• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Suriye’de değişen dengeler ve Türkiye’nin zaferi

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

ATATURKCU

ABD CIA VE PENTAGONA ASLA GUVENILMEZ BEN SUPHELIYIM BU ANLASMADAN..SURIYENIN TEK KAZANANI SUPHESIZ RUSYA VE PUTIN.CUNKU LAZKIYE DE HAMADA DENIZ USSUNU KURUP SICAK DENIZLERE INMIS OLDU RUSYANIN DEDIGI DEDIK .ESADI BASTA TUTTU UCAKLARINI ASKERLERINI SURIYEDE KULLANDI ESADIN ARKASINDA YER ALARAK ESADIN ZAFER KAZANMASI NA YARDIM ETTI.ESADDA NE KADAR TERORIST PKKLI ISIDCI VARSA SURIYENIN KUZEYINE BIZIM SINIRIMIZA YIGDI. ESAD SURIYE IRAN KOLKOLA MUTLU .
 • 1 Yıl Önce

slymn gnnc

Şimdi dikkat edilmeli..suriyenin kuzeyinin yani sınırlarımızın temizlenmesi çok önemli..Ancak amerikanın bu teröristleri ırakın kuzeyine aktarıp oradan da sınırımızda delik açması kuvvetle muhtemeldir.pkk kartını hep oynayacağı belli bu gavurların..pkk klartını oynayacağı diğer yer ise ırakın kuzeyidir unurulmasın..Tedbir alınsın..gözlemler yapılsın..peşmergenin giriş çıkışları hereketleri sürekli izlensin..Suriye kuzeyinden peşmerge kıyafetli pkk lılar gelebilir çünkü..Devletimizin bu konuda çok uyanık olması gerekiyor..Unutulmamalıdırki,akıl akıldan üstündür ve bu tehlike gündemimize girebilir diye şimdiden uyarıyoruz..Bu konuda da yazılarınızı bekliyoruz...Gerçekten sağlam yorumları olan vatandaşlarımız var ve bence hepsi okunup dikkate alınmalı..
 • 1 Yıl Önce

Harun

Kobanı işid teröristlerin elindeyken yahudi asılli barzani petrolümüzu akdenizden kendi limanlarımızdan dünyaya satacağız demişti. Yani koridorun ip uçlarıni vermişti. Peşmergelerin Türkiyeden geçilmesine izin verilmeyerek Türk askeri kobaniye girecekti. İstıhbaratın hatasından daha büyük belalarla karşı karşiyayız. Iktidarın sorumlulugu ve öngörüsüzlügü var.
 • 1 Yıl Önce

ahmet

başlamışken ,başarılı başarılı bir şekilde ilerliyorken terörün kökü kazılmalı değilmiydi...
 • 1 Yıl Önce

dumanlı

Sayın Cumhurbaşkanı diyorki bu bir zaferde değildir,yenilgide değildir. Kraldan çok kralcı aklı kiralıklar sağa sola sataşarak büyük zafer edebiyatı yapıyorlar. Bilmiyolarki böyle yapmakla savunduklarına zarar veriyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Sofuoğlu

Büyük Şeytan ABD'ye asla güven olmaz.Geçici ateşkes sağlanarak, ABD ortakları olan PKK=PYD=YPG'lilerin imhasını engellediğiyle kalmamış, onbinlerce tır silah mühümatının MEHMETÇİĞİ eline geçmesini de engellemiştir.Türkiye eline geçirdiği fırsatı değerlendirip, terörisleri imha etmeliydi.Suriye göçmenleri ensar muhacir muamelesi çerçevesinde ülkemize alınmış ancak,Suriye'nin bir ESAT olmadığı; işin içinde:ABD,RUSYA,İRAN,AB,İSRAEL,ARAP LİGİ,ÇİN hatta tüm dünyanın olduğu gerçeği ne yazık ki, iş işten geçtikten sonra anlaşılmıştır.Ve bugün TÜRKİYE toprağında barındırdığı diğerleriyle beraber beş milyon mülteciyle baş başa kalmıştır.Bugün bu mülteciler(mülteci statüsünde değiller)arasında ülkelerine dönüş için bir anket yapılsa, beş milyondan bir milyon sığınmacının kendi rızasıyla Türkiye'den ayrılacağını hiç sanmıyorum.Yani, insani boyutunu bir tarafa bırakırsak,HÜKÜMET sığınmacı politikasında yanlış yapmıştır. Suriye konusunda da yanlış yapmıştır.Alt düzeyde de olsa Suriye rejimiyle diyaloğu vakit kaybetmeden başlatmalıdır.Yoksa, gerek ekonomi, gerekse diğer nedenlerle büyük sorunlara neden olacak, Suriyeli sığınmacıların burada kalacaklarından kimsenin şüphesi olmasın.Buda zamanla karşı çıkma da dahil,sorunların çıkacağını hepimizin bilmesinde fayda vardır.
 • 1 Yıl Önce

O. U.

Kaleminize yüreğinize sağlık .sarı şeytana gelince aptal kimmiş gördü tabi içimizdeki çakma solcular k.k.oğluda dahil olmak üzere mort oldularnakavt oldular lider kimmiş devlet adamı kimmiş gördüler devam reis bu millet ölümüne senin yanında.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23