• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kafa, kol ve bacak borsası…

6 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

"Alkan" adlı yorumcuya.

Babacan önce kendisine kimin "Türkiye' de bir daha seçim olmayabilir" dediğini çıkıp açıklasın eğer mert biriyse. Aklını ozanını kaybetmemiş hiç kimsenin böyle absürd bir şey söyleyebileceğine biz inanmıyoruz ve bi tarafindan uydurduğunu düşünüyoruz da, velev ki biri söylemiş olsun, bunu söyleyeni ifşa etmeli ki eğer makamına mevkisine güvenerek böyle asılsız ve buram buram fitne kokan bir bühtanda bulunmayı kendisine hak görmüşse, biz de o kişi hakkında yasal işlem başlatılması için mahkemeye başvurmayı kendimizde hak olarak görürüz.
 • 1 Yıl Önce

"Alkan" adlı yorumcuya.

Önce oku. Siyasi Partiler Kanunu der ki: "Siyasî partilerin seçimlere katılabilmesi için illerin en az yarısında oy verme gününden en az altı ay evvel teşkilat kurmuş ve büyük kongrelerini yapmış olması veya Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunması şarttır." Eee, ortada seçim meçim diye bir şey yok. Kim kimin seçime girmesini engelliyormuş? 2023'e kadar da seçim olmayacak. Seçimlere girmesini 4 gözle beklediğin o particikler de 2 yıl içinde bi zahmet illerin yarısında örgütleniversinler. Ama olur mu, genel verici bir partiden 20'şer milletvekilini geçici süreliğine alıp TBMM'de grup kurmak ve seçime girmeye hak kazanmak daha kolay, di mi? Seçim söylentisini de siz çıkarıyorsunuz, bu yalanın üstüne birilerinin başka birilerinin seçime girmesine engel olmaya çalıştığı söylentisini de. Yani katmerli yalan. Bu vicdan körlüğünüz, nefretiniz, yalanlarınız ve iftiralarınız size fayda sağlamadığı gibi bu güzel ülkenin yoluna taş koymaktan da başka bir anlam taşımıyor. Okudun, kanun hükmü yeni ihdas edilmiş değil. O zaman önce kim arkasından dolanıp kanunu delme girişiminde bulunmuş oluyor? Utanmadan bi de ahlaktan bahsetme.
 • 1 Yıl Önce

kitap okumamak büyük bir eksikliktir:

Onu boşver de abi, kaçakvillalıyılmaz, atatürk1981-two kitabını ne zaman çıkaracak ki markete? Piyasalar bekliyor ısrarlan. Cilt kapağını keresteden yapsın bu sefer ki, daha dayanıklı olsun, hem de değerlendirmiş olsun inşaat artığı malzemeyi. Yalnız keskin köşelerini yuvarlatsın da aman, okurken kesmesin ellerini öküz okuyucunun.
 • 1 Yıl Önce

Alkan

Yüzde on barajıyla milyonların oyu ile millet vekili olanla kiraya verilen milletvekilleri arasında pekde bir fark yok birileri tuzak kurarak birilerinin seçime girmesini engelleme pilavı nekadar ahlaki ise birilerinizden karşıtarafın tuzagını boşa çıkarmak için kiralık millet vekili vermesi o dere ahlaki sayılır benim oyumla benim düşüncemi temsil etmeyenlerin Baran hilesi ile benim adıma ahkam kesmesinide sen birdahaki yazında değerlendir
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Dua Dua mümine ve mümin olmak için gayret edene edilir. Türkiyede Onbinler  Allah subhanehu ve teala ve Rasulullah sav me küfrediyor. Küfredenlere  dua eden hocalar, Bu âyetleri hiç mi okumadınız. 9/84 - Ve onlardan biri ölürse asla namazını kılma ve kabirinin başına gidip durma. Çünkü onlar Allah'ı ve Resulünü tanımadılar. Ve fasık olarak can verdiler. 9/113 - Ne peygambere, ne iman edenlere akraba bile olsalar cehennemlik oldukları iyice belli olduktan sonra müşriklere istiğfar etmek yoktur Tevbe (Berâe) Sûresi / 84.Onların ölenlerinin hiçbirinin cenazesinde namaz kılma, (defin, ziyaret ve okumak için) kabrinin başında durma! Çünkü onlar Allah’a ve Resûlü’ne karşı (imanda samimi olmayıp) küfre saptılar, fâsık olarak (ilâhî emirlerden sapmış halde) öldüler. Âyet-i kerîmede belirtildiği üzere onlardan maksat; gerek müşriklerden gerek müslüman gözüküp de Allah ve Resûlü’nün emirlerine samimi inanmayan ve onları kabullenmeyenlerden gerekse İslâm’a ve müslümanca yaşamak isteyenlere düşmanlık yapan münâfıklardır.3 İşte bundan dolayı kâfir grubunun hiçbirine namaz kılınmaz, dua ve rahmet okunmaz.
 • 1 Yıl Önce

Mal sahipleri de hep, “Atatürk’ün askerleri” arasında görülüyor!…

Yeni dönem atatürkün aserleri: tavukoğlu, babacanoğlu, güloğlu, şeneroğlu, bekaroğlu vs..
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23