• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Komedi ötesi bir şey

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hacı

SA bu yazının altına imzamı atarım REİS biran önce tedbir almazsa ALLAH korusu bütün emekler, yapılanlar boşa gider, 100 yıl daha vurulan pranga lardan kurtulamaz.
 • 2 Ay Önce

Ali

Burada makaleye yorum yapan kardeşler durumu zaten özetlemiş.Sonuna kadar yazdıklarınıza katılıyorum.Allah razı olsun.Kaleminize sağlık.Selametle.
 • 2 Ay Önce

Urfalı

Böyle hatalar yapa yapa partiyi bitirecekler fetocularin ekmeğine yağ sürüyor lar korkuyorum sonu ANAP gibi olur yazık kendimize gelelim vesselâm
 • 2 Ay Önce

nuri

Ceddine rahmet Baba. İyki varsınız??!!Yoksa bu kadar güzel makaleyi nasıl bulur okurduk biz...
 • 2 Ay Önce

Kemal çakir

Bizler Allaha iman kanunlarına biat ettiğimiz icin Ak parti başkanı Recep Tayyip Erdoğana oy verdik,Allaha ve yasalarına savaş açan bir sürü yasa Ak parti içine bir şekilde hak etmedikleri halde yuvalanmış menfaat putuna tapan putperestler eliyle çıkartıldı ve bu kanunlar iman,ahlak,aile ve çocuklarımıza zarar verdi şayet ak parti içindeki bu putperest akp lileri temizlemezseniz ailemde 10 oy var günaha girmemek adına,putperestlerle birlikte olmamak adına seçimlerde oy kullanmayacağım.Bu rezaletlere kendilerine koltuk ve menfaat sağlamak uğruna toplumu ve aileyi yıkacak,Allah 'ın kanunlarına zıt bu dernek ve vakıf altında kurulan ucubeleri ve ak parti teşkilatlarını ele geçirmiş menfaat putuna tapan putperestleri derhal temizleyin Allah a olan imanımızla Ak partiye olan sevgimizi sakin ola aynı terazide tartmalarina musade etmeyin .
 • 2 Ay Önce

DemirAdam

﴾34﴿ Allah’ın insanlardan bir kısmını diğerlerine üstün kılmasına bağlı olarak ve mallarından harcama yapmaları sebebiyle erkekler kadınların yöneticisi ve koruyucusudurlar. Sâliha kadınlar Allah’a itaatkârdırlar. Allah’ın korumasına uygun olarak, kimsenin görmediği durumlarda da kendilerini korurlar. (Evlilik hukukuna) baş kaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve onları dövün. Eğer size itaat ederlerse artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.
 • 2 Ay Önce

Sayın Mustafa

Sayın Dilipak ceza alırsa mutlumu olacaksın.Velevkiyle başlayıp şuyuz, buyuz sana ne pankartlarını açanları görünce ne düşünüyorsunuz.Neslimizin azalmasından kim mutlu olabilir.Yada evlatlarımızın mutluluğunu göremesek...
 • 2 Ay Önce

Abdulkah

Ne güzel bir yazı Akif bey Şuda bir gercek AKİT gazetesi AKİT tv ve hemen hemen bütün yazarları çalışanları kısacssı Akit yayın gurubu İstanvul sözleşmesi denilen Küresel ahlaksızlık, hayasızlık, arsızlık, adaletsizlik, fahişelik, dinsizlik, imansızlık, akılsızlük, ahmaklık, alçaklık.....yıkım projesi nin Ülkemizdeki bütün medya kuruluşları içindeki enbüyük en güçlü en ileri en tehesirli en samimi en kiymetli karşı çıkanı AKİT tir Akit Işt.sözlesmesinin papaz büyüsünü bozmuştur Teşekkürler Akit. Sayın Dilipak a bazı meselelerde katılmasam farklı yerde olsak bile İst. Söz de Adam gibi Adam dır bu işin kahramanlarından biriside odur
 • 2 Ay Önce

Barış

Rabbena la tecalna fitnetel lillezîne keferu vağfir lena rabbena, inneke entelazizul hakîm.
 • 2 Ay Önce

Atçeken

Akıllarını başlarına almazlarsa, Anap dan beter olur. Fetö ve yandaşları bu günleri bekliyor du. Anlayana. Mahkeme Haberini dinlerken tüylerim diken diken oldu. Dilipakı mahkemeye verenleri Allaha havale ediyorum.
 • 2 Ay Önce

mustafa

İnsanların bir dava için mücadeleleri,başkalarına hakaret hakkı tanımaz,suç işleme özgürlüğü vermez.Nazlı Ilıcak 28 şubat sürecinde en ön safta mücadele etti.15 Temmuzdan sonra niçin hapse atıldı.O zaman da şöyle deseydikya " Nazlı Ilıcak 28 şubatta çok hizmet etti,bundan dolayı hapse atmyın...."Kimse kusura bakmasın konumu ne olursa olsun,birilerine "fahişe" deme özgürlüğü yoktur.
 • 2 Ay Önce

Ahmet demir

Bir gecede başbakanı görevden alan Erdoğan bir gecede kanun çıkaran Erdoğan bunları çoğaltabiliriz nasıl olur toplumda bu kadar hasas bir sözleşmeyi üstelik aile kavramına önem veren Erdoğan nasıl oluyor da uzun bir süreden beri bu konu hakkında sesiz kalıyor ve net ve toplumu daha doğrusu seçmenin. vijdanını rahatlatacak adım atmaz buna gücü var burada biraz düşünmek lazım ya Erdoğan muktedir deyil veya seçmenin kafasındaki soru sendemi bürütüs
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23