• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

İçimizdeki öteki!

37 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Abdullah adem

Değerli hocam bu kendi cehenneme odun taşıma sözleşmelerini somutlaştırsanız. Yani günlük yaşantımıza yansımalarını örneklerle açıklasanız... 
 • 1 Yıl Önce

Abdullah Adem

Değerli hocam Allah sizlerden razı olsun. yüreğinize kaleminize sağlık. Yalnız sürekli bu konulara temas edip duruyorsunuz. evet bu gerekli tabiki. Bunları sürekli gündemde tutmak önemli. Ancak halkın, milletin daha iyi anlaması için biraz daha SOMUTLAŞTIRSANIZ. 
 • 1 Yıl Önce

Aysen

Istanbul sözlesmesinden tekrar bahsettiginize göre sizi cok iyi anliyorum ve size hak veryorum Esinizden yakinlarinizin eslerinden ne cok ihanetler gördügünüz belli ama herkesin ailesi sizin gibi degil arli namuslu
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Işiten yok hocam, işittim diyorlar ama işitmiyor bu topluluk. Aslinda hak ile batil apaçik birbirinden ayrildi. Fakat hepside batila davet eden liderlerinin, şeyhlerinin, dedelerinin ve atasinin izinden koşuyor ve neticede batilin ipine sariliyor.
 • 1 Yıl Önce

yılmaz

internet medyasında yazan haberlere göre; malatya uluslararası film festivali organizasyonu 1-kültür turizm bakanlığı sinema genel müdürlüğü 2-malatya büyükşehir belediyesi 3-türsak.
 • 1 Yıl Önce

Bitli Hatce

Ögünmek gibi olmasin ben zaten bas örtülüyüm Istanbul sözlelesmesinede karsiyim . Abdullah abi burka ne Zaman gelecek ilk müjdeyi Siden duymak istiyomda Sabir ve dualarimla sabrim kalmadida ondan sacmaliyorum
 • 1 Yıl Önce

yılmaz

malatya film festivalinde en iyi "cinsiyetsiz oyuncu"seçimi yada ödül programı tepkiler üzerine iptal edilmiş.
 • 1 Yıl Önce

 Minno$..

Istanbul Sözle$mesini DESTEKLIYORUZ...
 • 1 Yıl Önce

mevhibe inal

Büyük yazar Lev Tolstoy der ki, "Kalbimizde Allah'ın nuru vardır, onun adı da Vicdandır". Hepimizin Korku ve Menfaat dürtüleri yüzünden değil, Beslenmiş-Gelişmiş bir vicdanla hareket edebilmesi temennisi ile..
 • 1 Yıl Önce

sema

Dunya genelinde egemen olan global ,emperyalist,kapitalist diktatorler son olarak coronayı gundem yaptı.korona bahanesi ile kabe bile kapatıldı ,hac iptal edildi,hicbir tepki yok.ortada kesinlikle pandemi falan yok,bir saglik sorunu yok.ortada seytani emperyalist güclerin başını cektigi ,işbirlikci,uydu devletlerinde katıldıgı buyuk sahte bir proje var
 • 1 Yıl Önce

hadi karlıbulut

ak partinin boyutlarını bilmeden getirdiği sözleşmeye yazarın yaptığı eleştiler için somut örnek bulması zor zannedenler var bunlar kökünden kazıma lafını şiirmi zannediyor şiir değil bilakis ekmeğe aşa ev kirasına borç almaya vermeye direkt damardan dokunan bir alanı var mesela arabulucuğun yasaklanması nerelere dokunur hangi gönülleri kırıp geçer düşünmek bile beyin yakar imzalandığı gün batının hangi merkezleri viyana kuşatmasını asıl şimdi yardık demiştir meselenin çözümü parti üstü bir milli dayanışmaya muhtaçtır siyaseten öncülük gene milli anlayışın oy oranı da olarak en güçlü sesi olan ak partiye düşüyor
 • 1 Yıl Önce

NAYIR

DEMISSIN KI:Niye söylemiyorsunuz, bu İstanbul Sözleşmesinin bu şekilde hazırlayıp hızla meclisten geçiriren ama isimleri ortalıkta gözükmeyenlerin çoğu FETÖ’nün adamları idi. İçimizdeki ötekilerdi! FETÖ’nün zihniyet ikizleriydi. YA BIS HASTIR GIT.HER YEDIGINIZ BOKU FRTODAN BILIYORSUNUZ:AMK...YAPIN EDIN PISLEYIN, EEE NASIL OLSA FRTO VAR.SALLA GITSIN.BIZ DE INANDIK.
 • 1 Yıl Önce

Özcan çolak

Değerli hocam Lut peygamberin eşini YAPMADIĞI bir iş yüzünden Allah c.c. NİYE helak etti? Kadın hak ve özgürlüklerini savunmak ADI ALTINDA verilen PAKET içerisine olanlar Lut peygamberin kavminin işlediği melanet değil mi? Buna ne diyor BİZİM kadem li sıkmabaş akp kadınları? (kadem üyesi olmayanlar müstesna) Batılı hrıstiyan ülkeler bile buna karşı çıkarken. Kadın hak ve özgürlükleri MASKESİ altında HARAM işleri mübah saymak, kendine de, müslümanım demek???? Kıyamet Cuma günü kopacak, camiler tıklım tıklım dolu olacak, kıyamet, hiç bir müslümanın üzerine kopmayacak.
 • 1 Yıl Önce

Bilal

Sözleşmeleri 10 saniyede imzalayanlar şimdi yıllarca uğraşıp kaldiramiyorlar. Ve ya kaldırmak istemiyorlar. Sayın dost Trump ve batılı dostlar böyle istiyor çünkü. Saraylarda lux içinde yaşıyorsan bunun bir bedeli olmalı değil mi? Şeytanın payını da vermen lazım.
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Sayın yazar o konu kapandı artık. Bitti gitti, gündem dışı. Ülkenin çok daha büyūk, hayati sorunları var ve onlarla başetmek zorunda. Ülke sırat kõprüsünde. İstanbul Sözleşmesi onların yanında ne ki? Kırıntı bile değil. Ama merak etmeyin Akparti gene aynı oyu alır. İsranbul Sözleşmesi yüzünden tek bir oy bile kaybetmez. Şu an kızıp bir daha oy vermem diyen ne kadar seçmen varsa hepsi gidip yine verir.
 • 1 Yıl Önce

Er Doğan

Muhterem Dilipak Erdoğan’ı hiç tanımamış.
 • 1 Yıl Önce

Barış

İstanbul sözleşmesi bop un bir parcasıdır
 • 1 Yıl Önce

Osman Yüybasi

Sevgili Yazar, yazdiklainin iyi veya kötü olorak izah etmek istedikletini bir kac pratik örnekle izah etsede buzde neye nasil karar verebilecegimizi düsünsek. Demek istedigim yalin haliyle sü sözlesme kötüdur bu iyidir veya iyi deyildir yerine, bu sözlesme veya kural uygulamada suna sebeb oluyor gibi ifadeler daha objektiv bakmamiza yardimci olur.
 • 1 Yıl Önce

Rumuz

Yazılarınızı zaman zaman okuyorum. Birçoğu birbirine benziyor. İçinde umutsuzluk ,bıkkınlık var, gittikçe kötüye görme durumu var.Bu ne karamsarlık bu ne mutsuzluk.
 • 1 Yıl Önce

davinci

başörtülü kadınların İstanbul sözleşmelerini destekliyor oLmalarının sebebi ülkemizde başı açık kadınlar gibi aynı konunun mağdurları oldmalarından olabilir.KADINI ERKEĞİN KORUMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUNU ANLATAN PEYGAMBERLERİNİN VEDA HUTBESİ OLABİLİR.Kadına şiddet yöneldiğinde hatalı taraf olsa bile vurmasının ÖLÇÜSÜNÜN BELİRLENDİĞİ SINIRLANDIRILDIĞI AYETLERİN VARLIĞI olabilir.Artık bu ülkede katliam ve işkenceye varan terör diyebileceğimiz ancak bir savaşta görebileceğimiz derecede artan cinayetlerin 20.000 e ulaşması olabilir.Pkk yı geçtiler pkk bu kadar kadın öldürmedi 160.000 çocuğa saldırmadı.İdeolojik körlük yaşıyanlar bırakın günümüzzün yöntem ve imkanlarıyla mücadeleyi görmeyi kendi inandıkları dini dahi inkar edecek kadar olayı anlamamakta ısrar ediyorlar.Kaldıkı kanunların hiçbir işe yaramayacağını bildikleri halde sadece kadınlara moral olan bu kanunlarla sözleşmelerle uğraşmanın anlamı nedir.Ellerinde bir tek M.K.Atatürk ün açtığı bir yol var o yolda yaşama müacedelesi veriyorlar.Destek olmak yerine köstek olma inadında olanları anlayamıyoruz
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Anlı şanlı hocalarımız her Cuma günü bildiğimiz televizyon kanallarında, gülünç bir ortamda (Cuma duası yapanda var) ahkam kesiyorlar. Lakin İstanbul Sözleşmesi'nin aile yapımıza vereceği hatta verdiği zararı anlatacaklarına "lay lom" yaparak geçiştiriyorlar. İÇİMİZDEKİ UYANIKAR !.. Hayırlı günler dilerim.
 • 1 Yıl Önce

Emine

Doğru olmak lafla olmuyor inandığını cesaretle davranışlarınla göstermeyince ve gerçekten ihlâsla çalışmayınca Allah bize yardım etmiyor.
 • 1 Yıl Önce

Osman zorlu

hocam çocukluğumdan beri sizi takip ediyorum Allah sizden razı olsun hep duaciyım
 • 1 Yıl Önce

Latif

Sayın yazar, Bu sozlesme ve diger sapkin yasalari getirenler hunharca uyguluyanlar , milyonu gecen aileyi genci cocugu kadını erkegi , Perisan eden ; Adaleti hukukugu ayaklarnaltina Alan , Dini inanclarımiza orfümüze adetletimize savas acan Bu Zihniyet , hem bu dunyada , Hem Ahirette bunun Hesabını Agir oduyecekler.VE BU SOZLESMEYE EL ALTINDAN YADA ACIKTANTAN DESTEK VEREN O SAHTEKAR DIN HOCALARI , O BAS ORTULÜ TESETTURLU DALEVERECILER BIR GUN IKİ CIHANDADA HESAP VERECEKLER.Yıktikları yuvaların aile ici cinnet vakalarinin yegane sorumlusu bunlar ve destekcileri.Yakinda bu devran dondugunde herkes Hesap verecek. BUGUN BU ZULME SESSIZ KALANLAR BIR GÜN BU ZULÜM SIZIDE SİZIN EVLATLARINIZIDA BULACAK , BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN DIYENLER BIR GÜN AYNI HUKUKSUZLUGA FARKLI YONDEN UGRAYACAKSINIZ. Ektiginizi biceceksiniz.
 • 1 Yıl Önce

ÖMER

KIBLESİ kabe!!!Amentüsü AB Uyum kanalizasyon'ni olanlar??? AB uyum kanalizasyonlarini hiç aritmadan milletin evine kadar bedava bağladilar??? Işte bunlar,kuzu postu giymış,kurulardır???ZALIMLERİN ta kendileridir.
 • 1 Yıl Önce

KUL TÖVBE ETTİĞİNDE

Allah onun günahlarını hafaza meleklerine unutturur...aynı şekilde onun organlarına unutturur....işlediği yerdeki izlerini de yok eder....ta ki Allahın huzuruna vardığında günah işlediğine dair aleyhinde şahitlik edecek bir şey bulunmasın...muhammed mustafa sav...tövbenin Allah katındaki hükmü bu....peki insan tövbeye nasıl yönelecek....yüreği makam mevki saltanat konfor lüks alkış sevdası ile çarparken tövbe edip Allaha dönebilir mi....Allahtan bir mucize olmazsa hayır.....tövbe edebilmek için insanın gönlünü Allahtan gayrısından temizlemesi lazım....Allahtan gayrısından temizlenmenin en kolay yolu da çok dua etmektir....KENDİN DE DAHİL KİMİN NE DEDİĞİNİN NE YAPTIĞININ HİÇ BİR ÖNEMİNİN OLMADIĞINI YALNIZ VE ANCAK ALLAHIN DEDİĞİNİN OLACAĞINI BİLMEK ve hayır-şer iyi-kötü günah-sevap güzel-çirkin gönlünde ne varsa onu Allaha arzetmek ve ondan istemekle olur bu....önce kanalizasyon çukurlarında Allaha seslenmeye başlarsın Allah Allah dedikçe o seni fıtratına en uygun yoldan ikna ederek selamete çıkarır....gün gelir artık Allaha cennetin caddelerinden seslenen bir kul haline gelirsin...birgün sana o da yetmez olur artık sonsuz miracı yaşarsın....üstelik nefsini de zorlamadan onu öpe okşaya temizlersin....çünkü nefsin muradlarını Allaha arzetmenden çok hoşlanacaktır seni zorlamayacaktır....bu nedenle Allahın kapısında oturmana seyirci kalacaktır....sen Allaha kendi halini arzederken şan ve şeref sahibi Allahu teala da olanca haşmetiyle sana kendi halini arzedecektir.....bu süreçte bütün varlığınla Allaha mest olursun...uzun bir süreçtir....ama çok kolay ve çok zevkli bir süreçtir....Allaha emanet olun
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Malesef hala idrak edememiş topluluklar. Melesef ulus devletlerini yönetenlerin partiler olmadiğini idrak edememişler. Ulus devletlerinin birinci ve ikinci dūnya savaşindan sonra kurulan uluslar arasi sistem tarafindan yönetildiğini anlayamamiş bu topluluklar Mevcut liberalizm ve humanizm merkezli nizamin dahilinde faliyet gösteren Partilerin sadece hūkūmet kurma yetkisine sahip olduklarini anlayamamiş topluluklar. Ulus devletleinin hūkūmetleri yilda bir defa Davos a katilirlar ve orada masonik derin gūcūn aldiği kararlar açiklanir ve hūkūmetler bu kararlari uygulayacaklarina dahil garanti verirler. Uluslar arasi masonik sistem FED ve merkez bankalarini kontrol ederek ulus devletlerine karşiliksiz para basarak onlari borçlandirmakla kalmiyor, ayni zamanda bastirdiği paralar ile toplukuklari kendi masonik dūzenlerine kulluk kölelik ettiriyorlar. Ayni zamandada ulus devletleri UNO ve Avrupa konseyinde belirlenen NORM lari hukuki olarak uygulamaya koymalari gerekiyor. Dolayisiyla Lanzarotte anlaşmasi istanbul sözleşmesi masonik ve satamust bir yapi olan UNO ve Avrupa konseyinin ölçū ve tartilarindan ibarettir. Maksat Allah in yarattiğinin fitratini değiştirmek ve resulunūn çizdiği sinirlari ifsad ederek kadin ve erkek ilişkisini, toplumun aile yapisini, gençliği ifsad ederek toplumlari iblis ve iblisin kurduğu sisteme itaat ettirmek. Keza ab master planlari ile şekillenen tarim ve aile politikalarida ayni şekilde uygulamaya konulmakta. Kisacasi sizin bizimkiler dedikleriniz aslinda bizimkiler değil. Bizim olan tek bir hakikat oda rabbimizin yaradiliş gayemiz doğrultusunda bize emr ettiği TEVHID.
 • 1 Yıl Önce

fetiçino

Lanzoraate, Panzoretti, cedaw, miyaw.. Böön italyanca
 • 1 Yıl Önce

gulu, gulu

'galu bela' değil: : 'kâlû belâ'/ esasen 'qâlû belâ' daha iyi ifade ederdi, ama atatürk harfleri icad ederken q ve w' yu nedense atmış işte..
 • 1 Yıl Önce

Bir ilave...

Sol, CHP, laik, bölücü kadrolar da bürokraside varlıklarını sürüdüyorlar. İstanbul sözleşmesi ve benzeri adımları atanları yalnızca fetöye bağlamak eksik kalır. Şimdi bürokrasi deyip geçmeyin, devletin eli kolu, beyni yani kısaca devletin en can alıcı unsuru bürokrasi. Siz onları dönüştürmediniz. Hala yukarıda saydığım kliklere yöneticilik görevi veriyor ve bunlara güveniyorsunuz. Hala size sadık olacaklarını ve sizin için çalıştıklarını düşünüyorsunuz bu kadroların... İstanbul sözleşmesi sizin radarınıza girdi ve peşini bırakmıyorsunuz Sayın Dilipak... Keşke en azından akitteki şu diğer köşe yazarlarının her biri bir konunun takibi ile kendilerini görevli hissetseler...
 • 1 Yıl Önce

MEDINE

Yeter yahu! Eski ağabeyimizi istiyoruz.salgin gunlerim de biraz da moral.Allah rızası için...
 • 1 Yıl Önce

Tek çözüm

Bu feto saplantısı bitirecek bizi
 • 1 Yıl Önce

Nurdoğan Türkyılmaz

Sevgili Dilipak Yıllardan Beri Yazılarınızı Okuyorum Gerçekten Takdir Ediyorum Bu İstanbul Sözleşmesini Sn Reisi Cumhur a Kapsamlı Bir Sunum Yapsanız İnanın Çok Makbule geçecektir Devleti Âliyenin Başı Sn RTE İnanıyorumki Sizi Dinleyecek tır Sn Dilipak en az 40 seneden Beri Gazeteci Yazarsınız Taa Milli Gazeteden Yazdığınız Zamanı Biliyorum Lütfen Bu İstanbul Sözleşmesi Çok Ciddi Bir Konu Bu İşin Peşini Bırakmayın Sevgilerimle Kolay Gelsin.
 • 1 Yıl Önce

turgay

Bırak artık bu boş lafları da bir icraat yap Milliselametçileri milli nizamcıları refahlıları faziletlileri sadetlileri hırsızlığa faize bulaşmamış şık gözükecem diye papyon takmamış olanları kısaca nevsine uymamış olanları Yeniden refahta bir arya gelmelerine vesile olmaya çalış haksi halde Erbakan hocanın dediği gibi İslam alemi ve ülkemiz perişan olmaya son hızıyla devam ediyor ülkeler parçalanıyor ekonomiler bozuluyor herşeyden önce gençlik dininden ahlakından maneviyatından oluyor kendiniz diyorsunuz bu ahlaksızlık bu boyuta hiç ulaşmamıştı o zaman soruyorum samimilerin yönetiminde ahlak maneviyat bu boyutta olurmu.. Bunları boşver bir 5 sene sonra belki 10 ne siz varsınız ne de ben madem tanına bir kişisiniz yanlışla yanlış doğruyu bulamaz ancak doğru insanlar Allahın cc. muhaffakiyeti nasip olur.
 • 1 Yıl Önce

Komando ibo

Yine mi AKP ye cattin sen? Bu kacinci???
 • 1 Yıl Önce

Ferda Mutlu

Sayın hocam genelde dün de bugün de liberaller FETÖ ile ortak hareket ettiğinden liberallerle Fetöcüler çoğu kişi tarafından karıştırılıyor. İstanbul sözleşmesinin müsebbibi Fetö değil onlarla iç içe geçmiş Liberallerdir. Ortak paydaları Türkiye de ABD nin arzuladığı sistemi kurmaktır Liberallerle Fetöcülerin. Liberaller sarosun bir alt kolu gibidir Türkiye de. O denli Fetö ile iç içedirler ki birbirlerinin gazetelerine yazar vermişler ortak yayınlar çıkarmışlardır. Sermayesi fetöden kadrosu l,berallerden taraf başta olmak üzere. Bugün de T23 gibi yayınlar. Bu liberaller arasında eski sözde sosyalistler de vardır. Murat Belge Ertuğrul Kürkçü gibi. Ve bir kısmı hapslerde olsa da bir kısmı da hala kilit yerlerdedir. Dünkü kadar net hükümete etki edemeseler de ettikleri noktalar vardır. İstanbul sözleşmesi LGBT ve daha ğek çok şer bu liberallerin AKP ye yutturduüu ilaçlardır Sizi bu konuda günah keçisi yapmaya çalışanlar da hala etkili oldukları alanlardan AKP ye de etki eden bu çevrelerdir. Kamuoyu bunları YEA Yani yetmez ama evetçi olarak da tanır.
 • 1 Yıl Önce

Not' una not..

Malatya'da ne oluyor/mu$?..
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23