• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

8 Mart’ta ne oldu?

25 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Celalettin Yildiz

162 yil önce Amerika'da 129 kadin öldürülmüs. 2019 yilinda türkiyede 474 kadin öldürüldü. Ben olsaydim böyle bir yaziyi kalmeme almazdim.
 • 1 Yıl Önce

ahmet

Helal hocam bize böyle yazılarla gel.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah Yas

Allah'ü Teala Sizden razı ve memnun olsun. Zihninize, kaleminize kuvvet ve sağlık versin Yüce Rabbim. Bu mevzuyu tarihcesi ve maksadı itibariyle gayet güzel izah etmişiniz. Afiyet ve muvaffakiyet üzere olmanız dua ve temennimdir MEVLA'yı MÜTEAL'den. Selam ve Saygılarımla.
 • 1 Yıl Önce

Zasus

Hocam boş verin bu boş işleri, az önce Murat Ağırel'i de tutuklamışlar; hala dışarıda gezen "muhalif" gazeteciler var!.. Akit olarak onların da ifşa ediversenizde medyamız biraz rahatlasa olmaz mı?.. Yok "Metastaz"dı, "Sarmal"dı derken ülkenin bekasını tehlikeye attı bu kefereler!..
 • 1 Yıl Önce

Az bilen

Kadın günüymüş, peki suriyeli kadinlar kadın degil mi? Lütfen kendini aydın zanneden ahmaklar, gerçekten samimi iseniz dünyanın her yerinde özellikle de Müslüman devletlerdeki bu şavaşlari ne? Lutfen durdurun şu şavaşlari kadınlar gün görsun. Siz samimi değilsiniz ama Allah samimi dir. Görür, bilir ve elbetteki birgün sizi rezil eder inşallah
 • 1 Yıl Önce

Bir okur

Tebrik ederim.
 • 1 Yıl Önce

Salih

Bu iktidar kadinlari putlaştirdi ama öyle saniyorum ki bi sonraki seçimde o putlastirdiklari kadinlardan büyük bi kazik yiyecekler durmak yok istanbul sözleşmesine devam diyene oy yok
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Ilbeyhana...Allahın emri türbana: türban bir din sömürüsü olayidır diyen uğur mumcuya müslüman denirmi?
 • 1 Yıl Önce

D.M.G

Selamun Aleykum Yeni Akit Ailesi; Biz Anadolu evladı, İMAM HATİP ORTA okulunda meslek dersi öğretmeniz,…FRUUGO ..ingiltere Manchester şehrinden tüm dünyaya satış yapan …’’Hepsi Burada’’şirketi gibi satış yapan mağazanın Sahtekarlığına uğradık.. yaklaşık 500 Tl..Kulak çınlamasına iyi gelen ve kesinlikle geçiren …(similasan )isimli ilaç sipariş ettim. 1 aydır gelmedi..sitede 14 gün bekleyin sonra gelecektir anlamına gelen cümle vardır. .öğretmen arkadaşlar 2 yıl önce Çinden balık olta yemi bile getirtiyorlardı…bundan yola çıkarak bu ingilterede (Manchester şehrinde)merkezi bulunan siteyi gazetemizde yayınlayın vatandaşlar handikapa düşmesinler…Manchester şehrini arıyorum telefona çıkmıyorlar
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Milli Eğitim vatanına milletine dinine bağlı gençler yetiştireceğine militan yetiştiriyor ne yazık ki!...
 • 1 Yıl Önce

Ahmed 61

Malkoçooğlu kemalis tarikatının yılmaz savunucusu..Aynı şeyleri yazmaktan usanmadınmı sefil.Bir psikiyatra görünmen iyi olur. Malesef ak parti cedaw konusunda kulaklari sağır gözleri köroldi
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ali

Batılıların, Gavurların, Sosyalistlerin insanlığa kazandırdığı Haklar var hocam. Sigorta, Emeklilik, Bedava eğitim, sağlık gibi. Müslüman bunlara da karşı mı çıkmalı? Emekli maaşı almak caiz mi? Yada işçiye sigortalı çalıştırmak? Bunlarda sıkıntı yok tek sorun kadınların azıcık hakkı hukuku mu? Sene 2020 hocam, Adamlar marsta robot gezdiriyor, size yakışmıyor vitesi geriye takmak. Kadınlar, erkeklerin malı değildir.
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

Bu günlerde moda, DEVLETLERİN DOSTLUĞU OLMAZ, ÇIKARLARI OLUR diye aslı astarı olmayan bir laf.
 • 1 Yıl Önce

YORUM

Sayın Dilipak selamlar.Nerede bir STK var ne için var perde arkası nedir gözlerden kaçırılıyor.Kadın hakları STK ların toplumu ayrıştırma projeleridir.insanlık kadına değerini veren İslamiyeti anlamaya çalışsaydı keşke.Kadın anadır evin direğidir Şevket kahramanıdır.Tek bir hadis bunu ne güzel anlatmıştır."CENNET ANALARIN AYAĞI ALTINDADIR".Kadına değer verdiğini söyleyen Batı medeniyeti kadını obje olarak kullanmaktan reklam metası görmekten vazgeçmeden nasıl olacak bu.Toplumun manevi ve insani değerlerini alçaltan batı medeniyeti ahlaksızdır.
 • 1 Yıl Önce

Herkes

Herkes GENÇLERi eleştiriyOr. . . (çorap değiŞtirir gibi sevgili değiştirenler. . . abdest bilmeyenler. . . Zinayı-içkiyi-kumarı...vs. leri eğlence kabul edenler, . . . ŞöHret olmak isteyen bir gEnçlik. . . dini-imanı para olan bir geNçlik. . . Nefsinin-şeytanın maskarası oln bir gençlik. . . Bu listeyi bitirebilene AşK olsun. İyİ de onların ana-babası,büyükleri kimlerdi? ? ? BU nesil GÖKTEN İNmedi. . . Bu nesli; değerli büyüklerimiz, siyasetÇilerimiz-DiN adamlarımız-öĞretmenlerimiz-Bütün beyaz VE mavi yakalılar...vs.ler iTinayla yetiştirdi. . . Tebrikler.
 • 1 Yıl Önce

gasp yapan serbest. doğru mu bu haber?

Olay önceki gün Şişli Metro Durağı'nda meydana geldi. Üniversite öğrencisi, Ege Sercan okula gitmek için metro durağına inerken iddiaya göre burada bir kişi tarafından önü kesildi. Ege Sercan'ın önünü kesen kişi üniversite öğrencisinden üstündeki paraları çıkarmasını istedi. "SENİ BIÇAKLARIM DEDİ" Sercan ilk olarak buna karşı çıkarken şüpheli "Seni bıçaklarım." diyerek tehdit etti. Korkuya kapılan Sercan cebindeki bir miktar okul harçlığını gaspçıya verdi. Ege Sercan, şüphelinin yanından uzaklaşmasıyla polisi arayıp ihbarda bulundu. KISA SÜREDE YAKALANDI Olay yerine gelen Güven Timleri Şube Müdürlüğüne bağlı sivil polis ekibi Sercan'ın eşgalini tarif ettiği kişiyi yakaladı. Gözaltına alınan İ.B., Şişli Asayiş Büro Amirliğine teslim edildi. Zanlıdan şikayetçi olan üniversite öğrencisi Ege Sercan da Şişli Devriye Ekipler Amirliği ekiplerince polis merkezine götürüldü. Polis merkezindeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen İ.B. serbest bırakıldı.
 • 1 Yıl Önce

İLBEYHAN

22 Ocak 1993. Gazeteci Uğur Mumcu, “İmam Subay” başlıklı ve sonuncu olacak makalesinde, “DİNSEL TİCARET 12 Eylül 1980 müdahalesinden sonra parasal kaynağa da kavuşarak devlet içinde de köşe başlarını tuttu. 1983 yılında Milli Eğitim temel yasasını değiştirdiler, bugün Harp Okulları yasasını. İmam hatip olarak yetiştirilenler Emniyet müdürü, savcı, yargıç, kaymakam olacaklar, bu yasa değişikliği TBMM’den geçerse subay da olacaklar” diye yazıyor. 24 Ocak 1993. Gazeteci Uğur Mumcu öldürülüyor. 17 Şubat 1993. Org. Eşref Bitlis, organize bir uçak kazasında ölüyor.
 • 1 Yıl Önce

kıyamet

Bunlara göre kadın; ataist namussuz, iffetsiz, pis nazarlara vücüdünu teşhir eden vs. mahluk demek. kadın hakkı evlilik dışı yaşamak namussuzluk yapmak, aile içi bile zina yapan değersiz bir metağ demek. DEMEK. hep bunları savunurlar. namuslu tesettürlü, iffetli saygıdeğer olanlar insan bile sayılmıyor. başta batı ve aorta doğuda sadece müslüman ve tesettürlü olduğu için katledilen kadınlarla ilgili batının kadın hakları savunucuları alçaklar bir açıklama dahi yapmaz. bu zihniyet memleketimizde de 100 yıldan beri Müslüman kadına saldırır, onlara insani hiç bir hak ve değer vermez, onları insan saymaz, zaman zaman devleti ele geçirdiklerinde kamu haklarından yasaklar, aşağılar, hakaret eder, ceza verir.
 • 1 Yıl Önce

Alkan

Birileri Anadolu yaylalarında çıplak ayakla şarap lık üzüm ezen normanyalı karınları ararken birilerine müslüman kimlikleriyle AB kapısında bekleyip Haçlı birliği oldugunu defalarca söyleyip hem islamı yaşarım hemde AB uyumyasaları adı altında islama örf ve geleneklerimize aykırı kanunda çıkarır düzenlemelerde yapıp uygulayanlar bu yaptıklarıyla Allahıda hoşnut edemiyor( yani rızasına uygun davranışlarda bulunamıyor) batıyı batılıda Batılılar uyumyasaları adı altında çakan kanun ve düzenlemelerin yeterli olmadığını düşündüklerinden toplumu ifşat eden dahaçok düzenleme ve günah işlemede özgürlük istiyor bu kararlılakla akapede açılmayan fasılların açıldıgızaman gerekeni yaparız istenilenleri yerine getireceklerine dair tahütde bulunuyor Bunedenle kimin siyasihayatına ve ahiret hayatına etkilerini dünyadaysa ahiretdede göreceklerdir inşaallah
 • 1 Yıl Önce

Sasa

İdlipte ateşkes sağlandı. Çatışma bitti.
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

Anadan, babadan kalanlara yetim derler, bana kalırsa asıl yetim olanlar, AKIL'dan mahrum olan kimselerdir.( HZ. ALİ) ..... Dolandırıcıların taktiği tam da budur..... BÜYÜLÜ, EFSUNLU HİKAYELERLE ÖNCE , KURBANLARININ AKLINI ALIRLAR.... SONRA MALINI, NAMUSUNU, CANINI .... FETOŞ , CÜBBELİ , BADECİ ŞEYH, MENZİL İÇ VE DIŞ TİC ANONİM ŞİRKETİ , CEMAATLER, TARİKATLAR , VAKIFLAR DERNEKLER, SİYASETÇİLER, İŞ! ADAMLARI , BELEDİYECİ TAİFESİ ...... ÇAL, ÇAL, ÇAL , 7/24 NON STOP, GECE GÜNDÜZ FASILASIZ.... DİNLİ DİNSİZ FARKETMİYOR... CHP'Lİ ÇANKAYA BEL. BAŞK. NE DEMİŞTİ ; YAMYAMLARI DOYURAMIYORUM demişti.... Kimi de PARSEL PARSEL SATMAYA ..... SERMAYENİN RENGİ YOK ..... YEŞİLİ DE, KIZILI DA BİR.... DİNLİSİ DE DİNSİZİDE BİR.... İŞTE BÖYLE ÖNCE AKLINI ALIRLAR , SONRA HERŞEYİNİ .... AHLAK VE AKIL BİRİLERİNE TESLİM EDİLİNCE .... ÖNCE EKMEKLER BOZULDU, SONRA HERŞEY .... BÜTÜN RENKLER KİRLENDİ , ÖNCELİĞİ BEYAZ'A VERDİLER..... BEYAZ İNANÇLARIMIZDI ..... DÜŞÜN ARDIMIZA DEDİLER.... FETOŞ GİBİ , JET FADIL, HAYDAR BAŞ, HAZNEVİ ŞARLATANI , RAMAZAN TALKSHOWCUSU HİP HOPÇU NİHAT HATİPOĞLU, CÜBBELİ, ADNAN OKTAR, KARAMAN ENSAR YURDU SAPIĞI GİBİ..... AKLINIZA MUKAYYET OLUN , HİÇ KİMSEYE KİRAYA VERMEYİN.... ÖNCE AKLINIZI, SONRA HERŞEYİNİZİ ALIRLAR .... ŞIH, HAZRET, EVLİYA BOZUNTULARINDAN, DİN TACİRLERİNDEN ÇOCUKLARINIZI KURTARIN.... ALLAH, KUR'AN, HZ. PEYGAMBER KAFİ.... ARACILARI ARADAN ÇIKARIN , İNSANLARIN AKLINI ALAN , DOLANDIRICILAR ONLARDIR..... JET FADIL GİBİ, FETOŞ GİBİ ...... AHLAK, AKIL, BİLİM, EĞİTİM, ÜRETİM, İHRACAT , ŞART..... TOPLAM BORÇ , BİR TRİLYON ELLİ ALTI MİLYAR DOLAR..... RÜYA BİTTİ....
 • 1 Yıl Önce

Gökmen

Mevlüt beye katılmamak mümkün değil aynen öyle
 • 1 Yıl Önce

Tuncay

Bürokratlarını, üst düzey yöneticilerini atayan akparti çok iyi atamalar yapmamış bu anlaşılıyor. Onların hazırladıklarını meclis komisyonları ve genel kurul ya hiç ya da yeterince incelemiyor. Olan böyle oluyor. Çıkıp sözleşmeden çekildiğini ilan wsebilrz Türkiye. Tüm insanlığa tarihi bir ders verir ayrıca. Bizim gibi başka imzacı ülkeler de arkadan gelir.
 • 1 Yıl Önce

mevlt

Su kesindir ki ak parti anlasmalari kesinlikle okumadan cakiyor imzayi.fatura istikbalin nasil olsa....
 • 1 Yıl Önce

mevlt

Bu lanet anlasmalari ben imzaladim kim imzaladi ak parti.yani davul ak partide tokmak lanet siyonizmin setanlarinda.bu milleti iyi bildikleriyle her zaman vuruyorlar.ak parti de ne oldum delisi"
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23