• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İslam Birliği Yine Suriye’den Başlayacak

23 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Cabbar Cokkibar

Sayin yazar,"CHP OLMASAYDI" demek "Osmanlida gayri muslumler olmasaydi" demekle ayni anlami tasiyor ve ayni zamanda buyuk harbi kaybetmeseydik anlamini tasiyor.Dolayisiyla artik Turklerin gercekleri kabullenmesinin zamani geldi de geciyor coktan,anlatilan masallara yapisal olarak aptal olanlar disinda kimse inanmiyor hatta inanmak bir yana gecmisde ne oldugu bittigi sorunu yeni nesillerin ilgi alanina hic girmiyor bile cunku emperyalist dunyanin her yerinde oldugu gibi Turkiyede de yeme icme ureme disinda hic bir fonksiyonu olmayan milyonlarca bio-robot yaratti ve bunlari guduyor bir dugme ve bir monitorle onlari kendi eliyle yok edinceye degin.Gercek su ki emperyalistler buyuk harpte Turkleri madden ve manen yok ettiler,yok edemediklerini donusturmek icin(dusmanin kulturu ile donatmak icin) yonetim erkini cok cig takkiye bir Turkculuk taklidiyle gayri muslumlere ( CHP ye) verdiler ve bu parti de on yillar boyunca basarili bir sekilde toplumu donusturdu-batililastirdi,emperyalizmin hayat felsefesiyle donatti Bu arada toplum demografik anlamda da iyice degisti ve emperyalistin istedigi kivama geldi.Buna delil : Istanbul dahil olmak uzere buyuk kentleri secimlerde PKK adaylarinin kazanmasi.Bu bile tek basina toplumun emperyalistin planladigi ve ongordugu gibi demografik ve sosyal degisimden gecirilerek nihilistlestirildigini gosteren onemli bir istatistiksel gostergedir.
 • 1 Yıl Önce

Vehbi Kara

Yahya Kemal Beyatlı nın şiirindeki "galip et bu son ordusudur İslam ın" beyiti bir dua dır. Bunu söylemekte bir beis olmadığı gibi her işte Allah ı anmak, onun kudretine iltica etmek güzel bir davranıştır, vesselam...
 • 1 Yıl Önce

Ahmet koç

Ne olur böyle yapmayın.. Biz doğru yolda olalım Allah ın yardımını isteyelim. Ama İslam bize mahkum uş gibi son ordu başka çere yok demeyelim. Allah bir zenci guruba da verebilir bu nimeti tabii bizede. Ne din ne Allah buna mecbur değildir.
 • 1 Yıl Önce

Ali rıza

Bu kadar tarih cahili bir kişi ancak bu yazıyı kaleme alır
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Suriye deki ve dünyadaki cepheleşme henüz hak ve batıl arasındaki çekişme ve çatışma değil Vehbi bey. 
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Allah rızası için bir kere de dünyaya islam açısından bakip değerlendirin , Türkiye sapkın masonik siyonistlerin bir kurumu olan AB nin vilayeti olmuş, sizde islam birliğinden dem vuruyorsunuz. 
 • 1 Yıl Önce

Timur

Bazi bilgisizler yazip duruyorlar, Araplar bizi sevmiyorlar diye. Cahiller bizi sevmiyen bir avuc kukla arap yöneticileri ve onlarin itleridir. Yoksa Arap halkinin bizle hic problemi yoktur. Niye aptal irkcilarin arkasina takiliyorsunuz acaba?
 • 1 Yıl Önce

Korkusuz

Yazinizi goz yasi ile okudum.insanligin kurtulusu tek umidi kahraman ordumuz.yuce milletimiz.Allah c.c bu millet ile nurunu tamamlayacaktir.insallah.saygilar sevgiler yolluy orum
 • 1 Yıl Önce

İZMİRLİ

Tebrikler üstad..Siz şom agızlılara bakmayınız..Onların vazifesi suyu bulandırmak..Ne diyor Peygamber s.a.v, Müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz.... Selâmlar, sevgiler
 • 1 Yıl Önce

Maraşlı

Hocam eline ve yüreğine sağlık son satırlar çok duygulanırdı. Müslüman aleminin umudu olmak ne güzel , Allah cc hakkıyla islamı temsil etmeyi nasip etsin
 • 1 Yıl Önce

mehmet

Evet bir kaç adım ötesini hesap edemeyenler zahirde yapılan işlere anlam veremez. Hatırlayalım İslam ordusu Mekkenin fethine çıkmış ancak yolda anlaşma yapılarak o yıl mekkenin fethi yapılamamıştı. Sahibilerde bu duruma üzülmüştü. Ama Allahü teala Müslümanlara fethi müjdelemişti. inşallah okunan fetih sureleri yerini bulmuştur. tamamlayacaktır.
 • 1 Yıl Önce

abdullah

Hangi İSlam Birliği? O birlik geçen hafta buharlaştı uçtu. Gördük ki Müslüman Araplar bizden nefret ediyor. Bu nefretle hangi birliği inşa edeceksin. Hala rüyadan uyanamadınız mı? Biz geçen bir haftalık sürede kimin gerçek dost kimin sahte dost olduğunu gördük. Macarlar Müslüman değil ama Müslüman Araplardan daha sağlam dost olduklarını ispat ettiler. Birinci dünya savaşındaki ihanetlerinin üzerinden daha bir asır geçmeden ikinci hançeri de sapladılar. Biz artık bu hançer yarasını kolay kolay unutmayız. 
 • 1 Yıl Önce

Bekir

Hocam ne islam birliğinden bahsediyorsun? Hepsi bize cephe almış arap birliği ve filistin baris pinari harekatini kınıyor....Devlet büyükleri filistini savunacagiz doğu turkistandaki uygur türklerini savunsun.
 • 1 Yıl Önce

Tilmiz-i Nursî

vehbi bizim dostumuz(!!!!!)trump "birilerinin şahsında milletimize hakaret ediyor ve hakaret metni sarayca gizleniyor sahi ne dersin "SALAK OLMA ,APTALLIK YAPMA "sözlerine? Milletin haysiyetine milletin namusuna dil uzatılıyor, kasdediliyor ,sahiden kazandık mı sizce?
 • 1 Yıl Önce

mükremin sarıgül

-amin diyoruz üstadım galip et islamın son ordusudur şianın rafızileri ve ahmedi nurun bundüşmanı vehhabi zındıklarından hiç bir şey olmaz canımız analarımız evlatlarımız ALLAH ve RESÜLÜNÜN yoluna kurban olsun çünkü- BİZLER ALLAH A AİTİZ YİNE ONA DÖNECEĞİZ ONUN DİNİ BATMAYAN BİR GÜNEŞTİR-kafirlerin anlıyamadığı en önemli husus budur -fedake ümmi ve ebi ve evladi ya resulellah diyoruz bundan sonrası hiçtir
 • 1 Yıl Önce

Mehmet ay

Islam birligini ve islam devletlerini gördük. Sayin yazar ümmetide gördük.
 • 1 Yıl Önce

TAVSİYECİ

EVET, GERÇEKTEN APAÇIK VE TARTIŞMASIZ BİR ZAFER.
 • 1 Yıl Önce

Kasım ceylan

Vay Allah razı olsun vehbi bey kardeşim yüreğine ve kalemine sağlık hayırlı Cumalar dilerim fi emanillah selam ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

Erzurumlu

Bu zamanın en büyük farz vazifesi ittihadı İslamdır.
 • 1 Yıl Önce

ORHAN İNAN

ÇOK DUYGULANDIM..HAYALLERİMİ SÜSLEYEN GÜZELLİKLER GERÇEK OLUYOR..HAMD OLSUN YÜCE ALLAH(CC)'A..BU GÜNLERE VESİLE OLANLARDAN DA YÜCE ALLAH(CC) RAZI OLSUN..ÖMÜRLERİNİ UZUN VE İSTİKAMETLERİNİ DAİM DOĞRU EYLESİN..ELLERİNİZE SAĞLIK.GÜZEL BİR YAZI OLMUŞ..ALLAH(CC) ORDUMUZU VE ONLARLA BİRLİKTE CİHAD EDEN BÜTÜN KARDEŞLERİMİ DE MUZAFFER EYLESİN,İNŞALLAH..
 • 1 Yıl Önce

ZAFER İSLAMIN OLACAKTIR

Türk Ordusu İslam Ordusudur. 1250 yıldır İslam Sancağının altında kafirlere, zalimlere karşı cihad etmiş mazlumların muhafızı zalimlerin korkusu olmuştur. Aslına rücu eden kahraman Ordumuz Allahın izni ve inayetiyle dünyanın zalim ülkelerini dize getirmiş ve yeniden korkulu rüyası olmuştur. Elhamdülillah. Allah milletimizin ve gönülleri islam birliği, kardeşliği için çarpan tüm müslüman kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Amin.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Nutku

Bediüzzaman, Türkiye ile Suriye’nin tekrar birleşeceğini söylemiştir.
 • 1 Yıl Önce

O. U.

Kaleminize yüreğinize sağlık imânsızlar ordusu ve çapulcuları içimizdeki hain imânsızlarda dahil onlar kendilerini biliyor bilmeyenlere çakma solcular diyelim anlamaları için bunların solculuğu İslâm karşıtlığı olmaktır yoksa herhangi bir halkın dertleriyle ilgilenmek filan değil işte bu imansızlar ve çapulcular ordusu şunu bilsinlerki ne yaparsa yapsınlar Allah nurunu tamamlayacaktır .Allah'u Ekber.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı