• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Aşk dini”ne hoş geldiniz!

42 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

M.Alkaç

Amin Amin Amin Allah'ım. Allah'ın Selamı üzerinize olsun İnşallah.
 • 1 Yıl Önce

Agartha li

Abdurrahman abi, Abdurrahman abi Yahu Söz bittiiiiiiii Vakit geldi Yecuc mecuc agathalilarin yıllardır yeraltında savaştığı, yeryüzü insanlığın i koruduğu Şambala dan başkası değil Şeytan ,meytan, yecuc mecuc, cart, curt hepsi hikaye, Aslolan, hak olan ,mutlak güce sahip olan , son karar mercii ve dahi uygulayıcısı Olan Rabb planını uygulayacak, Vakit geldi..... Ha bu arada bu yeraltı halkı Atlantis ten kalanlar dir.. Şambalanin kutup noktalarında girişi var, disk ler onların, ABD deki şeytaniler i onlar yönetiyor, Agarta Asya'nın altinda, bir kapisida Hacibayram ile augustus tapınağı arasında yani Ankara'da,ve Hilali leri yöneten en derin güç Savaş yakın, Bu savaşta yeraltı ve yerüstü halkla ri beraber savaşır, Vakit çok yakın... Mutlak Galip Allah CC. dir
 • 1 Yıl Önce

Akp büient turan mehmet boynukalın hocaya ayar veriyordu

Çünkü boynu kalın hoca onlara benzemiyordu. İçinden buguz etse imanın zayıflıgı sesiz olmasını isteniyor hal diliyle sanki önceki söyleyenleri anlamadı sanıyor. Din görevlisi neye yarıyor?
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Amin ahmak insanların hesabı varsa. Yüce Allahın hesabı var
 • 1 Yıl Önce

: “ tatmayan bilmez”

Yani; Yunus Emre hazretleri, Hazreti Mevlana ve Hz. Niyazi Mısri gibi zatlar Allah aşkında sekran (sarhoş) oldukları için yapıp ettikleri haram mıydı? Bunu nasıl söylersiniz.?
 • 1 Yıl Önce

Timur

Yusuf Kaplanin bugünkü yazisi enfes. Okumanizi tafsiye ederim.
 • 1 Yıl Önce

Rabia

Andolsun Biz, Mûsâ ve Harun'a, takva sahiple­ri için bir ışık, bir öğüt ve Furkân'ı verdik. Onlar görmedikleri halde Rablerine candan saygı gösterirler. Yine onlar, kıyametten korkan kimse­lerdir.enbiya suresi elhamdülillahi Rabbilalemiyn.Sayın Dilipak Kur'an'ı Kerim'de Aşk geçmez.sevgi,hub, ve meveddet bu kavramları bulursunuz..duanıza amin diyoruz.ne kitaplar yazmışsınız.hepsi değerli.Allah akıl fikir versin bize.Rabbim ilmimizi artırsın deriz.Saygılar selam ve dua ile Allaha emanet olun teşekkürler HasbinAllahu ve nimel vekil deriz.
 • 1 Yıl Önce

Nadir

Istanbul söz, Sarsintilari hala devam ediyor.Feminist yasalar, yuzunden iki gunde 4 Aile faciasi daha yasandi, Hala bu ulkede bu yasalari uygulayan vede destekleyen ler bu Facia lardan Birebir Sorumludur.
 • 1 Yıl Önce

Bir Dost

Tamam dikkatli olalım, selefi vehabi kafasıda aynı argümanlarla bize böyle saldırıyor? Başkalarının hatalarını göstererek toptan bir cemaati inkar etmeyi nede seviyoruz. Geleceği ancak Allah bilir. Diyelimki Mehdi geldi, firavun gibi bu ap açık bir sihir mi? diyelim.
 • 1 Yıl Önce

Cahil

Hocam ne dinidir kültürüm yetmez yalnız yaşadığim olayı anlatayım bir apartman dairesinde oturuyorum yaklaşık on senedir birikim yaparak ev almaya çalışıyorum faize bulasmayayim diye sağolsun dini butun komşularımin çoğu bankalardan ucuz kredi alarak ev sahibi oldular fiati 200 300 aralığında şimdi fiatlar 450 800 aralığında ve faizlerde iki katı şimdi bana dini bütün bir hoca olarak akıl ver ben bütün birikimim çeyrek ev eder oldu müslüman bir idarenin olduğu Turkiyede ben haramsiz nasıl ev sahibi olurum ha birde aile içerisinde değer yerle yeksan sen sosyal durum ayak altı acaba aşk dini durumu kurtarırmi belliki kildigim namazlarda ki isteğim kabul olunmamis yaşı sorma senden az eksik faizle ev alanlar sosyal olarak yukarda baba çocukların gözünde kahraman ya ben saygilarimla
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Beğenmediğimiz, sevmediğimiz, eleştirdiğimiz eski yöneticilerimize bakıyorum da meğer ne muhterem adamlarmış. En kötüsü bile ehven-i şermiş.
 • 1 Yıl Önce

1923

Yeni kanun getirdim size..yaşa..! Bu kanunu kaldırdım..yaşa..! Çıkarttım yaşa..indirdim yaşa..!diktim yaşa..söktüm yaşaaaa..dolar çıktı operasyon var,faiz çıktı baronlar işbaşında...Vallahi böyle bir halkı olan ülkeye ne seçim ne din ne kültür ne tarih ne akıl ne mantık ne onur ne bişey lazım..parayı rantı işi mamayı ver istediğini yap,istediğini yaptır..!?canlarını iste versinler..Çok vahim bir hal ve şerait içinde yuvarlanmak..bu kadar toz duman geçecek ve hatırlananlar ancak böyle bir geçmiş olacak..
 • 1 Yıl Önce

Ahmed61

Borsayla ayar vermeye çalışanların Allah ayarlarını bozsun. 
 • 1 Yıl Önce

osman durusoy

Sizi çok seviyorum yazılarını takib ediyorum ama her yerde gazete bulamıyorum Allaha emanet ol canım abdurrahman abim
 • 1 Yıl Önce

YA RABBİ

bulutların teknoloji ürünü olduğunu düşünenlere saygı duyuyorum ancak yüce zatın teknoloji ürünü olmadığını hayallerimin ötesi olduğunu buyuruyor.... 
 • 1 Yıl Önce

Mehmet 1

Memleket yol geçen hani oldu. 
 • 1 Yıl Önce

YA RABBİ

yarattığın bulutları BAKARA 164-ARAF 57 ile cevaplayayım inşallah diyordum ya bu hususta bir düzeltmeye gitmek istiyorum....cevabımı BAKARA 164- ARAF 54-58 ile vereyim inşallah...ŞEFAATİNİN SON NOKTASINDA ŞEFAAT YA RAB...
 • 1 Yıl Önce

ABDURRAHMAN HOCAM MÜTHİŞ VE OLAGAN USTU TESBİTLER VE YORUMLARA BULUNMUŞSUNUZ 
 • 1 Yıl Önce

"Ya Rabbi" başlıklı yoruma cevaben

Bahsettiğiniz bulutlar, hologram teknolojisi ile ve başka teknolojilerle oluşturulan görüntülerdir. Bu denemeler uzun zamandır yapılıyor. Günü geldiğinde toplumları "işte mesih geldi!", "Uzaylılar geliyor!", "Ufolar saldırıyor !" gibi algı operasyonları ile yönlendirme alıştırmaları yapılıyor. Hatırlayın, Kabe'nin üstüne melekler indi diye bazı görüntüler servis edilmişti. Mucize ile hileyi ayırabilen müslüman feraseti bu tuzağa düşmedi. Rabbim basiretimizi açık, ferasetimizi daim eylesin.
 • 1 Yıl Önce

Hayriye KURT

Ve aleykümselam.Amiinn
 • 1 Yıl Önce

VAH

Yahu hoca fetönün fetö olduğunu 12 yıl sonra anlamak,istanbul sözleşmesinin şeytanın oyunu olduğunu 8 yıl sonra anlamak..BOP un zararlarını şeytani olduğunu Türkiyeyi parçalamak niyetinde olduğunu 18 yıl sonra anlamak.. çok uyanığız vesselam..işimiz zor ki ne zor..bu kadar uyanık varken sükut etmek ibretle izlemek daha mantıklı sanki..ALLAH KENDİ ELİ İLE YAPTIKLARINI KENDİ ELİ İLE YIKTIRTIYOR...Kendi putunu kendin yap kendi putunu kendin yık...YOKSA BUNA PARA İÇİN MAL SERVET İŞ İÇİN SUSMAKMI DİYELİM...AKILLI ADAMSIN BU İŞLERİN ADINI MERTÇE KOYDA ÖBÜR ALEME GİTMEDEN NAMIN KALSIN..
 • 1 Yıl Önce

Mr Baston Maniplasyon

Türk İlaçı yakalamışsın helal, ama Qua granitte aynı katakulliyi Hedef yaptı, onu neden yazmıyorsun? Hedef ortak oldu QUA ya sonra kendi aracı kurumu infodan satacak malları x10 a gidince, SPK mevzuatına aykırı, bağımsız değerleme lazım ama kendi şirketini kendi değerliyor, bu kadar rezillik görmedim, diğerleri bunun yanında hafif kaldı!
 • 1 Yıl Önce

geçmiş zaman olur ki

toplum olarak geldiğimiz ve bulunduğumuz noktayı çok iyi gözden geçirebilmek gerekir kuşatılmışlık halini görüyormuyuz ist sözleşmesinin feshi bile acaba sahimi öylemi sorusuyla birlikte yeraldı hafızamızda ve bol pazular gösterilen tarihi diziler sizin olsun pazu sizde pazıl bizde olsun diyerek dijital media ve tıp üzerinden aslında dijital krallığı dayatan merkezler çokta öyle allah kahretsin gene başardılar havasında değiller bize gelince birbirimizle didişmeyi bırakmazsak hiç şakası kalmamış bu işlerin sarı çizmeler bakkalın gözüne gözükür gibi olsada mehmet aga senmi geldin borcumu ödeyecen demeye mecali yok mehmet aganında sözleşme kalktı demeye mecali yok sözlerin kalktı bitti diyor ama gözlerin sanki kalkmadı der gibi gibi diye o da kıvranıyor
 • 1 Yıl Önce

yücel

istanbul sözleşmesi için erdoğana etmediğin ima etmediğin hakaret kalmamıştı..sözleşme iptal oldu ağzından Allah için bir kelam çıkmıyacakmı bu konu için ..yoksa senin maksadın zaten kalkıcanı bildiğin bu sözleşmeyi kalkmaması için proveke etmekmiydi...hakikati söylemeye dilin imamnn yetecekmiii
 • 1 Yıl Önce

AŞK

..ALLAH insana aklını kullan,vicdanını terketme,kötülükle savaş iyilikle dost ol,karakterli onurlu mert tok gözlü ol demiş..ve tabiki kendine ibadeti ve şükrü ve saygıyı istemiş..BÜYÜKLÜĞÜNÜ AZAMETİNİ TANI BİL İSTEMİŞ..ama bu aşk kelimesi ile tarikat tasavvuf v.s lerde aşk aşk diye diye iş mecrasından çıkarılmış..sonra adam şeyhini,liderini ilahlaştırmış sapıtmış..mesele budur..şeytan adamı aşkla kandırır..sonra fetöcüler aklını teslim eder perişan olur diğerleride vicdanını teslim eder dünya rezilliği yaşar...şahsi ikbal,menfaat için hiçbir şeyinden vazgeçmeyen adam adamdır...adam olmayandanda inanç çıkmaz..
 • 1 Yıl Önce

yavuz selim

girizgâhı bile batıl ķıyasa muhteşem bir numune olan yazının muhtevasına gelince ancak yazanın yazdığı bahisteki cehline delil olabilir; şu kadarını söyleyelim ki Hz Hasan-ı Basri (ra) talebelerine sahabenin durumunu izah için " siz onları görseydiniz deli derdiniz onlar da sizin iyilerinizi görse bunlara hayırdan hiçbir şey bulaşmamış" imdi Allah cc Tevbe-100 de kendilerine uyulmasını emrettiği sahabe ve tabiin; İlahiyatın ve Diyanetin mensuplarını görseler acaba ne derler yahut size nazar etseler birşey derler mi... eyy iman edenler Allah'tan cc hakkıyla korkunuz ve yeniden iman ediniz...
 • 1 Yıl Önce

Kocasolak

Adnan Oktar bu siyonist kırması aşk dininin Türkiye mehdisi idi. Bu TİP guruplara o kadar para veriyorlar ki, doğal gübreye üşüşen eşek arıları gibi çoğalıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

M. Arpacı

İslam dini bütün dünyalık akımların zararlı yönlerini yasaklıyor. Bunun için öncelikle bu ortadan kaldırılmalı yani İslam dini kul ile tanrı arasına hapsedilmeli. İşte laiklik bizde bu amaçla uygulanıyor. Anayadadaki insan hakları çiğnenerek bir asırdır inaçlı insanlara zulmedildi. Devlet kurumları dahil pekçok kurumda çalışan müslümanlar cuma namazı kılamadı. Ucube bir uygulama da kurban kesme serbest, derisi gasbedilecek. Sivil anayasa yapılırken laiklik gibi anlamı gizli, yabancı ifadelere dikkat edelim. Selamlar.
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

... Ben şahsen bize din diye birileri tarafindan yutturulan dinden teberri ettim. Ben kalbimi sadece kuran ve sūnnet ūzerinde sabitledim ve ćoğu cemaat ve oluşumun muvahhid olmadıklarinin farkina vardim.
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

En geç yırmi yıl sonra AKP ve yahutt uluslararası adatıcı ve hilekar dūzene hizmet eden başka bir parti Z Kuşağina bu fesad sözleşmesini imzalatacaktirlar. Zira eski kuşak toplumun henūz böyle bir uygulamaya hazir olmadiğini gören şeytan ve orduları geri adım attılar. Aksi takdirde Demokratik sekūler dūzen sallantiya girecekti. Sonuçta herşeyden mūnezzeh plan dinimiz ne kadar Akp eli ile ve Mutasavvuf ehli nin eli ile , Fetö eli gūncellenmeye çalışılıyor olsada muvahhid mùminler bu tūr ahlaksızca saldirilara son nefeslerine kadar direnecekler. Diyanet işlerine gelince hani din işleri ve diyanet işleri laiklik gereği ayri idi? Gūzel yutturmuşlar lokmayı bize, zira diyanet işlerinin başkanıni atayan sekūler devlet, mescitlere tayin edilen imamlar devlet tarafindan atanmakta, ilahiyatçilarin ve imamlarin ilahiyat fakūltelerinde ögrendikleri din bizim dinimizmi yoksa sekūler devletin bize öğretmek istediği yaşar nurilerin dinimi?
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

mesheplerimizi tarikarlarımızı Kuran'ın önüne koyduğumuz örf ve adetlerimizi terk edelim Kuran çatısı altında birleşelim. Mekke dönemi gibi muvahhid Medine gibi ensar olalım. Yalnız Kuran Kuranın onunde hiç bir şey koymadan Allah subhanehu ve teala nın bizim için seçtiği İslamı yasamaya varmıyız. Mâide Sûresi 3........... Bugün, dininizi kemale erdirdim, üzerinize olan nimetimi tamamladım ve size din olarak İslamiyeti beğendim.......
 • 1 Yıl Önce

YA RABBİ

eğer yanılmıyorsam türkiye semalarında yarattığın atatürk sülieti bulutun rusya semalarında-yoksa çeçenistan mı demem gerekiyor-yarattığın Allah lafzı bulutun iran semalarında yarattığın bir çift göz bulutun sırrını inşallah çözdüm.....arif nihat asyanın naat şiirine bakınca görünüyor...sana BAKARA 164-ARAF 57 ile döneceğim inşallah....yanılıyorsam düzelt....ŞEFAATİNİN SON NOKTASINDA ŞEFAAT YA RAB....
 • 1 Yıl Önce

Yüz basamak

Sapıkların olmadığı dönemmi var?Peygamberimiz hayattaiken yalancı peygamber çıkmadımı?Allah bizi ehli sünnet velcemaatten ayırmasın.(Peygamberin ve ashab'ı nın yolundan gidenler)
 • 1 Yıl Önce

Sayın Dilipak 

bir beyaz boyayı degiştirmek başka bir renge benzemesi isteyenler var ona başka yaglı boya katarak idalini istegini uygular ama ugraştırır. Hani şeytan sizi aldatmasın dedigi gibi dost gibi bize yaklaşanlar günün birinde bize çelme atar bizim şeytanı göremedigimiz gibi. dost sandıklarımızda düşmanlıgını göstermez, ki kazanacagına inandıgı gün, senin aldandıgın o ilkgün tanısaydın bizler şeytanı görmesekde bizleri şerli işlere hazırladıgında ilk sinyaler alırır.ya anlarıız yada yanılırız işte o an yanlız kalırız tek dayanagımız Allahımız şu son yaptıgın dua gibi.
 • 1 Yıl Önce

Mardinli hoca

Sayın dilipak hocam dilinize yüreğinize sağlık.Hocam insi şeytanlar durmadan çalışıyorlar biz müslümanlar gaflet uykusuna dalmışız.Bu şeytanlar ne şekilde insanları kandırmak için her türlü oyunlar oynuyorlar.Ben bir müslüman olarak yazınızın duanıza amin amin diyorum selam ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

YA RABBİ

istanbul sözleşmesi üzerinden kopan fırtınayı hayretle izliyorum...yüce zatın katında denklik esas değil mi....RUM 21.e iman etmiş olanı buna iman etmeyene yazar mısın....seküler kadınlar seküler erkekler içindir....mümin kadınlar da mümin erkekler içindir....seküler aile düzenine bağladığın sonuçlar var.... mümin aile düzenine bağladığın sonuçlar var....insanlar tercih ettikleri hayatı sonuçları ile birlikte yaşasınlar.....müminlerin iman etmeyecek olanı zorla iman ettirme hakkı var mı...yok....peki sana iman etmeyenlerin küfürlerini müminlere dayatma hakkı var mı....bu ne büyük bir zulümdür....devlet gasp tecavüz cinayet gibi zulümlere müdahil olsun....ama herkes karakterinin gereği olan eşle karakterinin gereği olan hayatı ve sonuçlarını yaşasın.....eğer müslümanlar insanların imanını istiyorsa herşeyden önce kendileri iman etsin....iman etmedikleri dinini başkalarına dayatmasınlar....bu sadece küfür ateşine odun taşıyor....bir çift laf da feministler konusunda söylemek istiyorum....pankartlarını görünce kurban olurum bu pannkartları habibinden gizle o görmesin dedim...O KADAR İĞRENÇTİ...ya rabbi ben sana kendi görüşlerimi arzettim....yanılıyorsam yüce zatın hakkı için düzelt....ŞEFAATİNİN SON NOKTASINDA ŞEFAAT YA RAB....
 • 1 Yıl Önce

MEHMET ER

İçimize sızacak, vücudumuza hakim olmaya çalışacak. Dikkatli olalım. Dinimizi Allah’a has kılalım ki, Şeytan bizi Allah’la aldatmasın. Bu anlamda din ve devlet, kanaat önderlerimizi İlah ve Rab edinmeyelim... Perişan ettiniz kendinizi değerli Hocam.. Hemen hemen her yazınız da vurguluyorsunuz yukardaki parağrafı.
 • 1 Yıl Önce

Musluman

Bu soytarı şeyhadan bahsedip neden reklamını yaparsınız? Adnan Oktar, İskender Evranosoğlu gibi zırtozlara bile bağlanan birkaç aptal ona da bağlanır, o kadar. Yeter ki Feto gibi siyasete bulaşmalarına izin verilmesin.
 • 1 Yıl Önce

AŞK FEDAKARLIK İSTER

Bir kısım" kur'anı kerimin vahiy yoluyla değil Hz.muhammed a.s'a ilham edilmek suretiyle yazıldığını söylüyor.ardından da vicdanımıza sorarak ta karar verebilirmişiz, Allah aşkını bul yeter" diyor.burada Allah c.c tarafından müslümanlara farz kılınmış olan fiilleri devre dışı bırakma çabasında olduklarını görüyorum.yanlış anlamadıysam sizinde dediğiniz gibi aşk söylemiyle kafaları bulandırmak peşindeler sanki.bunu savunanlara ithafen; birbirine âşık olduklarını belirtmek suretiyle evlenen eş'ler hayat içerisinde birbirlerine olan sorumluluklarını yerine getirmedikleri takdirde orada aşk tan söz edilebilirmi? O suni aşk biter gider.
 • 1 Yıl Önce

Oku-rum

Aslında güzel yerden girdiniz konuya ama tam gerçeği de yazın bari. Evet onlar bu topraklardaki insanları, devletleri, dinleri rahat bırakmaz. Parçalamak, bölmek yok etmek isterler. Hiç birini yapamasa ekonomik olarak sömürmek ister. Emperyalizmin amacı budur zaten. O yüzden zayıf olmamak, güçlü ve birlik içinde olmak, uyanık ve akıllı olmak gerekir. Aklı da yaradan vermiştir kullan diye. Oysa bizim insanımız onu kullanmaz, hacıya, hocaya, tarikata, şeyhe, evliyaya, şuna buna inanır, güvenir. Kimseyi sokma Allah'la arana, aklını kullan ve herşeyi sorgula, süzgeçten geçir.
 • 1 Yıl Önce

Ne ararsan var...

her türlü yerli yabanci kavramlar üsü üste yigilmis ama kac kisi anlamis o ayri hikaye...
 • 1 Yıl Önce

kamuran Gürkaynak

"Anneme, kendime ve kardeşime aşı yaptırmayacağım. Çünkü güvenmiyorum. İnsanları corona virüs değil, ilaçlar öldürüyor olabilir mi?" sözleri nedeniyle ünlü şarkıcıyı Aleyna Tilki için soruşturma açılmışsa Koronayla ilgili komplo teorilerini aylardır yazan yazarları idam mı edecekler?
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23