• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Devlet’miş!

60 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Fırat kögüstün

Devlet çok önemlidir kutsaldır heleki Türklerde her kurulmuş Türk Devletleri gibi biri diğerinin BAKİyesidir!!!
 • 1 Yıl Önce

Dilipak hele şuna bi bak !

Sen kime neye göre müselmansın.
 • 1 Yıl Önce

Hakkı

Atatürkçü, kemalist geçinen zavallılar. Kuranı kerime haşa çöl bedevisinin uydurmaları diyen (ebu cehilde aynı şeyi diyordu) 1932 ye kadar çıkarılan resmi tarih kitaplarında dinimize etmedigi hakareti bırakmayan bir adam bir müslüman olarak saygı da duymuyoruz sevmiyoruz da açın biraz araştırın bakalım dinimize nasıl hakaretler yagdırdığını. Ben bir müslümanım, eger bir müslüman bu adamı seviyor, dua ediyorsa ya ahmaktır, yada çıkarcı bir münafıktır. Müslümasanız kuranı kerime çöl bedevisinin uydurmaları diyen birine (ebu cehil, lehepte aynı şeyi diyordu) sevemesdinizde, saygıda duyamassınız. 
 • 1 Yıl Önce

Mazlum Aslan

İbrahim kültürünü kitap okuyarak biraz arttır. O zaman promete, metodik Kemalizm vs anlarsın.
 • 1 Yıl Önce

İbrahim

Hocam Allah rızası için biraz anlaşılır yaz metodik kemalist ne demekse, promete ne demekse,
 • 1 Yıl Önce

Dadaş 25

Yerinde bir yazı kalemine sağlık .istediginiz kadar yazin Dunya heveslileri çok. Kibir riya kul hakki almìs gidiyor.Huzuri mahşerde bulusmak uzere. ......
 • 1 Yıl Önce

Ünal

Latife hanımın ataturk e ne yazdığı beni ilgilendirmez onlar toprak olalı seksen kusur sene geçmiş asıl önemli olan amerikan başkanının cumhurbaşkanına yazdığı mektup tur o mektupta trump neler yazmış birde ısmail kardes nerde yaşamak istersin diye yazmış herhalde ege ve akdeniz deki tekneleri görmüyor veya avrupada hiristiyan ekmeği yiyip hiristiyan kılıcı kusanan on milyonlarca türkü görmüyor avrupa sınırlarını kapatmisken böyle ya kapıkule açık olsa Türkiyede ne kadar insan kalır düşündüm mu avrupalılar TURKIYEYE sefahat sürmeye gelirken türkler avrupaya hizmetkarliga gidiyor büyüklük taslamakla büyük olunsaydi bugün avrupalılar turkiyeye çalışmaya gelirdi
 • 1 Yıl Önce

Osman

Dediklerinizin hepsini Akp hökümeti vahşice yapıyor farkındasınız değilmi
 • 1 Yıl Önce

ŞUAYİP BİŞKİN

ALLAHU-AEKBER ALLAH CC ATATÜRK DEDEM HUSİ İSE SİLAH ARKADAŞLARI VE TÜM ŞEHİTLERİMİZE ANNE BABALARIMIZA GEÇMIŞLERIMIZE RAHMET EYLESİN MAKAMLARI CENNET OLSUN YÜCE RABBİM ONLARDAN RAZI OLSUN AMİN AMİN AMİN KAHRAMANLAR CAN VERIR DEVLET EBED MÜDDET IÇIN. YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE. KIZIL ELMAYA KIZIL ELMAYA ALLAH CC YAVRULARIMIZI ORDUMUZU VATAN DEVLET MİLLET BAYRAK ÜMMETİMİZİ BAŞARILI KILSIN BAĞIŞLASIN MUHAFAZA BUYURSUN AMİN BU KUTLU DAVADA HAK HAKIKATI ISLAMI BÜYÜK TÜRKIYEMIZI YÜKSELTME DAVAMIZDA HEP SENINLEYIZ REIS CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM DEVLET HOCAM. BARIŞ PINARI HAREKÂTI BAŞARILI OLACAK INŞALLAH AMIN. TÜRK ORDUSU TÜRKIYEMIZ NEREYE GITTIYSE ORAYA BARIŞ HUZUR BEREKET BOLLUK GÖTÜRMÜŞTÜR. BOSNA HERSEK AFGANISTAN SOMALI ve HERYERDE. TÜRK KÜRT ARAP KARDEŞTIR. SYONIST MASON NEOCON KAPITALIST GAVUR ING ABD AB ISRAEL VE UŞAKLARI KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ PYD YPG PKK KÜRTLERI HIRISTIYAN ATEIST GAVURLAŞTIRMAYA ÇALIŞAN TERÖR ÖRGÜTLERI KALLEŞ HAINLERDIR. TÜRKIYE TÜM TÜRKIYE CUMHURIYETI VATANDAŞLARININ DEVLETIDIR. (TÜRK KÜRT ARAP LAZ ÇERKEZ AZERI ... ERMENI YAHUDI.. ALEVI SUNNI HEPSININ DEVLETI VE VATANIDIR.) TÜRK ORDUSU SURIYEDEKI TÜM MILLETLERIN HALKLARIN IYILIĞI IÇIN ORDADIR. Hz. Ömer (R.A) halife olduğu dönemde deprem olmuş,halk çok korkmuştu. Hz. Ömer halkı topladı ve minbere çıkıp hutbe okudu. Hutbede şu hadisi şerifi nakletti: “Yerin zelzelesi iki şeyden olur. “ 1. Zinanın yaygınlaşmasından. 2. Zulmün artmasından. ULAN KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAINLERI CHDPKKIYSD DHKPC hainleri hep pisliksiniz ALÇAK ŞEREFSIZsiniz Depremde BARIŞ PINARI HAREKÂTINDA bile ALGI YAP OYUNUNU OYNA HEYKEL YAP ÇAL ÇIRP OYU KAP ÇAMURA YAT Chp musibet cenabet SARHOŞ BERDUŞ CUMHUR BAŞKANI adayları Genel BAŞKANLARI bile zinakar çiçek sulayıcı kasetci LGBT ci dolu bu zihniyet her geldiğinde Istanbulda Deprem oluyor???!!!! ÇOCUKLARIN KORKMADIĞI TEK ORDU TÜRK ORDUSU BÜYÜK TÜRKIYEMIZDIR ASIL DAVAYI VATANI DEVLETİ SIRTINDA TAŞIYANLAR HALA ORGANİZE DEĞİL VE BİRBİRİNİ KORUYAMIYORLAR. O PUŞT SİYASETÇİLER MİLLETİN SIRTINA BİNENLER TÜM PARTİLERE HAKİMLER. GENEL BAŞKANLARI AVUÇLARINDA OYNATIYORLAR KRIPTOLAR Ne yazık ki İYİLER SİYASETE GİRMEDİKÇE, hep böyle devam edecek gibi. Çünkü o birilerinin sırtına binenler. Her alevere dalevereyi yapıyorlar ve birbirlerini acayip KORUYORLAR.???!!! TEK ŞANSIMIZ KURANI BAKIŞ PEYGAMBERI YAŞAYIŞ ILE YÖNETILMEK VE YÖNETMEK ILE KARDEŞ BÜYÜK TÜRKIYE ÜMMET OLMAKTAN GEÇER DOSTLAR Şuayip Bişkin ESK BAŞUZMAN REIS CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE VATAN MILLET DEVLET ÜMMET BAYRAK BÜYÜK TÜRKIYE HÖH GÖNULLÜSÜ
 • 1 Yıl Önce

Haso

Vaybe nasıl yazı. Dilipak ... olmuş.
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Ağzınıza, kaleminize sağlık. Siz de olmasanız doğru dürüst yazı yazacak kimse olmayacak.
 • 1 Yıl Önce

Mazlum Aslan

Dilinize sağlık. Din içki sigara uyuşturucu kullanmamak, başörtüsü takmaktan ibaret değildir. 
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Toplumu düzeltmekten bahsediyorsun. Siz ne kadar düzgünsünüz. 
 • 1 Yıl Önce

Recep ARSLAN

Harika bir yazı. Kaleminize yüreğinize sağlık... Selam ve dua ile...
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Erbakan ile diğer siyasetçileri karıştırmayalım.Erbakan devlet adamıydı diğerleri siyasetçi.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Güçlü devlet eğitimli insanlarla olur.Egitimli insanların torpille değil hak ederek devket kurumlarına yerleştiği güçlü kurumlarla olur.
 • 1 Yıl Önce

Ramazan

Muhterem hocam..metod belli demişsiniz de,ne zaman metoda uyuldu?daha işin başında islamcı ve dinci olmadıklarını açık söylediler.sonrasında islami bir hükümet etmediler.hükümleri batıl sisteme uygun oldu;tefeci sistem yürütüldü,dinimiz zenginin malında fakirin hakkı var derken bunların sistemi fakirin malında zenginin hakkı var der.üretim değil rantiye özendirildi.tüm bunlara rağmen acı olansa faturanın islama ve islamcılara kesilmesidir.Selam ve dua ile..
 • 1 Yıl Önce

Barbaros memiş

Allah ilminizi artırsın ve hepimizi sırat-ı mustakimden ayırmasın....
 • 1 Yıl Önce

Slm

Dost başa düşman ayağa bakarmış.
 • 1 Yıl Önce

Slm

Allah'tan korkmaz adam, ülkemiz 100-200 yıllık zulüm zincirlerinden kurtulma, birlik beraberlik, hayatta kalma mücadelesi veriyor, sen neler diyorsun. 
 • 1 Yıl Önce

???

Sayın hocamızı anlamak gerçekden zor. Siyasiyeti, iktidarı eleştirmek amaç sa dolaylı anlatıp peygamberlerin devletin başına .... Demeden doğrudan söyle bu cümlenin açıklamaya ihtiyacı var. Biri çıktı doğru dan eleştirdi. Bu ideoloji ile yetişmiş olabilir. Lafı da gevelemedi. Eğer bir sorun varsa eğer zulüm varsa direk söyleyın. Biraz dinden biraz siyasetten birazda hukuk dan karıştırıp kafa karıştırmadan . 
 • 1 Yıl Önce

Aile BATIYOR!?

Aile;bir insanın olmazsa olmaz KUTSALLARINDANdandır...ADI na ister HÜKÜMET deyin,ister DEVLET deyiniz;bu KUTSAL müesseseyi bitirmiştir... SONUÇ: Bu ONURLU MİLLET ailece İNTİHAR ediyor.ÜMİT Mİ? YOKKK!!!
 • 1 Yıl Önce

Memet

Başkanlık seçiminde ekonomi uçacak diye propaganda yapıyordun sayın Dilipak, şimdi ülkede çaresizlik ten intihar eden vatandaşlar var, sonradan gören İslamcılar ne zaman muhasebe yapacak? İslamcı Siyasiler bu çaresiz vatandaşlara katil diyorlar. 
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Bu yazıyı a dan Z ye herkes okumalı, eline diline sağlık Sayın Dilipak
 • 1 Yıl Önce

Musa

Tam icinde bulundugumuz durumu yazmissin.
 • 1 Yıl Önce

Bir Dost

Resulullah (s.a.v.) buyurdu ki: “Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona ihanet etmez, yalan söylemez, onu alçaltmaz. Her müslümanın her müslümana ırzı, malı, kanı haramdır, takva işte şurdadır, şer olarak kişiye müslüman kardeşini hor görmesi yeter.”
 • 1 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık .Bizler inşallah Allah'ın emrettiği gibi dosdoğru tâkva birer kul olalım haktan hakikattan ayrılmayalım inşallah o zaman her şeyimiz hayr olur inşallah.
 • 1 Yıl Önce

Jurnal

Sabretdik,Şükretdik,Direnmeye çalıştık, OLMADI.Bari HİCRET edelim,bu diyar bize yaramaz dedik;ona da paramız kalmadı.SÖMÜRDÜLER, ÇALDILAR ÇIRPTILAR,TALAN ETTİLER.... 
 • 1 Yıl Önce

Millet

İşte budur Sayın Hocam, Allah CC sizden Razı olsun İnşaallah. Bizleri de ders alan ve çokca Tevbe edenlerden eylesin.
 • 1 Yıl Önce

hasan tahsin

allaha çok şükür ki isteyerek ya da istemeyerek.bilerek ya da bilmeyerek sizin mahallede olmamışız.ne kadar çok şükretsek azdır halimize ya sınavımız sizin gibi olsaydı.bizde nefsimize uyar paraya ve şeytana kanar mıydık.kanardık.
 • 1 Yıl Önce

Münir

Yiğit kırk yıl yaşar; fırsat bir kez düşer. Müslüman ama mü'min olamamış insanımıza da fırsat düştü ama keşke düşmeseydi. Öncesinde itibarımız daha fazla idi. Ama gördük ki, bizimkilerinin çoğunun derdi para, makam, kadın, imkân vs. imiş. Ne mutlu, mü'min olanlara.
 • 1 Yıl Önce

ilker

merhaba! devlet yonetiminde insanların kanun koyucu oldugu demokrasi dini,kapitalizm,kominizm vb. yonetimler yetersizdir, gayri mesrudur.Allahın evrendeki yasalarını degistirme gucune sahip degillerdir.ornegin gunesin , dunyanın yorungesini degistiremezler,olume çare bulamazlar, hüküm heryerde sadece Allahındır. bizler müslümanlar olarak tum insanlıgı Allahın emirlerine uymaya davet ediyoruz.tehditler elestiriler ve ovguler bizim gorevimizi ifa etmemizi etkilemez. hayati onem arzeden Allahın bizim hakımızdaki kararıdır sadece. trump,putin,selman gibi emperyalist diktatorlerin yonetimindeki dunya icin tek kurtulus Kuran-i kerimin yasalarıdır,emirleridir.anayasa mutlaka Kuran- i kerim ayetleri referans alınarak olusturulmalıdır. muslumanlar olarak uyarı gorevimizi yapıyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ay

Kendini müslümanlar diyen, iktidara gelince, kendine saraylar yapmaya basladi. Biz israf haram, saraylar luks derken O hz. Ömerden örnek Verdi. Iste bizim müslümanligimizda ancak bu kadar olur.
 • 1 Yıl Önce

Bir Dost

Arım balım peteğim. Bu hikayeyi Isparta’da arıcılık yapan birisin den o birisinden de duyan birisi olarak. Peteğin üzerine üşüşen arıları bir arıcı asla silkelemez, çünkü karnı doyan arı balın üzerinde öylece kalır. Acemi olanda devamlı arıları kişler. Usta arıcıya oranla da daha az bal alır, sebebi arılar ne zaman doysa onları kişleyip uçurduğu zaman tok arılar uçup kaçıyor yerine diğer aç arılar üşüşüyor böylece usta arıcıya oranla daha az ürün alıyor. Demem o ki bal tutan, parmağını yalar. Lütfen yine tokları kaçırıp, yerine açları getirmeyelim.
 • 1 Yıl Önce

Adsız

Akit gazetesinde müslümanlar çalışıyormu
 • 1 Yıl Önce

egeli

ÇOk güzel bir yazı!Ders çıkarana!
 • 1 Yıl Önce

hükmetmek

4 kişilk aile daha intihar etmiş.ortada umut kalamış.ne hale geldi toplum..Yok mu Hükümet? hüküm versin?Hükmetsin?
 • 1 Yıl Önce

laf edene bakarım

Hükümete laf edemiyenler, devlete laf ederler.
 • 1 Yıl Önce

dindar

DOĞRU MU BU OKUDUKLARIM?:Arınç'ın damadı Fetö'nün talimatından sonra Bank asyaya para yatırmış. Ama 41 bin lira cüziymiş. Fetö yöneticileriyle 766 kez görüşmüş. Ama işi gereğiymiş. Dolayısıyla fetöcü değilmiş.
 • 1 Yıl Önce

Başkan

Toplumda toplayıcı bir erkin olması iyidir.Erk iyidir ancak o erki kullanan kişinin iyi niyetli olması gereklidir.Senin buradaki amacın iktidara uyması gereken kuralları özetlemişsin. Birşeyler duyurmaya çalışıyorsun ancak tepkilerden korktuğun için önce bir kemalist diye vuruyorsun daha sonra bir Ömerin adaletine dem vuruyorsun ve yazından çıkıyorsun. Sıkıntı görüyorsun ve seninle aynı düşünüyorum.Sikinti büyük hemde çok. Bunları şimdi değil biraz zaman geçince anlayacak bu millet.
 • 1 Yıl Önce

İbrahim

Allah râzı olsun
 • 1 Yıl Önce

Metehan İNCE

Türk Devleti merhametlidir müşfikdir affedicidir kadını çocuğu yaşlı ve düşkünleri koruyucudur. Devlet güneş gibidir ışığını sıcaklığını her yerde kendini hissettirir. Bir devlet kendi öz çocuklarını yemeye katletmeye başladığında yıkılmaya mahkûmdur. Yıkılan her devletin ardında korku vardır göz yaşı vardır yolsuzluk vardır adaletsizlik vardır zulüm vardır.Bugün Türk Devleti dönmeyen dönmeler devşirmeler yahudi ermeni rum artıkları tarafından esir altındadır ellerini geçirdikleri devletin kılıcı ile hic bir acıma nerhamet göstermeden çocuk kadın yaşlı demeden milletin öz çocuklarını katlediyorlar soykırıma tutuyorlar açlığa mahkum ediyorlar. Bu devlet Allah'a gerçekten iman etmiş müslüman Türk çocukları tarafından yönetilmeye başladığında işte o zaman analar ağlamayacak çocuklar hep gülecek babalar beş vakit Allah devletimizi her türlü tehlike ve belalardan korusun diye dua edecek .Ve biz müslüman Türkler her zaman iyiliği emredeceğiz kötülüğü men edeceğiz Türk Devletinin merhametini şefkatini tüm dünyaya ilan edeceğiz
 • 1 Yıl Önce

İslam'ın Metodu Belli

"İslam'ın Metodu Belli" diyen arkadaşa birkaç sorum olacak. İslam'da KDV yüzde kaç olur? ÖTV ne kadar olmalıdır? Asgari ücret ne kadardır? İslam'da enflasyon helal midir? Yüzde kaç enflasyon câizdir? Gini katsayısı ne kadar olmalıdır? Emniyet şeridinden geçmek helal midir? Kaçak kat atmanın hükmü nedir?
 • 1 Yıl Önce

medeniyet

"Münafıklar, fasıklar, müfsitlerden uzak durun. Bakın bakalım makam verdiğiniz siyasiler, memleketlerinde kimlerle birlikte birlik olup neler yapıyorlar. Halkın hakkını koruyorlar mı yoksa kamu mallarını kendi yandaşlarına mı yönlendiriyorlar. Biraz dikkatlice bakın görürsünüz, kulaklarınızı açın duyarsınız. " maalesef yıllardır bedel ödeyip kahır çekip iktidara taşıdıklarımızın yaptıklarının özeti olmuş. durum çok vahim.
 • 1 Yıl Önce

Tovbe lazim

Masumlara sahip çıkmadınız. Nur suresi iyi bilmeniz gerekir hep ayet yazıyorsunu ya! 12. Bu iftirayı işittiğiniz zaman, iman eden erkek ve kadınlar, kendi (din kardeş)leri hakkında iyi zan besleyip de, "Bu apaçık bir iftiradır" deselerdi ya! Bu ayetin oncesi ve sonrasini da okuyun!
 • 1 Yıl Önce

Vefa

Ulkede yolsuzluk suc ve ayip olmaktan cikmis........Artik Kim caliyorsa yaninda kar kaliyor............Ben 10 yildan fazladir bu ulkede tek bir memurun, siyasetcinin, burokratin yada belediye baskaninin yolsuzluktan yargilanip cezalandirildigini duymadim vede gormedim........Okul ve muftuluklerin ihalelerinde bile Mudur ve Muftuler yolsuzluklara karisiyor..........Bu cok tehlikeli bir gidisattir.
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

 • 1 Yıl Önce

Kocasolak

Allah razı olsun hocam. chp ip yönetse aynısını, hatta daha fazlasını yapacak diye HARAM helâl olmaz. Haram haramdır kişiye göre değişmez. Bellemişler chp gelsin siz bi görün. Günahın azı da çoğuğu da HARAMDIR. AK parti bürokratik oligarşiyi kaldıramadı, değiştirip dönüştürmedi. Son yıllarda bürokratik oligarşi ak partiyi akp yapıp kendisine RAM etti. Chp ilkesel olarak zaten İKTİDAR, sadece kişiler bizzat iş başında değiller di, ki belediyelerde buda değişti artık. Akp de laik, akp AB ve batıcı, akp de gemisini kurtaran kaptan, DEĞİL Mİ ?????. Sadece dış politikada ve imf den bağımsız olduğu için askeri teçhizat üretimi yapabiliyor olması akp için oy verme krıterimdir. Chp ve ortakları asla bunları yapamazdı, s 400 alımı asla hayal dahi edilemezdi. Bu s 400 ü kopyalamamız artık AN meselesi. Batı zaten ak partiyi ve Erdoğan ı onun için düşman ilan ediyor, akp içine menfaatçi ve kaypak adamlar dolduruyor. Bülent Arınç ın ak partiye KAZANDIRACAĞI tek oy yok, kaybettirdiği ve kaybettireceği çok oy var, demedi demeyin.
 • 1 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

RAHMETLİ ERBAKAN, Fgülenin ciğerini biliyordu! (Tabiki Erbakan ın yaninda büyüyen RErdoğan ın, Proje Fgülen i bilmemesi mümkün değil !!!) LAKİN Aynı ERBAKAN ApdulŞENER, BÜLENT, TEMEL, .....gibileri nasıl taniyamamış? Mesela RTERDOĞAN ile Bülent ardında Dağlar kadar fark var! Erdoğan ERBAKAN IN yanında yetişmiş, Bülent " Fgülen in (öğrenciliğimden tanırım" diye kendi söylüyor) yanında yetişmiş! Bu konularda yazılarınızı bekliyoruz! Bildiklerinizi mezara götürmeyin Sayın Hocam
 • 1 Yıl Önce

ATATURKCU HIDIR

Sayin yazar,yazinizdan devletin birileri tarafindan ele gecirildigini yaziyorsunuz(buyuk bir olasilikla kemalist- emperyalistlerin elinden muslumanlarin eline gectigini ima ediyorsunuz) ki bastan sona gercegi yansitmayan bir tespit ve dolayisiyla yazinin geri kalani da havada kaliyor gercekleri yansitmayarak.Hic kimse daha emperyalistin elindeki devleti ele geciremedi ve geciremez de.Cunku emperyalist ezer gecer,cunku acima ve herhangi bir insanlik duygusu yok emperyalizmin.Yani emperyalizmin tetikcisi Gladio yerli yerinde oturuyor,hic bir yere gittigi yok ve da ha da onemlisi kimse dokunamiyor bile.Inanmiyorsan meslekdasin Muratin kafasina atilan dikisleri sayabilirsin.Eger biridi gercektende devleti ele gecirme niyetindeyse ilk once bu gladio nun kafasini iyice ezmesi lazim.Baska turlu kendisi yok olur.
 • 1 Yıl Önce

İLBEYHAN

FRANSIZLARIN BİR SÖZÜ VAR ; BİZ ; KEDİYE KEDİ DERİZ.... derler.... BİZ DE ; HIRSIZ'A HIRSIZ DERDİK , BİR ZAMANLAR ... MÜMİNE DE MÜMİN .... TAA 'Kİ ; BU TAİFE GELESİYE KADAR.... Çalıyor ama çalışıyor, Yolsuzluk hırsızlık değildir, parsel parsel SATTILAR , ama biz kardeşiz dediler.... Tamam doğru ama , inançlı, namazlı , alnı secdeli, ağzı dualı dediler.... Kolunda 55.000 dolarlık HERMES ÇANTA ama , SIFIR atık projesi için gece gündüz çalışıyor dediler.... ACAİP ÇEVRECİ BİR TEYZE dediler.... Doktorlar serbest etti.... MÜSLÜMAN HARİÇ , HERŞEY OLDULAR....
 • 1 Yıl Önce

Yüzyılın yazısı

Bu yazıyı evlerimizin baş köşesine çerçeveleyip asmak, gidip gelip okumak lazım
 • 1 Yıl Önce

Ali kırıcı

Mükemmel bir yazi anlayana sivri sinek.misali
 • 1 Yıl Önce

Ömer Faruk demir

Ağzınıza sağlık hocam. İslamın metodu belli. herkes uygularsa güzel olacak Ama nasibi olan nasibi kadar uyguluyor. Her zamanın imtihanı kendi durumuna göre az yada çok çetin olmuştur. Bazen kuvvetli iken rehavete düşmek kaybettirebiliyor. Bazen zayıfken mücadele etmek kazandırıyor. Yarabbi her durumda ayaklarımızı sıratı müstakim üzere sabit kıl. Eğer deccal fitnesinin içinde isek bizi muhafaza et. Amiin
 • 1 Yıl Önce

engineer

gdo'lu bitki gibi, sanki birileri bu topraklarda yetişen yararlı bitkileri, ıspanağın arasına karışan zehirli otlara dönüştürmüş, genleriyle oynamış, devlet semirip zengin olma yeri olmuş, siyasilerin yönetime gelmeden önceki ve sonraki servetlerine bakılırsa bu net olarak ortaya çıkar, sn yazar yorulmuyorsunuz söylemeye devam ediyorsunuz ama ne yazıkki bu topraklarda biten ot budur, bunu değiştirmek nasıl olur bilemiyorum, tekrar eski durumuna ,Müslüman Türk Milletine nasıl dönülür, yani şimdi 48 kromozomlu frankeştayn buydayın ekmeği zararlı değil mi? evet zararlı, peki bu buğdayı yine eski 12 kromozomlu buğdaya nasıl dönüştürüp yararlı hlae getirebiliriz, isveçteki kıyamet ambarından siyes buğdayı alıp onu yetiştirmeli bu topraklarda, böylece zehirli olan bitkileri tek tek ayıklamak...
 • 1 Yıl Önce

Arsen

Sayin Dilipak, çök güzel yazi buna ilave edilecek,hemen hemen hiç birşey yok. Eline, diline, aklina sağlik. Bu yazidan anladiğim: ne ekersen onu biçersin, hıyar ekipte sari başakli buğday biçen olmaz. Ama tohum İtal ve bozuksa,her ekilen tohum hıyar oluyorsa ne olacak. Tek çare yerli tohuma dönmek,İtal yasaları birakmak. selam ve düa ile.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Devletler ve kahpe devletler. Büyük terörist ler bir ülkeyi veya ortalığı karıştırmak için kendi kendine SALDIRIR sucu o yaptı, şu yaptı der.!!! Kedi çok ac kalınca yavrusunu yemeyi düşünür annelik yüreği direkt yiyemez bu faredir bu fareye benzetir öyle yer. Saddam in bir kilo kimyasal gazı bulunamadı, Halep ceye kim gaz attı?? 9 adet bilinen polis kuruluşu olan ABD ki EBI BU sıralamada 4. Sırada ikiz kulelere kim saldırdı??? ABD istihbaratı Pearl harbor baskınında savaş gemisini uyardı gemi 20 dakika önce Pearl harbor dan ayrılması tesadüfü mü, askerlerin bu basından neden haberi olmadı. Bu baskın atom bombasını kullanmak için mazeret olsun diyedir... İnsan aşşalıklığın aşşalıklığını secer. Allah subhanehu ve teala insanı en şerefli yaratır, secim insanın gidiş güzergahı yönünü belirler
 • 1 Yıl Önce

ali dal

tekrarda hayır vardır siz devam edin.birde o karı kocanın birbirlerinin başına bela olmamaları için yapılan dua .ona yüz kere amin denmezmi.nerden buluyon bunları.allah uzun ömürler versin.
 • 1 Yıl Önce

Bir garip

Sanki Peygamberler devleti ele geçirdiklerinde her şey süt-liman oldu,bu cümleyi izah ederseniz sevinirim
 • 1 Yıl Önce

yazik

"İnsanın da Şeytanı vardır." bunu yazan Turkiyenin en entel isimlerinden biri! Seytan insandan gayri degildir! insan vardir melekler o'na secde eder, insan vardir iblis/seytan bile o'na lanet eder! Seytan insani goturur bir cukura atar ve karsisina gecip: sen burada ne ariyorsun?'' diye de sorar.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23