• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

MS 2021

27 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

HÜ dö

Sen neye inanıyon
 • 1 Yıl Önce

Cemal Hüseyin Çağlar

YÜCEL KOÇ: ANLAŞILDI, ANKARA KARIŞACAK… Siyasetin yeni bir sürece girdiği belirginleşti… Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğini, Erdoğan’dan intikam alacağını açık açık söyleyen Biden, ABD Başkanı seçildi. Ha göreve gelince işler değişir, seçim öncesi ve sonrası söylemler değişir, orasını bilemem… Lakin adam niyetini net biçimde ifade etti. 
 • 1 Yıl Önce

Yapma hoca

Bizim ülkede sorun mu var? Güllük gülistanlık, imrenilen ülkeyiz ya. Laf çıkarma şimdi.
 • 1 Yıl Önce

Selim

Sayın troller gaza devam kardeşlerim . 
 • 1 Yıl Önce

İlbeyhan

Eğer bir din , bir devlet yetimi korumuyor, kimsesize sahip çıkmıyor, ezilenlerin sesi ve soluğu olmuyorsa yalandır ve afyondur..... 
 • 1 Yıl Önce

bnT

TC nin tüm kaynakları FETOculara akıyor. DEVLET PARAYI VERİYOR KREDİ TEŞVİK YARDIM PROJE VS. paralar alınıyor veeeee $$$$$$$ altın alınıyor. veya faiz. veyaaaa EMTİA STOKÇULUĞU.  
 • 1 Yıl Önce

Mihal

FETO PRODUKSİYON' UN SUNDUĞU CHP'nin kaset GEN . BAŞKANI KILIÇDAROĞLU.... 
 • 1 Yıl Önce

Mihal

Genel başkanları George Soros' un parasıyla TESEV' in kurucu üyesi olursa , VEKİLİ UNAL ÇEVİKÖZ denen ş....... de demokrasi dilenir ....  
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

ÜSDET NECİP FAZIL KISA KÜREK ile uğraşma  
 • 1 Yıl Önce

TR 31

Sayın Dilipak Gündemi hiç takip etmiyorsunuz. Türkiye gündemi çalkalanıyor siz Isa (as) doğumu vs. yi daha gündeme sokuyorsunuz.  
 • 1 Yıl Önce

Dallı

EVET SAYIN DİLİPAK.SİYASİ KIRİZ GELİRSE SİZ DE ADAY OLUN.KAZANIN VE BUGÜNLERDE İLERİ SÜRDÜĞÜNÜZ TÜRKİYEYE ZARAR VERECEK SORUNLARI ÇÖZÜN.BİZLER SİZE REY VERELİM OY DEĞİL.
 • 1 Yıl Önce

Avrupali Necati

Damat geri cekildi, faiz yükseltildi, döviz halen düsmedi.  
 • 1 Yıl Önce

Allah Feraset versin

Allah herkese feraset nasip etsin . Ama özellikle Ankara da büyük şehir kaybedilmiş  
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Yapma dilipak.Önceliğimiz parali ve hazine garantili yol,hastane,köprü,hes yapmak.Milletin parası nereye gidiyor
 • 1 Yıl Önce

Mustafa kaya

AT İZİ İT İZİ HEPSİ BİRBİRİNE KARIŞMIŞ. 
 • 1 Yıl Önce

Hatice Şebnem Diktürk

Ellerinize emeğinize sağlık hocam. Rabbimin kadınlara has verdiği iç yangını ve gözyaşı ile okuyorum dinliyorum sizleri. Rahmana olan kulluk ve insanlığa olan salih işler , erdemli hal gayreti ile azmetmeye çaba sarf ederken dünya ömrümüzde, altından kalkamadıgımız ve anlam dahi veremediğimiz fenalıklar dolu tuzaklardan Göklerin ve Yerlerin Tek Maliki Allaha arz ediyoruz çaresizliğimizi. Rabbimiz bizleri kafirlere , zalimlere ve cahillere yenik duruma düşürerek,onlara imtihan konusu yapma. Sen bizim Mevlamızsın. Bizi yaratansın yolumuzu göster ve görecek basiret, O yolda gidecek kuvvet, O nimete layıkıyla hamd edecek muttaki makamı ver. Senin her şeye gücün yeter
 • 1 Yıl Önce

Ahmet YÜCEL

Sayın yazar yazınızın son bölümünde "işler bugünden yarına düzelmeyecek" ifadesi kesinlik ifade etmesi itibariyle KEHANET oluyor. geleceği Allah bilir dediğiniz halde kehanet üslubunuzu ısrarla sürdürmenizin sebebini açıklamanız mümkün mü?
 • 1 Yıl Önce

lider sanılanlar

islami kesimin öncüsü n.fazıl sanıldıkça bu kesimin burnu hidrojensülfirden kurtulmaz
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Aslinda Hz. Adem as. dan Hz. Nuh as. akterilan , Hz. Ibraim as. dan Hz. Musa as. aktarilan dinin, Hz. Isa as. dan Hz. Mohammed as. dan gūnūmūze kadar aktarilan dinin ayni din olduğunu kerim kitabimizda rabbimiz zikr etmektedir. Özūnde vahiy inen tūm peygamberler yeryūzūnde ademoğullarini şeytan ve avenelerinin hile ve aldatmacalarina karşi topluluklari uyarmiş ve onlari bir ūmmet olmaya davet etmiş ve hayatimiza Tevhid nizami dahilinde şekil vererek amel etmemiz emr olunmuştur. Kisacasi peygamberler Allah cc in çizdiği sinirlari ademoğullarina tebliğ ederek hayatlarina bu sinirlar dahilinde şekil vermelerini ve amel etmelerini tebliğ etmişlerdir. Çoğu peygamberin beni israil kavminden gelmeleride bir hakikattir. Nitekim nu hakikat kerim kitabimizda israiloğullarindan nice defa bahsederek onlarin sahip olduklari konum buradanda anlaşilmaktadir. Zira peygamberleri çoğu beni israil kavminden olduklari kadar, çoğu iblis ve iblisin yolundan yūrūyen saptiricilarda onlarin aralarindan çikmiştir. Dolayisiyla, peygamberlere her defasinda vahiy indiğinde nasil peygamberlere iman eden guruplar vardiysada ayni zamanda peygamberlerin yakininda onlar ile gizliden ve açiktan mūcadele eden kovulmuş şeytana iman eden guruplarda olmuştur. Bunlar gerek hz. Musa as in hayatta iken mūcadele ettiği samiriler olsun, gerek hz. Isa as hayatta iken mūcadele etiği bir nevi sihire inanan israiloğullarindan hahamlar olsun hep mevcuttular. Bu nedenledirki hz. Isa as. kendisinin bir yahudi kökenli olmasina rağmen ve dedesinin hz. Zekeriya olmasina rağmen o devirde sihirbaz hahamlarin bizim tanrimiz diye taptiklari YAHVE yi red etmiştir ve sizin tanriniz benim rabbim değildir diyerek apaçik bir şekilde onlarin sapkinliklarina muhalefet etmiştir. Fakat özūnde azili bir kabalaci yahudi olan Romali ve tarsuslu paulus sonradan hz. Isa as im ruhunun kendinde dirildiğini iddia ederek hz. Isa as tebliğ ettiği tevhid i tahrif ederek hz isa as yolundan giden tūm inanlari Romanin kralinin kilicini öptūrerek Allahin dinini romalilarin tekeline geçirmiştir. Sonuçta gūnūmūzdeki mūslūmanim diyen topluluklarin Tevhid den yūz çevirerek, geçmişte hz ìsa as ile hz. Musa as karşi mūcadele eden sihirbaz firavunilerin ve sihirbaz romali tapinakçilarin torunlarinin kurup yönettiği sistemlere kulluk ve kölelik etmeye başlamişlardir. Sonuçta yahudilerinde, hiristiyanlarinda ve mūslūmanlarinda peygamberlere tebliğ edilen tevhid den saparak iblisin yeryūzūndeki varisleri olan sihirbaz hahamlarin ve onlarin uzatmali kolu olan tapinakçlilarin kurduğu sistemlere kulluk ve kölelik etnekteyiz.
 • 1 Yıl Önce

Sinan

Küçük insanlar , büyük işler başaramazlar .... kendi imtihanlarını veremeyenler , kimseye faide veremez ...büyük büyük konuşsalar da ...mesela ömür boyu Ömer'i , Ali'yi anlatıp , bedevi gibi yaşayıp , bedevi kültürüne havi olmak gibi...hem de İslam adına ... bunlar kim , Hz. Ömer ,Hz.Ali kim, mümin kim.... Kul'a kulluk insanı köle yapar , yalnızca Allah'a kulluk ise hür kılar.... İnsan kılar , mümin kılar.... Gerçek iman , şerik kabul etmez .... biraz arsa , biraz dolar , biraz makam , biraz beyfendi ,reyiz ,başbuğ , şıh , şeyh , kainat imamı olmaz ...hem de sümüklü pensilvanya sakini ....CIA' nın kucağında kainat imamı ....kargalar bile güler....ama safdirik beyinli dingil mümin !? kardeşlerim.....FETO'yü bırakır , birine yapışır ...mesela fatih Nurullah şağbaniye , mesela tüccar haznevi' ye ....binlercesi ... Akıl ve ahlâk....din güzel ahlaktır buyurur.... Arapça'yı Allah'ın lisanı zanneden safdirikler....Arapları da Necib kavim zanneden....Ozan yok ,idrak yok ...bir kavmi üstün kılan bir Allah olabilirmi ? Bizim inandığımız yüce Allah'ın adaletine sığar mı?... Allah'ın dini başka , Ümeyyenin uşaklarının ve sonrakilerin SALTANAT DİN'İ başka...
 • 1 Yıl Önce

ayhan

Türkiyede Türk hekimlerin buldugu aşıyı kullanacağız, ne çinden ne de başka bir ülkeden gelen aşıyı genel endişeler harici kullanmak istemiyoruz, diye bir prensip oluşturarak kamuoyu desteği alınsa ve uygulansa daha iyi olmaz mı? Gönüllü olarak ithal aşı olmak isteyen olursa da olsun, yapacak bir şey yok.
 • 1 Yıl Önce

TR 31

İlbeyhan adlı yorumcu: Amerkan uşaklarına lanet okumussunuz da şu Rus ya , Çin , İran , İsrail uşaklarına da bir lanet söyleyemeyecekmisiniz?
 • 1 Yıl Önce

Mihal

. “Dindar bir toplumu ,din adına ,ancak din alimleri kandırabilirdi ve öyle de oldu.”.... “Okuyun.....(Kur'an'ın emri ' oku ) zira mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor!”.... Bir bilgenin çocukluk hatırasından alıntı ; " Çocukken ağaca çıkmak için annemden yardım istedim , yardım etmedi ....başkasının yardımıyla çıktığın ağaçtan inemezsin , düşersin dedi .... Bknz .CHP'li ÜNAL ÇEVİKÖZ , BİR ÖNCEKİ DE yine USA MUHİBİ MURAT ÖZÇELİK idi.. sorsun tesevcisi KEMAL KILIÇDAROĞLU gibi ... BUĞRA BURHAN KAVUNCU gibi ... bunlar gibiler hep vardı , bu günde var mebzul miktarda ... b...k böcekleri...100 yıl önce bunlara ne demişti , Gazi Mustafa KEMAL.... BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR ,demişti ... " Efendiler ; vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. ...Halbuki, hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin?.... Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir!...M.Kemal...
 • 1 Yıl Önce

Azbilen

İlbeyhan okura yazısından dolayı teşekkürler. Sayın filiz başeskici okurda okuyor fakat okuduğunu anlamamiş. Hastalık ölümlerle nüfusu azaltarak. Aşi ise gençleri kısırlaştıraçak.
 • 1 Yıl Önce

İlbeyhan

CHP dış ilişkilerden sorumlu!? gen.bask.yard. emekli büyükelçi ÜNAL ÇEVİKÖZ denen aciz mahlukat ,ABD'li mahlukat BİDEN' dan himmet dilendi.... BIDEN YÖNETİMİNDEN İLK BEKLENTİMİZ TÜRKİYE'DE DEMOKRASİYE VURGU YAPMASI.... “Biden’ın Türk-Amerikan ilişkilerini onarmak için Türkiye’ye Trump’ın önermediği neleri önerebileceği” sorusuna Çeviköz, “Demokrasi” yanıtını verdi.... Çeviköz, “Biden yönetiminden ilk beklentimizin şu olacağını düşünüyorum: Türkiye'de Hukukun üstünlüğüne, demokrasiye, yargı sisteminin siyasetten arındırılmasına, güçler ayrılığına, demokratik reformlara, medya, ifade, toplanma özgürlüğü gibi tüm temel hak ve özgürlüklere çok güçlü bir vurgu yapması” diye konuştu.... Bu da milliyetçi muhafazakar şeriatçı taifenin üstadları , güya BÜYÜK DOĞU ve BAŞ YÜCELİK DEVLETİNİN müellifi NECİP FAZIL'dan hezeyanlar ....sene 1959 Büyük Doğu dergisinden.... amerikan politikasını korumakla mükellefiz...amerikan siyasetini tutmak biricik yol...amerika'dan nazlı bir sevgili muamelesi görmek biricik dikkatimiz olmalı.yoksa bir amerikan bahriyelisinin iki yana açık bacakları arasında mütalaa ettiği kadrodan ileri geçemeyiz.dış siyasetimizde amerikan siyaseti ve iç bünyemizde amerikanizm politikasını kendimize tecezzi etmez(birbirinden ayrılmaz) bir siyaset vahidine(tekliğine) göre ayarlamakta büyük ve her işe hakim bir mana gizlidir." ..... 61 yıl önce ,61 yıl sonra .... sağcı veya solcu ... dinli veya dinsiz ....ayran içen veya rakı içen.... güya Atatürkçü veya güya şeriatçı ....DP' li veya CHP'li ....farketmiyor..... BİZİM AYILAR AMERİKALILARI SEVERLER , vazgecemezler derdi rahmetli Muzaffer İzgü... alayının haysiyetini ..... Allah topunun belasını versin..... Bunlar Amerika'ya iman etmiş , ABD' ye tapıyorlar..... İmansız , kitapsız , zavallı şerefsizler....
 • 1 Yıl Önce

Filiz Başeskici

ASLINDA İMAMOĞLU'NUN SÖYLEDİĞİ ÇOK DOĞRU. 14 gün karantina ama virüslülerden virüsü sonradan kapanların da gecikmeli başlangıcı hesaba katılınca en az 3 hafta karantina gerekir. AMA SORUN KAPİTALİZM Hem Türkiye'de hem dünyada bu basit çareye başvurulmama nedeni üretimin aksamaması ve para piyasalarının çökmemesi nedeniyledir. Kimlere yasak ilan ediliyor? 65 yaş üstüne? Niye? 64 yaş, 63 yaş riskli değil mi? Riskli tabi ama emeklilik yaşı malum 65 yaş. 20 yaşa dek olanlar da büyük çoğunluğu zaten öğrenci ve evlerde online derslerde. Yani ekonomistlerin gözüde işe yaramayan kitledir evlere kapatılan. Diğerleri ise para kaynağı. Sanki bu yaşlıların çocukları eve virüs taşımayacak. Şu koskocaman ülkeler üç hafta sadece üç hafta sağlık güvenlik gibi bir kaç alan dışında tüm diğer alanlarda 3 hafta duraksasa bunu finanse edemiyor mu? 3 hafta birikimlerle bu dünyayı besleyemiyorsak neye yarıyor bu rejimler?
 • 1 Yıl Önce

Abdulbaki Erdem

Sayın Abdurrahman Dilpak hocam, Size saygım hürmetim sonsuz. Lakin çoktandır dile getirdiğiniz Covid konusundaki düşüncelerinize katılamıyorum. Sizin başlıca iddianız bu hastalığı özellikle yaydılar, nüfus azaltmasına gidiyorlar, aşıyla da çip yerleştirecekler şeklinde. Neden katılmıyorum yazayım 1- Özellikle yayılmış olabilir ama bunun sebebi nüfus azaltma olamaz. Çünkü hem ülkemizde hem dünyada kaybedilen insan istatistiklerine bakarsak çok büyük oranı yaşlılardır. Orta yaş üstüdür. Nüfus planlaması için bir hastalık geliştirecek olan artık üreme evresini çoktan tamamlamış yeni çocuklar dünyaya getirmeyecek olan kesimi değil gençleri, hatta çocukları hedef alırdı. Kaldı ki çocuk ölümü neredeyse hiç yok, genç ölümü de genel orana göre çok az. 2- Aşı sıvıdır, sıvıyla çip yerleştirilmesi mümkün olamaz, Bu aşıyı birileri bu şekilde yapmış olsa bile sonuçta bunu yapacak olan yüzlerce binlerce doktor hemşiredir ve böyle bir girişim ille de ortaya çıkar bunu göze alamazlar. İnsanların kontrolü ille de vücuduna bir şey yerleştirilmekle olmaz kültür emperyalizmiyle dizilerle, özendirilmiş hayatlarla, bilgisayar oyunlarıyla zaten büyük oranda güdümlü insan modeli oluşturulmuştur bunu siz benden de iyi bilirsiniz. 3- İlle de aşıyla çip yerleştirilecekse, bunun için önce bir hastalık icat edelim sonra çare diye bir aşı bulalım diye uğraşmazlardı. Her ama herkese zaten yapılan zorunlu aşılar var. Bu aşıları da üreten firmalar farklı değil aynı. Zaten kullanılan bu aşılarla bunu yaparlardı. Dünyayı sarsacak bir hastalık icat edip bunu yayma çabalarından çok daha kolay olurdu. 4- Bu hastalık ünlüler ve siyasetçiler dünyasından da pek çok kişiye bulaştı, eğer amaçlı güdümlü olsaydı bulaştırılacak ünlü ve siyasetçiler daha bir seçilmiş olurdu sanıyorum Sizi anlıyorum sayın hocam. Dünya komplolar üzerinde savaşıyor artık. Açık savaşlar, soğuk savaşlar derken bir de tezgah savaşları yaşanıyor çoktandır. İstanbul Sözleşmesi ve diğer açıkladıklarınız çok doğru çok tutarlı konular. Fakat bunlar işte insanların beynine başta medya olmak üzere sokulup işleniyor. Ama iş iğne aşı denilince daha titiz olmak gerek sanırım. Zira benim söyleyeceğim bir söylemden etkilenip aşı kullanmaması nedeniyle ölecek olan her bir canın vebali olacaktır diye korkarım. Sayın hocam birikiminize saygı duyuyor ve hürmetlerimi sunuyorum. Sizin hep söylediğiniz gibi selam ve dua
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23