• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Temsilde adalet, yönetimde istikrar..

24 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ebu Zer

Osmanlı tarihlerinin hakkında çok şeyler anlattığı Ester Kira, 16. asır İstanbul'unda yaşadı. Kanuni Süleyman zamanında saraya kapılandı ve zamanla imparatorluğun en güçlü ismi haline geldi. Gücünün zirvesine çıktığı devir Üçüncü Mehmed'in iktidar seneleriydi. Hükümdarın annesi Safiye Sultan'ı elde etmiş, önce İstanbul gümrüklerini kendisine bağlatmış, zamanla bütün tayinlerde sadece onun sözü geçer olmuştu. Rüşveti devletin bütün müesseselerine o sokmuştu ve artık hiçbir iş Ester Kira'yla iki oğluna rüşvet vermeden yapılamıyordu. 
 • 2 Yıl Önce

hayrettin öztürk

Yeter ya...Hem nalına hem mıhına vurma derdini artık bitir.Bu aralar neler söylediğinin farkındamısın?Seni ne mumnun eder?
 • 2 Yıl Önce

BİLAL  

allaha emanet olun
 • 2 Yıl Önce

ela

olmayan adalete baro..bırakın milleti enayi yerine koymayı...
 • 2 Yıl Önce

Fecir

istemezük istemezük, yetim hakkına el süreni, toplumun varlığı ve düzeni için bir gün herkesin muhtaç olacağı adaleti pespaye edenleri, devletin başında istemezük istemezü...
 • 2 Yıl Önce

Malkoç

Saman, et, fasulye ithalatı bitecekmi 
 • 2 Yıl Önce

Ömer

Evet sadece barolar değil tüm odalar meslek kuruluşları falan tümden değişmeli çoğunluk olmalı terör destekçileri tasviye edilmeli . Savaş sağlık sorunu deyip teröre. Arka çıkan tabibler birliği ne olacak . Sadece baro ile olmaz .
 • 2 Yıl Önce

demekk ki

bu kuruluşlar maalesef çoğu kçtü niyetli ellerde büyük tant ve vurgunlar var. özellikle kamu yararına çalışır yetkisi olanlar odalar ve sendikalar tam bir yolsuzluk şebekesi aldıkları maaşlar çok uçuk. işçi ve memurun maaşıyla beslenen asalak lar gibi. kızılay disk türkiş, spor kulüpleri, basına çıktı bunlara çeki düzen verilip vurgun durdurulmalı
 • 2 Yıl Önce

Yorum

Şöyle bir yazıya baktım birde yorumcuların yorumlarına.Umut ölmez diyordu bir usta.Insan ölür umut ölmez diyordu.Bizde inanıyorduk. Ölüyormuş
 • 2 Yıl Önce

Adil

Sehir üniversitesinin kapatilmasi ile ilgili tik yok, hayirdir, korkuyor musunuz? Hani hakki söyleyen dil olacaktik.Ya eyyühellezine amenu, lime tekulüne ma la tef alün.
 • 2 Yıl Önce

NGO - STK

Non-goverment organisation demek sadece ve sadece devlete bagli olmayan demektir. Siyasi olmayan degil. Bunlarin siyasi calismalari vardir kendi konularinda. Yanlis bilgi vermeyin.
 • 2 Yıl Önce

Zekeriya GÖKÇE

siyaset kurumu olmadan- küfeyi yüklenmez- siyaset yapar hem de devletin adıyla. oda birlik sendika kooperatif... Ak partiyi kapatma davasında depolarındaki şekeri o depo senin bu depo benim devletten kaçıran şeker kooperatifleri devletin kendilerine verdiği imkanı devlete karşı kullanmadı mı? ya pirinci gemilere doldurup denizde gezdirenler kimin parasıyla yaptılar bunu. metal iş sendikasının yaptıklarını söylemedik daha... devlete düşman millete düşman ceplerine dost yapılar. gelsinde nasıl nereden gelmiş araştırmadan
 • 2 Yıl Önce

Tata Tonga

yoksa turpun büyüğü heybede mi? ben bu muhalefeti beğenmiyorum. muhalefet şöyle muhalefet böyle. muhalefetin iktidara gelmemesi için seçim kanununda neler yapabilirim. iki partiden fazla ittifak olmaz veya ittifak olması işin şu olması lazım bu olması lazım... liste uzayıp gider. yoksa amaç seçim olsa bile muhalefetin iktidar olma yolunu tıkamak için sondaj mı yapmak...bakalım ne oluyor, sonra şunu da yaparız...
 • 2 Yıl Önce

sıla

ÖZLEM zengin hanımefendiye teşekkürler! Kitabımıza göre DEĞİL!!!!, kafasına göre konuştuğunu-yaşadığını-örtündüğünü AÇIK bir dille İFADE ETTİ..!!(Hem kendi, hem de temsil ettikleri adına) Biraz daha bağırıp-çığırın!!____________________________ "..onların başına gelecek azap, onun da başına gelecektir. Onların (helak) zamanı sabahtır. Sabah yakın değil mi?” (11/Hûd 81).saygılar.
 • 2 Yıl Önce

Bilal

Sayin dost Trump ile bir olmuş 22 Musluman ulkeyi kan gölüne cevirip petrollerini çalan Erdogan barolari cig cig yer. Baro da neymiş, saraylarda lux icinde yasamak ugruna batili dostlarla anlaşip komşularimiza savaş ilan ederek MİLYONLARCA insan evladini multeci hale dusuren Erdogan ZATEN haramin günahin DİBİNİ görmüş artık yani baro da neymiş. Şunu unutmayin ki barolar ezelden beri islam a karşi idi islam ile hep dalga gectiler ama kimsenin umurunda olmadi TAA Kİ erdoganin saltanatina karsi gelmeye basladilar İSTE O ZAMAN akp nin hosuna gitmemeye başladi. Yani erdoganin koltugu na yan gözle bakma da ama Allah'ın hukumranligina yan gozle baksan bir sorun yok erdogana gore. Hem korkunç kibirli hem de munafik. 20 yildir tek basina devlet hala kerhaneleri kapatacak, icki kumar faiz zinayi yasaklayacak. Biz bunlari beklerken ŞAAAAK diye lgbt yi yasallaştiriyor, haram gunahlari çeşitlendiriyor.
 • 2 Yıl Önce

Tata Tonga

temsilde adalet: her avukatın bir oyu var. yönetimde istikrar. her yönetim kendi adamını seçiyor. cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi chp li birisini veya iyi partili birisini bakan yapıyor mu? istanbul veya ankara tbb ye kaç temsilci gönderecek? bayburt tbmm ye kaç milletvekili gönderiyor istanbul veya ankara tbmm ye kaç milletvekili gönderiyor? bendensen cicisin benden değilsen öcüsün.çoklu hsyk da olsun o zaman.
 • 2 Yıl Önce

İLBEYHAN

Dinin de, ahlakın da esası DÜRÜSTLÜKTÜR..... Yani olduğun gibi görünmek veya göründüğün gibi olmak... ALLAH , Kur’an ve Peygamber bize şunu SÖYLÜYOR, ibadetlerin yapılmaması ya da eksik yapılmasının mesuliyeti kişiye aittir.... Günahtır ama imanı tam olduğu sürece dinden çıkmaz.... Yani müslümanlık namazsız olur ama ahlaksız olmaz. ..... Oysa bugün müslümanlık ; "namazsız olmaz ahlaksız olur " diyorlar..... Meseleye Kur’an penceresinden baktığınızda şunu görüyorsunuz: Zaafların bulunması insanı ahlaksız yapmaz, hatalı yapar, günahkâr yapar. Hatalar tamir edilir, günahlar ise ALLAH'ın rahmetiyle affedilir. Hatalı olmak bir zaaftır, sürçmedir. Ahlaksızlık ise kötü niyet ürünüdür, bir temel çürümedir...... Türkiye’deki akıl almaz çarpıklıkların başında din , siyaset, ticaret -ahlak ilişkisindeki çelişki gelmektedir....... Siyasi ve ticari dincilik , israf , saltanat her tarafı sararken , görülmedik bir hızla da ahlaksızlaşmaktadır. Yalancılık, dolandırıcılık, yolsuzluk, düzenbazlık gibi temel bozukluklar listesinde her gün biraz daha yukarılara çıkışımız, dünyanın izlediği ve bizim de önümüze koyduğu bir gerçektir. Ne yazık ki Türkiye, yalandan hırsızlığa, kamu kaynaklarını talandan mafya zulümlerine kadar her türlü suç ve rezilliğin, her türlü ahlaksızlık ve düşüklüğün doruğa tırmandığı bir ülke haline gelmiş bulunuyor.... VELHASIL İSLAM MEDENİYETTİR, ASALETTİR , AHLAKTIR..... AHLAKSIZIN DİNİ OLMAZ....... İLKESİ OLMAYANIN DİNİ DE, ÜLKESİ'de olmaz..... TRİLYON DOLARI AŞTI BORÇ, ZİNA SUÇ OLMAKTAN ÇIKTI..... HER ÜÇ GENÇTEN İKİSİ İŞSİZ ..... JAPONYADA YILDA 25 KİTAP KİŞİ BAŞI , BİZDE 0,17 KİTAP..... HAYR UMULURMU BÖYLE GECENİN SABAHINDAN.....
 • 2 Yıl Önce

Özgür adam

Okurun olup da seni anlamayanlar var, .. ipleri bağlı olanlar nederece tıntın olduklarını gösteriyorlar,sonderece tüm meslek odalarının sendikaların ve kooperatiflerin yeniden düzenlenmesine Devletin vandaşı koruyucu ve güçlendirici çalışmalar ve kanunlar yapması gerek,karakollara bak polis önce kendini vatandaştan koruma duvarları örüyor.yöneticiler kendilerini vatandaştan korumayı öncelik haline getirmiş gazete yazarları kendilerini sıradışı vatandaşı sıradan görüp övünüyorlar,..Seni seviyoruz.Fikerlerinin çoğuna klatılamasakda fikir üretme çabalarını destekliyoruz.
 • 2 Yıl Önce

Arif

Zor bir süreçten geçiyoruz. Baro bir demecinin aşırıya kaçması bedeli baroyu bölüp parçalamak ve yönetmek olmamalıydı. Bu baroların iktidarı temel haklar, çevre konuları ve kadın haklarını savunuyorlar diye cezalandırmak istiyor. FETO projesi olan savunma ayağınıda ele geçirmek istenmektedir. Herkes kendi barosunu kuracak. Bu demokratik yaklasım değil. Bu iktadar politikası böl parçala yönet ve yut politikasıdır. Bu demokratik bir ülkedeki insanların yaşam kalitesini düşürmeye yönelik adımlarından birdir. Allah yar ve yardımızcımız olsun.
 • 2 Yıl Önce

Memet

Muhalif her kesim susturuluyor çünkü ayak bağı oluyorlar bazen de çok can takıyorlar, gazeteci bilim insanları muhalif kim varsa çoğu içerde çoğuda mahkemelerde adliyelerde süründürülüyor, şimdide meslek odaları dernekler hedefte çünkü biat etmiyorlar, hayırlı kişilerin değil doğru bildiklerini halkın menfaatini savunuyorlar
 • 2 Yıl Önce

Barış

Her şeyi değiştirip duruyorlar bunu da acıkmak gibi yapıyorlar acıkmam geldi bişeyler yemeliyim.
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Kurani kavramlar ayetler yerini beşerî kavramlarla değiştirildi. Zina suc olmakta cıktı, şahitlik ği erkekten alıp kadına öncelik verildi. İstanbul sözleşmesinin içeriğini bilip bu milletten saklayanlar mahşer de yakalarındaki ellerin sayısını biliyorlarmı? Fatma girik siama oyuncusu TV programında İslama saldıracağım diye örtülü kadının ayrıldığı kocasına attığı iftirayı yayınladı adam intihar etti. İftira : öz kızına sarkıntılık ediyor diye aslını araştırma dan yayınlandı bu iftira. İşte kadının entrikası kuran düğümlere üfleyen düğümleri bağlayıp cözen kadın için bizi uyarır ken gelinen son nokta.
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Çok iyi biliyorsun adalet kimleden beklenir.!!! İki kadının şahitlikği esasken şimdi kadının şahitliği esas oldu kadın olması yetiyor, erkeğin şahitliği nerede kaldı?
 • 2 Yıl Önce

Adnan menderes

.. Allah Allah... Yav hilalin çocuklarıyla haçın çocuklarının savaşında iyi niyet gösterelim diyorsun. O adamların bize neler ettiğini ne tez unuttun... Loca baro hepsi dağıtılacak akim bırakılacak darmadağın olacak... Şeriat geldiğinde temiz ve güzel inşa o zaman olacak el eminler o zaman gelecek...
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23