• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Karnemiz kötü

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mustafa

Herkez küresel ısınma ile konferanslar veriyor, bilimsel bir yaklaşım yok. 
 • 11 Ay Önce

fuat

Dün muhsin başkan ile ilgili bir röportajı okurken röportaj içinde geçen ismet özel ait olduğu bahsi geçen söz satır gördüm . Cümlede kafirle mücadele eden müslümana türk denir diyordu. Bence de isabetli bir söz dü. Yalnız tarihte kurduğumuz 16 devletin de chp bilesenleri gibi yapılar olması dikkat çekici
 • 11 Ay Önce

Ögeday

senin karnen gercekten cok kötü ama biz Türklerin karnesi o kadar kötü degil.. 5 bin yillik Türk Tarihini "fesli"den ögrenirsen böyle sacmalarsin.. 
 • 11 Ay Önce

Halktan Birisi

Üzüntülüyüm! İslam ; ahlak, adalet, merhamet, doğruluk, güven... velhasıl iyilik adına ne varsa bünyesine barındırır. Bugün geldiğimiz nokta; müslümanız demeye utanır olduk...Bize yardım et Allahım.
 • 11 Ay Önce

egeli

1969-1974 yılları arası ilkokulda bizlerde aynı sekilde vahdettin ülkeyi sattı kaçtı gitti osmanlı da kötü bir yönetim vardı diye duyardık okulda
 • 11 Ay Önce

ULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETI

Diyelim ki Cumhuriyet ile ilgili uydurulan butun yalanlari ortaya cikardik ve gercekleri ogrendik!Eee..sonra? Bu ne ise yarayacak simdi? Hic bir ise? Neden? Cunku emperyalist seni donusturecegi kadar donusturmus zaten,nihilist yapmis,hic bir seyi umursamayan biri yapmis,dunya yikilsa da,yanimizda cocuklar gokten atilan bombalarla yillarca parcalansa bile bos gozlerle bakiyoruz,hic bir sey ilgimizi cekmiyor artik,robotlastirildik.Gercekleri ogrensek ne olur?Hic bir sey.Robotlar icin gercek ve yalan aynidir!
 • 11 Ay Önce

Rabia

Euzubillahimineseydanirraciymbismillahirrahmanirrahiym müminler ancak kardeştir Hucurat süresi 10.ayet.elhamdulillah.Sayın Yavuz Bahadıroğlu Cumhurbaşkanımız başörtüsü yasağını, terör belasını, istikrarı,herkese tokiyle evi, istihdamı, kalkınmayı, kardeşçe yaşamayı söz verdiği gibi yaptı.bugün üniversiteler bana patika yolları olan ören yerlerine gitmek gibi geliyor.fakir zahmetli, çileli, kasvetli kimi zaman soğuk yüzü var.tecrubelilere sorduğunda "üniversitesitede mantık arama diyorlar."şuan da sadece öğretmenin öğrenci sevgisiyle ayakta duruyoruz.cumhurbaskanimizdan "üniversitesitedeki sorunları biz çözeriz"demesini bekleriz.bilim maymundan geldiğini kabul ediyormuş.ben Müslümanlardanım.Allah inananların yâr ve yardımcısı olsun.amin saygılar.sizin aracılığınızla yazmış olalım.Saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun teşekkürler hasbinallahi ve nimel vekil deriz.
 • 11 Ay Önce

ATATURKCU HIDIR

Sayin yazar,Turklerle ilgili Turkiyede son 100 yilda yazilanlarin hepsi yalan.Cunku yazan Ilimunati.Toplumun buyuk bir bolumunu olusturan ayakci takimi kriminal gruplar da (CHP) zaten bu yalanlara bayiliyorlar ve yalanlari ortaya cikaranlara karsi da teror estiriyorlar,cunku yapabildikleri en iyi is bu
 • 11 Ay Önce

Emre

Şimdi hocamız haklï bence Badeci hocalara emanet edin çocuklarınızı !
 • 11 Ay Önce

orhan inan

ÖĞRETMENİNİZE, BÜTÜN İNSANLIĞIN HZ.ADEM İLE HZ.HAVVADAN TÜREDİĞİNİ ÖĞRETMİŞ OLSALARDI,BİR DE ÜSTÜNE BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN KARDEŞ OLDUĞU AKLINA YERLEŞTİRİLSE İDİ NE KENDİ KARDEŞ ARAMA MEŞAKKATİNE GİRERDİ,NE DE ELİN GAVURUNU TÜRK YAPMAYA ÇALIŞIRDI.TABİİ,KÜRTLERİN DE MÜSLÜMAN OLDUĞUNU BİLECEĞİ İÇİN ,KÜRTLERİ DE TÜRKLEŞTİRMEK MECBURİYETİNE DÜŞMEZDİ.ÇÜNKÜ ONLARIN DA ALLAH(CC) LÜTFU İLE KARDEŞİMİZ OLDUKLARINI BİLMİŞ OLURDU.NE DİYELİM? BUNCA YANLIŞIN NERESİNİ DÜZELTELİM?.ALLAH(CC) SONUMUZU HAYR EYLESİN,İNŞALLAH.ELİNİZE SAĞLIK.
 • 11 Ay Önce

Haznevi

Sayın hocam herşeye müdahale eden haşmetli yöneticilerimiz müfredata neiçün müdahale etmezler bu yalanlarla ve ecdada söverek nereye kadar gideriz benim gibi bir zavallı garibanın eğitim neferinin yirmi yıl önceki banka hesaplarını bulup çıkaran bir yasal sendika üyeliğini hain bir darbeye bahane edip beni ve yüz binlerce vatan evladını terörist ilan edip yargılayan kudretli ve haşmetli yöneticilerimiz ilkokul çağındaki çocuklara birinci sınıftan itibaren İngilizceyi zorunlu kılıp dindersini va Kutsallarını öğretmeye zamanmi bulamıyorlar ne dersiniz hocam
 • 11 Ay Önce

Maalesef

Ak Parti'nin eğitim karnesi; ...
 • 11 Ay Önce

sema emine aydınelli

Sayın yazar, tüm okurlarınız dünkü çocuk değil,biz de tarih okuduk, hiç bir kitabımızda ,Kürt adının,kart kurt dan geldiği,her dilin aslında Türkçe den geldiği gibi bilgiler yer almadığı gibi ,sert olmasına sertdiler ama öğre ncileri bu denli aşağılayan öğretmenimiz olmadı.Osmanlıyı da gayet güzel okuduk,öyle ki, Kanuni nin Fransa Kralı na yazdığı mektubu ben okumalara doyamazdım.Osmanlı yı aşırı yüceltip,Cumhuriyet i bu kadar karalayınca ,size tüm Cumhuriyet tarihi yalan geliyor olmasın..
 • 11 Ay Önce

Okur

Siz nerede okudunuz acaba...
 • 11 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23