• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kıyamet senaryosu mu?

44 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Kesik kulaklı perişan kediler

Bir yandan hayvan hakları diye bağırıp, diğer taraftan şehrimizdeki kedi neslini kurutmaya uğraşmak hangi aklın ürünüdür acaba?  
 • 4 Ay Önce

Vhb.

Biliyorizki Zebur,Tevrat ve İncil insanlar tarafından ifsad olmuş ve Furkan vayh edimiştir.Buna rağmen batıllar batıl ettikllerni gerçrekleştirmek istiyorlar da Furkan ne diyor ona bakmayıp biraz batıl adına korkumu üretiyoruz?Adnan Oktar misali.Ne dersiniz?
 • 4 Ay Önce

Barış

Hocam bunları dile getirme cesareti gösterdiğiniz için sizden Allah razı olsun
 • 4 Ay Önce

ALLAH CC.

için şehvetlerden el çekenler girer. Ben (bana sığınan) garibi himaye ederim, fakiri emniyette tutarım, yetime ikramda bulunur, kendisi için merhametli bir baba gibi olurum. Dul kadınlara şefkatli kocaları gibi merhametle davranırım. için şehvetlerden el çekenler girer. Ben (bana sığınan) garibi himaye ederim, fakiri emniyette tutarım, yetime ikramda bulunur, kendisi için merhametli bir baba gibi olurum. Dul kadınlara şefkatli kocaları gibi merhametle davranırım. İşte her kim bu sıfatlara sahip olursa, onun duasına icabet ederim; bana dua ettiğinde karşılık verir ve benden bir şey istediğinde onun isteğini yerine getiririm." Neler Yeni Giriş Yap Kayıt Ol Yeni Mesajlar Forumlar İMANIN ERKANLARI Hz Muhammed (asm) Hadisi Şerifler 17.Kudsi Hadis Konuyu başlatan kurtuluş Başlangıç tarihi 11 Ocak 2014 kurtuluş kurtuluş KF Ailesinden Özel Üye 11 Ocak 2014 #1 17. KUDSİ HADİS Yüce Allah (c.c) şöyle buyurmaktadır: "Ey âdemoğlu! Sana emrettiğim gibi amel et ve seni sakındırdığım şeyden uzak dur. Böyle yaparsan sana öyle bir (manevî) hayat veririm ki (rahmetimle) ebediyen yaşarsın. Şunu bil, devamlı hayatta olup asla ölmeyecek olan benim. Ben bir şeye 'ol' dersem, o derhal olur.Ey âdemoğlu! Sözün tatlı ama amelin çirkin olursa sen münafıkların başısın demektir. Dışın güzel ama için çirkin olursa helak olanlardan olursun. Böyle olanlar Allah'ı kandırmaya çalışanlardır. Oysa Allah kendi oyunlarıyla onları kandırmıştır. 'Halbuki onlar ancak kendilerini aldatırlar ve farkında değillerdir. Ey âdemoğlu! Cennete ancak benim azametime boyun eğen, gündüzlerini beni zikretmekle geçiren, yalnız benim için şehvetlerden el çekenler girer.Ben (bana sığınan) garibi himaye ederim, fakiri emniyette tutarım, yetime ikramda bulunur, kendisi için merhametli bir baba gibi olurum. Dul kadınlara şefkatli kocaları gibi merhametle davranırım. İşte her kim bu sıfatlara sahip olursa, onun duasına icabet ederim; bana dua ettiğinde karşılık verir ve benden bir şey istediğinde onun isteğini yerine getiririm."
 • 4 Ay Önce

DÜNYA.YA DAİR

(Allah rızasını kazanmak, ahiret azığını temin etmek için, dünya etmeyen için de, dünya ne kötü yerdir. Bir kimse, "Allah dünyayı rezil etsin!" derse, dünya da ona, "Hangimiz Rabbimize asi oluyorsa, Allah onu rezil etsin!" der.) [Hakim, İbni Lal]Hadis-i kudside de buyuruldu ki: (Hak teâlâ buyurdu ki, "Ey dünya, bana hizmet edene hizmetçi ol! sana hizmet eden de senin hizmetçin olsun.") [Ebu Nuaym]
 • 4 Ay Önce

Basiret

(Nisa 118-119) Allah şeytanı lânetlemiştir, o da “Kullarından belli bir pay alacağım, onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntulara kaptıracağım, kesinlikle onlara emredeceğim de hayvanların kulaklarını yaracaklar, emredeceğim de Allah’ın yarattığını değiştirecekler” demiştir. Allah’ı bırakıp da şeytanı dost edinen kimse elbette apaçık bir ziyana düşmüş olur.
 • 4 Ay Önce

Hayvan hakları ve kedi soykırımı !

Evine alıp bakmayacağın, himayene almayacağın sokak kedilerini yakalayıp kısırlaştırıp, kulağının ucunu kesip sokağa salmak o hayvanlara zulümdür. Çünkü kısır kedinin hormonları ve dolayısıyla fıtratı altüst olur. O hayvanın bağışıklığı çöker, içgüdüleri ve metabolizması bozulur, avlanamaz. Sağlıksız, uyuşuk, şaşkın ve insanlara karşı agresif hale gelir. 
 • 4 Ay Önce

Mustafa

Herkez söz Birliği etmiş cesine DSÖ nün dümen suyuna girdi iktidarı muhalefeti medyası DSÖ nün borazanligini yapıyor Bill Gates
 • 4 Ay Önce

mevhibe inal

Doğallık ve Adaletten uzaklaştıkça Cehenneme yaklaşıyoruz.  
 • 4 Ay Önce

Okur

Adam senaryosunu yazıp oynuyor sende onun bir parçası gibi köşende korku salıyorsun be
 • 4 Ay Önce

Vhb.

Üst aklın projesine destekmi köstekmi? Marketler kapalı ve manav alanları dar. Pazar yerlerinde manav seçeneği çok, havadar yerler yığılma en az yer.Şimdi:Marketcileri pazarcılara karşımı destekliyorsunuz yoksa hastalığın daha fazzla yayılmasınımı körüklüyorsunuz? Anlamadım kastınız ne?Bu tesbitler idarecilere duyurulur.
 • 4 Ay Önce

Adalet F

Şehirde bir kulağının ucu kesilmemiş kedi kalmadı, yani hepsi kısırlaştırıldı. Hayvanların fıtratı değişti. 
 • 4 Ay Önce

İnek Şaban

Peki Erbakan, Özal veya başka bir muhafazakar siyasetçi Türk-İslam Birliği’ni kurdu mu hayır kurmadı
 • 4 Ay Önce

NURAN DEVRES

Üstat, biliyorsunuzdur. Türkiye et ithalatında dünya şampiyonu. 26 ülkeden et alıyoruz. Kiminden karkas, kiminden canlı hayvan olarak. Kemiklisi, kemiksizi. Biz yeterli destek versek kendi üreticimiz bize yeter. Dışarıdan gelen ete asla güvenmem. Canlı Büyükbaşların yolda hangi şartlar altında getirildiğini de biliyoruz. 2 yıl önce bakan Pakdemirli et ithaline son vereceğiz dedi ama tam tersi oldu, et ithalatı 4 katına çıktı. Ancak et yemeyenlerin karakterinin değişeceği konusundaki düşünceniz yanlış. Bir sürü vegan arkadaşım var. Hiçbir hayvansal ürün yemiyorlar ve gayet iyiler. Ne asabiyet ne bir şey. Bunun bilimsel hiçbir kaynağı yok. Zaten 50 yaşından sonra kırmızı eti ne kadar az tüketirseniz o kadar iyi. Biz dünyanın en şanslı coğrafyasına sahip bir ülkeyken neden her türlü gıdamızı dışarıdan alır olduk? Kendi üreticimizi, çiftçimizi mağdur edip neden elalemin tarımına destek veriyoruz?
 • 4 Ay Önce

Dallı

HAYREY YİNE DU ZAMANI AMA HALA YERGİLER. 
 • 4 Ay Önce

Vhb.

Zekat memuru bunlarda bana verilen hediyelerdir, demişti Rasul :Sen devlet görevlisi olmasaydın sana bunları vermezlerdi, diyip o malları beytül-mala vermişti.Şimdi ise siz vekil,bakan,cumhurbaşkanı olmasaydınz sizi kim tanır hakaret eder ve cezaya çarptırılıdı?Hakaret, aşağılama şahıslarınıza değil makama yani devlete olduğu için alınan tazminatlar beytül-mal'e ödenmeli değil mi? (GÜNDEM DIŞI)
 • 4 Ay Önce

Yılmaz Geçit

Hocam selamu aleyküm Nasılsınız İyisiniz inşallah yazılarınızı çok beğeniyorum ve hepsinin isabetli olduğunu düşünüyorum Rabbim ferasetinizi arttırsın ve sözünüzü insanlar arasında hayırlı kılsın hocam Yazdığınız kitaplardan faydalanmak istiyorum ama ne kadar baktıysan sizin tüm kitaplarınız a ulaşamadım nasıl tedarik ederim Yardımcı olursanız sevinirim Selam ve dua ile
 • 4 Ay Önce

Yılmaz Geçit

Değerli abim söylediklerin çok kıymetli şeyler yaptığınız doğru işlerin hepsini tebrik ederim rabbimden hayırlı ömür size nasip etmesini dilerim ki �slam'a ve onun yoluna hizmetkar olasınız bir isteğim olacaktı sizin kitaplarınız a hepsine ulaşamıyorum Bana yardımcı olabilir misiniz 65 kitabınızın hepsini elde etmek istiyorum Allah razı olsun Selamün aleyküm rahmetullah ve berekatuhu
 • 4 Ay Önce

Kendi işimize bakalım

Kişinin kendi ölümü onun kıyametidir...
 • 4 Ay Önce

Sevgi

Sayin hocam su zor zamanda ben insanlara diyorumki sadece dunyalık icin ahiretlerini unutubda cikar pesine düsmelerini okadar igrenc budurumki insan oldukkarini unutan kisileri aciyorum ALLAHI UNUTUYORLAR BIRILERINE YARANMAK ADINA BUKADAR KÜCÜLUYORLAR BOS BOS GAZAZETELER VARKİ INSAN YEMEK DERDINDE SACMA SAPAN HABERLER SANKI EMEKLIRE DÜNYALAR VERMISLER GIBI ZAMLI MAAS ZAMLI IKRAMIYE YETER SANDIKDADA ALACAKLAR BUDEFA IKRAMIYEYI YETER INSAMLARIN HASSASIYETIYLE BUKADARDA OYNAMASINLAR INSANLAR CARESIZ SACMA SAPAN MAGAZIN HABERLERI HABER BULAMIYORLAR KAPATSINLAR
 • 4 Ay Önce

yasin üstündağ

İslami düşünce sistemi bu konu üzerinde durmak istiyorum bir müslüman nasıl düşünür? Ateşin ortasında ? Düşünebilir misiniz ? Her yanınızı alevler bürümüşken alev güle dönüşür mü ? Zihnimiz Kur'an'ı Kerim sayfaları arasında dolaşmalı.Tahrif olmuş kitaplar okunmamalı tahrif olmuş kitaplar okunmamalı. Hz Muhammed ( s.a.v ) bu konu ile ilgili ashabını uyarmışdır.
 • 4 Ay Önce

yasin üstündağ

İslami düşünce sistemi bu konu üzerinde durmak istiyorum bir müslüman nasıl düşünür? Ateşin ortasında ? Düşünebilir misiniz ? Her yanınızı alevler bürümüşken alev güle dönüşür mü ? İslami düşünce sistemi üçlü bir sac ayağı gibi. Çatı da zeminde Kur'an'ı Kerim arasında kalmalı.Tahrif olmuş kitaplar okunmamalı tahrif olmuş kitaplar okunmamalı. Hz Muhammed ( s.a.v ) bu konu ile ilgili ashabını uyarmışdır.
 • 4 Ay Önce

Recep Duman

 “Senden önce de ancak kendilerine vahiy indirdiğimiz kişileri peygamber olarak gönderdik. Eğer bilmiyorsanız bilgi sahibi olanlara sorun.” Nahl-43  “İş hakkında onlarla müşâvere et!” (Âl-i İmrân (3), 159)  “Onlar işlerini aralarında müşâvere ile yürütürler.” (Şûrâ sûresi (42), 38) Sayın Dilipak,  Yukarıdaki alıntılar Allah(cc) ın koynuğu kurallar. Kanaat önderlerinin sistemleştirdiği kuralları da mı yok sayacağız? Mesela,zekat,namaz,oruç,kurban…  Otoritesi olmadığın konulara –hangi dalda ihtisasın var onu da bilmiyoruz- yorum getirmen,fahişelerin gündemde kalabilmeleri için kendilerinin “kurguladığı” sansasyonları çağrıştırıyor senin duruşun.  Gündeme “bomba” gibi düşmen için sana önerim: “Oruç”larımızı kışı aylarında,tutmak için “lobi” faaliyetine soyunun.Taraftar bulmakta zorlanmazsınız.  Bu ülkede Kurban Bayramı”nın Hac mevsimine dek geldiğine inanan milyonlar var.
 • 4 Ay Önce

Bilal

Yanlış düşünüyorsunuz, ben 10 yıldır et ve süt ürünlerini yemiyorum ve kişiliğim de hiç bozulma olmadı, merhametliyim de acıma duygum da var, sinirli falan da değilim. Lanetli LGBT'lileri de sevmiyorum,cinsiyetimde de bir değişiklik olmadı. Küçücük kafeslere kapatılmış güneşi toprağı görmeyen, sürekli ilaçlı yemlerle beslenip şişirilen hayvanları evet yemiyorum, vegan falan da değilim veganlar din hâline getirmiş bu işi, ben bunu yüce İslâm'a uygun bulamadığım için yemiyorum, yüce İslâm'a göre bu hayvanlar yetiştirilmiyor/kesilmiyor. BENCE asıl sizlerin kişiliği karakteri değişiyor, dünyanın öbür ucunda ki ABD'nin bir telefonu ile komşularımıza savaş ilan edip milyonlarca insan evladını mülteci hale düşürmek akıllı insanların yapacağı iş değil. Mültecileri Türkiye'nin sırtına yükleyip batılı dostları rahatlatmak zaten hiç bir Müslüman yöneticinin yapacağı iş değil.
 • 4 Ay Önce

Mustafa

Hocam işgal ne demektir, fetih ne demektir? Bazen kafamız karışıyor, bizi aydınlatabilirseniz memnun oluruz.
 • 4 Ay Önce

Burhan

Hocam bu konulara Allah razı olsun siz ve Ahmet Maranki hocam değiniyor diğerleri hoşaf soğutma peşindeler Allah Celle celalühü onları hayırlı ıslah eylesin yazıklar olsun diyorum siz devam edin inşallah
 • 4 Ay Önce

CaN

Bugün iktidarda olanlar, muhafazakar müslüman dediğimiz kesim değil mi.!! Daha basiretli ferasetli davranmalarını beklerdik. Birde herşeyden daha önemlisi ADALET-li olmaları şart değil mi.!Çünkü İslam=Adalet demektir. Büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz ne yazık ki.!!!
 • 4 Ay Önce

Gültekin

Frenk mi dediniz, O bu semtte Fazlasıyla var.Canim anlayın iste , Yeni FRENK MUKALLITLIGI çıķtı anlayın hep ittahitçılarmı batı taklitcisi , aanolurmu onlar yapar biz yapamazmiyiz , Bas ortulü tarikatli dersli Batı takitcisi libo humanist lerde mevcut .NE DE OLSA HER SEYE FETVA VEREN ILAHIYATCI SEYH HOCA TAKIMI MEVCUT YETERKI VER PARAYI. Bunlara gore Zinada ickide faizde suc degil Bosanmakta haram degil , fetvalar hazir herif degistirmek normal gorsen muslumanligı kimseye birakmaz , Ama Tam bir istanbul soz hayranlari.Onlar icin HARAMDA BIR HELALDA BIR ...TABIRI CAIZSE ; NE MUSLUMAN NE FRENK ÖYLE BIR VUCUDU SEFIL.
 • 4 Ay Önce

Fikret ay

Tüm insanlık yok olacak ne din ne ırk ne zengin ne fakir herkez helak olacak hak ettik
 • 4 Ay Önce

Mustafa Murat

Dünü, bugünü ve yarını anlamak için Kur'an ve Sünnet'e bakmak gerekir.
 • 4 Ay Önce

Unal

Gerçekten öyle baksanıza ellon Musk dogcoini Mars'a cikaracagim diyor demekki dünyanın sonu geldi zaten öncü kuvvetlerinide Mars'a gonderdi Allah'ım sen aklıma mukayit ol günde 300 den fazla insanın öldüğü Corona aşısını vurunmam diyor cunki yalan git bak ilk vurunan olmuştur ben yaşayayım siz ölün demek istiyor zaten reisin canı sıkıldı onun için 17 günlük karantina kararı aldı nede olsa bilim deyince anladıkları öküzlerin başındaki dünya öküzler sallaninca deprem oluyor dünyası el buruni ibni Farabi gibiler yok onlar için öküzün boynuzu arasındaki dunya var
 • 4 Ay Önce

Mehmet Ali

Hocam kehanetler de hep bu bölgede geçiyor. Japonya ile Norveç ile Meksika ile ilgili hiç kehanet yok mu? Neden bölgesel sizce.
 • 4 Ay Önce

Ferhat

Batıl ve batılın orduları münafıkların yardımı ve müşriklerin gafleti ile iş başına geçtiğinde; (ülkesinde ve) yeryüzünde (barış kılıflı adı altinda) bozgunculuğa girişmeye, ekini ve nesli helak etmeye çaba gösterir. (Genleri bozulmuş İsrail tohumları ile bitki ve hayvan türlerini ve bebeklerin-gençlerin geleceğini tahribe yönelir.) Allah ise, (fitne ve fesadı) bozgunculuğu sevmemektedir. Bakara 205. Dolayisiyla topluluklar kendi elleri ile destekleyip peşinden gittikleri batıl düzenler yüzünden yeryüzünde herşeyin fitratını ifsad edilmesini sağlayacaklar. Kisacası Allah azze ve cellenin yeryüzünde kurmuş olduğu düzene karşı batıla dolayli yollardan destek vererek haddlerini aşarak Allah a şirk koşacaklardir. Nitekim Allah azze ve cellede onları hiç beklemedikleri ve ummadikları anda anansızin semud, lut, and ve medyen halklarıni yakaladıği gibi gazabi ile yakalayacaktir. Yalniz Allah in gazabi sadece ifsad hareketini yönlendirenleri değil, topyekün akl edemeyen tüm topluluğu yakalayacaktir. Allah azze ve cellenin vadi gerçektir. Şeytan ve ordulari ise onlara boş vaadlerde bulunarak onlari şirk e dsvet etmekteydi.
 • 4 Ay Önce

Özgür adam

Eline koluna sağlık
 • 4 Ay Önce

Akilli

Kendinize derd edinmeyin, Reisiniz bir seyler düsünmüstür, o ne derse eyvallah deyin.
 • 4 Ay Önce

Biri demiş yad hdp oy için Türkiyenin oyuncagı oldu demiş hayır sadece millete yüzü olmayanların

Gücü olmayan partilerin, nato karargahına ulaşmak isteyen yoksul çocuga benziyor zalimden medet umuyor bilmem gece nasıl rahat uyuyor.
 • 4 Ay Önce

Son hüküm Allah, ındır.

Bakma sen yeryüzünün fitneyle dolduguna. Zalimlerin dü yada hükümran olduguna dalalıetin bukadar itibaar bulduguna bbakma sen adaletin raflara konduguna. Bakma sen cehhaletin bu kadar cesaret bulduguna belamların zirvede saltanatt kuurduguna fasıkların şeytanla müttefik oldugunna son hüküm Allahındır O büyük mahkemede iki bütün deliller ukbada beklemekte. Terazi çok hassas firavunlar karunlar berzahta beklemekte herkes hesap verecek O büyük mahkemede. Son hüküm Allahındır O büyük mahkemede. bakma sen ekranların yalanla dolduguna.
 • 4 Ay Önce

Yuttu

Bu can bu bedende olduğu sürece o sisi denen katil darbeci ile görüşmeyeceği dedi. Şimdi mısır ile o can o bedende olduğu halde görüşülüyor. Daha öncede ben olduğum sürece o papaz o cezaevinden çıkamaz ver papazı al pazazı dedi. Ama yine yuttu. Hatta deniz diye bir gazeteci Almanya istedi bu garip bu görevde olduğu sürece size o haini teslim etmeyeceğiz dedi zel uçak gönderdi. Ulu Önder
 • 4 Ay Önce

Şahika

Dinimiz de yasak olmasına rağmen diri diri ateşe atılarak tavukların itlaf edilmesi, bu sırada hiçbir din adamının da ses çıkarmaması sırasında birşeylerin ters olduğu konusunda içime bir şüphe düşmüştü, maalesef kafir aklının dünyayı yangın yerine çevirmesini yaşıyoruz. Allah'a kul olunmadığı zaman herşeyin kulu olunuyor, bilim ilâh edinilmiş durumda, bu şeytanlaşmış insanların kamuflajıda bilim..
 • 4 Ay Önce

058

Sahur ,sahur iyicene içimiz karardı.Tamam da hocam çözüm ne peki ?.... Çözümüde bir sonraki yazınızda bekliyoruz.Kolay gele....
 • 4 Ay Önce

1234

Koca ülke hdp nin oyuncağı oldu..SANKİ ÜLKE İŞGAL EDİLMİŞ VE ONLARIN PİYONLARIDA ORTALIĞI KASIP KAVURUYOR..BİR AVUÇ OY İÇİN,İKTİDAR OLMAK İÇİN,BUNLARIN ÜLKEYE ÜLKENİN ASKERİNE POLİSİNE TÜM SİVİLLERİNE KAST ETMELERİNE GÖZ YUMANLAR (PARTİ AYIRMAKSIZIN) ESAS SUÇLULARDIR..İHANETİN KUYRUĞU TERÖRİSTLERSE BAŞI,OY İÇİN BUNLARA GÖZ KIRPAN GÖZ YUMANLARDIR..KOCA TÜRK DEVLETİNİ BU HALLERE DÜŞÜRENLER ACİZ ZAYIF VE ÇIKARCI POLİTİKACILARDIR,VE KENDİLERİNİDE OYUNCAK HALİNE GETİRİYORLAR..ÜLKE EVLATLARINI PİS POLİTİK HESAPLARA KURBAN VERİYOR..ESAS KIYAMETİMİZ BU YAZAR BEY....TOPLUMU SARAN SAHTEKARLIK RİYAKARLIK "ÇIKARCI UYANIKLIK"..
 • 4 Ay Önce

Sümeyye

Hocam öncelikle gerçekleri hiç çekinmeden her platformda söylediğiz için Allah razı ols olsun Şer güçleri planlarını uygulamak için sürekli çalışıyorlar müslümanların da artık vahdet zamanı Allaha emanet olun
 • 4 Ay Önce

Gerçekler

Sayın hocam,bunlara şahit olacağım hiç aklıma gelmezdi...
 • 4 Ay Önce

Şahin 66

Eyvallah sayın Dilipak sonuç ne ne yapalım iş zorla aşılamaya gidiyor hemde bağırta bağırta kimsenin ğücü yetmiyor hepimizi içeri tıktılar tabi zenginler hariç düşündükçe sinirleniyorum sinirlendikçe düşünüyorum selamlar
 • 4 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23