• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Biden nereye koşuyor?

37 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

yılmaz

sanırım bizler! ortada kalmışlık sendromunu yaşıyoruz.halk tabiriyle ne sağcıyım ne solcu futbolcuyum!.fikrimce bu psikolojik rahatsızlığın bir reçetesi var ancak reçeteyi uygulama yoluna da gidemiyoruz!.iki arada bir derede biz ne yapmaya çalışıyoruz?!.
 • 3 Ay Önce

Bidende koşacak halmi var

O koşmaz konuşur çıkarlarla buluşur rakiplei ile deyil fakir ülkelere her işine kkarışır.
 • 3 Ay Önce

YA RABBİ

az önce dua ederken insanların karanlık dünyalarına meyletmeyeyim....
 • 3 Ay Önce

YA RABBİ

ali erbaş diyanetin zekat için en güvenilir kurumlardan biri olduğunu söylemiş.....ben kendisine katılmıyorum.....
 • 3 Ay Önce

Sevgi

Bidrn konussa neolurki bizi yönetenler halkina kiral oluyorda bidene susuyorlar amarika kendi yaptigi pislikleri görmezden gelen bir ülke biden bunamis bence ermeniler sütden cıkmıs akkasıkda degiller grcmisdeki olaylaŕida bizlere maletmeleride bos ama bizim basimizdakilerde halkini görmezden gelmiyormu kenfiler ine gelince hazinenin kapikarıni aciyorlar halka grlince sadaka veriyorlar birde övünüyorlar ALLAH VAR BEN ALLAHA DUAM BU INSANLARA MERHAMET VERSINDE DÜNYANIN ONLARADA KALMAYACAGİNI UNUTMASINLAR COK ARTIRDIKLARI MANLARIDA MEZARA NASIL DOLDURACAKLAR COK MERAK EDIYORUM RABBİM ACGÖZLÜ KULLARINANA MERHAMET VERSİNDE ÖLÜMÜ UNUTMASINLAR VATAN MILLET SEVDASINI IYI DÜSÜNÜBDE VATANI YÖNETSINLER KEFENIN CEBIYOK
 • 3 Ay Önce

Mehmet

Dilipak adalet ve liyakat olamazsa ,nen ve ötekiler diye insanlar ikiye bölünürse Yunanlılar adaları işgal eder.ve ermeniler de toprak ister.Ikincisi devlet işlerinde siyasi partiler şeffaf olmayıp kendini devlet yerine kör ve milletin malını ısraf ederse halk bankası ve zarraplar bitmez.
 • 3 Ay Önce

Yorumcu akil, senmisin akil çulsuz fakir

akil olmak soruna çözüm bulmak, sada şantaş yapan biri koplo yapan biri başından aşmış kibiri herkes bir zarar görmüş anlatma bize, akilmiş, göründügü gibi deyilmiş.
 • 3 Ay Önce

Muhlis TURİNAY

Siz Nereye Koşuyorsunuz? Sayın Dilipak. Benim yorumum sizin bir kaç gün önceki "Ben Aşı Olmayacağım"konusuyla ilgili. Dünya Covid 19 ile uğraşıyor, hükümetimiz bu hastalıkla adeta savaşırken, halkın çoğunluğu bu mücadeleye destek olurken, siz neden köstek olursunuz. Sizin Tıp alanında bir kariyeriniz mi var? 
 • 3 Ay Önce

Medine

Wladimir denen kışı bunlarianlatiyorsunda bunlardunyalik.ya o251 şehit onların çoluk çocukları daha sayayım mi? Burda hesapvermeden yurt dışına kaçan korkaklar onlarida hic anmayın ama şunu bilinki ahiretteysek var hesap.
 • 3 Ay Önce

miyav miyav

128 bitince aslan gibi kükremeler yerini kedi gibi miyavlamaya bıraktı.
 • 3 Ay Önce

YA RABBİ

18 günlük yasakta içkinin yasaklanmasına Allah ve rasulünün hükmü nedir.... 
 • 3 Ay Önce

Rıfat

Biden in nereye koştuğu belli de bizim reisin nereye koştuğu belli değil; reis 2 gün sonra ve haddinden fazla yumuşak konuştu..
 • 3 Ay Önce

Akil

Yanlış anlama ama akil adam sen kim biden le ilgili yorum yapmak kim
 • 3 Ay Önce

Mustafa

ekonomiyi kurtaracak proje üretin fakir ve yurtsuzlar için. Kanal İstanbul projesinden daha büyük proje olur mu olur. Kanal İzmit, Kocaeli den kandıra dan Karadeniz sahiline kanal körfez, kanal istanbul beraber başlanmalı. Ekonomi yi düzeltecek iki proje muhalefete bakılmadan kendi bütçemiz le. Az Köprü bol tüp geçiti proje biran önce başlansın. Bu iş için diktatörlük se diktatörlük yapılsın bir an önce başlansın.
 • 3 Ay Önce

enver akıncı

Her yeni olay günün ışıdığını apaçık gösteriyor. Olayları görecek göz sahipleri ile çağrıya açık kulak sahipleri NEREDE? Allah-u ekber. selâm..
 • 3 Ay Önce

İlbeyhan

evleri , mescitleri kerpiç , hurma dalı , taştan, ağaçtan dı.......Hz.Peygamber , Ebubekr , Ali , Ömer kerpiç , toprak evlerde yaşadılar , halkın içinde ....mahâlle de .... namazlarını kerpiç , toprak damlı mescitlerde kıldılar....tek başlarına ya da cemaatle..... muhafızları , korumaları yoktu ...... herkes gibiydiler..... sarayları hiç olmadı..... ama bir şey vardı.... adalet ..... yettikleri her yerde adalet ..... ... ....
 • 3 Ay Önce

Yalnız Kurt

Cebindeki son 13 TL'yi hanımına verip , intihar etti ..... iki gün evvel , haberlerden ... Namaz dinin direğidir , dedi ... Prof.NİHAT HATİPOĞLU ...... peki rüşvet alıp vermenin dinde yeri nedir ...?... 5 ayrı kamu kurumundan 164.000 yeni TL almanın yeri nedir dinde ??? millet asgari ücretli iş bulamazken....
 • 3 Ay Önce

Dedem Korkut

hâlâ ses yok ....72 saat geçti ..... Osmanlı tokadı kalkıp inmedi şerefsiz Biden'ın suratının ortasına ......
 • 3 Ay Önce

salihce

Trump in ters istikametine kosuyor hocam. Birde asil soru biz nereye kosuyoruz? Bunca kayirma, ihale, yandaslar, candaslar, süslümanlar, ayrica Devlet eliyle Faiz, Kumar , Fuhus vs...!
 • 3 Ay Önce

sabo

abdırhman abi çok ğüzel özetlemişsin insan oglu bunu anlasa
 • 3 Ay Önce

asla

lozanla sömürge ve manda olmayı kabul etmiş, ingiliz kulu ve kölesi olmuş, her türlü değerini yok etmiş, bir ülke vurana sadece öbür yüzünü çevirmekten başka yapacağı bir şey var mı? bu güne kadar bizi idare edenlerin kaç tanesi bizdendi? 1915 de idare ingilizler de değil miydi? bu alçak iftira doğruysa bunun hesabını ingilizlerden sorsunlar. ama bunu diyecek de yok. yok. yok.
 • 3 Ay Önce

ebu abdulmuttalib el Arabi bin Rükneddin

Nihal ablam meydani bos buldunmu saldiriyorsun hemen.. Sakin ol, sinirlerine hakim ol..
 • 3 Ay Önce

KEMALİST

NEREYE KOŞMAKTA SÖYLEYEYİM: 25 MART 2021 MUTLU BAĞIMSIZ YUNAN GÜNÜN KUTLAMSINDAKİ KONUŞMAYI HERKES İYİ DİNLEMELİDİR, ORADA YUNANLILARA METHİYELER DÜZERKEN DALAWAREDE Kİ,BİZİM ABD İLE ORADA ÇOK ŞİRKETLERİMİZ YATIRMLARIMIZ VAR , TÜRKLERİN,ŞİMDİ BİR BAKIN ADAM DEMEKTEKİ ARİSTOTELES GÜNÜ ORTAKLIK ,ÖZGÜRLÜK ,200 YILLIK BAĞIMSIZLIK,HAKLILIK, KARDEŞLİK,MUTLULUĞA BAĞLANMA TAM BİR YUNAN DESTEKÇİSİ 65 YIL ARKASINI BİZ TOPLADIK! YUNANDA ,ABD'DE EVLERİNDE RAHAT UYUDULAR RUSYAYA,ÇİNE,KOREYE KARŞI AMA HERHALDE KENDİMİZİ HATIRLATMANIN ZAMANI GELMİŞTİR...!!!BİDEN POLTİKASI VE ABD BİTİRMİŞTİR ARTIK! ABD ŞUNU BİLSİN TÜRKİYE ,YOKSA ABD EVİNDE RAHAT UYUMAZ BUNU BİLSİNLER BUNAK BİDEN DE BİLSİN...
 • 3 Ay Önce

Nahit sazoglu

Amerika ulkemizin en buyuk dusmani bir ulkedir zaten biden ben siyonistim diyor adana incirlik ussunu acilen kapatmaliyiz rahmetli necmettin erbakan hoca bana ne amerikadan meclis konusmasinda soylemistir d8 leri acilen faaliyete gecirmeliyiz
 • 3 Ay Önce

Mardinli hoca

Sayın dilipak hocam dilinize yüreğinize sağlık.Hocam buyurduğunuz gibi gençlerimiz laiklik çağdaşlık ile yetiştiriliyor.Halbuki en güzel kaynağımız kur-an i kerim ve sünnettir.Bizim için önemli kaynak bıraktık batıya yöneldik maddi manavı kayıp ettik.Gelelim ikinci konuyu Allah cc maelen şöyle buyurur hıristiyan yahudiler onların dinlerine tabi olmadıkça senden razı olmazlar.
 • 3 Ay Önce

Ali

Ati çalan Üsküdarı geçti. Çaresi yok olacak olan olacak.
 • 3 Ay Önce

Dallı

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFABAKILMAZ İLE BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY İFADELERİ BERABER GÜZEL ELEŞTİRİ.DE YAZI BAŞI VE SONU BAYA KARIŞMIŞ YİNE.BÖLÜM BÖLÜM AYRI DAHA AÇIKLAYICI OLURDU
 • 3 Ay Önce

Wladimir

Dilipak:Bize ışık gerek, kafası bilginin, kalbi imanının nurunu yayan dürüst, bilgili ve cesur insanlar... EVET SIMDI YANIN HALINIZE.O KADAR OKUL; DERSANE; ÜNIVERSITE KAPATIP; ÖGRENCI, ÖGRETMEN, AKADEMISYENLERI HAPSE ATTINIZ YA, SIMDI DÖVÜNÜN BAKALIM.SIMDI AMA MAMA DEME; BIR ZAMANLAR SEN DE FETOCULARIN ELINDEN ÖDÜL ALMISTIN YA, DESTEKLEYICI SÖZLER ETMISTIN YA, TOKTAMIS ATES ILE BERABER...DÖVÜNÜN BAKALIM ..
 • 3 Ay Önce

Temel bozuk

Rektör ne demek? Latin Yunanca bir kelimedir ve kilise idarecisi demektir. Dekan Yunanca Latince olup vaiz demektir. Tez de Yunancadir. Yazili beyan demektir. Bin yillik Turkislam medeniyetine sövdük inkar ettik ve gömdük. Turkislam çocuklarini Yunan Latin ölçüleriyle yetiştiriyoruz şimdi. Yalniz Hristiyan, Sionların önce ittihad ve Terakki ardindan da Fetö 90 yilda Türkislam çocuklarını 2 kez NASIL NEDEN devşirip ana-baba kendi milletini bombalattığını araştırmayı sorgulamayı düşümüyoruz düşünemiyoruz çünki kimligimiz yok, aidiyetimiz, mihenk taşımız yok. Batililar gibi olalim diye eskisini reddettik sövdük gömdük
 • 3 Ay Önce

Ahmet

Amerikan uşağı islamcılardan vatan savunması beklemiyorduk zaten, dostum Trump olur dostum biden.
 • 3 Ay Önce

Murat Koca

Biz nereye? Cumhurbaşkanımız ABD'yi çok güçlü şekilde kınadı mı? Diplomatik misilleme ne yapacağımızı açıkladı mı? Kuzey Kore bile kafa tutuyor ABD'ye, biz Ramazan'da cocacola reklamı izliyoruz.
 • 3 Ay Önce

Zekeriya gökçe

Ben ümit varım. Neden mi? Hani 15 temmuzdan önce Çanakkale ruhu yok denmişti de bu millet 15 temmuz da ölüme giderken abdestsiz gitmemek için havuz başlarında... f 16 ıslık çalan, tankın eksozuna atlet tıkılan... işte can işte Canan gavur yaptı yapıyor. Batının( abd) nin korkak efendileri kendilerine yeni ler arıyormuş. Tasma elinde gezermiş... abd Rusya’ya karşı Yunanistan’ı silahlandırırmış. Yaşlı- hasta avrupaya rol verirmiş,... üst akılsızlar plan kurarmış. Ben sadece korkan her yerden kaçan bir abd görüyorum. Batı mı yanı avrupa onlar çoktan bıraktı abd yi şimdilerde kendi planlarının peşindeler. Baydın mı o soğuk savaş yöntemleriyle bir süre zaman kazanabilir. Sonrası vahim...
 • 3 Ay Önce

bekir çavuş

... Soru: Starlink projesinin engellenmesi için neler yapılmalıdır? Soru: Cumhurbaşkanı olsanız pandemi sürecini nasıl yönetirdiniz? Soru: Türkiye'de ve Dünyada 5G olmamasına rağmen 5G kaynaklı hastalıkalrdan basediyorsunuz ( covid'in 5Gden yayıldığı konusnda yazılarınız da vardı) bunu tekrar açıklayabilirmiisniz? Soru: Dünya nüfusunun 500 milyona indirileceğini söylemiştiniz daha sonr aküreselcilerin bunu 250 milyona ervzie ettiklerini söylediniz bunula ilgili kaynağınız nedir?
 • 3 Ay Önce

İlhan

Her zaman olduğu gibi yine satır aralarında Cumhurbaşkanimiza çakmışsın. Güya Biden'ı elestiriyorsun
 • 3 Ay Önce

Nihal

1453 yılında Fatih Sultan Mehmet Han ile İstanbul olan bir yere BIDEN neden 1915 yılındaki sözde olaylara Kostantinepolis diyor o halde İstanbulu tanımıyor bu nasıl bir nefrettir.Nasılki Trump Kudüsü israile veriyor şeker verir gibi BIDEN da İstanbulu Yunanistana verecek ki hem silahlandırıyor hemde konstantinepolis diyor ne 1915 yılında öyle bir yer yok nede dünya döndüğü sürece İstanbul asla ve asla konstantinepol olmayacaktır!!!İstanbul için Türkler tamamıyle canını verirde İstanbulu vermez o halde Türklerin hepsini yok etmesi tek canlı Türk bırakmaması gerekir!
 • 3 Ay Önce

Oğuzhan

YALNIZCA BİR LOKMA BİŞEY YEMEK , BİR YUDUM SU İÇMEK DEĞİL , -Gıybet -Yalan -İftira -Haset -TORPİL -Zulüm -İLTİMAS -RÜŞVET -HAKSIZLIK - İSRAF - -KUL HAKKI -ADALETSİZLİK -Ana-babayı üzmek, -Sözünde durmamak, -İHALEYE FESAT KARIŞTIRMAK da orucu bozar .... yine gazetelerden bugün ki haber .... Suudi Arabistan KRALI SELMAN bin Abdulaziz'in, KATAR EMİRİ Şeyh Temim bin Hamed AL SANİ'Yİ SUUDİ ARABİSTAN'A davet ettiği belirtildi.... arada ki buzlar hızla eriyor.... İşte tam da bu meyân da ilgililere bir bilgi ' " ARAPLARIN BİRBİRİRLERİYLE İŞLERİNE KARIŞMAYIN , Ruslar'ı TAHRİK ETMEYİN , EMPERYALİSTLER'E YASLANMAYIN " der dışişleri mensuplarına...M.Kemâl .....100 YİL ÖNCE ..... lafla lider olunsaydı , ortalık liderden geçilmezdi .....
 • 3 Ay Önce

Şaban

Kaleminize sağlık hislerimize tercüman oluyorsunuz. Ne zaman inancımıza tahimize yakışır onurlu duruş sergileyeceğiz. Bugünler bir fırsattır bir adım ileri iki adım geri hastalığından kurtulmalıyız.
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23