• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alman jimnastikçilerden kıyafet/tacize tepki ve İhsan Şenocak Hocamız!..

17 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Şükrü KINATAŞ

Sporu engellemeden kıyafet serbestliği getirilebilir bunada federasyon yetkilileri sporcularin ortak kararıyla belirleyebilir ilahiyatcilarimiz fıkhı konuda elbetteki görüş bildirebilirler. Ancak tüm bunların karşılıklı hoşgörü icinde olması gerekir. Spor hoşgörü dür, nezakettir, fair play dir, her türlü eleştiri ye açık olmak gerekir. Ihsan hocam fikrini direk sporcularimiza degilde bakanımıza federasyon yetkililerine söylese sanırım daha şık olurdu. Büyük bir başarıya imza atmış sporcular ve bu başarıya aç olan toplum ve seyirci sanırım bu kadar tepki göstermezdi kızlarımızın büyük başarısını kutluyorum, yetkilileri daha duyarlı olmaya davet ediyorum.
 • 3 Ay Önce

Musa

Umut adlı yorumcu ben de seni lanetliyorum
 • 3 Ay Önce

Hakan

helal olsun filenin sultanları
 • 3 Ay Önce

meleknur

BAŞÖRTÜSÜ VE DIŞ KIYAFETİ MÜKEMEL GÜZEL, MUTLU,HUZURLU VE NURLUDUR! RABBİM BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN
 • 3 Ay Önce

Mutmaine

ALAHU TEALANIN EMRİ VAR....ama diye başlayan zaten yolu bellidir.....münafık dolu memleket.....ALMAN YAPINCA SAYGI , MÜSLÜMAN İSTERSE KAYGI oluyor..... 
 • 3 Ay Önce

umut

olimpiyatlarda madalya alan İBB spor klubu sporcularını filenin sultanları ni tebrik eder ihsan senocak adlı sözde yobaz hocayı lanerliyorum
 • 3 Ay Önce

Bayburdî

Allah İhsan Hoca ve Sizden razı olsun.
 • 3 Ay Önce

Tahsin

Yüreğine sağlık, lakin dediğin gibi, İslam ülkesinde İslam kaidesini dile getirmek suç oluyorsa, "İslam ülkesiyiz" diyebilir miyiz?? :(((
 • 3 Ay Önce

ABDULLAH

Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. Elhamdulilahi rabbil âlemin vesselatu vesselâmu âlâ Rasuline Muhammed in ve ala alihi ve sahbihi ecmain. selamün aleyküm. Allahü Teala erkek ve kadın müslümanlara tesettürü emretmiş buda kadınlar için sadece saçi kapatmak değil el, yüz ve ayak hariç tüm vucudu örtmesi ve altını gösterecek şekilde ince olmamalı bedeni belli etmeyecek şekilde geniş olmalıdır. yani sadece saçını örtmek tesettür değil. erkeklerin giydiği diz üstü şortlarda islama uygun degil.Özet olarak bu işi sadece saçını açmaya bağlamak yanlış bi müslüman hem giyimi ve hem ahlakıyla güzel bi şekilde yaşamaya çalışmalıdır.makam sahibi birileri medyada şort giyen bayan sporcuları tebrik ederse halkda bunun islama uyğun bi giyim tarzı olduğunu düşünebilir.Ayrıca Ayasofya imamı Mehmet BOYNUKALIN hocayı, Allahü teala nın ayetlerini kendi sosyal medya hesabından hatırlattığı için istifa etmeye zorlayan millet vekillerinide bu halk unutmayacaktır.Allahü Teala Ümmeti Muhammed (S.A.V.) e yardım etsin ve islah eylesin.
 • 3 Ay Önce

okur

can sarı yorumcu,akit okurlarını belaltılığı ile karalıyorsunda,şarkıcılar,mankenler,oyuncuların bir çoğu acaba birbirlerinin nereleriyle ilgileniyorlar?onlar açıkca fuhuş yapar, medeni olur !!!biz insana yakışmayan hareketleri gündeme alınca bel altıcı oluruz değilmi?biz bel altıcı değiliz ALLAHIN C.C.insanı görmek istediği gibi olmasına vesile olmaya çalışan edep ve haya sahibi insanlarız ki bu özelliklerde sadece insanda vardır.heeee sen bunlara önem vermiyorsan,denize gireceksem bir avuçluk mayo giyerim,spor yapacaksam vücut hatlarım açık olmalı diyorsan o senin ahlaksızlık anlayışındır,bunuda gayri müslim olsun,müslüman olsun bir çok artık kabul etmiyor.bu giyim tarzı kadınımızın daha kolay tacizine sebep oluyor.bunları bile bile EDEPSİZLİKDE İNAT ETMEN HİÇ DOĞRU BİR HAREKET DEĞİLDİR...
 • 3 Ay Önce

Bahçekapılı

Spor, insan özgürlüğünün bir göstergesi kabul ediliyor ise sporcu inancına uygun spor kıyafeti ile Spor yapmalı. Allah sizden razı olsun Sayın yazar.
 • 3 Ay Önce

Ömer

Yeniçağ gazetesinin islam düşmanı karikatürlerini ve çizeni kınıyorum . Kadın sporcuların kıyafetlerinin islama aykırı olduğu bilmek için alim olmaya gerek yok ki . Çıplak spor yapmak kadınlara hakarettir . Mğslüman olmayana bir sözümüz yok . Şenocak hocanın dediği gibi sözümüz müslüman aile ve çocuklarıdır . Bu dünyaları da ahiretleri de geçici başarı için mahvolmaktadır . Bunu karikatürize edip islam düşmanlığı yapan kişi bilsin ki onun da annesi babası bel ki de kız kardeşi halası teyzesi var . Ha inanmıyorum dine falan diyorsa o zaman mesele kapanmıştır . Bizim dışımızdadır bizi ilgilendirmez .
 • 3 Ay Önce

Hayrettin HATUNOĞLU

Sokak ve caddeler yarı üryan dolaşan kadın ve kızlarla dolu. Kimseden bu edepsizliğe, hayasızlığa tepki yok. Kanunlar da bu edepsiz ve hayasızlardan yana. Tepki gösterenlerde anında kınanıp susturuluyor. Bu kadınların ve kızların yanında çoğunlukla babaları, erkek kardeşleri veya kocaları bulunuyor. Bu arkekler bu durumdan hiç rahatsız değiller. Resmen kız, kardeş ve eşlerini aleni teşir ediyorlar.
 • 3 Ay Önce

Doğrusu...

Ehl-i Sünnet ve Cemâet İtikâdı ulemâsı sesini daha fazla duyurmalıdır. En mühimmi de şudur ki, yüce Allâh ne der? Gâyemiz her hâl ü kârda Mevlâ'yı zül'Celâl'in rızâsını gözetip kazanmaktır, vesselâm...
 • 3 Ay Önce

sedat

harama haram diyemenyenler utansın. Allah’ın huzurunda verecekleri hesabı düşünsünler. en başta da DİB adına yetki kullananlar.
 • 3 Ay Önce

Can Sarı

Sizin gibi beyni sadece bel altı çalışan ak-it insancıklarına inat helal olsun kadınlarımıza. Sizin gibilerin boyunduruğuna girmeyecekler.
 • 3 Ay Önce

Güney Doğulu

Bu makalenize karşı duran gavurun tekidir, Islam düşmanıdır... Sosyal ve kamusal alanlarda müslümanım diyene eşit yaşama hakkı hangi kanunlarla belirlenecek?
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23