• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sıra sentetik hücrede mi?

47 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Rumeysa

Hocam derin bir birikime sahipsiniz ve öngörülüsünüz yazdıklarınızı anlamadıkları için komlo teorisi olarak değerlendiriyorlar malesef gerçekler acıdır ifsat ediciler var güçleriyle çalışıyorlar Rabbim müminlere vahdet olmayı ve müstekbirleri durdurmayı nasib etsin Allaha emanet olun sizi seviyoruz
 • 3 Ay Önce

3456

Yuh be muhalefet size.. 
 • 3 Ay Önce

!!!!

Domuzun karnı hiç doymaz..maymunun ise gözü hiç doymaz..herşey ortada...daha neler olsun... 
 • 3 Ay Önce

Abdullah Tuzcu

Yorumları okudum da bir çoğu yazılanlara bilimkurgu ya da ne bileyim komplo teorisi gözüyle bakmış. Umarım yazıda anlatılan gerçekler herkes tarafından anlaşıldığında iş işten geçmiş, geç kalmış olmayız.
 • 3 Ay Önce

Dedem Korkut

sıkıntı yapmayın arkadaşlar , yoldaşlar .....
 • 3 Ay Önce

çok bilmişe bak

"Pasif bir su, sadece manyetik güçle veya ses ile aktif hale getirerek içinde bir DNA oluşturulan suya dönüşebilir mi?" Googole' dan çocukların dahi çok kolay kopyalacağı bir cümle; bunun üzerine yazı yazıp komik duruma düşmüş.
 • 3 Ay Önce

yazarlık mesleği

ahmakların populer olduğu bir dönem yaşıyoruz; neyse ki bunların alanları varoş mahallelerle sınırlı.
 • 3 Ay Önce

Ahmed 61

Sayın dilipakın yıllarca deyindiği siyaset, mafya ilişkilerini sedat peker tamda kitabın orta yerinnden anlatıyor. 
 • 3 Ay Önce

Peker, Fetö türevlerine

„ Vatan aşkı maya gibidir, sütü bozuklarda tutmaz!" (Muhsin Yazıcıoğlu)
 • 3 Ay Önce

Vii

Abi, Eba yı bir incelesene , lütfen
 • 3 Ay Önce

aydın

Yine aynı kaotik konular... 5g, neuralink, covid-19 efsanesi, biyonik robotlar, sentetik ucubeler...
 • 3 Ay Önce

doğa

sana bilimsel makale yazmak hiç yakışmiyor
 • 3 Ay Önce

Yorumcu

Üstat yazdığın yazılar muhteşem. Ama emin ol 20 yıl sonra insanşık yazdıklarının kıymetini anlayabilecek. Bizim işimiz basit bizim oğlan okudu adam oldu ne oldu memur oldu kravat bağladı kağıt imzalıyor eczanecimiz diplomalı bakkal ve reçeteyi al ilacı ilaç icat etmek ohooo oo ne icadı efennim polisimiz suda yüzen beş kişinin dördü yabancı onlara sıkıntı yok içlerindeki Türk ü bulup 3 bin lira ceza keser sanki başarıymış gibi... Ne büyük iş başarmış dimi? Sorsan vazife yapar ama iddia oki İstanbul uyuşturucu kullanımımda dünyada ilk üçte... Toplum olarak kendimizi sorgulamamız lazım bende sende oda...
 • 3 Ay Önce

nasir önder

değerli hocam ,her köse yazını mümkün mertebe okumaya çalışıyorum ama yarıya gelince bırakıyorum. Çok uzun yazıyorsunuz birde aynı şeyler tekrar ediliyor. biraz daha kısa yazı istiyoruz.
 • 3 Ay Önce

Malkoç

herkes rahat olsun , güç bizde ..... dünyanın nefesi en kuvvetli adamları bizde ..... 
 • 3 Ay Önce

unstanbul

Müthiş aydınlatıcı; ilüzyonların arkasına hapsedilmiş insanlığın hayrına/zararına kullanılabilecek bir gelişmeyi dikkate getirmişsiniz. FDA, DSÖ baştan ayağa insalığın zararına çalışan bir illüzyon, bir yalan ağıdır. Teşekkür ederiz.
 • 3 Ay Önce

Tekin Ahlat

Yazınızın sonunda ''1,5 yıl oldu, ne CoVID’i, ne PCR’yi, ne maskeyi anlatabildim! Ne yapabilirim'' demişsiniz. Biz de yıllardır size çözümünüz nedir diye soruyoruz bir cevap alamıyoruz. 
 • 3 Ay Önce

Bozkurt

Biontech aşısı oldum çip taktılar sabahdan beri Elon Musk ve Bill Gates bana emirler veriyor.ne yapmam lazım sayin dilipak.acil yardım edin bana 
 • 3 Ay Önce

İlbeyhan

Evet evet, yanlış duymadınız.. Tel Aviv İslam Üniversitesi..! Bir yanda "Tel Aviv".. Diğer yanda "İslam Üniversitesi"..! "Ne alaka?" diyeceksinizdir, muhtemelen.. E, böyle bir üniversite olduğuna göre.. Alakası da vardır, demek ki.. Evet, Tel Aviv’de.. Yani terör "devlet"i sözde israil'in başkentinde.. "İslam Üniversitesi" adlı bir üniversite var.. Ve bu, basbayağı bir üniversite.. Yanlış anlaşılmasın.. Tel Aviv Üniversitesi'nin "İslami İlimler Fakültesi" filan değil.. Müstakil bir üniversite.. Ve yeni de değil.. Tam 65 senedir mevcut.. Evet, tam altmış beş sene.. Yani terör "devlet"inin kuruluş ilânından sadece 8 yıl sonra.. 1956 senesinde MOSSAD tarafından kurulmuş.. Farkı da tam burada zaten.. Kuruculuğunu yaptığı gibi, idaresini de bizzat MOSSAD üstlenmiş.. Benzerlerinden en önemli farkı da "kapalı" bir üniversite oluşu.. "Kapalı" üniversite.. Yani herkese açık olmayan.. Yani gizli üniversite.. E, gizli istihbarat şebekesi MOSSAD'ın kurup yöneteceği üniversite de herhalde kendi gibi "gizli" olacaktır.. Tüm öğrencilerini bizzat MOSSAD seçiyor.. Müfredatını da kendisi belirliyor, hocalarını da.. Ana şart, Yahudi kökenli olmak.. Ve de tabii ki bizzat MOSSAD'ın kontrolünde olmak.. Bildiğimiz İslami dersler işleniyor üniversitede.. Kur'an, Hadîs, Akâid, Fıkıh, Arapça gibi.. Tek fark şu ki, dersler siyonist bakış açısıyla veriliyor.. Tabii "özel" dersler de mevcut.. Müslümanlar arasında nasıl yaşanır.. Nasıl ilişki kurulur.. Nelere dikkat edilir.. İslami topluma nasıl sızılıp dolaplar çevrilir vs.. Bu çerçevedeki özel derslere ayrılan vakit, salt İslami ilimlere ayrılan vakitten daha çok. 
 • 3 Ay Önce

vatandaş

Bu yazılarınızla son dönemde yapılan somut icraatları, insanların zaten bulanık zihinlerini daha da bulanıklaştırarak profesyonel biçimde örtmeye çalışıyorsunuz. 
 • 3 Ay Önce

metin

Sayın Dilipak, bu aşırı materyalist ve seküler yorumlarınızla insanları paranoyaklaştırmak da ciddi vebaldir, vazgeçmeyecek görünüyorsunuz.  
 • 3 Ay Önce

Bozkurt

Ben biontech aşısı p sembe günü o günden beri Bill Gates bana bilinç altından emir veriyor yapıyorum desem de inanma. 
 • 3 Ay Önce

Davinci

Bende karınca kağıt toz suya attım çöpü suya daldırınca sudan daha yoğun ne varsa benim çöp topladı biraraya getirdi.sentetik karınca kağıt yaptım :)))  
 • 3 Ay Önce

Rabia

Hocam aşı için yerli aşıyı beklememiz yerinde mi olur saygılar
 • 3 Ay Önce

Dallı

EEEE YETER BE YİNE ELON MUSK KORKU DALGALARI.İĞNE DEYİNCE NE HALLER.28 ŞUBATLI GÜNLER UNUTULDU.ARTIK ÇAĞDAŞ GAZETE MANŞETİ OLABİLİR YAZILA.
 • 3 Ay Önce

Dallı

EEEE YETER BE YİNE ELON MUSK KORKU DALGALARI.İĞNE DEYİNCE NE HALLER.28 ŞUBATLI GÜNLER UNUTULDU.ARTIK ÇAĞDAŞ GAZETE MANŞETİ OLABİLİR YAZILA.
 • 3 Ay Önce

samimi

Nesneler arası iletişimle chip ve neuralink üzerinden İnsan - hayvan -makine eşiyle ecel diyorsunuz...özellikle hayvan hakları yasasının da bazı çevreler tarafından ısrarla geçirilmesi gayretini de buna bağlıyorum... hayvanları seviyoruz...haklarına sahip çıkıyoruz...ancak bunu yasa ile değil gönüllü yapıyoruz...
 • 3 Ay Önce

✓✓✓✓

Peker TURAN taktiği uyguluyor gibi...bu taktikten çıkış şansı sıfıra yakın..bu taktikte kapana giren asıldıkça daha fazla imha olur..
 • 3 Ay Önce

Rabia

Euzubillahimineşşeydanirracimbismillahirrahmanirrahiym müminler ancak kardeştir öyleyse iki kardeşinizin arasını düzeltin belki merhamet edilirsiniz Hucurat suresi 10.ayet.Sayın hocam bilmiyorum ki siz zamanın en iyi insanlarısiniz.sizin çabalarımıza çok akamete uğratılmış fakat Tayyip ve helal gıdayı ogrenmissiniz.onemli olanda bu.gidaya düşmanlar, toprağa düşmanlar, alıp evimi doğal bir yaşama taşıma isteğim var.yaptigimiz yemeğe acaba yesekmi diyecek haldeyiz.baskasina nasıl yedirelim.belki çok erken konuşuyorum fakat biraz dünyaya kapılarımızı kapatsak iyi olacak.helal yemeyi her zaman başarmayı isterdim.nasil cennete girecegiz.Allah yardımcımız olsun.kafirler yaşasın cehennem.Allah kâfirlere karşı bize yardım etsin amin Saygılar Selam ve dua ile Allaha emanet olun teşekkürler HasbinAllahu ve nimel vekil deriz.
 • 3 Ay Önce

Gönlü güzel insan

Sayın Abdurrahman hocam; Köşe yaZılarınızı büyük bir ilgi ile ve beğenerek takip ediyorum. Sayın hocam Biz sudan sebeplerle kavga ederken ( Başörtüsü-laiklik, Kürt-Türk Alevi-Sünni vb,) Onlar sudan DNA ürettiler. 1-2-3 TIP ! İlerledi. Teknoloji Nirvana Sizinde yazınızda bahsetmiş olduğunuz Ab- ı hayat suyu Bugün bu su şu an şeytan ve işbirlikçilerinin (DSÖ, FDA Elon musk Bill Gates )’in ellerinde ve bu suyu biyolojik bir silah olarak kullanıyorlar. Media da bu işin içinde s”ALGI”n var diyor. Media korkuyu köpürterek insanları ölümü gösterip aşıya razı etmeye çalışıyor mRNA aşıdaki m harfi mesanger yani haberci demek e- Water ilede suya data yükleyebiliyorlar. Peki neyi bekliyorlar neden bekliyorlar çünkü Bugün Henüz insanlığın tamamı aşılanmadı Hişt sessiz olun 1-2-3 “TIP” !!! Peki aşılama bittikten sonra ne olacak Hes kodu ile Chiplenen insanlar birer nesne olacak mRNA aşı ve e-Water ile vücudumuza Hastalıklı DNA (virüs)ü yükleyecekler şöyle düşünelim Kendimizi bir bilgisayar olarak düşünelim mRNA aşıyıda bize gönderilen bir e-posta spam a düşmüş bir virüs olarak düşünelim. fakat bu virüsün harekete geçmesi için üzerine gelip çift tıklamak gerekiyor. Evet anladınız siz onu. Son tık Satanist Elon musk’tan Gelecek Starlink alçak irtifa uyduları Niçin gökyüzünü işgal ediyor. Şimdi yecüc mecüc’ ü ve Yuhanna vahyini daha iyi anlayabilmek için okuma zamanı Şeytanın işbirlikçileri kendilerini ıslah edicileriz diye tanıtan firavunlar ilahlığa soyundular. Hocam Dünyada insan nüfusu çok fazla doğal kaynaklar yetersiz Dünya insan Nüfusunu 500 milyona çekmeliyiz Diyorlar. Soru; 8 milyar insan nüfusunu nasıl bir anda 500 milyona çekebilirsiniz? Cevap; Bir “TIK” la 1 “TIP” 1 “TIK” pamuğu Sayın hocam biz sevdiğimiz insanların üstünü “dua” ile örteriz Allah sizi ve ailenizi korusun amin selam ve dua ile Allah’a emanet olun.
 • 3 Ay Önce

İlim'den Bilimsiz'e

Kör oldum 1970’li ilk okul yıllarında, ilkokul öğretmenim Sabiha’dan dünya da hiç bir krallık, imparatorluk kalmamıştı o yıllarda hepsi yıkılmıştı. Osmanlının da yıkılması buydu. (Muhsin Adil Binal İlk Öğretim Okulu – Caferağa Mh. Moda/Kadıköy) Geleceğimi, kendime güveni çaldılar 1980’li yıllar da su akar türk bakar alman sözü ile. (Kadıköy Orta Okulu – Kızıltoprak/Kadıköy – Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi – İşletme Fakültesi) Geleceği çalınmış, körün evini aldılar elinden 1990’da , iki anahtar vaad eden Çiller hükümeti ile. (Caferağa Mh. Moda - Kadıköy) İşimi ve birikimim üç kuruş paramı peşkeş çektiler 2000’li yıllar da, Ahmet Necdet Sezer’in fırlattığı Anayasa kitapçığıyla. Kör olmadığımı biliyordum, çabalıyordum. Gözümdeki eğitim, kültür, siyasi bilim yozlaşmasını kaldırdım. Ailedeki ilim öğretmeye çabalayan ana baba dede ile, Üniversitedeki ilim makallelerinin artışı ile, Tübitak ve özel kurumlardaki ilim adamları ile, Senin bilim dediğini ilme çevirme ile. Bilmin kötü gücünü kavrama ile. İlmin önemini anlama ile, Fatih Sondaj gemisinin sondajı ile, Beton dökülen petrol kuyularının açılması ile, Yüksek teknoloji savunma projeleri ile, Kaybettiklerini 2000’li yıllardan sonra tekrar kazanma ile. İlimle gözüm,gönlüm gördü, İlimle geleceğe tutundum, İlimle başardım. Eğitimde ilim, Kültürde ilim, Siyasette ilim, Hayatın her alanında ilim. Bir zahmet bilim’le ilim farkını araştır. Bill’ in bilim’sizlerine selam olsun.
 • 3 Ay Önce

Mehmet

Önce olanlari anlat.Nbs orani yuzde 2.5 dan 5 e cikarildi.Memleketi abd sirketi yonetiyor.Seker yerine zehir yiyecegiz
 • 3 Ay Önce

++++

YA RABBİ,ULU TANRI,YÜCE MEVLA sen açgözlülük verip domuzlaştırma....yalancı dolancı yapıp maymunlaştırma....utanç duygusunu alıp rezili rüsvalıklarını görmeyenleri sen insanlara gösterdin..senin vaadlerinin gerçekleştiğini görüyor gibiyiz....bize acı...bize acı ver çile ver ızdırap ver ama domuzlaştırma maymunlaştırma..senin adını silmek için uğraşan batının yerli domuzlarını ve senin adını her fırsatta zikredip ama maymunluk yapan şarkın kurnaz muhafazakarlarını sen en iyi bilirsin..bizlerede gösterdin...ANLADIK BİLDİK GÖRDÜK....GÖREN GÖZ GÖRDÜ, DUYAN KULAK DUYDU...
 • 3 Ay Önce

Mehmet Vakıf Arslan

Allah razı olsun çok güzel anlattınız
 • 3 Ay Önce

sürgün dünya

bilim kavramı kelime olarak bile çok insana yürürken şöyle bir durup mesela topraga eğilip incelemeyi saf masum bir çabayı çağrıştırdığı için teknikmi desek acaba diye akla geliyor bilim adı altında insanlığa meydan okumalar dünde vardı ama artık insanlığın gırtlağına sarılmış durumda bu konudaki bir çok ipucuda ekran dediğimiz şeyin hikayesinde düğümleniyor bir anda binlerce insana sesini duyurabilmek yada seslerini duyabilmek insanlığa ne getirdi görünen o ki her neler getirmişse ekstrası sahte bir dolaşım duygusu mesela özellikle kadın programlarında en vurucu seslenişini hayali rakamlara bina eden insana seksen milyon işi gücü bırakmış seni mi dinliyor desen ne fayda çünkü sahte paylaşım hızı ona o an öyle hissettiriyor seksen milyon burada demekle rakamları üçer beşer yuvarlayan bir sahte şeffaflığın önünde aslında kendisi yuvarlanıyor ona artık oranın mahkeme salonu olmadığını nasıl anlatacaksınız insanların özellikle gençlerin sistem duygusu rakamlarla çok ilgili bir durumdur asla hafife alınır yanı olamaz izlenme ve tıklanma üzerinden gelişen sahte şeffaflığa tabir caizse kurbanlar verdik veriyoruz evet artık yaşlılık dediğimiz şeyde rakamların diliyle kesip biçilen bir reyting malzemesine dönüşmüştür gençlere yansıması ise korkunç boyutlardadır çünkü reting ve tıklanma üzerinden gençleri bir çok yönden esir alan dil onun karşısına herbirimizi kımıldayan bir kalabalık olarak resmetmeyi basarıyor yani ayrı ayrı agzı burnu olmayan bir canlılık peki gençlerin en hassas duygularından olan onaylanma ve sistem duygusu bu hormonlu muhataplıkla nasıl mecra kazanacak
 • 3 Ay Önce

Feryat

Hocam devam edin inşallah Allah yardımcınız olsun belki duyarlar siz üzerinize düşeni yapmaya çalışıyorsunuz ne güzel
 • 3 Ay Önce

sıla

(yıl 2001 'e dair bir yorum, bu hâlde)Firavunun güncellenmiş hâli nasıl olur? MANZARAYA BAKın, işte böyle olur.! Eşkiyanın-madrabazın-küfürbazın-hırsızın-cahil cühelanın-dinden eden yarım hocanın-din tüccarının.......... kısaca haysiyetsizin, hükümdar olması nasıl olur? MANZARAYA BAKIN işte böyle olur.!1 kişiye 1000 pul, 1000 kişiye 1 pul, taksimi nasıl olur? MANZARAYA BAKIN işte böyle olur.! sOLcuların islamiyeti savunduğu; sağcıların ise dinden-imandan soğuttuğu dönem, nasıl olur? MANZARAYA BAKIN işte böyle olur.! Geçmişin namussuzlarına-dinsizlerine-hırsızlarına rahmet okutturacak müslüman yöneticiler nasıl olur.!!Manzaraaaaaya BAK. ......işte böyle olur! DEVİR(de dünya da) TERSİNE DÖNDÜ.! sOlcular "-hiç düşünmez misininiz-" diyOr. Ayetten-hadisten bahsediyOr. Buna karşın sağcılar "-düşünecek ne var ki, adam namaz kılıyOr-" diyOr.! TAŞLARI BAĞLAMIŞLAR, itler SERBEST DOLAŞIYoR.! Suçlular korunuyor.! Suçluyu itiraf edenler ise, SUÇLANIYoR.! Hırsızlık maharet olmuş, namusunu korumak ise, BÜYYÜK KERİZLİK sayılıyOr.! Şeytanların dahi yapmaktan hâyâ edeceği işleri; -ALLah yaar ve yardımcımız olsun- temennisiyle yapılıyor.! Hani israf haramdı.! Bunların "güncellenmiş" dininde, tasarruf HARAM.!? Hani, çalmak haramdı! Meğer fazilet, büyyyyyük çalmaktaymış.!?Allah'a kulluk, derdik heep.! Meğer fazilet; kula kulluktaymış!?Başımızı örtmemiz emredildi.! Meğer fazilet olayların üstünü örtmekmiş.! Dini yaşamamız emredildi.! Meğer fazilet dünyaymış.!? Peygambere uymamız emredildi.! Meğer fazilet; helvadan putlara-reislerine tapmakmış.!?-Söz gümüşse sükût altındır- . -Ayinesi iştir kişinin, lâfa bakılmaz- bu sözler 1000 yıllık.! Şimdilerde efdal olan, bağırıp-çığırmak-ağlamak vs vs ve milleti birbirine kırdırmakmış.!? Şefkat tohumları ekilmeliydi, dinin gereği.! Kindardindar tohumları- fitne tohumları ekmek meğer daha mı efdalmiş.!?_______________________________________________________ Münkir münafığın soyu\Yaktı harap etti köyü\______________________ Ölüsüne bir tas suyu\ Dökenin de avraadını.!\______________________ Derince Kazın Kuyusun,\İnim İnim İnilesin,\_______________________ Kefen Dikmeye İğnesin,\Verenin De Avradını.!\_____________________ Dağdan Tahta İndirenin,\Iskatına Oturanın,\_______________________ Hizmetini Bitirenin,\İmamın Da Avradını.!\________________________ Kazak Abdal Nutk Eyledi,\Cümle Halkı Dahleyledi,\_________________ Sorarlarsa Kim Söyledi.?\Soranın Da Avradını.!\___________________ Büyük İskender'e, Fatih sultan'a, Yavuz sultan'a bakın.! Büyük liderlerin döneminde İlerleme ve büyüme her alanda kendini gösteriyor..!! Bir de öbür ki; salak-aldatılan-keriz liderlere-sultanlara bakın.! Gerilemenin-aldatılmanın her alanda olduğunu göreceksiniz.!Namuslu adam her konuda namusludur.! Namus?uz da, her konuda namussu?dır.! Keriz her konuda kerizdir.! Akıllı ise, her alanda akıllıdır.!vesselam.! "Mekke'nin fethedildiği sene Hz. Peygamber (sav)'i Mekke'de işittim, şöyle buyuruyordu: "Cenab-ı Allah içki, ölmüş hayvan, domuz ve putun alım-satımını yasakladı." Bunun üzerine: "Ey Allah'ın Resulü "ölmüş hayvanların iç yağı hakkında ne buyurursunuz, zira onunla gemiler yağlanır, derilere sürülür, kandiller aydınlatılır" dendi. Cevaben: "O (nun satışı) haramdır" buyurdu ve ilave etti: "Allah Yahudilerin canını alsın. Allah onlara ölmüş hayvanların iç yağını haram kıldığı vakit bu yağı erittiler, sonra satıp parasını yediler." Ravi: Cabir, Kaynak: Buhari, Büyu 112, Meğazi 50; Müslim, Müsakat 71, (1581); Ebu Davud, Büyu 66, (3486); Tirmizi, Büyu 6" SoN minvalde; ALLAH c.c. uyuşturucu-fuhuş-turizm-kumar..vs ahlaksızlıkların ticaretini yapanlara da LANET ETSİN.! Bu işleri, kolaylaştıranlara da........... Gemilerini ve vakitlerini bu pis işlerin hizmetine verenlere de ALLAH LANET ETSİN.! Fuhşu-içkiyi kumarı..vs ahlaksızlıkları yasaklayan ALLAH, Bunlardan gelecek gelirleri helal mi bıraktı!? vesselam, saygılr.
 • 3 Ay Önce

Piyasa muhalefet hepsini denedi ne varsa

chp karneye baglar ona kalsa. Neden meyveden bahsediliyor. Almanyada meyveler olgun gibi görünsede hepsi ham. bir kilo kiraz 10 Euro yeni dünya 7 Euro domates2Euro yarım kilo yesil fasülye 2 Euro seftalı kaysıı nekteri kilosu 4 Euro normal karpuz 5 Euro günlük ihtiyacımız Ekmek en ucuzu, az almak lazım alınmazsa ucuzlar, illa muhalefet olsun dersen bu manavlar ak partiyemi çalışıyor, ki en çok belediyelerin denetlemesi gerekir alış fiyatı ve müşteriye satış fiyatı konturol edilirse iyiolur kanatindeyim.
 • 3 Ay Önce

&&&&

Herkes maymuna döndü...maymun oldu....videolae mideolar derken geldik TANRI BUYRUĞUNA...
 • 3 Ay Önce

####

Batı insanlığı kendi gibi domuza(buna çinde dahil,oda batıdır),şark ise insanlığı kendi gibi maymuna çevirmek için elinden ne geliyorsa yapıyor...ATATÜRKÜ İYİ ANLAMAYA ÇALIŞALIM..O HER İKİ TAYFANINDA İNSANI İNSANLIKTAN ÇIKARDIĞINI GAYET İYİ GÖRMÜŞ..ÖN YARGILI DEĞİL,İYİCE DÜŞÜNEREK AKIL VE VİCDANIMIZI İŞİN İÇİNE KATARAK DÜŞÜNELİM..İYİCE VE ADAMAKILLI DÜŞÜNMEK DOĞRU NOKTAYA ÇIKARIR İNSANI..inanç ve itikatımızı bırakmadan batı ve şarkın dışında yeni aydınlık onurlu bir ufuk çizemezsek ya batı gibi domuz ya şark gibi maymun oluruz mazallah.....
 • 3 Ay Önce

4567

Batının bilimi insanı maymundan buraya kadar getirdi..siyasette her şeyi herkesi maymuna çevirip bunu perçinledi...sırada domuzluk var..!? Onuda inşallah batı ve şark elele verip yapacak...!? Birbirlerini yapacaklar ama...!?
 • 3 Ay Önce

HAKİKİ MÜRŞİT

"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin." "Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir." Mustafa Kemal Atatürk
 • 3 Ay Önce

1234

YAHU Bİ AKLI VE ÜMİDİ KALMIŞTI MİLLETİN OYNANMAMIŞ....ONLADA SİYASETÇİLER OYNUYOR...bilim sentetik hücreyi yaptı..ODA BİŞEYMİ...!? Bizde siyaset akıl ve vicdanların sentetiğini yaptı..sentetik hücrede bişeymiki.! Batıda bişey yaptığını sanıyor..bilim maymundan buraya kadar getirdi,siyaset maymuna tekrar geri götürdü...BİZ DAHA BAŞARILIYIZ...YAŞASIN..
 • 3 Ay Önce

Maranki neyi bekliyor

Maranki'nin yazdığı Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi” kitabını yıllar önce okumuştum. Oradaki bilgiler (uzaktan göz enfeksiyonuna müdahale, kirlian teknolojisi, elekton spin vs .) bunlarınn olabileceğine işaret ediyordu. Ancak bu süreçte Maranki hiç konuşmadı. O kitabı öylesine mi yazdı? Yoksa başka bir durum mu var?
 • 3 Ay Önce

Özgür adam

Bugünkü makeleniz Ülkemizdeki en faydalı makelelerindendi,ellerinize sağlık
 • 3 Ay Önce

Monteverde

Sağol varol hocam, nihayet 5G, Neuralink, Gates, falan yazılarına döndün. Şu Gazoilin sahibi ile de bir şeyler yazsan belli bizim gibi cahiller de ne demek istediğini daha iyi anlar. Selam ve dua ile.
 • 3 Ay Önce

Bilimsiz

Bill adamları şöyle yaptı böyle yaptı diyeceğinize bu konularda çalışma yapanlar biz olsak doğrusu bu. Kim bilimde ilerlerse o gücün sahbisözü geçen oluyor ozaman yapılması gereken bilimde süratle ilerlemek. Bu konuda Rusya ya dayanmak yada çin devletine dayanmak yerine kendimiz bilimsel olalım kendimiz araştıralım. Ancak ne hikmetse bilim kötü diye diye millet buraya geldi. İnsanları imam hatiplere dolduran sizlersiniz ve bilime karlı olan sizlersiniz. Şimdi eğitim kötü madem yada bilim kötü ozaman o makamlara koltuklara neden talipsizniz. Yada amerikada neden okuyor siyasetçilerin çocukları. Yada tarikatlar okadar milleti kandırıyor kendi çocukları torunları doktor akademisyen mühendis niye oluyor. Yani kısaca bu bilim halka kötü sizlere mi iyi oluyor. Bu konuda suçlu olan sizlersiniz halk değil. Sonuçta Rusya çin abd yada Avrupa yada kore israil hepsi ilerlemenin peşindeler. Bakın İslam ülkelerine hepsi geri kalmış bilimde hepsi fakirlik içinde zaten zengin görünende petrol zengini ve halkı fakir emirler zengin. Allah aşkına bukadar yalan dolan olurmu bilim madem gereksiz ozaman bu platformu kullanmayın yazılarınızı gazete yazın YouTube whatsapp vs. Bunlardan uzak durun. Ben hatırlıyorum yıllar önce bisiklet için 2 tekeli şeytan icadı diye haykırılıyordu ama şimdi herkes biniyor. TV için şeytan işi makine deniliyordu şimdi islamcı sı tarikatı hepsi v ekranlarındalar. Yani Bill yada elon musk bunlara kızacapınıza onların teknolojilerine karşı teknoloji geliştirin adam bizde o teknoloji olsa istediği yalanı anlatabilirimi yada bizim elimizde onun oyununu bozacak teknoloji olsa ne işe yarar. Sürekli şikayet etmeniz sizi daha evvel yaptığınız yanlışlardan kurtarmaz. Bence cesur olun çıkın bilimde teknolojide ilerleyelim deyin biz onları geçelim deyin sadece imam hatipler bu işler olmaz Allah’ın yarattıklarını bizde öğrenelim tanıyalım neler yaratmış inceleyelim neler yapabiliriz bizde güç sahibi olalım deyin. Yoksa dua ile tek oloji olmuyor olsaydı şeyhler bir dua ederdi atom bombası atmaya gerek kalmaz yada başkasından savunma füzeleri almaya gerek kalmaz sadece dua ile işleri çözerdik. Dua et eyvallah ta dünyada yatakta kalmak içinde çalış bilimle uğraş araştır sonuçta herşey Allah’ın değilmi ozaman Allah’ın tüm nimetlerinden faydalanalım
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23