerli hocam şu sıralar kısa bir zaman önce vefat eden annem için dua ediyorum (Allahtan çektiği ölüm acısını azaltmasını diliyorum ayrıca günahlarının bağışlanmasını) Akla şöyle bir soru gelebilir: bitmiş olay için dua edilir mi? Hep bu yanılgıya düşüyoruz.Yüce Allah için şimdi dün veya yarın geçirli değil ,Yaradan zamanın ötesindedir. Zamana esir olan bizleriz.
 • 1 Yıl Önce

Kerem

Mesela devlet adamlarının vefalı olması.. Vaktiyle abi diyerek saygı gösterdiği adamı parti teşkilatlarının önüne atmak, insafına bırakmak gibi...
 • 1 Yıl Önce

Oğuz

zevkler ve renkler tartışılmaz , kişiye özeldir derler ....benim anlamadığım husus şudur ... birileri ihvancı Suriyelileri çok sevebilir , yine envai çeşit sapığın barındığı İdlibdekileri de kucaklamak isteyebilir , yine Afganistan'da uyuşturucu dahil hertürlü sapkınlıkla iştigal eden CIA pici vahhabi selefi el kaide ve Talibancıları da çok sevebilirler... birbirlerine mübarek olsunlar , Türkiye'den uzak olsunlar .... onları bırakamayız biz AYNIYIZ , Türk'ten vazgeçerim Suriyelilerden vazgeçemem diyenler kendileri İdlibe gidip orada yaşasalar .... veya yılın 6 ayı idlib'te , 6 ayını Kabil de gecirseler ....bizden ırak , Allah'a yakın olsalar .... Türk hariç her millete aşık olanlar , Türk deyince tüyleri diken diken olanlar gidebilirler....kişi sevdigiyle beraberdir ..... gitsinler , birbirlerine mübarek olsunlar...
 • 1 Yıl Önce

Mahir

İndirilen din ya da uydurulan din .....1400 yıldır .... Büyük fotoğraf'a yakından bakarsak ... Yeşil kuşak , BOP , GOP , DİNLERARASI DİALOĞ , medeniyetler ittifakı vs ..... senaryonun yazarı ve yapımcısı.... MOSSAD -CİA - MI6 ortak yapım ......önümüzde ki on yılın senaryosu şu .... ŞİÎ- SÜNNÎ SAVAŞ VE KATLİAMLARI ..... pentagon sözcüsü ne demişti ; Şiiler ve Sünniler birbirlerinin kanlarını kurutuncaya kadar savaşsınlar , demişti.... Tarihin karanlık bir döneminden ele alırsak , HUMEYNİ kimdir ?.... ŞAH döneminde İran'dan Bursa'ya , Bursa'da bir yıl kaldıktan sonra Fransa'ya götürülüp , rolü ezberletilen bir casusdur.... Araplara Lawrence ,bize FETÖ , FARSLAR'A HUMEYNİ ..... HUMEYNİ , İRAN'IN FETÖSÜDÜR .... projedir , tıpkı FETULCİA gibi ...15 temmuz başarılı olsaydı FETTOŞ da Amerika'dan tıpkı humeyninin PARİS'TEN uçakla Tahran'a gönderildiği gibi gönderilecekti Türkiye'ye, vazifesini ifâ maksadıyla ....şimdi gelelim bugünün planına .... MÜSLÜMAN KİMLİĞİNİN , ayrıca hasseten TÜRK KİMLİĞİNİN bütün dünyada ŞEYTANLAŞTIRILIP , İNSANLIK DÜŞMANI ilan edilip mahkum edilmesi , evangelist siyonistlerin meşru hedefi haline getirilmesi .... nası olsa dünyada inanmaya hazır milyarlarca saf , cahil , dangalak zavallı da mevcut , mebzul miktarda .... yine el kaide , Taliban , HTŞ , BOKO HARAM , IŞİD vs bunlar da selefi vahhabi SÜNNİ figuranlar.....bunlar da tıpkı HUMEYNİ , tıpkı FETTOŞ gibi CIA+MOSSAD+ MI6' in PİCLERİ ... suni döllenme yoluyla doğurulmuş nesepleri gayrı sahih İngiliz picleridir bunlar ..... gayrı meşru ilişkilerden suni döllenme yoluyla doğan piclerdir bunlar .... vazifeleri bütün insanlığı müslümanlardan , özellikle müslüman Türk milletinden nefret ettirmek ve hedef haline getirmek.....IŞİD (K) HORASAN- UYGUR'a dikkat ..... filmin nefret edilen karakteri , filmin Erol Taş'ı o olacak ....uzun yıllar herkes duyacak , canlı bomba ve patlayıcı yüklü kamyon terör eylemleriyle .....%100 CIA ürünüdür, made in USA ....bu projenin başta FETÖ - PKK - HÜDÂPAR olmak üzere içerde ki bütün işbirlikçi hainler müstehaklarını bulacaklar.... Lawrence'ler hiç bitmedi , bir feto derken , bin FETÖ oldu .....küçük ama çok önemli bir bilgi ... 10 yıl öncenin Hollywood yapımı bir radikal İslamcı terör filmi .... film de teröristlerin buluşup , örgütsel faaliyetler yaptıkları terör üssü camiinin adı ne biliyormusunuz ?....ben seyrettigim için söyleyeyim ; "EL-ANKARA CAMİİ "...senaryo çok eski ....bizim gibi saatlik , günlük plan yapmıyorlar ... en az 50 - 100 yıllık ..
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23