• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Bahriyede 15 Yıl

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Dedim buranın komutanı kim dedim:))))

Bir de Türk adıyla yorum yazmış iyi mi ? :)))) Bedelli askerlik yapmış, Balkan göçmeni, Kırım göçmeni Türkleri beğenmiyor:))))) Kuvayı milliyenin, Türk Milletinin ve onun kahraman ordusunun amansız düşmanı vatansızlar!!!
 • 1 Yıl Önce

Tedbir gerekçesi ile harp hiledir fetvasıyla

farzları terkettiler haramları işlediler. İçkiler içildi namazlar terkedildi. Hanımları tesettürü terketti. Yalan ve hile dillerinde adiyat oldu. “İslam” için İslamı terkettikler. FETÖcü Robotlar kendilerini müstakim zeki başlarındakini kutb u azam Hz Mesih Vehbi leri ve diğer Müslümanları aptal ve saf gördüler.
 • 1 Yıl Önce

Türk

Ben yurt disindayim. 2001 yilinda Burdurda bedelli askerligimi yaptim. O zaman kendisini görmedim ama sorumlu komutanin .... teki olduguna eminim. Cuma günleri konser verdirirdin, hemde cumadan önce. Bir defasinda dansözler getirtti, saat onda baslatti, biz gitmedik, gideler anlatti, dansözleri ciril ciplak alkis tutarak soyundurmuslar. Cuma namazinda yarim saat önce bitirdiler, oraya gidenlerin cünup bir sekilde, cumaya gitmeleri icin. Zaten sularda günün belirli saatlerinde akiyordun. Böyle bir rezaletii yillarca yasadigim bu yabanci ülkede görmedim. Dedim buranin komutani kim dedim. Dedilerki iste o A-Grubundan. Lanetli Erkayada o gruptandi her halde. Ülkede geri kalmis köleci bir sistem oldugu icin, bu halka gelen vurdu giden vurdu. Baktigimiz zaman ülkeyi Türkler yönetmemiski, ya balkan göcmeni, ya kirim göcmeni, ya sebataist, ya pakrunidi yada ahmak kani bozuk Türkler. Rahmetli Erbakan bundan haric. Biz Türkler olmusuz Türkiyenin 2. sinif vatandasi. Uyan ey Türk!
 • 1 Yıl Önce

Metehan

Hiçbir savcı iftiraya karşı dava açmayacağım diyemez  
 • 1 Yıl Önce

Ne cuması emekli asker

Rütbe yükseldikçe FETÖ mensubu rütbelilerin hanımları saç yaptırma abartılı makyajdan öte etek boyları kısalıyordu. Makamları ele geçirmek için yapılan bu kabil işleri hizmet olarak görüyorlardı.
 • 1 Yıl Önce

Vehbi Bey İslamı aleni yaşayan

samimi bir Müslümandır. İçki haram Cuma farz 5 vakit farz. Bunlar aleni yaşanır. FETÖ robotları nire Vehbi ney nire.
 • 1 Yıl Önce

İçler dışlara kalbolurken diye yazmışsın yorumcu ama

Ne dediğin anlaşılmıyor Hangi partiyi kötülüyorsun.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Şu hayattır Susuzluk susuzluk yağmurlar yağmur gibi yağmıyor aniden yağıp ve aniden denize ulaşıyor. Kurumaya başlayan veya kuruyan golleri derinleştirilsin ki obruk lar oluşmasın. Susuzluk ve Orman yangınları. Neden ormanlara yagmur toplama göletleri yapılmaz. Yangın esnasinda kullanmak, yaban hayvanlarını sulamak veya ateşin aşmasına engel şu havuzları. Dereleri nehirleri derinlestirin genişletin ama istinat duvarları yapmayın. Nekadar şu dere nehir ve çay yataklarında tutulursa okadar suyumuz ve balığımız olur. Denize ulaşmadan nehirler yatağı çamurdan temizlenmiş kuruyan veya kurumaya yüz tutmuş göllere ponpalanmaz. Karada kalan bizim denize ulaşan bizim değil . Neden Manavgat suyu büyük Menderes küçük Menderes denize karışıyor neden biraz yağmur yağmadığında nehirlerin ortasında adacıklar oluşur. Her yağmur yağmadığında İstanbula gazeteciler cekilen suyun altından cıkan mezarlıkta haber yaparlar, göller derinleştirilsin artı su toplama yatakları da derinleştirilsin daha çok su tutulmuş olsun. Bu sular aynı zamanda yeraltı sularını da besler ler. Bu adacıklar nehir kenarlarına yığılsın yağmurun yatağa ulaşmasına engel olmayacak yerlerine yığılabilir.Heryıl Bulgaristan baraj kapaklarını açar yerleşim alanları ve tarım alanları sular altında kalır. Sular çekildiğinde ikiyüz üç yüz metre yürüyerek karşıya geçilir sığ su kalır . Bu geniş alanların camurları temizlensin ve nehir yatakğı derinleştirilsin Bulgaristan'ın bırakacağı su bereket olarak nehir yataklarında her türlü balık orada kalır. Su savaşları başlamadan suyla barışalım ki yer üstünde suyumuz kalmasada böyle bir çalışmayla yeraltı sularımız hep var olur. İnsanın dörte üçü su ise yer üstünden daha çok yer altındaki suya muhtacız. Gelin yer altınında dörtte üçünü su depolayalım. Hic bir iş makinasının yatması bize birşey kazandırmaz iş makinaları doğru nehir temizlemeye. Birde bu işleri bir bilenle uzmanlarla prof larla inceleyin ki yanlış yapmıyalım,
 • 1 Yıl Önce

Emasker

25 YIL KKK. DA GÖREV YAPTIM. CUMA NAMAZI MI, Çoğunlukla KIŞLA İÇİNDE Kİ MESCİTLER DE KILDIM. ( Bazı kışlalarda Mescid yoktu dışarıda kılmak zorunda kaldım) FETÖ CÜ SUBAY VE ASTSUBAYLARI HİÇ TANIYAMADIM, ÇÜNKÜ CUMA NAMAZI BİLE KILMIYORLAR DI!
 • 1 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

RAHMETLİ ERBAKAN, FGULEN PAPAZININ CİĞERİNİ BİLİYORDU.! FGULEN İN SOKULAMADİĞI YANAŞAMADIĞI LİDERDİ.! BU YÜZDEN ATILACAK SUBAY ASTSUBAYLARI, FETHULLAH GÜLENCİ DİYE ERBAKAN İ KANDIRDILAR!
 • 1 Yıl Önce

içler dışlara kalb olurken

Ordudan atılan askerlerin en yoğun olduğu dönem erbakan dönemi de; bugün imansız cepheyle en derin dayanışmaya giren de yine onun ardında bıraktığı bu parti; bu tuhaf denklemi çözebiliyor musunuz? İnsan ister istemez taa 1973 seçimlerine kadar gidiyor; misyon o zaman mı başlamıştı acaba diye..
 • 1 Yıl Önce

Erzurumlu

Bu dünya bir imtihandır. Kimsenin ettiği yanına kalmaz. Bir kısmı bu dünyada da karşılığını görüyor. 28 Şubatın Başbakandan rakı isteyen amirali Güven Erkaya bağırsak kanserinden öldü. Çok yakınında buna şahit olan bir asker arkadaşımın sözleri çok ibret vericiydi. Öyle acı içinde öldü ki feryadından dolayı ve kötü kokular nedeniyle bulunduğu katı tamamen boşaltmışlardı. Ne feci bir ölüm Ya Rabbi! Bunun bir de mahşer tarafı var. Bakalım neler olacak!
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23