• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şeytan aklı(!) Türkiye’yi nereye götürüyor!!?

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yanar

!9 Yıldır bu Ülkeyi AKp ve sayın Erdoğan yönetiyor... Soruların eksikliklerin yanlışların muhatabı o... Sürekli övüp duracağınıza niçin neden diye sorsanıza?
 • 1 Yıl Önce

Bir bilen

Tam bugday ekmegine geçsek ekmek tüketimi ve obezlik yarı yarıya düşer..Tam bugday unu ve rafine olmamış kaya tuzu vücudumuz için en önemli hayat kaynagı fakat ikisindende mahrumuz..Ezbere dayalı saglık sistemi ve doktorlar sayesinde tuz kullanmayan yasak edilen zavallı amcam ayakta bile duramaz ekmegi koparamaz hale geldi..oysaki zehirli olan rafine olan un ve tuz..ALLAHIN yarattıgı ölçüyü bozan şeytanlaşmış gözünü para hırsı bürümüş insanlar yüzünden çocuk yaşta hastalık sahibi olan milyonlar..ve bunu seyreden tarım bakanlıgı ve yöneticilerimiz..
 • 1 Yıl Önce

B.yurttaş

Sayın maranki aynen katılıyorum.20 sene önceki kişi başı ilaç tüketimiyle şimdiki arasında müthiş fark vardır.Tabi hastalık oranıda kaç kat artmıştır.Eczaneler marketten daha çok hasılat yapıyor.Sebep tabiki en başta yediklerimiz.Dogal olmayan katkılı gıdalar.Tavuk zaten facia.Fabrikasyon suni gıda..Yüzyıllardır olan dogal döngü yani kuş gribini sebep gösterim bizi en faydalı gıdadan gerçek tavuk ve yumurtadan ettiler..Yerine suni yumurta ve tavuk koyup bizi obez ve birsürü hastalık sahibi yaptılar.Tarım bakanlıgı eliyle zehirlenip KANSER oluyoruz..Herşeyi ambalaj ve ışıl işlemle dogallıgı yok ettiler.Artı pladtik et kesim takozları sayesinde gram gram plastik yiyoruz..facialar çok.Biz siyasetin kısır döbgüsüyle ve hastalıklarla ugraşıyoruz.
 • 1 Yıl Önce

M. B.

Sayın Maranki! I. G. isimli alternatif bir şarlatan var Türkiye'de. Güya Almanya'da doğal tedavi yöntemleri okumuş. Okuma falan yok, kısacası meslek yüksek okulunun kimya bölümü ikinci sınıfından başarısızlıktan dolayı atılmış. İnternette, orada burda ilaç adı altında sentetik kimyasallar satmış. Alternatif tıp uzmanı da değil. Diplomasına baktım, Türkiye'de ona defolname denir. Tertip ettiği çözeltiler kanalizasyon sıvılarından farksız,sadece hastalık yapıcı.
 • 1 Yıl Önce

Ekrem

Sağlıkla ilgili makamlar kafaları tıbbi safsatalarla dolu robatlarla işgal edilmiş. Akıl yok onlarda. Varsa yoksa yabancı ilaç, serum, aşı vb. ezberlemişler. Tıbbın ancak yüzde ikisi faydalı, geri kalanı sihirbazlıktır ve hastalık üretiyor. Asalak besle işin yoksa, ceremeye bol para harca devlet olarak.
 • 1 Yıl Önce

Degil mi

Hangi ulkeden bahsediyorsun ,sanki biz marsta yaşıyoruz.20 yıldır hersey bizden soruluyor
 • 1 Yıl Önce

Şaban

Kaliminize yüreğinize sağlık yazarlarımız, fikir adamlarımız, siyasilerimiz teslimiyetci, sorgulamayan, gördüğü yanlışlar konusunda sorumluları ikazedip toplumu aydınlatmazsa bu ülke nasıl düzelecek. Bir insanın hatasını söylemek o insanın üzerinde kendisini sokmak için gezinen akrebi haber vermek gibidir. Böyle bir insana kızılmaz. Elbette sorumlular sorgulanmalı.
 • 1 Yıl Önce

Yusuf

Sağlık ve gıda konusunda çok doğru şeyler söylüyorsunuz, fakat millet olarak bunları anlamak istemiyoruz. Kolay ve rahat yaşamak uğruna maddi ve manevi bütün değerlerimizi kaybettik. En çokta ilgililerin duyarsızlığı üzüyor, yetkililerin ön ayak olmasıyla inanın halkımız elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Herkes başkasından bekliyor ama bu kötü gidişattan hepimiz sorumluyuz. Bir an önce durumun düzelmesini temenni ediyoruz. Allah siz ve sizin gibilerin yardımcısı olsun sesinizin ilgililerce duyulmasını nasip etsin inşAllah
 • 1 Yıl Önce

robot hayatlar

Salgının başından itibaren, basın-yayın kuruluşlarının yoğun algı operasyonları ile şakulü kaymış; sorgulamayan, araştırmayan, sağlıklı düşünemeyen ve neticesinde de sağlıklı kararlar veremeyen, "sürü psikoloji" ile hareket eden büyük bir kesim oluştu. Hatta, o kadar ki; pandemi, entübe, hijyen v.s. gibi manasını bilmediği yabancı kelimeleri, papağan gibi ezberleyip tekrar eden bir kitle ile dolu sokaklar...
 • 1 Yıl Önce

fira

Sayın Maranki, 100 binden biraz fazla nüfuslu Erzincan'da yeni yapılan Üniversite hastanesine ilaveten devasa bir Şehir Hastanesi inşa ediliyor... hayırlı uğurlu olsun...ancak maalesef çok munbit Erzincan ovası pahalı su veya sulama sisteminin atıl kalması bedeniyle tam manasıyla ekilip bicilmiyor...ithal fasulye, ithal nohut, ithal pirinç daha niceleri, anlı şanlı market zincirlerinin raflarında boy gösteriyor... nasıl terörü kaynağında yok ettiysek, hastalıkları da kaynağında, yani sürekli vurguladiginiz gibi gıdada, temiz havada ve doğal bir çevre icin yapılacak çalışma ile yok etmeliyiz...selam ve dua ile...
 • 1 Yıl Önce

Dr.Abdullah

aşı için alınan milyon Dolarlarımız heba edildi ve hiç kimseden hesabı sorulmadı!!? O İŞİN SORUMLUSU ZAMANIN EFSANE SAĞLIK BAKANI ŞİMDİ AİLE SAĞLIK KOMİSYONU BAŞKANI. HALKIMIZ ONU ÇOK SEVDİ, KİM VE NASIL HESAP SORACAK???
 • 1 Yıl Önce

Hal bu

Üniversitelerin hali bu. Fakat neden? Almanya'da yüzyıldır araba motoru vb sanayi yapılır, sen bunu 1 yılda öğrenemezsin ve geliştiremezsin. Daha iyi cep telefonu için ARGE kurman lazım, her şey için bu böyle. Bilim adamı da bu ülkenin bir mahsülü. Dışardan bilim alır ve aktarır, hepsi bu. ARGE olmazsa bu böyle devam eder gider.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23