• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

İktidar ve muhalefet birleşiniz

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Çerkes Hasan

Haşhaşiler ve hala onlara kol kanat gerenlerden fayda yok. Ümmet-i Muhammed tetikte olmalı. 
 • 1 Yıl Önce

Serdengeçti

İsmail vatandaş avmleri gezsin, çarşı pazarları gezsin bakalım. Allah bu günlerimizi aratmasın. 15 Temmuz'da vatan elden gidiyordu. Yok ekonomi şöyle yok böyle menfi algı operasyonları! Soğan ekmek yeriz yine de vatanımızı ve Reis'imizi yedirmeyiz.Beğenmediğiniz Suriyeliler ağaç kabuğu, kedi köpek yedi, Hz Ali'ye haşa Allah diye inanan nusayri keferesine boyun eğmedi. Ulaşabilenler bize hicret etti. İçimizdeki Suriyeli düşmanları, Kuyucu Murat Paşa'nın söylediği Samandağ başta olmak üzere arap alevisi denen nusayriler ile cahil Türk alevileridir.Türk alevisi olan kardeşlerimize, nusayrilerin Hz Ali'ye Tanrı olarak inandıklarını söylediğimizde şaşkınlık geçiriyorlar.
 • 1 Yıl Önce

İsmail vatandaşa

Biz birleşmeyelim demiyoruz. İyi oku. Vatansever Müslim gayrıMüslim ile Türk gayrıTürklere sözümüz yok. Biz dış düşmanla işbirliği yapan ve Müslüman-Türk görünen münafıklardan bahsediyoruz. Onlar, fetö gibi gerçek kimliğini gizleyen sabatayistlerle pakradunilerdir. Aralarından ıslah olanlara da sözümüz yok.Bizim bahsettiklerimiz, varlıklarını Türk-İslam düşmanlığına adayan nankörlere,pisliklere,menfaatleri icabı onlarla işbirliğ içinde olanlaradır.
 • 1 Yıl Önce

ismail vatandaş

Yorum yapan fanatikleri okuyunca nasıl birlesecegiz.Millet çöplüklerden rızık çıkarmaya çalışıyor sanki chp yönetiyor ülkeyi.Özeleştiri niye yapılmıyor.
 • 1 Yıl Önce

Gariban'a

Siyasetin içindeyim diyosun siyasetin s sini bilmiyosun. Reis'imizin köprüyü geçene kadar ayıya dayı dediğinin farkında bile değilsin ya da biliyo bilmezlikten geliyosun. Kuyucu Murat Paşa'nın yazdıklarını önbilgisi olanlar anlayabilir, cahiller ya da cahil bırakılmışlar değil.
 • 1 Yıl Önce

Turgut'a

15 Temmuz'daki alçak ve hainlerin darbe girişimini önleyen Müslümanları birleştiren ALLAH'tı. Sen hiç merak etme. ALLAH bizimle.
 • 1 Yıl Önce

Gariban

Kuyucu murat paşaya cvp veren kardeşim iyi oku... Müslümanları nasıl bölünür ya da bölünmüş 1.Allah ın haram dediğine bir grup helâl der ve ona göre amel ederse Meselâ zina harammı haram zina suç olmaktan çıktımı ÇIKTI Faiz harammı haram faiz almak helâl fetvası çıktımı ÇIKTI Domuz eti harammı haram domuz eti kasaplık et oldumu OLDU Istanbul sözleşmesi 6284 sayılı yasa aile yıkım kanunumu evet bu kanun ve sözleşme ile binlerce aile mağdur olup yüzlerce cinayet işlendimi İŞLENDI İbnelik ve türevleri islâma uygunmu hayır peki bunlara dernek kurma ve evlenme hakkı verildimi VERİLDİ NE OLDU PEKI SONUÇ MÜSLÜMANLAR BÖLÜNDÜMÜ BÖLÜNDÜ KIM BÖLDÜ BU KANUNU ÇIKARTANLAR VE ONLARA DESTEK VERENLER DEĞİLMİ Devam ediyorum şubat ayında yaşıyoruz şubat ayı denince ilk akla 28 şubat ve rahmetli erbakan gelir peki 28 şubatın en büyük aktörü kimdi desem aklı selim olan ve o günleri yaşayan herkes fetö der peki fetö 15 temmuzda 28 şubatta yapamadığını 15 temmuzda yapmaya kalkisti fetöyle 28 şubattaki rolünü bile bile beraber olan kimdi ve partileri kapatıldıkça büyüyen yok olmayan bir hareketi bölen kişiýe kim üstün cesaret madalyası vermişti papadan bir fetö dua istemişti diğer birisi kimdi Bugüne kadar tc nin hiçbir yetkilisi abd nin ırz namus düşmanı conilerine ıraktaki katliamlarınızı namussuzluklarınızı bitirip sag salim ülkelerinize dönün diye dua etmemişti bu dua eden kişi kimdi İsrail in eli kanlı katilini tbmm de kim konuşturmuş ve alkıslattırmıstı bunu yapan KİMDİ Anladınmı müşlümanları kimlerin böldüğünü ŞİMDİ
 • 1 Yıl Önce

Gariban

Sayın yazar 63 yaşındayım ve çocukluğumdan beride siyasetin içindeyim bütün zamanlar içerisinde çok olumsuzluklar oldu ama hiçbir zaman insanlar bugünkü kadar aşağılanmadı korkutulmadı hakarete maruz kalmadı bugün dünün yanlışlarını ortaya koyarak iktidar olanlar bugün dünün en olumsuz davranışlarına rahmet okutur hale geldiler toplumu ya bizdensin eğer bizden değilsen ya fetöcü ya pkk lı ya chp li yada vatan hainisin şeklinde karpuz gibi ikiye böldüler ülke uçuruma gidiyor toprak altımızdan kayıyor Vatan haini ilan ediliyor Kimki iltidarı uyarıyor
 • 1 Yıl Önce

Turgut

Selam Hocaefendi! Bırakınız iktidar ve muhalefeti birleştirmeyi, iki Müslüman kardeşi birleştirmek için yerler ve göklerin hazinelerini harcarsanız başarılı olamazsınız. Dünyada böyle bir şey mümkün değil. Kur'an'da Hz. Yakup'un (a.s) evlatları dünya sevdası uğruna karleşleri Yusuf'u (a.s) katletmek istemişlerdi. Müslümanların kalplerinin birleşmeleri ancak cesetlerinin toprak oldukları zaman gerçekleşecek. İnsan yaşadığı müddetçe şeytanı dalgası geçecek. Şeytanın dalgası ceset kül olunca sona eriyor. Gerçi sadece Hz. Peygamber zamanında ashabın kalpleri bir konuda birleşmiş, böyle istisnalar kıyamete kadar olmaz. İblis kafada oturduğu müddetçe insan denen şerli Allah, kitap, peygamber dinlemez. Yani ölüm kurtuluştur.
 • 1 Yıl Önce

Mikail okuroğlu

Selamünaleyküm ali hocam iyide nasıl olacak baba oğulla hanım kocayla en pati kurmak niyeti bile yok üçyüz yıllık hasan hans arası yapılmak için çalışanlar bayağı başardılar bizler de yatar gibi yaptık mı almanın ingilizi ilk okulda atmasının kitabını okuyup anlıyor bizler ömür bitiyor başkasının ağzına bakıyoruz onuda düşman ele geçirdiyse !!! Vay halimize islama düşman larının memnun oldukları nı nasıl!!!???? ......
 • 1 Yıl Önce

Kuyucu Murat Paşa'ya

Zaten sabatayist ve pakradunler münafık. Kılıçdaroğluyan fetö gibi proje.Meral, 15 Temmuz'dan sonra başbakan olacağım demedi mi? onun milliyetçileri, temelin müslümanları bölme misyonları zaten biliniyor. Allah ıslah eylesin. İdam düşüncesine katılıyorum. Suriye'de savaş genişleyebilir. Esed ailesinin Hatay Samandağ ve Adanada'ki hem mezhepdaşları hem de akrabaları sırtımızdan hançerleyebilirler. Ümmet-i Muhammed'in hazır olması ve birleşmesi gerekiyor. Allah Azimüşşan, Ülkemizi Ve Reis'imizi Korusun.
 • 1 Yıl Önce

KUYUCU MURAT PAŞA

İsteriz ki herkes ülkemize karşı her tehdide karşı birleşsin.Nerdeeee! Muhalefetten, Tayyip gitsin isterse ülke işgal edilsin diyenleri de gördük. 1.5 milyon sabatayist,2.5 milyon da pakraduni var merhum Mehmet Şevket hocamızın tespitlerine göre. Bunlar birlik olurlar mı? Yetiştirmeleri ve beslemeleriyle hayli bir yekun tutuyor. Pentagon 2020'de 19 ülkede çıkartmayı planladığı ve ilk sıraya bizi koyduğu büyük çaplı sokak olaylarına, mezkur münafıkların gençlerini mi sokacak? Bunlara terör örgütlerini de eklersek Allah Korusun bir hayli uğraşırız. Savaş rüzgarları eserken acil olarak idam kanunu çıkarılmalı, hainlerin ve işbirlikçilerin gözünün yaşına bakılmamalıdır.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23