• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Sözleşmesi unutuldu mu?

29 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Asiye yıldırım

Istanbul sözleşmesi düzeltilsin bizim resmi nikâhlı eşlerimiz genç evlilikten dolayı cezaevinde ,, ortada ne şiddet var ne taciz tecavüz nede şikayet var ,,,biz önce Allah katında evlendik ve şimdi bize aradan 10 yıl geçtikten sonra 8 buçuk yıl ceza geldi ben eşim ve çocuklarım bu cezadan sonra mağdur edildik. Çocuklarım babasız kaldı hergun soruyorlar ne zaman gelecek diye küçük kızım yaşında babasını bilmeden yaşıyor artık cevap veremiyoruz çocuklarımıza ne diyecegimizi bilemiyoruz genç evlilik mağduruyuz ve eşlerimizin çıkmasını istiyoruz
 • 1 Yıl Önce

Prof dr özkan Ünal

Ağzına sağlık hocam,
 • 2 Yıl Önce

6284 Mağduru

Unutmayın, unutturmayın!
 • 2 Yıl Önce

Durali

Bu yasayı çikaranlari da yazsaydiniz objektif bir yazı olurdu
 • 2 Yıl Önce

Ümmet

tebrikler.
 • 2 Yıl Önce

duygu

REİS ÖNCE BIZE SÖZ VERDİ,ŞİMDİ İSE UNUTTURDU.KADEM VE AKP KADINLARI ERDOGANI IYI YÖNLENDIRIYOR....... TABANI KENDINIZDEN SOĞUTMAYIN... AKP KADINLARI MANEVIYATI AVRUPA AŞKI İÇİN KURBAN EDECEK KAFADA
 • 2 Yıl Önce

Şahin 66

At izi it izine karışmış erkekler evlerinde garip
 • 2 Yıl Önce

ekrem kanpolat

allah cc razı olsun lütfen bu konuyu gündemden düşürmeyin
 • 2 Yıl Önce

Adile

Sanki Biden dan sonra o da rafa kalktı 
 • 2 Yıl Önce

Şahika

Deveye sormuşlar neren eğri diye, o da nerem doğru ki demiş...Sistem Allah'ın hükümlerine dönüştürülemezse böyle debelenir dururuz.. 
 • 2 Yıl Önce

Deniz

İstanbul sozlesmesini istemiyorum HDP ve CHP varsa hiç istemiyorum nokta
 • 2 Yıl Önce

Hüseyin

Sayın yazar İstanbul sözleşmesini en ileri seviyede savunan ak parti ve Erdoğan olduğunu bilmeyen mi kaldı 
 • 2 Yıl Önce

Yolcu

Sn. Yazar daha ilk cümleniz ile hata etmişsiniz. Yada Akp ve Mhp'yi koruma, gizleme çabası gütmüşsünüz.  
 • 2 Yıl Önce

Necdet özdemir

Vatandaş rumuzluya cevaben, gayet te uygulanıyor evden uzaklaştırmalar kadının beyanı esas alınarak erkek aleyhine yapılan girişimlerle kadına adalet önünde erkek karşısında orantısız haklar veriyor.. erkeği adeta köle yapan bu tezgah, kadınını öldürecek seviyede öfkelendirip kışkırtan bu düzende adalet karısında asgari düzeyde hiçbir hakkı olmayan erkekler ülkede adaletin olmadığına kanaat getiriyor ve kendi adaletini sağlama gayreti içine giriyor, istanbul sözleşmesi ve 6284 tam olarak böyle icra ediliyor o algılar burada sökmez chp, hdp ve iyiparti bu şeytani projenin uygulanmadığını iddia ederek istanbul sözleşmesi ve 6284 ün ömrünü uzatıyor
 • 2 Yıl Önce

Doğrusu...

Bu melûn ve münker sözleşmeden derhâl çekilmeliyiz! Müslüman Türk'ün âilesine maalesef atom bombası atılmıştır.  
 • 2 Yıl Önce

Vatandaş

Beyefendi yazınızda uygulanıyor dediğiniz İstanbul sözleşmesi yasası henüz uygulanmıyor. Hatırlatayım dedim.. Sence Uygulanmıyor diye olabilirmi bu kadına şiddet olayları?
 • 2 Yıl Önce

Emekli48

Zina suç değilse; evli (kadın-erkek) birlikte kaçıp, utanmadan TV. programlarına çıkıyorsa, üstelik zinakar adamın kadının nikahlı kocasının yüzüne; bu benim karım diyebiliyorsa; geriye konuşacak ne kalmış ki hocam.
 • 2 Yıl Önce

Ferhat

Akpartinin bu ifsat sözleşmelerini kaldırmaya niyeti yok 6284 istanbul sözlesmesi süresiz nafaka vb. Laik seküler kesime yaranmak, ab nin rızasını almak için kabul edildi, ab den birileri fon alacak diye ülkenin ailevi sosyolojik ve manevi yapısının bitirilmesine göz yumamayız akparti bu işleri kasıtla ve inatla kaldırmadığı gibi üstüne iki gün önce kademci kafanın ömde gelen feministi hdp nin hayvan hakları tasarısını da yasalastırmanın "müjde"(!) sini verdi , istanbul sözlesmesi ve 6284 ile "ülkemizin hayrı için gece gündüz çalışan hdp"(!) nin "hayalini gercekleştiren" akp, hdp nin yeni bir hayalini de gerçekleştireceğini (maalesef) "müjdeyle" haber veriyor (sanırım müslümanların aklıyla ta.. geçiyor).... madem onlar gereğini yapmıyor o halde 2023 te biz gereğini yapacağız inşaallah bu işi sadece yeniden refah partisi temizleyebilir bizim icin akparti sayfası kapanmıştır. Bunca yapıcı uyarımızı eleştirilerimiz ve haklı taleplerimizi görmezden gelerek bize söyleyecek başka söz bırakmamışlardır ve akp içinden birileri bunun olması için büyük bir gayretle muhalefetten bile çok ve etkili çalışmıştır...
 • 2 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ VE KADEM'İ DEVLET BAHÇELİ TEK KALEMDE ÇÖZER.. AK PARTİ İSTANBUL MV. ÖZLEM ZENGİN (19 KASIM AKŞAMI GLOBAL-HABER TV'DE) ADI GEÇEN SÖZLEŞMEYİ VE KADEM'i SAVUNMASINI DİNLERKEN İŞİN KİMLER TARAFINDAN ENGELLENDİĞİ VE DESTEKLENDİKLERİ BELLİ . DESTEKLERİNİ T. ERDOĞAN'IN AİLESİNDEN ALDIKLARI BELLİ .(KIZI KADEM YÖNETİM KURULUNDA ) TEKRAR EDİYORUM. BAHÇELİ'YE BİZZAT SİZ ULAŞMAYA ÇALIŞIN. YARIN ÇOK GEÇ OLACAK. HAYIRLI GÜNLER DİLERİM.
 • 2 Yıl Önce

cut

Bu saldırılara düşünce düzeyinde bir cevap oluşturamamış olmak en büyük zaafiyetimizdir. Yöneticilerimiz bu mevzuatı kendimize uyarlayarak kabul etmek yolu ile günü kurtarmak derdindedir ama anaokulundan başlayarak çocuklarımızın zihnine kazınmakta olan bu zehirli ithal kavramlar geleceğimizi karartmaktadır.
 • 2 Yıl Önce

cut

"Kadına şiddet" bir propaganda aracıdır. Maksat önce kadına şiddet diye bir konuyu parlatıp ve topluma benimsetip sonra bunun üzerinden toplum mühendisliği uygulayarak p ülkede yönetimlerin elini kolunu bağlayarak kendi emellerini gerçekleştirmektir.Bunun içine psikolojik yöntemler ile cinayet kurgulamak da dahildir. Sosyal medya buna müsaittir. Ya da medyanın ayrıntılı ve manipulatif şekilde verdiği bu tür haberler şiddetin daha da artmasına hizmet etmektedir. Bu hayvan hakları,vb. batıdan gelen bu nevi her düşünce için böyledir. Maksat ne kadını ne çocuğu ne hayvanı korumak değildir. Maksat toplumda bölünme, kini,nefret yaratmaktır. Kendilerine benzememizi sağlamaktır.İnsanlığın umudunu yok etmektir.
 • 2 Yıl Önce

ayşe gül

bir parmak bal çalındı, uyutulduk galiba? herkesin erkek evladı var, lütfen kadının beyanı esastır zırvasına teslim etmeyelim erkek çocuklarımızı.bir de nafaka zulümünü boynuna dolamayalım.3 aydan fazla nafaka almak haramdır haramdır.
 • 2 Yıl Önce

ŞEREF

Bu sözleşme hangi hükümet döneminde çıkarıldı?
 • 2 Yıl Önce

sedat

Bence Ak partililer, AKP’liler, AK parti yandaşı gibi duran medya, bilim adamleri herkes istanbul sözleşmesine karşıymış gibi yapıyor. Önceleri %99 diyorlardı, şimdilerde %90’ı müslüman denilen ülkede böyle bir yasa çıkarılamazdı. Herkes miş gibi yapıyor. Hırıstiyan avrupa ülkelerinden bazıları bile istanbul sözleşmesini redettiler, bizimkiler hala konuşuyor. Ak partinin muhafazakarlığı da yalan, diğerlerininki de. Müslüman bir ülkede zina serbest, gönüllü birliktelik serbest ama imam nikahı yaparsan suç. Bu ülkede laiklik de yok hakiki müslümanlık da. Yoksa kıyamet kopardı. Şu kaftancının sözlerine sahip çıktığı söz söyleyen, bu sözünden ceza alan ama hala sözünün arkasında durduğunu söyleyen bir müslüman kişi var mı?
 • 2 Yıl Önce

Demek ki

Bunun Allah'ın emirlerine aykırı olduğu alenen ortada. başımızda da guzel günler görmek umuduyla 50 yıldır tüm gayretlerimizle desteledigimiz gittigi her yerde Kur'an okuyup ona bağlılık görüntüsü veren reis var. Maide suresinin 44,46. 47 Ayetleri de gayet açık. Bu sözleşme ve son yirmi yılda çıkarılan diğer ceza kanunlarının ve diğer bir çok kanun ve uygulamaların da Allah'ın emirlerine aykırı oldugu ve milletin zararına aleyhine olduğu da ortada, zorunlu eğitim kalkacak beklentimize rağmen tam tersi arttı. Bir anda bir kaç ayda ekonomi dibe vurdu 2002 öncesine gidildi. Kamuda atamalar 2002 öncesi zihniyete teslim. Siyaset ve üst bürokraside feto temizliği olmadı. Rüşvet ve yolsuzlukla mücadele yok. Kamuda talan var. Reis makam ve mevki verdiklerinden hep çifte yiyor, istisnası yok. Reis sadece seyirci kaliyor. Bütün bunlar bizi yönetenlerin hala gizli derin devlet olduğunun seçimle iktidara gelenlerin göstermelik formaliteden ibaret olduğunun mu işareti. ???
 • 2 Yıl Önce

Yavuz

Güzel bir yazı. Sözleşme A. Dilipak'ın üzerine gidilerek unutturuldu. Ne yazık ki müslümanım diyenler feministler, sol gruplar kadar cesur değil. Ağlamayan çoçuğa mama vermezler... Daha güçlü iş birlikleri gözüküyor...
 • 2 Yıl Önce

Kemal

Uyuysn musluman uyutulan musluman .Bunun hesahı ahirette sorulur bu dunyada ise bu yasaları getirenler kaybedecek.Basta hökümet
 • 2 Yıl Önce

Sarıgül

Çok isabetli bir yazı olmuş
 • 2 Yıl Önce

XxxX gücü olan gün saat verir, fiziki mesafeye dikkat edilmesi koşuluyla basın açıklaması yürüyüş yapılabilir.

Ahmet Davutoğlu imzalamıştır, Geçenlerde de imzaladığı bu antlaşma ile Gurur duyduğunu söylemiştir.bayan milletvekili ile çıkmış gazetelere beyanat vermiştir, kadem kurulmadan Ahmet Davutoğlu tarafından İstanbul'da imzalanmıştır, chphdpkkiptalini istemiyor yürüyüşler düzenliyor,gün geçmiyor ki adliye önlerinde basın açıklaması yapıyorlar, sağ kesim, talep etmeliki arz olsun. Cılız sesle olmaz. Hükümeti yıpratmak tan öte gitmez.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23