• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye oltayı yutan balık mı?

67 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

yücel belli

bomboş bir yazi daha nereden tutsan elinde kaliyor 
 • 1 Yıl Önce

Cabbar kılıç

TC devleti sonuçla uğraşıp halkıyla cedelleşene kadar sebeple uğraşsın.
 • 1 Yıl Önce

Pınar küre

Ama onlar görmüyorlar ve çay atmaya devam ediyorlar
 • 1 Yıl Önce

Ahmet Üveysi İlhan

Başına düşünce kaya, dönüp baksanda arkaya, gidenler gitmiş, kendin kalmışsın yaya!..
 • 1 Yıl Önce

Adı bende saklı

TEGİN, hükümete veya Tayyip Erdoğan'a yönelik eleştirilerinden dolayı değil egosundan ve kibirli söyleminden dolayı yalnız kaldı 
 • 1 Yıl Önce

Erkut

Yaşlı Kızılderili reisi ve torunu kulübelerinin önünde oturmuşlar, az ötede birbirleriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, öteki siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendisini bildiğinden bu yana o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli gözününde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk kulübeyi korumak için bir köpeğin yeterli olduğunu düşünüyor, dedesinin neden ikinci köpeğe gereksinim duyduğunu ve renklerinin neden illa da siyah ve beyaz olduğunu anlamak istiyordu artık. Torununun bu yöndeki sorusunu, yaşlı reis bilgece bir gülümsemeyle yanıtladı: "Onlar benim için iki simgedir yavrum." dedi; "Biri iyiliğin, öteki kötülüğün simgesidir. Aynen bu köpekler gibi, iyilik ve kötülük de içimizde sürekli bir savaş içindedir. Onları seyrettikçe ben hep bunu düşünürüm. Onun için sürekli yanımda tutarım onları." Çocuk sözün burasına bir nokta koydu; "Onların arasında bir savaş varsa, kazananı, kaybedeni de olmalı" dedi; yeniden sordu: "Dede, sence hangisi kazanıyor bu savaşı?" Reis, şu yanıtı verdi: "Ben, hangisini daha çok beslersem, savaşı o kazanır." #Hayrı da,şerri de yaratan Rabbim dir. Bizleri hayrı seçenlerden eylesin,Sırat-ı Müstakim'e eriştirsin .Amin.#
 • 1 Yıl Önce

Al-i İmran Suresi 154.Ayet

O gamdan sonra size bir güven duygusu ve bir kesimi rahatlatan tatlı bir uyku verdi.
 • 1 Yıl Önce

####

Varyantlar bitmez....biter diyen KOSKOCA BİR YALAN SÖYLÜYOR..
 • 1 Yıl Önce

YA RABBİ

naim babüroğlu insanın içini acıtacak görüntüler yayınlıyor....günlerce ağladım ve sana yalvardım....ama kesin bir iradeyle yangını söndür diyemedim...hayatım boyunca edindiğim en büyük tecrübe senin istediğinin hep benim istediğimden çok daha şerefli güzel ve üstün olduğunu görmektir....eğer ısrar edersem belki takdir ettiğin bir hayrı bozarım diye korktum.... 
 • 1 Yıl Önce

sefer dede

yalancıyı arılar soksunmu,gel Manisa'ya dometes 5 kilo 10 TL var,7 kilo 10 TL var
 • 1 Yıl Önce

Vehbi

Sayısal olarak dünya beşten büyük bunu bilmek,demek de kolay değil, fakat yemi yutmuş ve ümmete yutturmuş olmakla lafta kalmasıın,ayinesi işi olsun inşallah.
 • 1 Yıl Önce

Aykırı

Pazarda hıyar hala 7 liraya domat ise 5.. ne yapcaz biz fakirler???
 • 1 Yıl Önce

Salak

DSO yu ulkeden kovun Global cakallara yem etmeyin 
 • 1 Yıl Önce

Tosuncan

Sırf bu şeytanın uşaklarına
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

Bire zalım zalım zalım hangi ehlisünnet alımı Hz muaviyeye dil uzattı?Hz.Alide bizimdir, Hz Muaviye'de bizimdir,Ebu zerde bizimdir... 
 • 1 Yıl Önce

Mehmet şerif (Birlik vaktidir)

Değerli hocam ülkenin doğusu sel batısı yangınla boğuşuyor.Allah c.c yanan ormanlarımızı söndürmek için canla başla uğraşan kardeşlerimizin yardımcısı olsun. 
 • 1 Yıl Önce

AKINCI

turkiyeyi oltadaki balık yapılırken ne kadar katkınız var acaba....Sizi ALLAHA havale ediyorum
 • 1 Yıl Önce

Pala Aslan

Abdurrahman Dilipak en beğendiğim yazar olmaya doğru hızla ilerliyor. Sağ, sol, liberal, muhafazakar her taraftan bepenilşykr, çözümleri de çok rasyonel.
 • 1 Yıl Önce

Tam bir sukut u hayal...

Oysa bizler ne hayaller kurmuştuk
 • 1 Yıl Önce

Romen Diyojen

GDO 'lu ürünlere hibrit tohumlara neden savaş açılmadı? Yiyorsunuz ama beslenemiyorsunuz 
 • 1 Yıl Önce

eğitim mücadelesi

ailenin; çocuğuna üniversiteyi kazandırabilmesi için çalmadık kurs kapısı, dökmediği para yok! ne öğretiyorlar üniversitede: nöroloji, genoloji, aşı! e, aşıya karşısın! ne işin var orada çocuğunun? elbette bilimle işin yok senin, herkesi yarıp çocuğuna en önlerden bir yer kapma kavgasındasın! sonra nasıl olsa gelir oğlan kız bir yerlere! eh gerisi kolay artık hükümete tükürmek için..
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Bu bol ucuz döviz ile ülke ,ucuz dolar ile ucuz ithalat ile üretmeden tüketime alıştırılıp ,özelleştirme adı altında varlıkları yabancılara satılıp ve döviz üzerinden borçlarındırıldı ve ülke parası da sanayiye üretime ve fabrika yatırımlarına yüneltmek yerine, ülke kaynakları inşaat rantı üzerinden eş dost akraba zengin etmeye dayalı yanlış ekonomi politikalar ile bu dış borçların geri ödenmesini imkânsız hale getirilmesi ile ülke tuzağa düşürüldü.  
 • 1 Yıl Önce

engineer

Kıyamete yakın, 15 şeyi yapınca ümmetin başına gelecek belalar... Hazret-i Ali (r.a.) anlatıyor: Rasûlullah (s.a.v.) bir gün: “–Ümmetim on beş şeyi yapmaya başlayınca ona büyük belânın gelmesi vâcip olur!” buyurmuşlardı. Yanındakiler: “–Ey Allâh’ın Rasûlü! Bunlar nelerdir?” diye sordular. Rasûlullah (s.a.v.) Efendimiz şöyle sıraladı: “1. Ganimet (yani millî servet, fakir-fukarâya uğramadan sadece zengin ve mevkî sahibi kimseler arasında) tedâvül eden bir metâ hâline gel-diği, 2. Emanet, ganimet gibi görülüp hıyânet edildiği, 3. Zekât, ibadet olarak görülmeyip büyük bir yük ve kayıp olarak telâkkî edildiği, 4. Kişi, (gayr-i meşrû işlerde) kadınına itaat ettiği, 5. Kişi, annesine karşı itaatsizlikte bulunduğu, 6-7. Kişi, arkadaşına iyilikte bulunduğu hâlde babasına kaba davrandığı, 8. Mescitlerde sesler yükseldiği (huşû kaybolduğu), 9. Bir milletin idarecisi en alçakları olduğu, (Nitekim bu, zaman za-man dünyanın muhtelif devletlerinde görülebilen bir hâdisedir.) 10. Bir kişiye şerrinden korkularak hürmet edildiği, 11. Çeşitli isimlerle îmâl edilen içkilerin serbestçe içildiği, 12. İpek elbiselerin erkekler tarafından giyildiği, 13-14. Şarkıcı kadınlar ve çalgı aletlerine alâka arttığı, (Günümüzde sanat, bale, konser vb. adlar altında; bar, gazino ve benzeri salonlarda ve hattâ radyo, televizyon gibi çeşitli mecrâlarda -maalesef- çok yaygın hâldedir.) 15. Bu ümmetin sonradan gelen nesilleri, önceden gelip geçenlere lânet ettiği zaman, (Günümüzde bazı gâfillerin ecdâdımız Osmanlı’ya ve geçmiş İslâm âlimlerine buğz etmesi gibi.) İşte o zaman, (mü’minlerin ruhlarını kabzeden) kızıl rüzgârı, yere batışı veya domuz ve maymunlara çevrilmeyi,[1] zelzeleyi ve gökten taş yağmasını bekleyin. Ondan sonra birbiri ardınca pek çok alâmet zuhûr eder ve bunlar, ipi kopan eski bir gerdanlığın ardı ardına düşen taneleri gibi birbirini takip ederler.”[2] Gaybı ancak Allah bilir. Herhâlde bunlar, kıyâmete yaklaştıkça şerrin iyice artması neticesinde vukū bulacak alâmetlerdir. [1] Bkz. Tirmizî, Fiten, 38/2210. [2] Tirmizî, Fiten, 38/2211. Kaynak: Osman Nuri Topbaş,
 • 1 Yıl Önce

hakim

istanbulda fırıncılar" aşı olmayana ekmek yok" demişler.korona komplocuları milleti birbirine düşürdüler,yanlıs tedavilerle bircok insanın ölümüne sebeb oldular 
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

? 2003 yılından sonra küresel para fonları Türkiye yi bol ucuz dövize boğdular.
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Türkiye nin oltadaki balık durumuna gelmesi nasıl oldu?
 • 1 Yıl Önce

Levent

Bu hale nasıl geldik tartışılır ama bizi çok güzel yemlediklerine inanıyorum. Adalet sistemi , eğitim sistemi , sağlık sistemi , ekonomi sistemi, doğal yaşam sistemi iyiki Allah var . Ömrümüz yettiğince yaşayıp göreceğiz. 
 • 1 Yıl Önce

Sinan

Dilipak yazısında, "Eskiden 'Sakarya' şiirini okurduk “Heyecan ve umut”la ama şimdi ezgilerin yerini hüzün dolu şarkılar almaya başladı. O şiirleri eskisi kadar rahat ve coşkulu okuyamıyoruz. “Sükut-u hayal”in yorgunluğu çöktü üstümüze. 
 • 1 Yıl Önce

salih

covid 19 yalandemisinin,plandemisinin amacı belli oldu!.
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Batılılara göre Türkiye ve Türkler antichrist dir. 
 • 1 Yıl Önce

Yılmaz

İçerden dışardan sağdan soldan gelecek kınamalara aldırmadan Allah ne diyorsa o diyebilmek.
 • 1 Yıl Önce

zafer

afganistan islam emirligi (taliban)nato emrinde afganistanı isgal eden 100 den fazla ulkeye karsı mucadele veren musluman, ornek bir topluluktur.islamın yukselen yıldızıdır.cia,mossad ve murted suud taliban gibi yapıların dunyada cogalmasını engellemek icin isidi icat ettiler.proje orgut isidi,sahte tarikatlari icat ederek mucadeleyi kendi kontrollerine alıp bitirmek istiyorlar. diktator trump bile talibanla ateskes yapmak zorunda kaldı.global kapitalizm ve emperyalizme karsı mucadele eden taliban,hamas vb. toplulukları desteklemek islami ve insani bir gorevdir.
 • 1 Yıl Önce

Bilimsel Darbe!

Eskidendi askerî darbeler,siyasî darbeler.Şimdi bilimsel darbe devri.Eskidendi masum aşılar,şimdiki aşılar ajan.
 • 1 Yıl Önce

selim

İyi uykular!. Maske, mesafe, musluk, aynen devam.dunya tarihinde benzeri olmayan yeni corona yasakları geliyor. Sahi her konuda kavgalı iktidar ve muhalefet çevreleri, işin içinde uluslararası sistem,siyonist kureselciler olunca nasıl “Kurşun asker”e dönüşüyorlar. Herkes birbirine meydan okuyup tehdit ederken corona komplosunda, icerigi mechul aşı konusunda “uysal koyun”a dönüşüyorlar. deniz baykalın tecavuzlerine sessiz kalan chp corona komplosundada dilsiz seytanı oynuyor. Sahi bu nasıl oluyor!?. cunku hepsi tek merkezden idare edilyorlar.sahipleri aynı.
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

... AŞI OLUN LÜTFEN AŞI. Ülkeme sıkıntı verenlerle beraber olmayın.
 • 1 Yıl Önce

Ali Murtaza

Kuduz, çiçek, kolera, verem, tifo, tifüs, kızamık, tetanos aşıları, ekseriyetle bir defa yapılır, ömür boyu yeter. Ama Covid aşısı öyle mi? Bir dozla başlandı, şimdi üçe çıktı, dördüncüsü müzakere ediliyor. İşe yaradığı da görülmedi. Daha iki gün evvel 3 doz aşı olmuş bir doktor, covidden öldü. Bir de, düğünde para dağıtmakla, âfetzedeye çay dağıtmak aynı şey değildir. Adamın malı canı gitmiş, derdi çay mı?  Bu, mitingde yapılabilir, ama dertli bir günde olmaz. Bu, kalp krizi geçiren adama çikolata ikram etmeye benzer. Ve "Dünya 5'ten büyüktür" söylemi, eyleme uyuyor mu? Uymuyor. Hâlâ 5'in yönlendirmeleri ile hareket ediliyor maalesef.
 • 1 Yıl Önce

Vijdan degil

Vicdan!
 • 1 Yıl Önce

corona belası

seytanın askerleri siyonist küreselciler ,covid komplosu ile ,grip virusunu kullanarak iceriginin ne olduğu belli olmayan aşılarla insanları ölüme yolluyor. dunya tarihinde ilk defa aşı olmazsan seyahat edemezsin,işe giremezsin ,lokantaya giremezsin uygulaması covid 19 komplosunda oluyor.aids,verem,hepatiti gibi cok tehlikeli hastalıklarda bile bu olay asla yoktu,uygulanmadı.yasaklar yoktu.ortada pandemi falan yok.cok vahim,tehlikeli bir durum.bu dunya tarihinin en buyuk komplosu ile organize bir sekilde topyekun mucadele gerekli.Allah iyilerle beraberdir.
 • 1 Yıl Önce

Maraşlı

Kaleminize ve yüreğinize sağlık, Ülke de yangın sadece ormanlar da değil, ailede gençlikde kadınlarımızda ve tüm millî ve manevî değerlerimizde , buna rağmen hâlâ daha menfaatlerini düşünen kafir münafık ve zındıklar var ülkemizde, bir de kandırıldığını anlamayan her şartta ve koşulda biat eden at gözlüğü ile gezen embesil dolu ülke, okumayan , araştırmayan cahil bir halkın başına peygamberlerde gelse yine uyan insan sayısı çok az, Allah cc razı olsun , uyarıları yapıyorsunuz ama nafile , kuranda helak olan kavimlerin sebeplerini okumayan cahil nereden bilsin
 • 1 Yıl Önce

eski düzen özlemi

fahri korutürk: cumhurbaşkanı & bülent ecevit: başbakan vs.. (taraftarları: süleymancılar, fehmi, dilipak, saadet, taşgetiren, sözcü, cumhuriyet, karar, 15 temmuz emeklisi paşalar, milligazete yazarları, atatürkçü d.d. ve de tüm ümitsizler) ama korutürkle ecevit öldü, unutun: yerlerine hâlâ hayattaki sezer ve guül’ ü önerebilirim size
 • 1 Yıl Önce

Aşi ol

... Git aşını ol!!!
 • 1 Yıl Önce

Dallı

DAMLAMA SİSİTEMİ TEMİZLİĞİ YAZAR FARKETMİYOR MU.
 • 1 Yıl Önce

Niyaz

Bugün kabine toplanıyor.Bir lokmacik çocuklarımızı aşılamanın konuşulacak gündem olması ne kadar üzücü.Bugün bu karar kesinleşmese bile önü açılmış olacak.Rahman ve Rahim olan Rabbimiz,içimizdeki beyinsizler yüzünden yanacak miyiz,yardım et bize....
 • 1 Yıl Önce

Teşekkürler sayın hocam.

‘‘1950'li yıllarda ABD Kongresi'nde Marshall Planı çerçevesinde bazı üyeler komünizme karşı direnen Türkiye'ye yapılan yardımların artırılmasını ısrarla istiyorlardı. Bunları dinleyen dönemin Dışişleri Bakanı John Foster Dallas, üyelere hiçbir şey anlamadıklarını söyleyip bir örnek veriyordu. Bir kişi nehire balık avlamaya giderken oltasına bir yem koyar. Oltaya takılan balığa yeniden yem vermenin anlamı yoktur. Eğer balık oltadan kurtulmak isterse siz de çubuğu sallayarak balığın hem kurtulmasını önlersiniz, hem de boğazının parçalanmasına yardımcı olursunuz. Yok eğer balık uslu durup problem yaratmıyorsa siz de yaşaması için arada bir yem verebilirsiniz. İşte Türkiye bizim için oltaya takılan bir balıktır. Sürekli yem vermeye gerek yoktur. Türkiye bizden kurtulmak isterse olta ile boğazının parçalanmasını sağlarız. Yok eğer uslu durursa biz de ona yaşaması için gerekli olduğu ölçüde ve bizim çıkarlarımıza hizmet edecek şekilde yardımcı oluruz.’’ (Alıntı)
 • 1 Yıl Önce

Namık KASIMOĞLU

NAKKAŞTEPE toplantısında siz de vardınız, lütfen o günü yazınız. Ki daha sonra değil şimdi bilelim.
 • 1 Yıl Önce

zaten görgüsüzüz be kardeş, noldu ki?

Düğünde pencereden para atarlar, törkiş adetidir bu; davetliler de onu havada kapmaya çalışırlar (şimdi görgüsüzlük tırmandı 1’ er dolar atıyorlar) Bunu ayıplamıyorsunuz da Başkan otobüsün penceresinden çay atınca mı ayıp oluyor? Haa, dolar ya da çeyrek mi atsaydı, bak o olur..
 • 1 Yıl Önce

Mahir

Mustafa Gedük (ilkokul mezunu) Sadık Karayel ( orta okul mezunu ) ve olmazsa olmaz SEZGİN BARAN KORKMAZ ....kim bunlar ?....bunlar 2017 yılı TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİ .... şaka değil , üniversitenin kendi sitesine girip gözlerinizle görebilirsiniz ..... nerdeyse ümmî bulabilirler onu atayacaklar.... BURASI STRATEJİK BİR ÜNİVERSİTE ..... Vakıfbank yönetimine atanan eski şampiyon pehlivana haksızlık etmişiz .... ."İnsanlar bina yapmakta birbirleriyle yarışmadıkça kıyamet kopmaz....." ( BUHÂRÎ ) "Her milletin başına münafıklar geçmedikçe kıyamet kopmaz." (MECMÂUZ-ZEVÂİD) "Bir kimse hakkında ne kadar kahraman zâttır, ne kadar zarif kişidir, o ne kadar akıllı kimsedir, diye övülür.... HÂLBUKİ ONUN KALBİNDE HARDAL TANESİ KADAR İMAN YOKTUR." (MÜSLİM) bir zamanlar yere göğe sığdıramadıkları fettoş gibi ....şimdi her köşe başında bir fettoş ..... .
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Bu yazar efendi utanmasa son üçyüz yılın bütün yanlışlıklarını da Erdoğan’a mal edecek lakin diyemiyo
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Tamamda dilipak biz en çok oltayı yutan devletiz.Misirda miting yaptık ihvan oltayı yuttu Suriyede bop projesiyle arap bahari dedik ve muhalefeti destekleyerek oltayı sapına kadar yuttuk.6 milyon göçmen 1 milyon olu ve fıratın doğusunda kurt devleti kurdurduk.Libyada fransa ile birlikte olup kaddafiyi bitirdik.Simdi oltayı çıkaramıyoruz çünkü yalnız ve perişan durumdayız.Oltayi değil herseyini yuttuk
 • 1 Yıl Önce

Hakkı GÖZETEN

Sayın yazar. Can YÜCEL der ki: Yarın sana göz açtırmayacak olanlar, bugün göz yumduklarındır. Saygılarımla,
 • 1 Yıl Önce

KELAM

Çok doğru aşı filan olmamak lazım.Diğer bazı devletlerdeki gibi bir kaç onbin kişi de Türkiye de ölmeliki muhalefetin dolayısıyla sayın Dilipakında eline fırsat geçmeli ve daha rahat muhalefet etmelidirler.
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

Boşuna uğraşıp durmayın,işin en kolayı solcular gibi "Amerika katil katil,Amerika gatil,gatil"derseniz Oltaya gelmessiniz.Bu köşede yorum yazan Reis'e olan düşmanlıklarından kuduran'ları okuyunca Reis'e olan saygım,sevgim artıyor....
 • 1 Yıl Önce

Oltayla ayar çekiyorlar.

(Özal Madrit’e çağırılmayınca buna çok çok üzüldü. ABD’li müttefiklerimiz, dostlarımız(!) tarafından harcanmıştık! Özal bunu içeride ve dışarıda açıkça dillendirmeye başlamıştı. Kimilerine göre bu tavrı onun sonu oldu!?. Dönemin ABD Dışişleri Bakanı “Türkiye’nin barış masasına niye çağrılmadığı“ şeklindeki bir soruya verdiği cevap tarihe not düştü! “Türkiye oltadaki balıktır. Oltadaki balık yem istemez.”) -Gene çok güzel yazmışsınız sayın hocam. Biz o oltayı 1950 lerde Menderes'le birlikte yuttuk. ABD bunu hep yapıyor. Kullanıyor, sıkıp suyunu çıkarıyor ve deliğe atıp üzerine sifonu çekiyor. ABD ve Siyonizmin dostluğu olmaz. Kullanır ve atar. Ama bizim zavallılar bunu farkedemedi ve hâlâ farkedemiyor. Bizi kullanırlarken bize değer verdiklerini zannedip şeker verilmiş çocuk gibi seviniyoruz. Deliğe süpürülünce de, "noluyor" diyoruz ama o zamanda geçmiş olsun. İş işten geçmiş oluyor.
 • 1 Yıl Önce

Nihal

Türkler asla Antichrist değildir.Antichrist demek Hz İsaya inanmayanlardır halbuki biz yüce kitabımız gereği inanırız yanlız bir farkla Hz İsa yı Tanrı olarak asla kabul etmeyiz.Şu an ki sapkın Hristiyanlık inancınıda kabul etmeyiz.Batının derdi İslamdır!Bu yüzden fitne ateşlerini İslam ülkelerinde yakar ve bunun için silah üretir.Fakat Rusyanın hakimiyetinde olanlara giremiyor mücadelesi onun dışındakiler Arabistan BEA Mısır zaten kukla gerek var mı?
 • 1 Yıl Önce

Dilipaka harbi bir soru:

Kuduz bir köpek tarafından ısırılsanız, gidip kuduz aşısı olurmu sunuz; yoksa pis kapitalistlerin icadı olan bu aşıyı red mi edersiniz?
 • 1 Yıl Önce

Salih c

Dinleyen kim , Nasihat isteyen kim .Bir musibet bin nasihattan iyidir , DEMIS atalarimiz turkiye natoda ileri Karakol idi sovyet lere siper olmustik.Yinede yaranamadik Allah kitabinda resul hadislerinde soyluyor ayidan post cavurdan dost Olmaz.KOCA OSMANLI bati hayranlarinin sayesinde dagildi , simdi covit meselesiyle bizi dnanmizi curutmet istiyorlar.Istanbul sozlesmesini kim getirdiyse , Osmanliyida Onlar gecmiste yikti Ayni fikir babalari. Ormanlari yakanlar ile feminist projeler Ayni merkezden ZORUNLU ASI zorbaligi dan ayni merkezden yonetoliyor. Nasihat Kar etmiyor MUSIBET LAZIM tabi o Zamanda elde bi Sey kalirsa.
 • 1 Yıl Önce

Metin Uyulan

Daha ne olsun Vatandaşın % 50 üstünde Aşı olmuş halen Maske tak diyorlar . İnsanlar gördüğünü de analiz edemiyor onun için bu Satanın çocukları aleni şekilde alay ediyorlar . Mesafe diyorlar Maske diyorlar İtalya Futbolda Şampiyon olduktan sonra Milyonlarca taraftarı altı üstlü sarmaş dolaş oldu hiç bir Medya kuruluşu kınamadı Maradona öldü insan seli gibi cenaze töreni düzenlendi timi kınayan yok aynı günde İranda bir cenazede yüz bin insan toplandı Medya küfr kelam saldırıyor hani nerede mesafe diye . Biden seçimi çalıp Başkan olunca Amerika’da taraftarları sarmaş dolaş oldu medyadan gök yok . Hadi Türkler Aşıya .
 • 1 Yıl Önce

Yılmaz

Menfaat elde etmek uğruna çıkılan yolda bataklığa saplanmak kaçınılmaz olur. Kafirler birbirinin dostudur. Mümin olanlar onlara güvenmeye devam ettikçe bataklıktan kurtulamayacaktır. Adil olmaktan başka kurtuluşumuz olamaz. Biz batılı ülkeler gibi davranamayız inancımız gereği.
 • 1 Yıl Önce

ne yaptığını bilmeyenler

dilipak; çiçek, kolera, verem, tifo, tifüs, kızamık, tetanoz aşılarını da mı olmadın, yoksa bu adet yeni mi çıktı? kuduz köpeğe ıssırılsan aşı olmucan mı mesela?
 • 1 Yıl Önce

her nasihatçıya bakılmaz

Erdoğan’ın ‘dünya 5’ ten büyüktür’ sözü çok mu rahatsız etti sizi?
 • 1 Yıl Önce

Ali Hoca

...Bir yere yakın görünüp oraya zarar vermek nasıl oluyor çözemedim.Bu durumda olanların sıfatı nedir onu da bilmiyorum.Allah ıslah etsin.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Evet Türkiye oltadaki balık şayet böyle olmasa idi R.T.Erdoğan abd askerleri için dua edermiydi,rahip i bir mektupla serbest bıraktırırmıydı,abd yi memnun etnek için Suriye yi cehenneme cevirirmiydi.Şimdi hedefte Afganistan var.
 • 1 Yıl Önce

Zekeriya gökçe

Doğruya doğru : oltayı çoktan yuttuk. Yakalayıp yiyecekler ancak bunlar cumartesi günü balıkçıları... avlariyla oynayıp duruyorlar. ....
 • 1 Yıl Önce

Bir dogulu arkadaşım şu sözü sık sık dile getirir

doguda agalar marabaları adam yerine koymazmış onlarada karşısına almazmış bir gün marabadan birine gel ulan demmiş öyle sevinmişki herkese anlatmış aslında mmarabada o sıfat yok agada, inssanlık yok dogulu arkadaşımda hoşuna gittigi için deyil abd ingitere avrupa kendilerindeki kirli planları dost görrünüp ateşin çocuları onun bubun çocukları, ndan ne bekltnir bir eşref bitlis biir özal bir saddam başkaları olmasın kanagan.
 • 1 Yıl Önce

Sayın dilipak şimdiye kadar anlatdıklarını unutup

Bu makale hepsine deger. demek her oltaya solucan mısır takılır o takılan demek türkiye aman Allahım bu makaleyi anlam verremedim diyen üç beş defa okusun biz millet olarak cesur olabiliriz hile bilmedigimiz için tilki farae maymun deyiliz sadecce iyi söze ikna olan kanagan milletiz çok teşür ediyom iyiki varsın.
 • 1 Yıl Önce

Yerli milli ABD partilerimiz

Vayy be yazar bey doğruları çıtlatmışsınız ha gayret biraz daha diyesim geldi. İyi güzelde Türkiyenin ABD ile olan ilişkisini en baştan Adnan Menderes İle başladığınızda yazsaydınız ya Marshall yardımları falan hatta islamcıların tüm sağ partilerin ABD ci İngiltereci olduğu uda itiraf etseydiniz çok iyi olurdu. Turgut Özal bu ülkede tövbe haşa evliya diye anılıyor sebebi islamcılar yanlış bildikleri kendi doğrularına koşuyorlar. Hatta haturlatayım kumarhaneleri Turgut Özal açmıştı sözde milletin evliyası ve daha sonra aileler kumar yüzünden dağılıyor diye soran gazeteciye ülkemizde kumar artıyorsa bu zenginliğin göstergesidir demişti bodrumda kendi villasında. Özellikle 1 vakit namz kılmayan adnan menderesi anlatsanız size daha çok inanırlar birazcık kair mısıroğlu söylemişti ama hemen yarıda kesti sözü ve ozaman ona ihtiyacımız vardı demişti yani bu ABD ci sağ partileri halk öğrensin artık. Kimler kimleri rol model alıyor görsünler. ABD tüm dünyada soğuk savaş döneminde başkanlık yarışlarında rakibine sosyalist komünist diye iftira atardı başkan adayları hatta mccarty rakibi için neler yaptı biliyorsunuz ABD de solcu demek terörist demek birisine solcu diyemezsiniz en ağır hakaret küfür sayılır ve dünyada solcuları hiç sevmezler Rusya dan dolayı sosyalist partileri ezerler tam aksine sağ partilere her türlü desteği verdiler özellikle ülkedeki dini yapıları kontrol altına aldılar tüm sağ partiler dünyada ABD İngiltere destekçisidir hatta ortadoğu ülkelerinin tamamı ABD desteği olmadan yaşayamaz İran ve Suriye hariç onlar rusyacıdır. Ulus devleti bitirenler islamcılar dır ve hiç sevmezler milliyetçilik düşmaınıdır oyüzden milli derler yerli derler ve asla milliyetçilik sevmezler. Türk düşmanı dünya varmış sanki yeni keşfedildi. Türkiye'deki tüm tarikatlar cemaatler dini yapılar bunlara Hristiyanlık Musevilik İslamcılık dahil hepsini ABD kontrol eder onun kontrolündedir. Türban olayınıda tezgahlayan ABD idi ve sözde CHP içindekileri kullandı kışkırtmak için sanki CHP sol parti o işin hikaye göstermelik kısmı zaten darbecilere bakın hepsi NATO eğitimi almak için ABD ye gider orada eğitim alır gerekirse İngiltere desteği sağlanır hangi darbeci olursa olsun hepsi sağ görüşlüdür yani ABD İngilterecidir. Hepsine tek tek bakın öyle hikaye anlatmasın lar bana sözde tarafsız falan hikaye bu işler öyle olmuyor. Birde komünizm ile mücadele derneklerine para yardımı yapan destekleyen ABD ve bu derneklerin yöneticilerine bakın hepsi islamcı sağ partili ve hepsi devletin en üst kademelerinde. Yav Türk halkını ne kandırdınız be yıllarca İslamcılık milli görüşçülük ayağına.
 • 1 Yıl Önce

sedat Gümüş

Çok dogru hocam..Haçlı Siyonistlerin oynuna gelmemek lazım.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23