• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ne Mutlu Müslümanım diyene!

25 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mehmet Efendi

ne mutlu müslümanlım diyene, aynı zamanda ne mutlu deistim diyene, budistim diyene de ne mutlu hepimiz insanız. ayrıştırmayın insanları
 • 2 Ay Önce

Vahip selvi

Merhabalar. Tamda bugün öyle bir durum ile karşı karşıya kaldımki bu basliğınız bana huzur verdi. İzmir bayindırda bir emlakçı abimiz ile birlikte zeytinlik bakmaya gittik. Ben kürdüm diğer birlikte gittiğim kişi afyonlu yani türk. Daha kapidan girdik oturduk. Biz asla kürtlere yer vermeyiz. Kürtler geldiğinde ikikat fiyat söyleriz almasinlar diye. Kabul etseler başka bahane ile yinede satmayız. Kürt olmasın kim olursa olsun. Yani avrupalı olur. Kafir olur. Kurtuluş savaşında dedelerimiz şehit etmiş olur. Ama dedemle beraber şehit olmuş kürtlerin torunları olmaz. Demek istiyor. Sanırım benimde kürt olduğumu anlamadığı için çokrahattı. Birde kürtlere toprak satmayarak topraklarına değer katmaya çalışması ancak cahilliği kör cahilliği bu kadar afişte edebilirdi. Sadece böyle bir zihniyet ile aynı havayı solumamdan dolayı üzüldüm. Eşim türk çocuğum ney. Biz müslümanız müslüman. Ümmet olmaya çalışıyoruz. Hepsi bu. Hayırlı geceler
 • 2 Ay Önce

Menfatül Müsliminlere

Peygamberimiz bir daha dünyaya gelse, müslümanım diyenlere ümmetim dermi? Veya müslümanım diyenler Peygamberimize inanır, itaat ederlermi? Yoksa hayatımıza karışıyor diye düşmanlıkmı yaparlar, Yahudiler gibi? Yahudiler, kendi soylarından gelmeyen Hz. Sâlih (a.s), Hz. Hûd (a.s), Hz. Şuayb (a.s) ve Hz. İsmâil (a.s) gibi peygamberlere iman etmedikleri gibi, başta Zekeriya (a.s), Yahya (a.s), İşaya (a.s) ve Cercis (a.s) olmak üzere birçoğunu da katletmişlerdir.
 • 2 Ay Önce

evet

Ebu cehiller kıtalar dolaşıyor.
 • 2 Ay Önce

İskender

Evet,çok yerinde bir söz,"Ne mutlu Müslümanım"diyene.
 • 2 Ay Önce

değiş tokuş

Apo iti bir ırkçlık_kürtçülük uğruna bir sürü kürdü dizdi peşine ki; kendisi türk ermeni kırmasıdır. 
 • 2 Ay Önce

Ünal

Hocaya bir sorum var bir bir hiristiyan alman ıngiliz fransız veya bir budist japon çinli koreli ve bir hindu hintli MUSLUMAN olabilir mi elbette kelime i saadet getir tamam PEKI bir ıngiliz fransız alman çinli hintli bir Türk olabilir mi veya bir Türk alman ıngiliz fransız çinli hintli japon olabilir mi demekle olmaz bir zorunlu tercih diğeri değişebilir tercih Türkler bilinen tarihlerinde samanizmden başlayıp değişik inanç türlerine taptilar yani saman oldular Turktuler ISLAM oldular Turktuler rusya coğrafyasında yaşayan YAHUDI Türklerde vardı bu biraz Turklukten rahatsızlık duyan HIRISTIYAN odullu veya YAHUDI odullu tiplerin çıkardığı lakırdı bir milleti var eden milliyet duygusudur zaten milliyet duygusu ağır bastığı için arap birliği bize karşı türkçe konuşan milletler bize destek her zaman olduğu gibi islam coğrafyası bize düşman türk coğrafyası bize dosttur 
 • 2 Ay Önce

Alperen

Yazı çok güzel ancak alt kimlikleri iptal sözü fıtrata aykırı bir söz ve kanaatimce doğru ifade edilmemiş..Alt kimliklerde bir çesit birlik ve beraberlik unsuru olarak korunmalı ve geliştirilmeli, ancak elbette varlığın asli gayesini ifade eden üst kimliğin önüne geçmemek onu zedelememek kaydıyla..
 • 2 Ay Önce

şükrü onuk

Ben müslümanlardanım diyenden daha güzel sözlü kim olabilir . Fussilet 33
 • 2 Ay Önce

Mehmet

ULU ÖNDERİN söylediği gibi. Biraz kafayı çalıştırıp üretken olun. Ölümünden yıllar sonra bile ULU ÖNDER ATATÜRK büyüklüğünü göstermiş.
 • 2 Ay Önce

keramettin

isteyen müslüman olsun isteyen budist isteyen deist. hepsine de ne mutlu. herkes türbana saygı göstersin, müminler de inançsızlara saygı göstersin. kimse kimseyi dışlamasın. bu ne insanları ayrıştırıyosunuz.
 • 2 Ay Önce

Ahmet Yasevi hazretleri

sana inat "ne mutlu türküm" diyoruz badem!. sizi gördükçe ırkçı olasım geliyor. Seyit Ahmet Arvasi ve Ahmet Yasevi hazretlerini nereye konumlandırıyoruz bre cahil! Dini sizin gibilerin yozlaştırması yüzünden deist olanlar da artış var. Buna sebep olduğun için bile öbür dünyan ne olur bilemiyorum.
 • 2 Ay Önce

Slm

Ne mutlu müslümanım ELHAMDÜLİLLAH diyene.
 • 2 Ay Önce

Göksen Merey

Herkes diyebilir ama olabilir mi?
 • 2 Ay Önce

keramettin

herkes inançlı olmak zorunda mı? o da demez mi ne mutlu budistim diyene. ayrıştırma insanları sayınyazar
 • 2 Ay Önce

ismail

Allah nasip ederse bu kötü günlersopn bulur inşallah
 • 2 Ay Önce

Oya zümrüt

Ne mutlu TÜrküm diyene
 • 2 Ay Önce

Ali Perişan

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
 • 2 Ay Önce

MUHAMMET YILDIZ

TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR DA IŞIDDE MUSLUMAN ,SUUDİLERDE MUSLUMAN.AMA ŞUAN TÜRKİYENİN HEPSİ 1 TEK SUUDİ SEVMİYOR. BİR TEK MISIRLIYI SEVMİYOR. ONLARDA DİN KARDEŞİNİZ.HANİ UMMETTİNİZ. UMMET İŞİ BALKAN SAVAŞLARINDA TUTMADI.GÖRDUNUZ. ARAP COGRAFYASINDA TUTMADI.İNGİLİZLE BİR OLUP HALİFE VE PADİŞAHA KARŞI GELDİLER. O YUZDEN YUCE ÖNDERİNDE DEDİGİ GİBİ TEK VE GERÇEK DOGRU OLAN NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. TÜRK OLANA DEMİYOR.DİYENE DİYOR.BU ARADAKİ İNCE FARKI ANLAYABİLENLERE HELAL OLSUN.ANLAMAYANLARDA BÖYLE KARALAMA VE ALGI OLUTŞURURLAR. SIFIR ZEKAYLA.
 • 2 Ay Önce

feti

s.a üstad güzel ve önemli bir konuya değinmişsiniz. biraz da Emevi sufyanoğulları ile Mervanoğulları kabileleri mensuplarının KENDİ HANEDAN ailesinin SALTANATLARININ DEVAMI VE GANİMET MAKSATLI yaptıkları işgallerin müslümanların islamı yayma-fetih adı altında bize anlatılması konusuna değinseniz.
 • 2 Ay Önce

eflatuncem

Bu harekat döneminde yazılan en sağduyulu ve basiretli yazı bu olsa gerek! Sizi takdir ve tebrik ediyorum. Müslüman vasfını kullanıp Türkçülük yapan hükümetler islama da tıpkı Hizbullah ve İşid gibi/kadar zarar verdikleri açık. İslamdan uzaklaşan siyasiler,hangi parti adı altında olursa olsun,MHP nin kucağına oturmaya ve nefsine dolayısıyla şeytana tabi olmaya başlar. İleride İsrail olacak bir paravan Kürdistan da,MHP lileşmiş ve artık Turan/Kızılelma söylemleri ile öne çıkan ve bu anlayışla harekatlar düzenleyen bir Türkiye de İslama uygun değildir. PKK/YPG nasıl Kürtleri islamdan uzaklaştırıyorsa, MHP lileşen AKparti de Türkiye de müslüman TÜRKİYE yi islamdan,islamın özünden uzaklaştırıyor! Baştaki islami hükümete rağmen patlayan sosyal yapı bunun işaret fişekleri ama anlayana tabi.. İktidar sarhoşluğu basireti körleştirmiş,kaybedilen büyükşehir belediyelerine rağmen..
 • 2 Ay Önce

ORHAN İNAN

YORUMLAR İLGİNÇ..HEM SİNİRLİ HEM DE ARAP VE İSLAM DÜŞMANLIĞINI İÇEREN SÖZLER İHTİVA EDİYOR..DOĞRU OLANI ÖĞRENEBİLMEK İÇİN,YÖNÜMÜZÜ DOĞRU İSTİKAMETE ÇEVİRMELİYİZ..AKSİ HALDE ONA ULAŞABİLMEK MÜMKÜN OLMAZ..HEM MÜSLÜMAN OLUNUP HEM DE IRKÇI OLABİLMEK MÜMKÜN DEĞİL..ÇÜNKÜ BU HAL YÜCE ALLAH(CC)'IN EMİRLERİNE MUHALİF BİR DURUM OLUR..HAŞA BİR MÜSLÜMAN İÇİN BU MÜMKÜN MÜ?DEĞİL TABİİ..İKİSİNİ BİR ARAYA GETİREN KARDEŞLERİMİZ ,BİLMEMENİN SIKINTISINI YAŞIYORLAR..KİMSE TÜRKLÜĞÜ YADA KÜRTLÜĞÜ YA DA BAŞKA BİR SOYA DAHİL OLMAKLA ÜSTÜNLÜK SAHİBİ OLAMAZ..KİMSE IRKINI,SOYUNU AİLESİNİ ,ANA BABASINI SEÇEMEZ..ORAYA İLAHİ TAKDİR DAHİLİNDE GİRMİŞTİR. ..ŞİMDİ,HİÇ BİR EMEK VERMEDEN ,HİÇ ÇABA GÖSTERMEDEN DAHİL OLUNAN BİR ŞEY İLE ÖVÜNÜLÜP,BAŞKALARINA KARŞI ÜSTÜNLÜK TASLANABİLİR Mİ?.BAŞTA AYIP OLUR..ÖVÜNÜLECEK ŞEYLER EMEĞİNLE ,KANINLA CANINLA YAPTIĞIN ,İNSANLIK YARARINA OLAN İŞLERDİR..MÜSLÜMAN İÇİN ALLAH(CC)'A KULLUKTA DAHA BİR İLERİ GİDEBİLMEKTİR..BEN BEYAZ RENKLİ DOĞDUM ÜSTÜNÜM,BEN ARAP DOĞDUM ÜSTÜNÜM,BEN TÜRK DOĞDUM ÜSTÜNÜM..YOK BÖYLE KOLAYCILIK..ÖNCE SEN İNSAN OLARAK NE YAPTIN? NEYİN GAYRETİ İÇERİSİNDESİN?ÖNCE ONA BAK..IRKÇILIK YAPIP KOLAYCILIĞA KAÇMA..HİÇBİR IRK BİR DİĞERİNDEN ÜSTÜN DEĞİL ..BU GÜN OLDUĞU GİBİ ,ZALİME KARŞI DURAN,MAZLUMUN YANINDA OLAN İMAN ERLERİ EN ÜSTÜNDÜR..SAYIN YAZAR ,ÇOK GÜZEL VE UYARICI BİR YAZI OLMUŞ.ANCAK,SİZİ ANLAMADAN ,ARAPÇI,TÜRK DÜŞMANI GİBİ ÇİRKİN SÖZLER İLE BASKI ALTINA ALMAYA ÇALIŞACAKLAR..BUNLAR HER ZAMAN OLACAK..ONLARA TÜRKÇÜLÜK VEYA KÜRTÇÜLÜK ADINA MESULİYET ALMA NOKTASINDA GÖREV VERİN HİÇ BİRİ ORTALIKTA GÖZÜKMEYECEKTİR..OSMANLIYI YIKAN BU İLLETTEN BİR AN EVVEL KURTULABİLMEK DUASIYLA ..
 • 2 Ay Önce

Hasan

Onun icinmi musluman muslumani olduruyor. Senin dinin yazabiliyormu bu olanlari yok Her sey abd ingiliz israil icin. Yasin bilir 50 seneden beri ortadogulu arab dinsiz dinciler bir birlerini olduruyormu oldurmuyormu. Bu dinsiz arab alemini yazacaksan yaz. Arabi islam diniyle bir tutma. Arab musluman degil. Peygamber efendimiz ne demis???? Ben arabim ama arab benden degil. Simdi sorsan bu arab sevici beyinsizlere boyle bir sey yok der. Ayni suudinin ingilizlerle bir olup Osmanliyi kahpece arkadan hancer'lemesi gibi.
 • 2 Ay Önce

Caglar senturk

NE MUTLU TÜRKÜM NE MUTLU İYİ AHLAKLIYIM NE MUTLU EVRENSEL İNSAN HAKLARINA GÖRE YAŞIYORUM. SÜBYAN KIZLARIN HAMİLE ,EVLERDE DÖRT KARI OLUP KÖPEK MUAMELESİ GÖRMEMEK..... NE MUTLU TÜRKÜM ASENAYIM ,ASKERİM DEMEK.... NE MUTLU ORTAÇAĞ KARNLIĞINDA KOKUŞMUŞ DEHLİZLERDE YAŞAYAN ORDOĞU LULAR GİBİ KÖLE RUHLU ARAP GİBİ OLMAMAK....
 • 2 Ay Önce

dumanlı

Hocam güzel söylüyorsunuzda ayrışma 4 halife devrinde bile var. İnsan ve insan çıkarı olduğu sürece ne mutlu müslümanım dese bile çıkar için birbirinin gözünü oymaya devam edecek.
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23