• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bir operasyonun perde arkası..

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Erkan

Gel de anlat bu alçaklara Reisin kıymetini
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Müthiş.Kaleminize sağlık Kardeşim.Hemen paylaşacağım.
 • 1 Yıl Önce

Cafer

O ufak basit dediğiniz yolsuzlukları cezlandırsaydı hūkūmet bugūn ne ittifak derdi nede seçim kaygısı tașırdı. 
 • 1 Yıl Önce

Karamanlı

Sayın alan, man adası yalanı diyerek, yalan söylüyorsun. Sen senin gibi inananları kandırıyorsun. Man adası şirket ortaklar para makbuz hepsi gerçek. Kk nın sadece giden değil gelen para var, sadece o yanlış. Şirket doğru ama ne iş yaptığını bilen yok, soran da yok. Senin gibi gazetecilerde yok Muş ayağı yapıp milleti özellikle de, kendisi gibi inananları kandırıyor. Kime hizmet ediyorsunuz milleti kandırarak.
 • 1 Yıl Önce

Faruk D.

Bu operasyonların bize hiç faydası olmadı vatandaşa sor diyen.ben bir vatandaş olarak söylüyorum mükemmel faydaları oldu.yanibasimizda Suriye'de süper güçler yerleşmiş ikiside Türkiye'yi sıkıştırıyor her türlü ekonomik saldırı yiyoruz Doğu Akdeniz'de tüm Avrupa Amerika İsrail Türkiye'nin haklarını gasp etmeye çalışıyor dünyanın bir çok ülkesinde sokak protestoları almış başını gidiyor dünyada nerede ise bütün ülkelerde ekonomik sıkıntılar var ve en çok saldırı altında olan biz olmamıza rağmen ekonomi tıkır tıkır işliyor memur maaşları ödeniyor ekonomik göstergeler cari açık, büyüme... hep güzel çıkıyor.bu şartlarda mevcut yönetimi kötüleyen ya ahmak ya vicdansız veya kendisi kötüdür.
 • 1 Yıl Önce

Taner

Bu altınlarda bize hiç fayda olmadı. Vatandaşa sor bakalım ne diyecek?
 • 1 Yıl Önce

Vatandas sabri

NE MUTLU TÜRKÜM TURKİYEM DİYENE """"Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yaşayan bütün vatandaşlarımız üst kimlik TÜRK kabul edilir""""""M.KEMAL ATATURK""""" Durum böyle iken NEDEN HAİNİ NANKÖR ÇOK OLAN MİLLETİZ. ..Cevabı basit rahmetli aziz nesin söylemişti. ..
 • 1 Yıl Önce

Zeynep

Gerçekten çok haklısınız. Allah reisten ebeden razı olsun. Bunca düşman içinde çırpınıp duruyor. Allah rahmet etsin üstadımın dediği gibi bizim içimizdeki gavur dışardaki gavurdan daha gavur. Hal böyle olunca her köşebaşında yürüyüşümüze çelme takmak isteyen mihrakların, maşası kuklası olmuş nefsi firavunlaşmış aklıni kiraya vermiş şeytanın ayağındaki top gibi sektirdiği bir garip ezik azgın azınlık hepimizin üzerinde algı oluşturmaya birlik bütünlüğümüzü bozmaya çalışıyor. Elbette yanlış kimden gelirse gelsin yanlıştır. İnsanlar yanlışa yanlış demezse reisi paganlaştırmış olur. Elbetteki doğru gitmeyen tasvip etmediğimiz şeyler oluyor. Ama tamda bu noktada karşi cenahın ne kadar milimetrik çalışarak ta akparti içlerine nüfuz edebildiklerini hayret makamında izliyoruz. Biz kendi halimizi imanimızı düzelterek Rabbimizin Cemal sıfatının nazarına girersek tüm aksaklıklar düğümler çözülecek. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz darbi meselinin şuuruna varmalı ve bir fasık bize bir haber getirdiğinde onu enine boyuna araştırmalıyız ki müslümanlara buğz etmeyelim. Allah yarimiz sahibimiz milletimizi hertürlü fitneden muhafaza etsin.
 • 1 Yıl Önce

Benim yorumum

Yazınizı begendim İngiltere ve ABD nin ne olduğunu harika anlatmışsınız bizler onların ne mal olduğunu zaten biliyoruz sayın Cumhurbaşkanının yaptıklarını mücadelesini takdirle ve dualarla destekliyoruz Ama bu yapılanlar hırsızlıgi güç bendeciligi haksızlığı şımarıklıgı hoş karşılamamız için neden değil Akp bozuldu onlar yüzünden müslümanlara laf söylüyorlar ve bizler ćok üzuluyoruz
 • 1 Yıl Önce

Yeni Türkiye Vatandaşı

Bu hainlere neden maddi ve manevi zulüm yapılmıyor? Biz de bunu anlamıyok? Mesela o çoook meşhur İstiklal mahkemeleri on beş Temmuz daha beri halaaaa devreye girmiş değil. Bir tane bile it gebertilmedi. Anlamıyok? Parti kütüklerinde neden hainlik yapacaklar için ölüm maddesi yok anlamıyok? ANLAMIYOK??? He He o eski vatandaş değiliz...
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı