• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Suali mukadderler ve Olimpiyad gerçeği

43 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

demir

Seçim yakındır elbet  
 • 1 Yıl Önce

Erd2

PAN,Yunan mitinde orman ve çiftçilerin tanrısı,hani şu altı keçi üstü insan olan şey,çiftçiler PAN i mutlu edebilmek için sürekli flüt veya benzeri enstrumanlar caliyormus (kavalin etki alanını bilemem)ama bizim buralardada ogunlerden esintiler var,hatta panflut denir sözde yanflut ama PAN in yan ile ilgisi hiçbir dilde yoktur .Ama PAN birçok şeyde zikrediliyor.Yan demek left veya right veya Side tır. Ama durmadan zikrediyoruz PAN i
 • 1 Yıl Önce

Yarın ne olsun konu, ne koyalım adını duyarmısın göçmenlerin feryadını

ülkesin kaybetmiş savaş maduru ne yazarsan yaz yorumu degiştirmez durumu, bileşmişmilletler sanıyordukki bitecek dertler oysa dert üsttünne dert ekler dünya yangında bir kurtarıcı bekler sıra kimde daha tayinım çıkmadı, Allahım yardım et caniler kan dökmeden bıkmmadı.
 • 1 Yıl Önce

////

Hesap veremeyen hesap soramaz...hoca bilge tarafın konuşmuş....ALİMLİK BAŞKA BİLGELİK BAMBAŞKA....BİLGELİK HZ ADEMİN MİRASIDIR....
 • 1 Yıl Önce

1234

AZİZ BEY...;Bir ilmihal kitabı alıp okuyup bilgilenip uygulamak yeter niyeti düzgün olana...fetöde sözde alimdi... 
 • 1 Yıl Önce

1234

Dinde komisyonculuğa ve komisyonculara yer ve ihtiyaç yoktur...
 • 1 Yıl Önce

Vahit

T ile biten kelimeleri D ile yazınca daha dindar old mu düşünüyorsunuz?? Ah ahh bu kafa yedi bitirdi ülkeyi
 • 1 Yıl Önce

Seda

Rana'ya katiliyorum....bu sorular eşliğinde ben de soruyorum amac sagligimiz mi yoksa asi olmayanlarla mucadelemi...devlet isi gucu birakmis bu sviyi yapmadik kimse kalmasin onun derdine düşmüş...
 • 1 Yıl Önce

Arayış ve adayış

Insanoğlu çağlar boyunca kendine tapılacak putlar yapiyor. Illa bunun zeus, alollo, afrodit veya lat uzza falan gibi isimleri ve heykellerinin olmasi gerekmiyor bugun de para, luks otomobiller, yalar, vs şekline dönüşmüş durumda insanların kendini adadıkları tapındıkları şeyler. bu yüzden olimpiyatları dışlamakla çoklu tanrı inancına son vermek mümkün değil. Bugunun dini inanci materyalizm hedonizm tüm insanlığı sarmış durumda en çok da dindar görünenleri. Onlardaki kadın mal mulk mevki makam hırsını ateistlerde görmeyisimiz dikkatini çekiyor insanın. Insanlarda bu hirs olmaz mi olur ama dindar oldugunu iddia edenlerde çok fazlasiyla olunca kafalarda soru isareti olusuyor, deistlik böyle böyle artıyor sanırım.
 • 1 Yıl Önce

Bizim yorumlar ne kadar etkili oluyor bilen varmı

gün boyu yazıyok bazen rakip yorumculara kızıyok, akşam oluyor sabah tekrar kaldıgımız yerden devam. badanaç denen zemin kaygan motor çalışıyor tekerler dönüyor ama ilerlemiyor.
 • 1 Yıl Önce

miy

hocam spor yorumlarınız güzel bir de şu ayın plüton ile oluşturduğu açıya göre yengeç burcunu neler bekliyor onu yazsanız. mersin idman yurdu transferleri için duyum varsa alalım.
 • 1 Yıl Önce

[email protected]

*Merak ettiğimiz için soruyoruz ;* "Aşı olmayanlar haftada iki kez pcr testi yaptıracak ve toplu alanlara, okullara öyle girecek" denildi ya... Peki,aşı olanlar da virüs taşıyor. Aşı olanlar da hastalığı kapıyor, hastanelik oluyor. Bir öğretmen aşı olmadığı için ders verebilmek için haftada iki kez pcr testi yaptıracak. Negatif çıktığı müddetçe okula gidecek. Ama aşı olduğu için hiçbir mobing uygulanmayan, pcr testi yaptırmayan öğretmenler de virüsü taşıyabilecek. Ve bunu kimse bilmeyecek. Yine aynı şekilde aşı olmayan kişi pcr testi yaptıracak ve otobüse öyle binecek. Yan koltukta oturan yolcu aşılı olduğu için test yaptırmayacak ama virüsü taşıyor olabilecek. Kimse de bunu bilmeyecek. bu kadar aşı ısrarı çok tuhaf,şüpheli Nasıl çözülecek bu durum?
 • 1 Yıl Önce

serhat

Taliban'ın zaferi inşallah hayırlara vesile olur.Dünya üzerinde örnek olabilecek Şeriatla yönetilen bir ülkeye ihtiyaç var. 
 • 1 Yıl Önce

Aziz Metin

1234- : Oeki sana bir soru; size şu şu tlf.numarası kadar yakın şu kurum. Arayın ama onların isteklerine kulak vermeyin, o yakınlık size fayda verir mi? Veyahut bize şah damarımızdan yakının manası senin anladığın gibi ise o zaman hiç çalışma, okuma, sana ilimler, bilimler hoppadan kafana yerleştirilsin, alim ol, bilim adamı ol. Var mı böyle bedavacılık? Alimler olmazsa biz neyi bilir ve neyi başarabiliriz? Öğretmen ne ise alım de o. Sonra kur'anda, Allah'a karşı gelmekten, ancak alimler sakınırlar ve daha bir çok ayet alimlerin üstünlüğüne işaret etmiyor mu?
 • 1 Yıl Önce

serhat

Taliban'ın zaferi inşallah hayırlara vesile olur.Dünya üzerinde örnek olabilecek Şeriatla yönetilen bir ülkeye ihtiyaç var. burada Taliban'a görevler düşüyor. Kurandaki emir ve ilkelere gore hareket etmeleri yeterli olacaktır. inşaallah kuresel emperyalizim ile savasacakar , tarikat ve mezhepçilikten uzak duracaklar,Kuranda olmayan cezaları İslam'da varmış gibi uygulamayacaklar. İnşallah Afganistan'da Allah'ın razı olacağı bir şer'i bir sistem uygularlar.Taliban; şeriat ilkelerinden,kararlı tutumundan asla taviz vermemelidir.yumuşak mesajlara soylemlere gerek yok,şeriat ne diyosa o.islam duşmanlarına yumusak davranmak,affetmek bu katilleri sadece cesaretlendirir ve azdırır.eger islam duşmanlarının elinde olsa talibanı bir kaşık suda bogarlar .yerli işbirlikci medyanın talibana karşı nefret dili buna ornektir.neticede bu zaferi nasib eden Allahtır.kuresel emperyalizm siyonistler; taliban liderligini kontrol altına almak isteyecektir. mutlaka taliban yonetimini yumuşatmak,ılımlılaştırmak suud gibi,iran gibi uydu devlet haline getirmek isteyecektir.taliban yoneticilerine suikastler duzenleyeceklerdir.savas kesinlikle bitmedi rehavet yok, tam tersi süreç yeni bir ivme kazanarak devam ediyor.bu mucadelede dunyaya ornek olacak şer'i bir yonetim kurması için talibana destek vermek islami ve insani bir gorevdir,sorumluluktur.
 • 1 Yıl Önce

Aziz Metin

Yaa Abdurrahman bey, senin de.dlin bir türlü varmıyor bunları yerden yere vurmaya. G....ü çıplak bir fahşayı yere göğe sığdıramıyorlar işte. Ne farkları var CHP'den???
 • 1 Yıl Önce

Uganda, Somali, Zaire vesaire...

Hristiyanlar da bir ümmet, müslümanlar da bir ümmet ama kavga içindeler.. çünkü çağımız ümmetler çağı değil milletler çağı... kusura bakma muhterem, Türk milletini Afrikalı kabilelerle bir TUTAMAZSIN!
 • 1 Yıl Önce

Namyelüs

Milliyetçilik yapmayın ümmetçilik yapın mı demek istiyorsun?Her ülke yaşamını kendi din anlayışına göre düzenliyor görmüyor musun?Bahsettiğin ümmet hayal oldu bilmiyor musun?
 • 1 Yıl Önce

Okur

Muhterem yazar; Yazılarında ve televizyon konuşmalarında iktidarın yanlışlarını, eksik taraflarını ve uyarılarınızı dile getiriyorsunuz. Hiç dikkate alındığını gördünüz mü.
 • 1 Yıl Önce

1234

SİZE ŞAH DAMARINIZ KADAR YAKINIM DİYEN YARATANI "ALİM" PEŞİNDE ARAYAN AKLIN............!?!?!
 • 1 Yıl Önce

Türkçe öğretmeni

Olimpiyad,Media, vijdan.. sayın yazar Türkçe yazıp Türkçe konuşursanız daha iyi olur. Yok eğer ben kelimelerin orijinalini yazıyorum diyorsanız o zaman tüm yazdıklarınız hatalı..
 • 1 Yıl Önce

arif korkmaz

Tanrılar milattan önce kraldılar.İnsanlar sarayların tapınakların piramitlerin... bir tarafında kurban dahi keser bu tanrılara sunarlardı.Bugün sporcular eğer tanrılara tören yapıyorsa o halde bugün insanlara KURBAN KESEREK tanrılara adıyorlar diyebilir miyiz.sıra spora mı geldi.
 • 1 Yıl Önce

Çuhadaroğlu

Siz din düsturlarından bahs ediyorsunuz, halbuki siyasetçi ekseriyetle hakiki dindar olmaz, hakiki dindar da siyasetle iştigal etmez. Siyasetin gaddar düsturu olan, Hükümetin selameti, devletin menfaati için, şahıslar feda edilir. Bu siyasiler hükümetlerinin selametini ve devletin menfaatini şahıslara tercih ediyorlar ve şahısların zararını esas almıyorlar. Halbuki dinimiz bir kişinin hakkını herşeyden üstün tutuyor. Binaenaleyh bu siyasi akıllıların anlayışları ve düsturları toplumda dini akıl ve dinin düsturları telakki ediliyor. Onun için onların siyasetlerinin dine muhalif yönleri her zaman gündemde tutulmalı. Mesela YENİ ANAYASA.
 • 1 Yıl Önce

mehmet ali

yazıyı okuyunca korktum bizim vatandaş şimdi bu tanrıları yaratıcı ile karıştırır sporculara saldırır mı dini tören yapıyorsunuz tanrılara tanrı tektir diye.bahsedilen tanrıların sadece insan oldukları o zamanın yönetici liderleri için kullanılan bir tabirdir.Krallara tanrı kraliçeye tanrıça denir..)))
 • 1 Yıl Önce

Elhamdülillah

Allah razı olsun sizden,Allah için bize yazmaya devam edin,biz buna öyle muhtacız ki...Elhamdülillah ...
 • 1 Yıl Önce

futbolla tamamen imandan kopan çok büyük kitle

neden bir türk, uluslararası karı olimpiyatlarından çok mutlu? çünkü tv’ de 7 gün ve 24 saat sürekli futbol seyrede seyrede dini ve imanı tamamen yok oldu da ondan, ama haberi yok! ölen diğer imansız arkadaşına cennette olmasını dileyecek kadar imansız.
 • 1 Yıl Önce

Bir gün sönmüş yanardag patladıgında kimse mani olamaz

Çünki mazlumların ahı indirir şahı taşeronluk yapmayın dünyayya tapmayın.
 • 1 Yıl Önce

güle oynaya cehenneme doğru

Müşrikler Kabe’yi çırılçıplak tavaf(?) ediyorlardı. Bedri Baykam ise: çıplak karıları yağlayarak kumda güreştiren bir ressamdı! Peki bugünkü olimpiyatların Bedri Baykam organizasyonundan farkı nedir? Türkler neden oradalar: elbette ki dinden çıktıkları için.
 • 1 Yıl Önce

Adalet !

Devlet=Ehliyet, Emanet ve Adalet. “Siyaset vekalet müessesesidir. İstişare ve şûra esastır.” Doğru, ancak, gerçekte vekalet müessesesinde vekiller asillerden üstün haklara nasıl sahip olmaktadır ?. Ne mi bu üstünlükler: dokunulmazlık, maaş, emeklilik, koruma, sağlık giderleri, kişi başı bedava 12 impilant, (milletin ağzında diş yok!)v.b saymakla bitmez…Belediye başkanı yeniden girdiği seçimi kaybetmiş, seçilememiş vekaleti kaybetmiş ama altında ömür boyu araba tahsisi “yağma hasanın böreği” !. Yeni düzenlemeler ile Seçilmiş ve Yargı Mensuplarına tanınan ayrıcalıklar kaldırılmalıdır. Vekil “Asilin” sahip olduğu hakların üzerinde bir hakka sahip olmamalı.. Vekil ve Devlet kademesi ücretlerinde en yüksek gelir en düşük gelirin 4 katını geçmemelidir.
 • 1 Yıl Önce

Abdülhamit

Millet neden bu talibana işide yada el kaideye tepkili biliyomusunuz. Gerçekten şeriat kanunları olsa osmanlıdaki gibi herkes alkislicak ama bunlarınki ciasal islam ve bir-çok bu dini liderim diyen üst düzeylerin çocukları abd yada ingilterede okuyor sonra garip halkın çocuklarına eziyet baskı zorlama ,hele o kız çocukları yazık hepimizin bacısı kızı var.sonra bu liderler başları sıkışınca soluğu ingiltere de alıyorlar himaye ediliyorlar. Lawrenceler bitmez malsef
 • 1 Yıl Önce

ne müslümanlığı , ne insanlığı .... ne de hayvanlığı...bunlar başka bi şey....

Irak'tan kaçırılan ezici kadın, 12 ay boyunca ondan ona "satıldı." Köle olarak Ezidi kadını alanlar, daha sonra bir başkasına sattı.... Bir süre sonra Alman medyasından iki kanal, kadının izini sürmeye başladı. Gazeteciler kadının ailesinin, çocuklarını kurtarma çabasına an an eşlik etti. Aile, önce Ebu Mital adlı aracıyla anlaştı. Mital, "satışta" olan kadın ve çocuklar için örgütle temas kurdu. Görüntülü habere göre, militanlarla pazarlık yapan Mital, Gaziantep’te sadece Suriyelilerin çalıştığı ve para sayma makinesinden başka herhangi bir eşyanın bulunmadığı bir ofiste yaptığı görüşmede, kadın ve üç çocuğu için 20 bin dolar, 11 yaşındaki bir başka çocuk için 15 bin dolar ödemeyi kabul etti ve parayı buradakilere teslim etti. Otele gidip beklemesi söylenen Mital’e, bir süre sonra IŞİD’den ofise yatırdığı paranın kendilerine ulaştığını bildiren mesaj WhatsApp üzerinden geldi. Mital’e, rehinelerin teslim edileceği yer bildirildi. Kadın ve çocukları teslim edildi. Mital de onları aileye teslim etti. Büyük mutlulukla evine dönmek isteyen kadın, kocasının öldürüldüğünü o sırada öğrendi. Haberin devamında ise Mital’in IŞİD’in son 1 yılda Ezidi kadınların köle ticaretinden 2 buçuk milyon dolar kazandığına yönelik sözleri yer aldı. Haber çıktıktan sonra dönemin Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı’nın şikâyetiyle konu savcılığa taşındı. Savcılık da Gaziantep’teki ofise baskın yaptırdı. Baskının sonucunda Suriyeli altı kişi gözaltına alındı. Altı kişinin üzerinde ve ofiste yapılan aramada para alışverişinde kullanıldığı sanılan çok sayıda gerçek nüfus cüzdanı bulundu. yine tarih 21.yüzyıl , yer Ankara.... KÖLE VE CARİYE TİCARETİ....Daha önce de Ankara’da, IŞİD emirinin "cariyesi" olan, küçük yaşta "kölesi olduğu" kişinin cinsel saldırısı sonucunda bir çocuk dünyaya getiren küçük bir kız, ağabeyinin ısrarlı takibi sonrasında bulunmuştu..... IŞİD’liler, Suriye’de şimdilik kaybettikleri düzenlerini, bir biçimde, bir yerlerde sürdürüyor. Ve ne hikmetse yakalansalar bile başlarına bir iş gelmiyor. *** Afganistan’da da olacaklar belli. Köleleştirilen, satılan, yok edilmek istenilen, hayatları ellerinden alınan yine kadınlar ve kız çocukları olacak. "Şirin" görsellere, "gömlek değiştirdik" beyanlarına, ılımlı mesajlara inanmak için bir neden yok. "Ulusal çıkar" gibi bir gerekçeyle, bu insanlık suçlarını işleyen örgütlere prim verecek kararlar almak da sadece o ülkenin tarihinde karanlık izler bırakmak anlamına gelecektir...... Dünya zalim ve iki yüzlü. Başta kendi refahını sürdürebilmek için bu ülkelerin halklarını feda edip, kibirli sözlerle bir de mevcut durumu yorumlamaya kalkan Batılı ülkeler..... Adaletsizliği görmek güç değil.... Durulacak yeri belirlemek de öyle…
 • 1 Yıl Önce

Sayın dilipak bütün sormak istedigimmizi sıralamışsın bize söz kalmamış

eh bizede teşekür etmek düşer, yaprak düşer piyasa borsa düşer insanda düşer. biz isllamı beceremedik toni blayirin baldızı bbaşını kapatmış müslüman oldugunu söylüyor görevi ggazeticiymiş lauren booth mülteci kaplarını geziyormuş onları görünce çok aglıyormuş sultan ahmete gelenlere yardımcı olacakmış osmanlıyı islamı ögretecekmiş bizdekiler Gavurluga özenirken ilin ingilizi müslüman halka islamı anlatacakmış diyanete kadurolu girse bari.
 • 1 Yıl Önce

Reçeteyi yazmışsınız...

"Siyasette en çok sorulan-sorulacak olan konular şunlar: Rüşvet, torpil, iltimas, haksız kazanç, adalet. Aslında bunların hepsinin kökeninde Ehliyet, Emanet ve Adalet var! Devlet, siyaset bu sacayağı üzerinde durur. Bunlardan biri kırılırsa vay o halkın da, yöneticilerinin de başına geleceklere." -Sayın hocam maraza teşhisi koymuşsunuz. Daha ne olsun, görmeyen gözlere gündüz fener mi yakmanız gerekiyor.?
 • 1 Yıl Önce

dila

ülkede şike yapıldı.. trabzonsporun hakkını gasp edenleri de yaz..
 • 1 Yıl Önce

CEVDETT

OLİMPİYATLAR O ZAMAN DEDİĞİN ŞEYLER İÇİN YAPILIYORDU AMA ŞİMDİ DEVLETLER ARASI BİR YARIŞMA VE SIRALAMA GENELLİKLE HANGİ DEVLETİN DÜNYA ÜZERİNDE HANGİ SEVİYEDE GELİŞMİŞ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. 1-ABD 2-ÇİN 3-JAPONYA 4-İNGİLTERE ............ 35-TÜRKİYE. İŞTE GERÇEK BU. BİR TÜRLÜ ŞAHLANAMADIK GİTTİ... SPOR YARIŞMALARINA KENDİ DEĞERLERİMİZLE KATILMA İSTEĞİNİ BELİRTEBİLİRİZ AMA O İSTEK FEDERASYONDA OLURSA...
 • 1 Yıl Önce

Hakkı

Kabenin tavafi konusunda da tarihi süreci bize anlatirmisin hocam. Kaynaklarda bu konuda yeterli bilgi yok. O da toplumun geleneği ile ilgili sanırım.
 • 1 Yıl Önce

####

İlaç demişsinde yazar bey; kanser ilaçları gümrükten giriş fiatına göre 400 kat fiat artışı ile eczane raflarına geliyor....buna bişey yapan yada yapmak isteyen yada yapabilen varmı....ilacı üreten gavur gavurda buradaki namussuz alçak düzen ve düzenbaz ne hoca....SEN HANGİ DİN HANGİ SİYASET HANGİ MİLLİDEN YERLİDEN BAHSEDİYORSUN..
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

İNGİLTERE BAŞBAKANI BORİS JOHNSON : TALİBANLA ÇALIŞABİLİRİZ dedi ... çalışırlar , 110 yıl önce de ŞERİF HUSEYNLERLE , SUUDİ PRENS SELMANIN DEDELERİYLE çalışmışlardı.... Lawrence’ın Türk katliamı Lawrence savaş boyunca Irak Cephesi komutanı Sakallı Nurettin Paşa’nın sınırlı kuvvetle düzenli İngiliz birliklerine karşı elde ettiği muazzam zaferler ve Fahrettin Paşa’nın Medine’de gösterdiği destansı direniş sebebiyle Türk askerine karşı büyük bir nefret hissine kapılmıştı. Lawrence’ın beklediği fırsat, Şam kuşatmasıyla Eylül 1918 yılında eline geçecekti. ....Çoğu teslim olmak için ateş etmeyen binlerce Türk askerini “ ESİR ALMAK YOK ” emri vererek katlettirmişti.... Şerif Hüseyin ve oğlu Abdullah'ın paralı askerlerinden ve bedevilerden oluşan Lawrence birlikleri teslim olan 10 bin civarında Osmanlı askerinin kafasını kesmek suretiyle şehit etmişti....sonunda Osmanlı devleti parçalanmıştı....
 • 1 Yıl Önce

Nerdesin be agabi dükkanı açmadın yorumları bekliyok

hadi gari
 • 1 Yıl Önce

Nereden nereye...

Allah razı olsun.Akledenler için,aydınlatıcı bir şekilde ele alınmış konu.İnşAllah bir uyanışa vesile olur bu yazı ya da kendine getirir uyutulmuşları
 • 1 Yıl Önce

İlbeyhan

Taliban’ın meşhur İNSAN KASABI “ KASAP BARADAR ” yıllar önce Amerikan güçleri tarafından yakalanıp, Asya’da Amerika’nın bir başka uydusu olan Pakistan’da hapse tıkılmıştı, her ne hikmetse bu insan kasabının kafasına bir kurşun sıkılıp, işi bitirilmemişti, son kullanım tarihi getirilmemişti. Üç sene önce CIA bu insan kasabını Pakistan’daki hapishane deliğinden çıkarıp, KATAR'A GÖTÜRDÜ ve orada BEYEFENDİYE sessiz sedasız sürdüreceği bir inziva ortamı hazırlandı, kendisine tahsis edilen ve KORUMA ALTINDA yaşadığı küçük SARAY YAVRUSUNDA keyfine bakmaya başlamıştı.... Bugünse, bu İNSAN KASABI Afganistan’ın BAŞINA GEÇİRİLMEK üzere AFGANİSTAN ’a GERİ GETİRİLDİ..... Tahmin ettiğiniz gibi ÖZEL bir UÇAKLA geldi.... UÇAK KİMİNDİ , acep diye sorsak!!! Tabi ki dedemindi, başka kimin olacak!!! Dedemin ( uncle sam ) uçakları birini götüyor, ötekini getiriyor!!! Dünya tarihinde ilk defa, aynı zamanda dünyanın en büyük UYUŞTURUCU KARTELİ de olan bir terör örgütü bir devletin iktidarına geliyor ve bu tezgah tamamen AMERİKA ’nın hazırladığı bir TEZGAH neticesinde oluyor. Bu oluşumun tüm Asya, Ortadoğu ve Avrupa  coğrafyasına birincil ve artçıl ETKİLERİ OLACAK.... İşin bir diğer ilginç tarafı, Amerikan askeri gücünün etkisiyle Afganistan’daki Taliban güçleri genellikle deliklerinde saklanıyorlardı, yok edilme korkusuyla kimse fare deliklerinden dışarı çıkmıyordu. Dünya bir taraftan pandemik şartlarla uğraşırken, durduk yerde birdenbire radikal, fanatik ve kindar İslamcıların en tehlikelileri, kendilerini iktidardan uzaklaştıran AMERİKA ELİYLE tekrar İKTİDARA GETİRİLİYOR !!! HANGİ AMERİKA? binbir surat ... PKK’yı, IŞİD’i, Taliban’ı, El-Kaide’yi kendi çıkarları doğrultusunda yaratıp, kendi çıkarları doğrultusunda kullanan Amerika! Peki, şimdi bu manevrayı niye yapıyor dersiniz!!! Söyleyim, RUSYA ve ÇİN ile ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE KAVGA EDERKEN yeni MAŞALARA ihtiyacı var da ondan!....... GÖNÜLLÜ MAŞA KİM ACEB ???????? ......bir zamanlar bir de BOP ve eşbaşkanları vardı... devam ediyorlar mı acep....????? her iki dünyada elim azab var.....savaş meşru bir sebep olmadıkça cinayettir.....hele hele emperyalist katil USA ile aynı safta....veya başka bir katil ile aynı safta .... .
 • 1 Yıl Önce

Dedem Korkut

Allah'ın ayetlerini inkâr edenler , hem bu dünyada hemde ebedîyen yapıp ettiklerinin karşılığını buldular , bulacaklar.... Tabiatın her zerresi , Allah'ın ayetleridir..... Dereler , denizler , ormanlar , dağlar ,bulutlar , yağmurlar , kurtlar kuşlar , börtü böcek ..... Allah'ı zikrederler ....Hepsi yaradanın ayetleridir.....bir ahenk içinde emrolunana uyarlar ..... insanlar hariç.... ne de zalim ,ne de cahildir insanoğlu...... sanki kendisini ıslah etmiş gibi dereleri ıslah etmeye kalkışır.... her iki tarafına da yüksek binalar , dükkanlar yapar , kâr ettim diye sevinir ..... oysa DERELER DE , ALLAH'IN AYETLERİDİR ..... ALLAH'IN HÜKMÜNDEN ASLA SAPMAZLAR .....ENİ SONU HÜKMÜ YERİNE GETİRİRLER.... ve günün sonunda cahil ve açgözlü zalim insan , AFET OLDU , FACİA OLDU der.... oysa en büyük AFET, en büyük FACİA insanın kendisidir... 
 • 1 Yıl Önce

Mahir

LGBTİ , LUTİLİK ....dün gece de voleybol bayan milli takım forması sırtındaydı EBRAR KARAKURT denen sapmışın... çıkarsın o formayı , gitsin ...... milli takım forması ile gençlere kötü örnek olmak ,sapkınlıklara taviz , teşvik , tâltif suçtur......SPOR BAKANI ANAYASAL SUÇ İŞLİYOR....Bknz. T.C.Anayasası.58.madde .2.fıkra. Gençliğin Korunması Devlet, gençleri alkol düşkünlüğünden, UYUŞTURUCU MADDELERDEN, suçluluk, kumar ve benzeri KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN ve CEHALETTEN korumak için gerekli tedbirleri alır.....GENÇLİK SPOR BAKANI VE DİĞER YETKİLİLER MESULDÜR.... bu arada TÜRKİYE'NİN YENİ PANDEMİSİ UYUŞTURUCUDUR.... MİLLİ SEFERBERLİK İLAN EDİLMELİ , BÜYÜK PATRONLAR İÇİN İDAM GETİRİLMELİDİR.... mücadele etmeyen veya edemeyen istifa etmelidir ... torbacılarla olmaz bu iş ....
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23