• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Gelecek” Erdoğan’a meydan okuyor?!

22 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

GARİBAN

Yaz tatiiinde memleketime gittim alış veriş yaptığım bakkal parti yönetiminde iki oğlunuda işe yerleştirdiğini övünerek söyledi.Traş olduğum berber parti yönetiminde oda oğlunu parti sayesinde işe yerleştirdiğini söyledi.Köy muhtarı parti yönetiminde ,oğlunu ve yeğenini oda işe yerleştirdigini övünerek anlattı.
 • 2 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık bu karektersiz namkör bastıbaçaklı A.d. hain namkör bir bölücüden başka bir şey değildir bunun gibilerine oy verecek olanların aklına şaşarım bu gün en yakın dostuna davasına sırf şahsi çıkarı için ihanet eden yarın ülkesinede ihanet eder.
 • 2 Yıl Önce

Mesut Sarp

Reisin karizması ve gerçekleştirdiği hizmetler bir gercek ancak dış politikada Amerikayla ve AB ile ilişkilerimiz maalesef başarılı olmadı, kopma noktasına geldik. 
 • 2 Yıl Önce

Yeşil

Hocam eyvallah dedikleriniz doğru olabilir ama ak parti ye artık ak demek için bin Şahit lazim değil mi ? insanlar sırf reisin hatirina bu kokuşmuşlara destek vermekten artik bıktilar iyide nereye kadar böyle gidecek ? parti olmuş feministlerin rantçilarin ihalecilerin yuvasi hersey torpille hersey adam kayirmayla yürüyor dava mava hak getire var mi hocam dava adami varsa da kac tane kaldi ? yani sirf reis için bu kadroları kaç sene daha çekecez ?
 • 2 Yıl Önce

Derviş

Abdüllatif şener de akpartiden ayrıldı .ak partiye bir zararı oldu mu.şimdi chp de bunun gibi kaç kişi ayrıldı parti kurdular şu anda piyasada yoklar.bunlar erdoğana zarar veremez.her şey vatan için .en kral başkan erdoğan.
 • 2 Yıl Önce

Derviş

d..oğlu erdoğanın tırnağı olamaz.fetö terör örgütüdür diyebildi mi hiç d..oğlu.
 • 2 Yıl Önce

Ya Er de m

Sayın yazar, halk seçenek arıyor. Davutoğlu da iyi bir seçenek. BU durumada Akp kendisi zemin hazirladi. Haziran seçimlerinde halk bunun sinyalini Erdoğana vermişti. Erdoganin haziran seçimlerindeki hazeyanini, Davutoğlu, kasim seciminde AKP tarihindeki en büyük oy başarısı olarak da tarihe geçen yüzde 49,5 oy alarak AKP'yi tekrar tek başına iktidara taşıdı. Bu süreçten sonra artık Davutoğlu'nun "lider" kimliği ön plana çıkmaya başladı ve Erdoğan'a yakın isimler bu durumdan rahatsız olduklarını ima eden yazılar ve analizler kaleme aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Türkiye bu sistemle yoluna devam edemez" telkini ile Şubat 2016'da yeni anayasa startı vermistii. Yaniii belki zamani grldi ....
 • 2 Yıl Önce

Tarafsız

Bil ki, yaşadıklarınla değil yaşattıklarınla anılırsın. Ve Unutma; ne yaşattıysan elbet bir gün onu yaşarsın.(TOLSTOY) Sevgili Erbakan hocamızı rahmetle anıyoruz, ruhun şad olsun hocam.
 • 2 Yıl Önce

Rabia

Euzubillahimineşşeydanirraciymbismillahirrahmanirrahim müminler ancak kardeştir.hucurat süresi 10.ayet elhamdulillah. Sayın Abdullah ŞANLIDAĞ yazınız için teşekkürler. Saygılar
 • 2 Yıl Önce

Rabia

Euzubillahimineşşdanirraciymbismillahirrahmanirrahim 24 De ki: "Sizi göklerden ve yerden rızıklandıran kim?" De ki: "Allah, gerçekten ya biz, ya da siz her halde bir hidayet üzerindeyiz veya apaçık bir sapıklıkta."25 De ki: "Siz, bizim işlemiş bulunduğumuz suçtan sorulacak değilsiniz ve biz de sizin yapmakta olduklarınızdan sorulacak değiliz."26 De ki: "Rabbimiz (kıyamet günü) bizi bir arada toplayacak, sonra da hak ile aramızı ayıracaktır. O, (gerçek hükmünü vererek hak ile batılın arasın) açandır, (her şeyi hakkıyla) bilendir."sebe süresi ayetleri.elhamdulillah.
 • 2 Yıl Önce

Alkan

Erbakana ihanetetmeleri için iktidardamı olmaları lazımdı 
 • 2 Yıl Önce

Abdi

Çeşke dışarı daki insanlar ile konuşup öyle yazı yazsanız... İnsanlara umut vadetmek bile çok kazandırır... İspat arayan Milli piyango kuyruğuna baksın
 • 2 Yıl Önce

Sıkıntın ne o zaman

Bir şey koparamaz diyorsun ya külliyen sallıyorsun. 
 • 2 Yıl Önce

gerçek.

laik cumbhuriyet ölmüş bitmiş hala görmüyorsunuz. kokuyor ne yapılırsa yapılsın çözüm yok. tek yol İSLAM.
 • 2 Yıl Önce

nadim hatipoğlu

geleceğinen gideceği ALLAHCC BİLİR BU SAATTEN SONRA BUNLARDAN ALLAHCC İZNİ İLE BİR ŞEY OLMAYACAĞI AP AÇIK ORTADA MÜNECCİM OLMAYA GEREK YOK BU İNSANLAR O GÖREVDEYKEN MEVKİ VE MAKAMLARI ELDEN GİTMESİN DİYE HER HANGİ BİR OLUMSUZLUK VAR İDİYSE O ZAMAN NİYE SÖYLEMEDİLER İSTİFA EDİP NİYE AYRILIP DOĞRU BİLDİKLERİNİ SÖYLEMEDİLER NEDEN MEVKİ MAKAM ELDEN GİDER DİYE BUNLAR O ZAMAN İSTİFA ETSELERDİ İNANIN BİR KARŞILIĞI OLURDU BELKİ AMA ŞİMDİ SADECE ÇAKTIRMADAN BİR REİS DÜŞMANLIĞI ALTINDA SİYASET ANCAK BUNLARA GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ERKAN MUMCU ABDULLATİF ŞENER VE İDRİS NAİM ŞAHİN GİBİ SORUN BAKIM KİMİN AKLINA GELİYOR BU İSİMLER HİZİPÇİLİK ÇIKARANLAR TARİHİN TOZLU RAFLARINDA YERİNİ ALIR ALLAHCC İZNİ İLE.BU İNSANLAR GEÇMİŞTE KULLANILDIKLARI GİBİ BU GÜN DE BUNLAR KULLANILIYOR YARINDA OLACAK MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİ BUNLARI YUTMAZ İNŞAALLAH.
 • 2 Yıl Önce

engineer

aleykema yestehak budur bize müstehak, her burnum xıyar diyenin peşine bir tutam tuz alıp seğirtmenin sonu bu, şimdi yeni bir xıyarcı çıkmış xıyar geliyor hıyar "gelecek" birer avuç tuz alıp seğirtelim belki xıyarı iridir,
 • 2 Yıl Önce

okuyucu

bakın baki olan bir tek ALLAH dır c.c.şu sebeple,bu sebeple şu hata bu hata derken birşeylerin son bulması için bir sebep hep var olacaktır.olaya birazda bu gözle,sayın ERDOĞAN bu ülkeye ve insanlığa gerçekten büyük hizmetler yaptı.lakin oda ölümsüz değilki ne zamana kadar liderlik yapacak hadi 10 sene daha yaptı sonra gene bırakacak,birileride devam edecek,bırakalım insanlar partilerini kursun zaten halk kimden memmunsa o devam edecek karalamaya gerek yok.osmanlıda 600 sene hizmet etti ve bir sonu vardı.
 • 2 Yıl Önce

Akl-i Selim

. Biliyoruz ki, aradan 3 yıl geçmesine rağmen azledilişini hazmedemedi. PEKI NEDEN AKP TARIHININ EN YÜKSEK OYUNU ALARAK BASBAKAN OLAN SAYIN DAVUDOGLU AZLEDILDI ACABA? NEDEN?
 • 2 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

Özetle; BÜTÜN BU AYRILIKLARIN, PARTİ (AYNI ANDA İKİ PARTİ) KURMALARIN TEMELİNDE FETÖ CÜLÜK VAR. Başka da bir neden aramaya gerek yok. Başta Bdullah, AVUTOĞLU VE ABACAN DAKİ KOLTUK MAKAM HIRSI ile İNTİKAM ALMA GİRİŞİMLERİ ! SANDIKTA MİLLİ VATANSEVERLERE TOSLAYACAKLAR, TIPKI 15 TEMMUZ DA Kİ GİBİ
 • 2 Yıl Önce

Omer

Hep sorarım neden niye diye mesela neden geçmişten ders alınmaz neden başarılı olması mümkün değilken sadece CHP ye yarayacak partiler hemde bir değil iki kurulur amaclari ne tayyibi mi devirmek peki Allah korusun devrildi sonra kaos millet perişan devlet tehlikede olursa ne olacak tabi kendilerine bir şey olmaz yazık
 • 2 Yıl Önce

Yorgunluk

Metal yorgunluğu değil milletin bıkkınlıgı var. Her şeye duyarlı bu gazetenin halkın zar zor geçin(eme)digini görmezden gelip her olayı siyasi konjektur içinde ele alması tuhaf. Evet bir havuz medyası var. Ama akit o havuzda değil ve olmamalı. Selamlar.
 • 2 Yıl Önce

yakub

Yoksa basiretsiz yerel idareciler ve siyasetçilerle bu kervan yürümez. Partiler ve ideolojiler de tıpkı insanlar gibi ölümlüdür, günü geldiğinde miadını tamamlar. Yukardaki cümleler senden alıntı.. O basiretsizlerin cogunu bizzat ve üst,üste sayın Erdogan göreve getirdi ve hala da getiriyor..bir siyasi hareketin kurucusu,önderi olabilirsin ama SAHİP mantıgı ile hareket edemezsin,edersen gün gelir paryalar baş kaldırır.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23