• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sanal alemde tetikçilik

33 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Şaban

Geniş imkanlarla devleti idare eden siyasi iktidarın ülkenin imkanlarını kaynaklarını nasıl yönettiğini, adil davranılıp davranılmadığını, israf edilip edilmediğini anlatacak yürekli yazarlara ihtiyaç var.  
 • 2 Yıl Önce

Hasan

.. Sayın Hocam. Kim bunlar direkt isim verin. Eğer kendinizden eminsiniz biliyoruz ve bunlardan eminseniz söyleyin Bizlerde bilelim. Yoksa Siz yazacaksınız biz yine anlamayacağız. Hedefe yönelik olun zaman kaybı olmasın.
 • 2 Yıl Önce

Agah

11 Eylül deki yazınızda, en sonunda kurtulmanın yollarını yazacaktınız. Ancak 12 Eylül de bambaşka şeyler yazdınız...
 • 2 Yıl Önce

Gönlü güzel insan

Yeni Akit Yazı İşleri Müdürü Sayın Ali Karahasanoğlu’ na Çok teşekkür ederim. Bu memleketin sizin gibi adamlara ihtiyaçı var Duruşunuzu hiç bozmayın . Türkiye gazeteciler Cemiyeti (TGC) Sayın Abdurrahman Dilipak Hocamı ihraç etmiş “ Çokta Tın” TGC nin açılımı nı öyle bir açarım ki ; Onların seviyesine düşmekten korkarım ve susarım . Reis in dediği gibi ; “Topunuz gelin “ anladın sen aslında onların anladığı dilden konuşmak gerek bazen ama terbiyem el vermiyor . Selam ve dua ile Biz sevdiklerimizin üstünü “dua” ile örteriz. Allah a emanet olun Allah sizi korusun amin
 • 2 Yıl Önce

tercih meselesi

Alan memnun satan memnun kendi düsen ağlamaz
 • 2 Yıl Önce

Murat Güvener

Müslümanların gafleti, müslümanların kardeşliğini bitirmeye yeter ve artar. Düşman aramaya da hiç gerek yok. Sayın Dilipak bir yazı yazıyor. Yazı maksadını aşan bir yazı olarak görülüyor. Önceleri Dilipak kendini savunuyor. Sayın Cumhurbaşkanımız ise kınamada bulunuyor. Iş mahkemelere intikal ediyor. Sanırım bu gün de Dilipakın TCG den ihraç edildiği haberi geliyor. Akl-ı Selim dediğimiz doğruyu bulma diye her insanda bulınması gereken melekeler var. Dilipak'ın nadir vakalarından olsa gerek. Durumu germese ve Sayın Cumhurbaşkanız da makul bir anlayışla hoş görse Ve bu kırgınlığa imkan verilmese olmaz mıydı? Şimdi bu olayı akşam sabah köpürterek bir proje halinde hükümeti yıpratmak amacıyla şer güçler ağızlarında sakız yaparak vatandaşın kafa karışıklığına neden olacaklardır. Kardeşler ve dostlar arasında dargınlığının giderilmesi konusunda ilgili kesimler dostça bir adım atılmasını beklemektedirler..
 • 2 Yıl Önce

KEMALİST

Trolcülük:) Yazar kitlesinin kimi zaman bütün normaline yorum yapan ama muhalif olan kitlelere takılan ad(“TROLCÜLÜK”)aslıda siz TV görülen Trolcülere bakın, 
 • 2 Yıl Önce

Yorumcu hasan bilgi donanımlı olanı birde rahat konuşanı istemiyorlar

başta korena istanbul sözleşmesi . kimi el işareti kimi gözünü agartıyor sesi yüksek çıkanın digerrinin sesini bastırıyorsa çok bigili oluşu bilgili oldugundan deyıi hani suçluluk piskolojisinden. haklı göreenlerin birden bagırması gerek. Ben bagımasamda olur diyen kimse bagırmaz.
 • 2 Yıl Önce

İlbeyhan

IŞİD’in , FETÖ’nün , PKK’nın , KILIÇDAROĞLU’nun , GÜL’ün , BABACAN’ın , MERAL’in , DAVUDOĞLU’nun , prens selman’ın , haznevi’nin , menzil’in , HÜDAPAR’ın PATRONU KİM? .... 
 • 2 Yıl Önce

Sağduyu

Hocam, bu yaşadığınız talihsiz olaya başka bir pencereden bakmayı denediniz mi? Mesela, siz Ak Parti içindeki AKP'liler derken halkın geneli bunu nasıl ayırt edecek? Kimi, neyi kastettiğinizi nerden bilecek? Türkiye'de halkın kaçta kaçı AK Parti ile AKP arasında fark olduğunu düşünür? Şahsen kendim sizi okumuyor olsaydım bilemezdim. Anladığımız kadarıyla herkesin sizi okuduğunu varsayarak hareket etmişsiniz. Bu açıdan da bakarsanız siz bile yanlış yaptığınızı fark edersiniz. Sonuçta her ikisi de aynı partinin ismi.
 • 2 Yıl Önce

Vahap Kalyoncu

Takma ad nıck name falan anlamam adam gibi adım soyadımla yazı yazarım .Şimi 12 eylülü bilmeden ,yaşamadan 28 şübatın o zalim günlerini yaşamadan(2 oğlumda ihl lidir neler çektiğimi bir ben birde bu gün ilçe m.eğitim müd. olan o günün ihl lise müd. kardeşimiz bilir) Bu gün rahatça ahkam kesip müslüman kardeşini munafiklıkla süçlayan şahislara sözüm şüdürki emin olmadığınız hiç bir konuda gıybet etmeyesiniz cezası çok acıdır bilesiniz.
 • 2 Yıl Önce

Ferhat

Zina yi, feminizmi, lgbt yi istanbul sözleşmesi ve ab ye uyum yasalari kapsaminda imzalayarak kim meşrulaştirdi? 
 • 2 Yıl Önce

Hasan

Sayın Dilipak Hocam; Çok donanımlı olduğunuzu biliyoruz Ama net cümleler kullanmıyorsunuz Anlatacağınız şeyi çok uzatıyorsunuz Bilgi yüklemeye çalışıyorsunuz Bir noktadan sonra hedefinizden uzaklaşıyorsunuz 
 • 2 Yıl Önce

Yaklaşık

Yaklaşık 10 yıla yakındır akit okurum.Yaptigim tüm yorumlarda bu trollerden şikayetçiyimdir.Bu,bu iktidarın eseri maalesef.Önceleri çok memnundular sonra en çok onların canını yaktı ve halende yakıyor. Çünkü bunlar yönlendiren şahsın yarım aklı ile herkese fütursuz ca saldırıyorlar.Biride sizsiniz geçmiş olsun.10 yıl önce hiç sesin çıkmıyordu ne oldu.Bu boklu değneğin bir ucuda sana değince bağırmaya başladın. Bunlar kimleri yeme diki seni de yiyecekler demedi deme
 • 2 Yıl Önce

gurbetci Abdullah

Ya bir insanda en azindan genel kültür lazim. Bazi insanlar takvim yapragi bile okumazlar; genel kültür sifirdir, ömründe eline bir kitap bile almamis, ,Youtube da üc bes Video seyrederek, ahkam keser, kullanildigini anlamaz bile...Ben cok bilen biri degilim, fakat kimse bana gazel okuyamaz!
 • 2 Yıl Önce

Kocasolak

Allah razı olsun hocam. Bu trollerden en çok AK parti Zara görüyor. Millet aç. Çalıyorlar. Çalıyor ama çalışıyorlar. Adam kayırma. Müteahhitler soyuyor. Bina ve zina. Bunları o kadar çok yazıyorlar ki artık yakanlar gerçek gerçekler yalan olabiliyor. Chp ittifakı aldığı belediyelerde BİN katı yolsuzluk, hırsızlık, adam kayırma yapıyor, akp nin BATILI hayranları hiç ses çıkartmıyor. Çünkü bunlar aynı KUYUNUN SUYU olduklarını iyi biliyorlar.
 • 2 Yıl Önce

Bilal

Devlet yapısını değiştirmediğimiz sürece hiç bir sorunu çözemeyiz. İslam'ı beğenmeyip batı kanunlarıni kopyala yapıştır yaparak bu coğrafyaya zorla uyarlamaya çalıştılar sonuç hüsran. Sadece bir avuç siyasetci saraylatda lux içinde yaşıyor mutlu geri kalan 80milyon millet mutsuz. Haberler korkunç şeyler gösteriyor. Durum vahim. İslam'ın tam tersini laiklik diye uyguluyorlar, İslam erkeğe 4 kadın demiş o zaman kadınlara öyle kanunlar yaparız ki sürekli evlenir boşanır mahkemeler kadından yana olur fıstık gibi olurmuş 7 kocalı Hürmüz gibi. Vah ki ne vah . 100lerce Sünni cemaatimiz var hiç bir işe yaramıyorlar bari ehli beyt cemaatini deneyelim diyeceğim ama ona da patron ABD izin vermiyor menşei İran diye.
 • 2 Yıl Önce

Yazar

Bana laf atan şahsiyet, yolunuda şerazenide belli ediyorsun. Sayın dilipağın yazısını tasdik eden trol olduğunu gösterdin.sayın dilipak bu durum için ayrıca tebrik ederim. Bay trol şunu bilmen lazım, parti binalarında iki adım daha fazla atmanın, bir iki ihale fazla almak olduğunu, ellerini daha çok çırpmanın oğlunu, kızını, uzak akrabalarını işe yerleştirmek olduğunu düşünen sizin gibiler, benim yazar ile kurduğum davadan kaynaklı gönül birlikteliğini anlayamaz. Sizler İslam güneşini balçıkla kapatmaya çalıştıkça, balçıkla kapattığınız güneş dahi sizin yapay ışıklarınızı söndürmeye yeterde artar bile.rüzgar tersine dönüyor, bugün sizin bu davaya verdiğiniz zararı, sizlere misliyle teslim edecek olan rüzgar esmeye başladı haberin olsun. Gözü dünya menfaatlerinden aşka bir şey görmeyen sizler, kafanızı gömdüğünüz hayali dünyadan uyanmanın ayak sesleri işitiliyor. Hayasızca saldırıların karşılığını alamayacağını zı mı sandınız. Millet gözünü açıyor, ruhunu satmış ların ruhları daralıyor. Çok yakında beklegör
 • 2 Yıl Önce

davinci

Türkiyenin hakları gasp ediliyor.bazıları türkiyede silahlanmışlar.şu uşşakilerden oniki yaşında ...olayından sonra devlet operasyon yapar vb düşüncelerle.ZAMANLAMAYA DİKKAT EDİN.türkiye ege denizinde akdenizde gerçekten savaşa zorlanıyor.bu tür olaylar bu oluşumların içinde zaten vardı.fenerbahçe taraftarının içindede var galatasaray taraftarının içindede var :))kurtuluş savaşında başlatılan ya bağımsızLIK ya ölüm mücadelesi paralasıyla başlatılan kurtuluş mücadelesindede bunlar iç isyanlarla din adı altında isyanlar çıkarttılar.neden mücadeleyi zayıflatmak İÇERİYLE UĞRAŞTIRIP DIŞARDAN VURABİLMEK İÇİN.Bizim ülkemizde tarlada çalışırken doğum yapan kadınlar var hala.bu din tüccarları ne iş yaparlar.bedava beleş yaşamanın mücadelesindeler.İngiliz LAWRENCESİ arap LAWRENCESİ İran LAWRENCESİ şimdilerde suriyeli LAWRENCE ler farkeder mi.Türkiye insan çöplüğüne döndü.....
 • 2 Yıl Önce

Yildiz teskilati

Bugun 12 eylul amerikan nato gladyosunun bizim cocuklar dedigi farbecilere yaptirdiklari darbenin 40 yili binlerce gencin hayatinin mahvedildigi gun 28 subat post modern darbecileri siyasette sermayede medyada stklarda acilen yargilanmalilar herkes yaptiginin yanina kar kalmamali
 • 2 Yıl Önce

Adile

Hocam Allah ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun.
 • 2 Yıl Önce

Okur

Onlar, beyaza siyahı satın alanlar, ateşin arkadaşları... Ticaretleri kâr getirmez, ateşin ta kendisi kâr ları. ..
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Sayın Dilipak bu batı korumacılığı ,neden Batı'nın katliamlarını hergün bütün gazeleteler TV ler yayınlanmıyor . NEDEN: ???? Medya ne bekliyor Türkiye ne bekliyor Fransa nın İslam coğrafyasında ki sömürgeleri katliamları her gün neden yayınlanmıyor , medyada her gün bir sayfa TV de kamu spotu gibi hegün Batı'nın içyüzü neden yayınlanmıyor ..
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Sayın Dilipak bu batı korumacılığı ,neden Batı'nın katliamlarını hergün bütün gazeleteler TV ler yayınlanmıyor . NEDEN: ???? Medya ne bekliyor Türkiye ne bekliyor Fransa nın İslam coğrafyasında ki sömürgeleri katliamları her gün neden yayınlanmıyor , medyada her gün bir sayfa TV de kamu spotu gibi hegün Batı'nın içyüzü neden yayınlanmıyor ..
 • 2 Yıl Önce

Yalan rüzgârı

Trollerin söyledikleri ile yazarların yazdığı şey çok mu farklı. Öyle köşe yazıları var ki trollere rahmet okutur. Yalan, iftira, ifşa, hedef gösterme vs.. diz boyu.
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Medya ne bekliyor Türkiye ne bekliyor Fransa nın İslam coğrafyasında ki sömürgeleri katliamları her gün neden yayınlanmıyor , medyada her gün bir sayfa TV de kamu spotu gibi hegün Batı'nın içyüzü neden yayınlanmıyor ..
 • 2 Yıl Önce

Özgür adam

Eline koluna sağlık.
 • 2 Yıl Önce

Yorumculardan yazar ismiyle yorum yapma ihtiyacı yapmış

çok paran varsa fakirlere yardım yapabilirsin burda bir destegi paraya dönüstürmek bence görgüsüzlük. niye henüz ceza yokken savunacagın yerde ilk cezayı siz verip yardımdan söz ediyon hangi ceza birde Ayasofya önünde meddiil açmaya gerek yok diyon. biz hala düşmedik insanlardan beklenen dürüstlük ve mertlin gerisi tefeuruyat.
 • 2 Yıl Önce

Vicdan veya vijdan, dedigin vicdan Türkiyede yok bu kelimmelere dikkat ettigin kadar

insan ilişkilerini incelemiyon kelime üzerinde fazla durduguna bakılırsa okudugun okulları ikişer sene sınıf okumuşundurki bu hususdda uzmansın tebrikler.
 • 2 Yıl Önce

Sorumlu

Sizin rahatsız olduğunuz kadar neden asıl rahatsız olması gereken Tarikatler Vakıflar Sivil Toplum Kuruluşları Kanaat Önderleri ve Siyasetçiler rahatsız olmuyor bu trollerden Bunun sosyologlar açısından incelenmesi gerektiğini düşünüyorum
 • 2 Yıl Önce

Abi bugün ingiliş ve latino kelimeler yok yazıda?

NEOM, Humanoid, Hemoroid- basur, Neo Mitologia, Mosquito city, pedoli, abio-akpar, siborg, nauralink, starlink vs..
 • 2 Yıl Önce

Yine vijdan yazmışsın...

Vijdan değil, vicdan... Türkede vijdan diye bir kelime yok
 • 2 Yıl Önce

Yazar

Sayın yazar, okurlarınızdan sürekli duyduğunuz klasik cümleleri yazmak istemiyorum fakat son gelişmelerden dolayı yazmak zorundayım. Sizi ilgi ile takip ediyorum, günlük olarak yazılarını takip ettiğim tek köşe yazarısınız. Akit TV nin youtube kanalında söylemiş olduğunuz bir sözden dolayı bu açıklamaları yapma ihtiyacı hissettim. Sizin Ayasofya önünde mendil açmanıza gerek yok. Ben şahsım adına sizin davaları kaybetmeniz halinde elimden geldiği kadar maddi olarak yardım etmek isterim. Sizin için her türlü yolu kullanarak para temin etmeye çalışırım. Müsterih olun, halka güvenin, sizi sevenlere güvenin, onların fanatik, çıkarcı gözü dönmüş destekçileri çıkar kavgası vere dursun, bizim gönül birlikteliğimiz alayına yeterde artar bile. Saygılarımla
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23