• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CEDAW

25 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

İntertium

Neden istanbul sözleşmesi ne cedawa bilmem lazaronyrteye karsisiniz diyor bazı "hipersonik" kafalar kadın şiddet mi görsün bunumu istiyorsunuz diyorlar bunca yazı açıklama yirtinma gayret amaç üzüm yemek (kadına şiddeti önlemek) değil bagciyi Dövmek (aile ve toplumun dejeneratif entropisi downfal u) denmesine rağmen mesnetli ve ispatli olarak hala bunu söylüyor bu hipersonik Algida secici zihniyetler bende bu saatten sonra diyorum ki evet sayın hipersonikler bende bunlara karşıyım nedenmi hiiiiiccç tipini sevmedim okadar
 • 1 Yıl Önce

Dramalı

İnşallah sayın hocam taştaşıyan yazara benzemessin gerçekten üzülürüz selamlar
 • 1 Yıl Önce

Fiko

Orjinaline dönmüşsün sayın hocam
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

İstanbul sözleşmesine de, cedaw'e de canı gönülden, ciyerden lanet ediyorum...
 • 1 Yıl Önce

isimsiz

inşAllah bir gün "Gurbetçilerin hristiyan Avrupa aşkı" isimli bir yazı yayınlarsınız.
 • 1 Yıl Önce

yılmaz

mâlûmunuz hepimiz aynı sınırlar içerisinde yaşıyoruz.sözleşmelere binaen bildiğim kadar, bir kısım durumdan memnun iken diğer kısım değil.bu vaziyetin çözümü nasıl olmalı? Hayırlı günler.
 • 1 Yıl Önce

Kadir başhoruz

nuran hanım herkes sizin kadar anlıyamıyor çünkü sende, kadınsın. hani bir söz varya sayı olarak biri yaz istedigin kadar sıfırı ekle onun gibi Cadew, bahane çoç geçen hint filiminde, kocan elini kaldırdıgında polisi ara diyor. ya adam elini kaldırınca vurmak içinmi. Belki birşey işaret ediyor. herkesde aynı zeka yok tabi.
 • 1 Yıl Önce

Nuran Derves e

Defalarca yazdi tek tek niye karsi oldugunu. Sizde o yazilari okudunuz. Türkce yazmistin yazilarini, anlamadinizmi?
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ay a cevap

Defalarca yazdi niye karsi oldugunu. Sen sözlesmeyi okuyup anladinmi?
 • 1 Yıl Önce

sare

İnsanlık tarihi boyunca, çobanların en büyük hayali, sürüyü zahmetsiz bir şekilde kontrol edebilme istek ve özlemleri olmuştur. Çünkü, uysal, korkak ve yönetilebilir iç güdüsel koyun tabiatı bile, zaman zaman sürüden ayrılıp daha gönlünce yerlerde otlamak ister. Ama bildiğiniz gibi sürüden ayrılanı kurt kapar. Ayrılmayanı kesip yerler. Kurt tarafından kapılma riski bir ihtimaldir. Ama çobanın peşindekilerin yüzde yüz akibeti bellidir. Ama kuzular bu işin felsefesini yapmaz. Yapamaz. Çobanın hayali, temelinde tüm yönetici sınıfın hayalidir. Kadim zamanlardan bu yana yönetici sınıflara aktarılan kolay yönetebilmeye dair sayısız reçete oluşturuldu. Her ne kadar birbirinden farklı öğretiler tavsiye edilmiş olsa da: Bu reçetelerin tamamının ortak, ilk kalemi ‘korku’dur. Korku derken bahis konusu olan ‘ölüm korkusudur.’ Yönetici sınıf önünde sonunda ‘ölüm’ çağrıştıran her tür korku ile kitleleri yönetirler. Bu konuda en büyük sıkıntı ortada korkulacak hiçbir şeyin olmamasıdır. İşte, bu kötü zamanlarda aciz kalan yönetici sınıf için ‘toplumda korku yaratacak bir şeyler bulma’ tek çaredir. 
 • 1 Yıl Önce

fevzi

hemen her ildeki genelevler, fuhuş mekanları,lgbt klupleri ve bu bataklıklarda hayatları kararan gencler, kesinlikle gundem olmuyor.faiz,alkol,uyusturucu,fuhus,cinayetler,ekonomik kriz,teror,savas,corona yasakları,hukuk ihlalleri vb. bircok bela toplumu sarmış durumda.tek kurtulus Kuranın ilke ve emirlerine gore hareket etmek,diger yollar cıkmaz sokak.hergun bir sayfa Kuran meali hayatımızı degistirecektir.
 • 1 Yıl Önce

Kadirbaşhhoruz

Cadaw bir nevibeş büyük ülke gibi eger bunlar olmasa dünya cennet olurdu, bir misal ufacık bir yunan istan bir ermanistan israil bu cesareti nerden alıyor. rusya karabagın 30 yıldır istilasını bitmesini istemiyor, ki kendinede ihtiyaç duyulsun. bu ne aileyi nede kadını korumak devlete hiç iş düşmüyor bir zamanlar seda sayana dalga geçiyorlardı 7 kere evlendin sen olmasan bu memurlar iş bulamıyor. kadını koruyum derken erkegi dışlıyor kadın seviniyor çocuklar üzülüyor işte adaletsizlik burda nnasıl eşitlik insan parmagında uzun kısa insanlarda uzun boylu kısa akıllı deli, ömrü uzun kısa fakir zengin cevabınnı bul.
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Cinsiyetler arasi eşitlik adi altinda uygulamaya konulan istanbul sözleşmesi özūnde eşcinselliği ve feminizmi meşrulaştirarak Ab den alinan fonlar ile teşviklenerek kamulaşmasi ve lobileşmesini sağlamakta. Sözleşme aile içi şiddetten ziyade içinde ekonomik ve piskolojik şiddeti barindirmakta. Kisacasi bir ifsad hareketididir. mevcut uygulama ile lgbt liler yetim çocuuklari evlat edine bilme hakkina sahip olmaktalar. Kadinlar in beyani ise delilsiz ve şahitsiz kabul görmekte. Istanbul sözleşmesinin asil gayesi kadin ile erkek arasinda sonsuz bir rekabet başlatarak evlilik ve aile kurumuna zarar vermektir, ahir zamanin kadinlar ūzerinden uygulamaya koyduğu ön būyūk fitnedir. Aile yapisini ifsad ederek alternatif olarak lgbt nin teşviklendiği şeytani bir plandir. Tek tarafli velayet hakki ve sūresiz nafaka , ekonomik şiddet ve piskolojik şiddet kadinin beyanini esas alindiğinda yolun nereye çikacağini siz tahmin edebilirsiniz. Kisacasi bu sözleşme iblis ile arka planda yapilan sözleşmenin eseridir
 • 1 Yıl Önce

Adile

İstanbul sözleşmesi nden sonra, neyazık ki hükümete artık güvenmiyorum. Bundan önceki darbeci yönetimlerde olduğu gibi, bütün icraatlarına karşı teyakkuzda olacağım. Çok üzgünüm.
 • 1 Yıl Önce

hürmüz

Bu 3 sözleşme yıllardır Türkiye’nin gündemini meşgul ediyor. Ve bu gidişle eğer seçimlere kadar bu konuda yeni bir düzenlemeye gidilmezse, bu süreç seçim sonuçları üzerinde belirleyici olacağa benzemektedir. Bu cümlenizle Tayyip Erdoğan'ı tehdit ediyorsunuz yani. Siz Tayyip Erdoğan'ın düşmesine sebep olun bu konuları konuşamayacaksınız bile. Bundan sonra İdlib'teki göçü, yerli silah sanayinin durduurlması, Kıbrıs'ın elden çıkmasını, Libya'dan, Katar'dan, Somali'den, Kuzey Irak ve Suriye'den askerlerin çekilemsini konuşursunuz, doğalgaz aramalarının neden durdurulduğunu konuşursunuz. Doğu Akdeniz'de neden geöilerimiizn olamdığını konuşursunuuz. Milli Güvenlk toplantılarından HDP'nin neişi var diye konuşursunuz.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet ay

Sayin dilipak, Istanbul sözlesmesine neden karsisiniz? Kadin haklari ve cocuklara karsi siddeti önlemek size zormu geliyor. Bu sözlesmeyide AKP iktidari imzaladi. Diger yönden lutuluga örnek teskil ediyor diyorsaniz, insanligin olusumundan bu yana bu lutilik var. Hicbir zamanda azalmamis ve yok edilememis...
 • 1 Yıl Önce

İlbeyhan

Bu Müslümanlık kadar güzel bişey yok .... Her türlü ahlaksızlık , yolsuzluk , hırsızlık , müptezellik yapıyorsun , lanetlenmiş , kovulmuş ŞEYTAN'ın üzerine atıyorsun ....ohhh mis gibi ....yola devam....aklını kullanmayıp , çalışmayıp , üretmeyip , israf , şatafat , lale devri derken çare SWAP .....dünyada sıfırken faiz , %6.5 la döviz borçlanması... derke DIŞ GÜÇLER efsanesi ...yine ALLAH'a havale ....KAHRET KÜFFAR' ı diye ....hani stratejik ortağınızdı , eşbaşkandınız kolkola ....İslam coğrafyası kan gölüne çevrilirken ....BAHAR getirdik size diye ... şimdi biz batırdık , ALLAH KURTARSIN ...M.AKİF' in dediği gibi "SEN OLDUN İLAH , (haşa ) o oldu kul .... O ne derse tersini yap , nefsine tap , sarpa sarınca da dön " ŞU İŞLERİ ŞÖYLE HALLET "diye talimat ver .... cahillerin en büyük yanlışı , kendilerini akıllı zannetmeleridir ... her müjde' de dolar , Euro 50 kuruş , 1 lira daha koyuyor....bi ara verseler mujdelere ...iş verseler , atölye verseler ...
 • 1 Yıl Önce

turgut ertav

Dilipak ... İstanbul sözleşmesi ve şidde karşı önlem icraatlarına kafayı taktı.
 • 1 Yıl Önce

Minnoş

Kadınlar hakkındaki hükmü hep siz erkekler mi vereceksiniz, kuralları siz mi koyacaksınız! Yeter, HAYIR diyoruz..
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

"Allah seni hür yarattı, tamah seni kul etmesin....Hz.Ali ..... muteber iş adamlarımıza hisse ....
 • 1 Yıl Önce

Barış

İst sözlesmesi değil islam sözleşmesi yaşatır bu yanlıştan dönmezseniz bunun vebalini taşıyamazsınız
 • 1 Yıl Önce

Sahin

A.B.D.de Sadece baskan degisecek yada degismiyecek her secimde oldugu gibi.Politikalari oldugu gibi devam edecektir Baskan A olmus B olmus C olmus hic fark etmez. Baskan Anayasalarinin sadece geregidir.Görünüste Demakratik ülke ya Siyahlar her zaman irkciliga ugrar .Yüzbinlerce insan evsiz barksizdir Saglik sistemi paralidir paran yoksa doktora bile gidmessin vazyet böyleyken en demokratik ülke biziz derler .Gelir dagiliminda korkunc bir ucurum vardir Dünyaya kendini cok iyi pazarlar .Neredyse her ülkede fastfoot subeleri firmalari fabrikalari vardir Nerdeyse Dünyada silah satmadiklari ülke yok gibidir Dünyaya her yil yüzmilyarlarca dolarlik silah satarlar ülkeleri kiskirtip birbirine savas acmasina sepep olurlar Bu kadar silah üretmelerine ragmen A.B.D.Devlet oldu olali kendi ülkesinde hic savas görmemistir hep baska ülkelere musallat olup kargasa cikarip savaslara sebep olmustur Vitnamda Korede japonyada Irakta Suriyede Afganistanda daha bircok ülkede milyonlarcae insanin ölümesine mültecteci olmasina sebep olmustur .Denizde cesedi kiyiya vuran hepimizi aglatan Aylan bebegin katili Amerikadir.Ozaman ne yapmali bu Dünyanin bas belasi ülkeden kurtulmak icin Dayanisma Dünyanin Mazlum Halklarinin dayinismai tek care bu .
 • 1 Yıl Önce

Toplumik Gruziler

Proseküler kartodiks etkileşimlerin indükasyonları beyin zarı üst katmanlarında cowidal ve humanoital çemberler oluşturuyor. MR Rezonansları bu çemberleri kriterisize edemiyor üstelik. Histerik ve ütopomatrikxsel kitleler bu komplikasyonların altında gurup oluşturuyor haliyle. Avrupa topluluğu bu çıkmazdan çıkamayacaktır sonuçta. Birileri bunu hâlâ ortodantiksel olarak göremiyor. Diğer birileri ise herşeyin farkında ama tilkilik işte..
 • 1 Yıl Önce

Hey ..

Yine döktürmüşsünüz üstat: Lanzoraate, Şönim, Covid, 5G, Great Reset, Neuralink, Starlink, Chip uygulaması, Çedaw, Humanoid...
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Kendiniz yazıyorsunuz. İstanbul Sözleșmesi aile içi șiddete, kadınların șiddet görmesine, çocuk istismarına karșı. Bunun nesine itiraz ediyorsunuz? Kadınlar șiddet görsün, çocuklar cinsel istismara mi uğraşın yani? Nasıl olsun?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23