• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Suali mukadderlere cevap

52 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ferhat

Bu nemenem seydir hertarafta haxra koşar gibi serre koşuyoruz. Hicmi bu ümmeti icerisinde aklı selim mümin feraseti ile düşünen birileri kalmadi? Yüzyil önce topraklarimizda kurulan liberalizm merkezli siyonist nizam ve bu nizama tabi olmus ilan partiler ne kadar milli ve manevi olabilirler? Adamlar satanist ve siyonist bir kurum. Olan AB nin ve avrupa konseyinin toplumu ifsad edici adalet sistemine entegre olmuşlar. Nitekim bunlar sadece siyonizmin kuklaları ve onlarin vilayeti olabilmek icin can atiyorlar. Hatta bu sapkinliklari arap bahari adi ve demokrasi kılıfı altinda suriye ve islam coğrafyasinda ihrac etmek için cabalayanlar bunlar. Bunlarin milli olmadığı eylemlerinden gayrt acik ve secik bir sekilde belli degilmi, zira Lgbt nin yasallassip kurumlasmasinin ve lobilesmesinin önünü açan, cinsiyetler arası eşitlik gibi projeleri ve feminzm gibi fitrata aykiri projeleri onaylayan biri milli ve güvenilir olabilirmi. Bunlar iblisin yeryüzündeki bozguncu varisleri masonik siyonistlerin aramuzdaki truva atlari.
 • 3 Yıl Önce

Maskosu

Savaşın maliyeti mezar taşı, yıkım, nefrettir! Barışın yararı barış, karşılıklı sevgi ve refahtır !! Seçmek bu kadar zor mu? Bunun için savaşmaya değer mi?
 • 3 Yıl Önce

Nazım KARAMEHMET

Yani fazla şiddet olmasın nasıl olacak.Karşıdan bomba atıyorlar.
 • 3 Yıl Önce

VAHAP KALYONCU

Bir sürü laf başkada bir şey yok çare nedir diye bir derdi olmayanlar ancak laf üretir zaten.Barı milletin moralını bozmayın kardeşim.
 • 3 Yıl Önce

erhan

şu an yapılması gereken ne ise o yapılıyor . bu söylediklerin öyle kehanet falan değil. tüm bunlar göz önünde tutularak yapılıyor. Sen olsan bu handikapları sıfıra mı indirebilirdin Ve sen olası olumsuzluklar karşısında "ben dememiş miydim " peşindesin.
 • 3 Yıl Önce

Slm

Ne dedin şimdi ya da ne ima ettin.
 • 3 Yıl Önce

Erhan Demir

Evet Amerika ikili oynar.
 • 3 Yıl Önce

Mehmet

Sayın dilipak sevr anlaşmasındaki sınırlarla suriye parçalanıyor.Peygamberimiz,şam parçalanırsa ümmet parçalanır,dememiş mi.Sam i kim parçaladi
 • 3 Yıl Önce

Kartal

Hocam senin sıkıntı ne biliyor musun? İsraille abdyi karıştırmak yada bile bile karıştırmak..
 • 3 Yıl Önce

davinci

sürekli bunu yazıyorum eğer operasyondan sonra suriyeliler geri gönderilmezse yetmişbin daeşliyi alıp vergilerimizle besleme bakma hatasına düşersek bu oyuna gelmesin devlet sosyal medyada suriyeliler gönderilmeyecek bu operasyon ypgnin elinden daeşlileri kurtarmak için yapılıyor propangandısı var dediğiniz gibi güven öfkeye dönüşür.
 • 3 Yıl Önce

Mustafa Akbaş

Amiiiiiin...
 • 3 Yıl Önce

Tata Tonga

Kim kimi kınar ise Allah başına getirmeden ölmez imiş. Dilipak da eski söylemleri/kınamaları başına gelmeden ölmeyecek sanırım.
 • 3 Yıl Önce

ahmet

Sayın Hocam iyi hoş söylüyorsunda inceden inceye reise vurmayıda ihmal etmiyorsun.Gücümüz buna yetiyor.Beş sene kadar önce istanbul fetih şenliğinde reis ne dedi sefer hazırlığındayız. Sen dahil bu asırlık manşeti kaçırdın.300 yıllık bir tahribat kolay tamir olmaz.Yıkmak kolay yapmak zor.Bize karı boşamak kolay.Daha düne kadar bırak yurt dışında operasyon yapmayı büyükşehirlerdeki karakolları bile koruyamıyorduk.2007 de Yaşar Büyükanıt siyasete bulaştığı için izin verilirse gireriz diye hükümeti sıkıştırıyordu izin verilince bir halt edemeden 7 günde kuzey ıraktan döndü.Biraz sabır çalışma tabiki en önemlisi sizin dediğiniz gibi takva ameli salih ile rıza i ilahiyi celbetmek.
 • 3 Yıl Önce

Necati

Filistin halkı değil Arabistan ve ZAYED fitnesinin fonladığı Mahmut Abbas kınamıştır. Davul Mahmut ta tokmak ZAYED ve israilde. Filistin halkı daima Türk milletinin yanındadır.
 • 3 Yıl Önce

Kader surel

Cok guzel anlattiniz amin insallah tesekkur ederim dilipak saygilar
 • 3 Yıl Önce

İsmail AGAR

Hâlâ arap halkı bizi destekliyor diyorsunuz pes doğrusu, çocuk mu kandırıyorsunuz.Kendinizide kandırmayın lütfen.Güzel yazılarınızı biranda anlamlaştırıyorsunuz yazık....
 • 3 Yıl Önce

sedat kalfa

filistin açıklama yapmış biz türkiyeyi destekliyoruz diye ne derece doğru bilenler yazsın.çok absürd bir şey olur tersi zaten
 • 3 Yıl Önce

Rabia

Euzubillahimineşşeydanirracimbismillahirrahmanirrahim"Rabbimiz, biz: "Rabbinize iman edin" diye imana çağrıda bulunan bir çağırıcıyı işittik, hemen iman ettik.Rabbimiz, bizim günahlarımızı bağışla, kötülüklerimizi ört ve bizi de iyilik yapanlarla birlikte öldür."aliimran süresi 193.ayet.elhamdulillah.sayin Dilipak bu ayetle dua ederiz.amin.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun hasbinallahu ve nimel vekil deriz.tesekkurler
 • 3 Yıl Önce

Ben Fransa'dan (Medine'de ölmek isteyen)

Erdoğan amerikayla görüşse ne olur, görüşmese ne olur. Siyasi nezaketten ibaret, evet, görüşecek. Ama bu bir şeyi değiştirmez. Aylardır, yıllardır, bu harekatı bekliyorduk, şükürler olsun Rabbime, bu günleri de gösterdi. Allah yar ve yardımcımız olsun. Zaten Allah'dan başka dostumuz varmı? Varmı başka bir yol? Selametle
 • 3 Yıl Önce

misafir

Sayin Dilipak,Baris Pinari Operasyonunu kinayan Filistin icin de bir cift sozunuzun olacagu bir kose yazisi bekliyoruz İnşallah...
 • 3 Yıl Önce

RAMAZANKOÇ

erdoğan amerikaya gitmesin işte o kadar.
 • 3 Yıl Önce

Kudret ali

Sende işini yapıyorsun işte
 • 3 Yıl Önce

Vahap Kalyoncu

İyide ne diyorsun hocam çok şey yazıyorsun ama hiç bir şey söylemiyorsun bazen diyorumki sayın dilipak neyin peşinde.Türkiye bir hedef koydu ve ilerliyor yok araplara ,ab ye ,abd ye kendimizi anlatmaliymişiz iyide kardeşim bu reziller zaten her şeyi biliyorki.
 • 3 Yıl Önce

uzman analist

amerika büyük oyun oynadı fena düştük tuzağa..gel bi şey yapmıcam dedi ..şimdi trump büyük tarihi yaptırım geliyo demeci .. zaten bir yıla yakındır iş siparişi alamayan yüzbinlerce işletme batışa başlamış ve milyonlarca yeni işsiz gelişyodu tam düzelme ortalık sakinleşti derken bu savaş .büyük ekonomi ykımı geliyo hocam ..önümüzde kış ..zeten damad yeteri kadar aç bıraktı ülke halkını rakamlarla oynayarak..şimdi kış soğuk sınma büyük sorun ... iş yerlerinin şipariş sorunu artık düzelmez diyolar .. ,herkles abdullah gülü konuşuyo ..hiçbi şey yapmadan hem ekonomik kurtarıcı hemde parlamneter sisteme geçişsi tekrar uygulayan insan olarak halk kahramanı ocak diyorlar .. 
 • 3 Yıl Önce

YORUM

Sayın Dilipak selamlar.Olabilecek en kötü senaryoları dile getirmek düşündürmek,tedbirli olmak için önemli.Devletimiz milletimiz bunların üstesinden gelecektir inşaallah.Durumda vazife çıkarmak isteyenlere de fırsat vermeyelim yeter.Bu saatten sonra avrupa nın ne dediğinin önemi yok.Zira hak hukuk adına üstün gördükleri düzen bu insanlığa hep zulm vermiştir.İnsanlık sömürü düzenini ayakta tutmaya çalışan bu habis topluluğu artık meşru görmemektedir.Dualarımız Devletimize Askerimize tüm islam alemine olsun inşallah.
 • 3 Yıl Önce

klm

30 yıldır bu ülkeye pkk üzerinden bir trilyon $ maaliyet e neden olan syon haçlı ittifakı bundan sonrada hiç şüphesiz terörü desteklemeye devam edecektir.. Çünkü biz onlara teslim olup bizi olar yönetemedikçe , onlar bizi asla sevmezler ve bizi rahat bırakmazlar..
 • 3 Yıl Önce

Klm

Anadolunun dindar ,saf , temiz insanı ikili oynamaz.. Uzun adamda öyle açık oynuyor dik duruyor..Rabbimiz Asker imize ve yöneticilerimize yardım etsin.. Dualarimiz onlarla..
 • 3 Yıl Önce

Malkoç

Nezaket ve anlayışınız için teşekkürler hocam... Tekraren ilmi konular benim işim değil... Sadece SİSTEMATİK biçimde niçin paramı çalıyorlar, tam olarak kimler çalıyor... Bir de ATALARIMIZDAN kalan ammenin memalikini satıp, yiyip üstüne de , faizli dövizle beni ve çocuklarımı niçin borçlandırıyorlar... Benim icazetimi almıyorlar... Ama beni ve çocuklarımı borçlandırıyorlar... Alnı secdeli, ağzı dualı müminler... MÜMİN BUNLARSA, BEN DEĞİLİM... İLİM YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM... 
 • 3 Yıl Önce

Ahmet nail

Allah cc ordumuzu muzaffer eylesin devletimize zeval vermesin. Fakat biz şeytan amerika ile beraber hareket etmekle, suriyenin parçalanmasına, bop un gerçekleşmesine isteyerek veya istemiyerek yardımcı olduk. Otuz km derinliği kabul etmekle, ötesinde bir amerikanın ve israilin güdümünde terörist bir devletin oluşumunu kabul etmiş oluyoruz.akıl için yol birdir oda suriyenin ve bölge devletlerinin toprak bütünlüğünü savunmak, bölge devletlerinin iç işlerine karışmamak, onlarla teması ve dostluğu artırmak,rusyanında amerikanında bölgeden çıkmasının dışında bir yolu kabul etmemektir.komşuların kavgasında kazanan taraf olmaz.çünki komşuların birbirlerine kapılarını kapatıp başka yere gitmeleri mümkün değildir.
 • 3 Yıl Önce

BAYBARS

BAKIN , SÖYLEMEDİ DEMEYİN.... SÖYLİYİM ; KÖTÜ OLACAK.... BİR GÜN ÖNCE ABD ÜSLERİNİ , KAPATIN.... SURİYE, IRAK, İRAN VE RUSYA İLE ANLAŞIN.... HEMEN BU GECE.... YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ, MÜSLÜMAN TÜRKİYE , CUMHURİYETİ .....
 • 3 Yıl Önce

Ötüken

Sayın yazar bu olanları veya olacakları şimdimi görür oldunuz daha önce kiminleydiniz.para sahiplerinin, hırsızların ,darül harptayız diye yoksa sizdemi rüşveti helal kılanların yanındaydınız. İş işten geçti ya siyasal ıslanınız çöktü illede türk islam illede türk islam
 • 3 Yıl Önce

Alper

ABD ,'nin tuzağına düşüldü sanki,ABD askerlerini tesadüfen mı çekti?Ortadoğu bataklığı işte.
 • 3 Yıl Önce

bay abdurrahman

2012 yılında 138 milyon lira olan Cumhurbaşkanlığı ödeneği 2020 yılında 3.1 milyar liraya yükseltiliyor. On yıllık artış oranı %2659 olmuş...sebebei ne ki acaba?bir yazı yazı bekliyoruz.
 • 3 Yıl Önce

yeni türkiye hak hukuk adalet

Vatandaş aracında sigara içerse polisler, 153 Tl ceza yazmıyor mu? Emniyet Müdürü, arabasında 2 kg uyuşturucuyla yakalanınca, beraat etmiş...neden?
 • 3 Yıl Önce

Gerçek adalet

Sn Dilipak kendi içimizde o kadar ayrıştık ki 15 temmuz darbe girişiminden sonra aceleyle hukuksuzca, kanıtsızca, hükümetin koyduğu, tarih ve kriterlerle bir sürü masum muhafazakar ak partiye oy veren birşeyden haberi olmayan insanlara gerçek fetöcüleri cezalandıramadıkları için iltisak adı verdikleri kriterler yüzünden suçsuz insanlar ihraç olup yargılanıyor. Sivil insan bank asyaya para yatırın a suç olmuyor memur yatırınca ihrac olup birde hapse giriyor hukuk da sivil memur ayrımı olurmu açılışını siyasilerin yaptığı, resmi olarak devlet güvencesinde olan kapatılmayan bankadan insanları cezalandırmak dinimize uyarmı? 17 yıl içiçe çalışmışlar kendileri anlayamamış 15 temmuz hainliğini görmeden kanunen açık olan bankaya siyasetci para yatırmayın dedi diye yaptıranların hepsi fetöcü anlayışı yanlış. Herkes aynı siyasi tavrı almak zorunda mı? Kanun yapılmadan, siyasi liderin ağzından çıkan herşeyi kanunmuş gibi uygulanması bazı insanları şu an çok memnun edebilir ama çok tehlikelidir! Yetki kimin elindeyse hukuk hizmetindeyse gelecekte de bir başkası kendi istediğine göre tavır alırsa o zamanda başka insanların canı yanar onun için hukuğun kimseden çekinmeden uluslararası hukuk kurallarına göre hareket etmesi herkesin hayrınadır. Bir ülkede hukuk bağımsızsa o ülkede yaşayan herkes hür ve özgürdür güvence altındadır. Yoksa etrafımızda bunun acısını çeken ülkeler vardır Allah bizi onlara benzetmesin! Biz müslümanlar kendi içimizde birbirimizi hain ilan ederek emperyal güçlerin istediğini altın tepside onlara sunuyoruz Allah tüm dünyada yaşayan Müslümanları birleştirsin askerlerimize yardım etsin teröristlerin kökü bitsin inşallah Allah askerlerimizin ailelerine de güç ve sabır versin en kısa zamanda çocuklarına kavuşsunlar inşallah ben kendi adıma askerlerimize ve ailelerimize müteşekkirim biz hayatımıza devam ederken onlar diken üstünde bekliyorlar.
 • 3 Yıl Önce

Maho

Hocam bunu hep yazın başkanımız bu amarikan başkanıyla sakın görüşmemeli görüşecek birşey kalmamıştır asıl terörirt amarikan başkanıdır biz kürkiye olarak içimizdeki hayinler harıç ALLININ ipine tutunursak bu kafir ve munafikların oyunlarını bozarız
 • 3 Yıl Önce

ORHAN İNAN

ARAP ÜLKELERİNİN YÖNETİMLERİNİ İYİ BİLİYORUZ..GÖNLÜ BİZLE BERABER OLAN HALKLARI,ABD VE BATI GÜDÜMLÜSÜ,KORKAK VE KABİLİYETSİZ KİŞİLER YÖNETİYOR..YANİ YÖNETİR GİBİ YAPIYOR..BATININ EMİRLERİ İLE GARİBAN HALK PERİŞAN HALDE HAYATINI DEVAM ETTİRİYOR..BU HAREKAT OLMALI İDİ VE OLUYOR DA..İNŞALLAH TEZ ZAMANDA NETİCEYE ULAŞIR..İŞİN İLGİNÇ YANI,BU HAREKAT BAZI BATI ÜLKELERİNİ CİDDİ ŞAŞKINLIĞA UĞRATTI..ABD İZİN VERMEZ VE TÜRKİYE BU İŞE GİREMEZ NOKTASINDA OLAN FİKRİ SABİTLERİ ONLARI YANILTTI..HALA ŞAŞKINLAR..ARAPLARDA AYNI ŞEKİLDE..ARAP BİRLİĞİNDEN ,ESED İN HALKINA YAPTIĞI ZULÜM SEBEP GÖSTERİLEREK ATILMIŞ OLAN SURİYE YE CILIZ BİR SES VEREREK SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR..DÜNÜ HATIRLAYAMAYAN ARAP BİRLİĞİ BU GÜNE YÖN VERMEYE ÇALIŞIYOR..BUNLAR ÖNEMLİ DEĞİL..SADECE ONLARIN DEĞERSİZLİKLERİNİ ORTAYA KOYUYOR..AYRICA HALKLARI ÖNÜNDE DE REZİL OLUYORLAR..BUNLARI BIRAKIN..HALA İÇİMİZDEKİ SİYASİLERİN FERYATLARINA BAKIN..KIBRIS CUMHURBAŞKANINA BAKIN..MAAŞINI ÖDEDİĞİNİZ BU KRİPTOLAR BİLE AYAĞA KALKTI..BİLELİM VE UNUTMAYALIM..ÇÜNKÜ BUNLAR HER ZAMAN BU MİLLETİ ARKADAN VURABİLECEK YAPIDA OLANLAR..ELLERİNİZE SAĞLIK..OPERASYONDA GÖREV YAPAN KARDEŞLERİMİ ALLAH(CC)'A EMANET EDİYORUM..
 • 3 Yıl Önce

Alper

Batıya ve amerikaya bu kadar düşmanlık ve kin beslemekle doğru yapmıyoruz. Yanlış anlaşılmasın kuklaları olalım veya her dediklerini yapalım da demiyorum. Ama şunu bilin ki türkiye cumhuriyeti bugünlere biraz da batının ve amerikanın himayesinde geldi. Stalinin bizden kars ve ardahanı bakkaldan iki ekmek bir süt ister gibi istediğini unutmayın. Ya da rus uçağını düşürdüğümüzde uçak daha karaya deymeden reisin natoya koştuğunu unutmayın. Diyeveğim o ki kuru kuru batı düşmanlığı yapmayalım. Demokratik ve hukuki yollarda derdimizi anlatalım anlatmaya devam edelim. Operasyonu yaparsın sahada kazanırsın ama masada kaybederiz ya da isteklerimizin çoğunu almayı başaramayız.
 • 3 Yıl Önce

Cuvaldiz-Igne meselesi

"Allahım! Bizim ellerimizle zalimleri cezalandır ve mazlumlara yardım et." BU DUAYA SONUNA KADAR AMINNNN...AMA ÖNCE BIZIM MEMLEKETTE MASUM OLARAK HAPISLERDE YATAN ONBINLERCE INSANA BU ZULMÜ YAPAN ZALIMLERI CEZALANDIR... YÜZBINLERCE INSANI SUCSUZ OLDUKLARI HALDE ISINDEN GÜCÜNDEN EDEN ZALIMLERI CEZALANDIR:.AMIN AMIN AMIN
 • 3 Yıl Önce

Malkoç

MÜSLÜMANLIK İŞİ OLMADI, BECEREMEDİK .... BU DEFA, BANA , ÖMERLER BULUN DEDİ, BÜYÜKLERİMİZ... ARADI, TARADILAR.... ÖMER YOK, ALİ DE, EBUBEKRDE YOK, M. AKİF, NURETTİN TOPÇU, RAUF DENKTAŞ, NECİB HABLEMİTOĞLU, FIRAT ÇAKIROĞLU, UĞUR MUMCU, 300 İNSANIN ÖLDÜĞÜ ERMENEK MADENİNDEKİ GENCİN DEDESİ DE YOK.... LASTİK ÇARIĞI YIRTIK OLDUĞU HALDE, HÜKÜMET İN YARDIMINI , KABUL ETMEYEN DEDE VE NENE.... ONLARDA YOK..... KİM VEYA KİMLER VAR.... ÜMEYYENİN, UŞAKLARI VAR, MEBZUL MİKTARDA..... YEZİDLER VAR , HZ. HAMZA'NIN KATİLİNİ AZMETTİREN HİND VE EBU SÜFYANLAR VAR.... KISACA ; MÜSLÜMANLIK OLMADI, İHVANCILIK, VAHHABİ SELEFİLİK, EMEVİC İLİK, VAR ELİMİZDE.... YERSENİZ.... MAALESEF YİYORLAR....
 • 3 Yıl Önce

Sahabe

Keske gercek anlamda mili bir seferberlij olsaydi ,,,dilipak hocam ,,,simdide isid konusuyo halk isid bizemi kaldi ,,nasil bi sey yani ,,,jeske akil hocalari biraz akilli ve ulkeyi dusunuyor olsaydi keske butun muhalefet akp parti uyeleri yetine o masada yer alsaydi ,,,keske cok hocam ,, Yuce Allah cocuklarimizla olsun ,,Yuce Turk Milleti olarak Dualarimuz cocuklarimuz icin sadece cocuklarimuz icin ,,,
 • 3 Yıl Önce

BÜYÜK OSMANLI PROJESİ

TÜRKİYE TERÖRİSTLERE OPERASYON YAPIYOR, HAÇLILARLA SAVAŞIYOR. SAVAŞIN ÇEŞİTLERİ VARDIR. NİZAMİ SAVAŞ, GAYRİ NİZAMI SAVAŞ, PSİKOLOJİK SAVAŞ, EKONOMİK SAVAŞ. ŞU AN BU SAVAŞLARDAN NİZAMİ SAVAŞ HARİÇ DİĞER SAVAŞLARI YAPIYORUZ. CUMHURBAŞKANIMIZDAN EN KÜÇÜK RÜTBELİ ASKERİMİZE KADAR HERKES BU SAVAŞLARDA MÜCADELE EDİYOR. TÜRKİYE İSRAİLİN AMERKANIN AVRUPANIN BÜTÜN PLANLARINI ALTÜST ETTİ. GÜVENLİ BÖLGE BİZİM PROJEMİZDİ. ONU HAYATA GEÇİRİYORUZ. DIŞARIDA VE İÇERİDE TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ETKİSİNİ BÜYÜK ORANDA KIRDIK. KIRMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ. ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZIN, ORDUMUZUN, MİLLETİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
 • 3 Yıl Önce

Mâlum

İstanbul zaten işgal altında ama belki bunu askeri olarak da düşünüyor olabilirler. Ya da bir iç savaş vesilesiyle.
 • 3 Yıl Önce

İLBEYHAN

Nereden bakarsınız bakın, Ortadoğu bir bataklıktır. Ne yazık ve ne acı ki, Beyaz Saray ve Pentagon eliyle bu batağa saplanmış bulunuyoruz...” (Uğur Mumcu, Cumhuriyet; 24 Ocak 1991) MEHMETÇİĞİN AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN... AMENNA , LAKİN EN BÜYÜK TAŞ İHVANCILIK, VAHHABİ LİK, SELEFİLİK TAŞIDIR , MEHMETÇİĞİNDE, TÜRK MİLLETİNİN DE AYAĞINA BAĞLANAN.... BİRİLERİ TRUMPLA BERABER , DÜĞÜMÜ ATTI... KOÇUM , ASLANIM MEHMETÇİK, DİYE DİYE...
 • 3 Yıl Önce

Hasan

Bizim tv Facebook. Orda paylasmislar rt tvde eski bir abd subayi ne diyor bop buyuk israil projesini tek tek tek anlatiyor. Arada diyorki bunlara laf soyleyen baska ulkelere inanmak aptalliktir diyor. Adam 50 sene oncesinden bop olacagini biliyor.israilli bir yazardan alinti yapiyor. Bop es baskani musluman denilen ulkelerin baskanlaridir.muslumanlar Israile hediye edecek?????
 • 3 Yıl Önce

sorular sorular

 sayın yazar bu sorulara da cevap lütfen. herkesin kafasındaki sorular 1-abd nin izin verdigi kadar ilerliyoruz.neden 2-güvenli bölgeye sünni suriyeliler yerleşirse bop planında öngörölen 3 parçalı suriye ortaya çıkmaz mı. 3-barzani kürdistanı kurulurken de guvenli bölge tiyatrosu oynanmıştı.10 yıl sonra baktık ki balyozcu ÇEVİK BİR paşa ve ABD ihanet etmiş.Şimdide Erdogan bu zihniyetle iş tutuyor.perincek ve balyozcular çok güclendi.Ya yine aynı oyun oynaniyorsa... 4-güvenli bölgenin altında yüzbin kişilik pkk ordusu kurulmuş.bunlara dokunmayacaksak ne işimiz var orda. 5-Apo nun mektubunu trt 1 de okuyanlara nasıl guvenecegiz. 6-ABD ile işbirligi bu kadar netken eyyy abd efelenmesi komik kalıyor 7-Akp anketlere başlamıs.operasyon oyları artırmış.hedef oyları artırmaksa ölen mehmetcige yazık degil mi...
 • 3 Yıl Önce

Nurullah

Dün yorumculardan biri kaydadeğer şu soruları sormuştu; 1_Madem amerika bizim Fırat'ın doğusuna girmemizi istemiyordu neden askerlerini çekti? 2_ Madem Türkiye'yi istemiyor neden hava sahasını açtı? 3_Allahın izniyle askerlerimizin önünde dağ olsa dayanmaz ama ya 30 km.'nin ötesi ne olacak yarın öbürgün orda bir kürt/pkk devleti kurulsa rıza gösterecek miyiz? 4_ Hazır tüm dünyayı karşımıza almışken neden 50 km içeri girmiyoruz? 5_ Biz bu deaş lileri ne yapacağız? 6_ Yeni yerleşim yerlerinin parasini nerden karşılayacağız?
 • 3 Yıl Önce

Hakkun

Amiiiin.
 • 3 Yıl Önce

Gerçek

... Biz tam bir bukelemun olduk yeşil rengimiz gitti. Bunun çaresi İslâm şeriatı. Yazar olarak millete bu yolu göster.
 • 3 Yıl Önce

Serkan aydin

Hocam yazilariniz tespitleriniz analizleriniz değerli gerçekçi kabulde bir seye dikkat ettim sıralayıp sıralayıp duruyorsunuz ama çözüme dair hiç bir şey çıkmıyor yazilarinizdan..hulasa netice ne netice??çözüm ne ,yapılması gereken ne??devamlı ikaz ihtar uyarı tekzip mahiyetinde söylemleriniz.yani nasihat...bunlarda lazım ama artık çözüm önerileri de belirtin..allahin rızasını kazanmamız lazım demissiniz amenna da böyle bir ortamda boyle bir savaşta allah'ın rızası nasıl kazanılır??tamam pkk marksist leninist terörist ve büyük seytan abd ile yahudilerin kopekligini yapıyor bunlara savaş açmak bile basli başına allah'ın rızasını kazanmak değil midir zaten..turkiye laik sekuler bir devlet nüfusumuzun hatiri sayilir kesimi seküler ve materyalist hayatı benimseyen kitleler, sorsan bi kismi muslumaniz der ama kültürel olarak yasamaktan öteye geçmez müslümanlıkllari .. içimizdeki muhafazakar kesim bile dinden bi haber, aslinda ezberci nakilci gelenekci islam akidesine yorumuna haizler..yani biz aslı esaasinda cihat yapmıyoruz suan..devletin bekasını payidarligini korumaya muhafaza etmeye çalışıyoruz..ummet dediğiniz kesiminde çok desteğini gördük maşallah tüm arap âlemi bize karşı nerdeyse diğer müslüman ülkelerden de destek gelmedi.. bir pakistan katar somali libya hariç.. arap halkları da cehaletin dibini vurmuş vaziyette bizi destekleseler nolur desteklemeseler nolur etkisiz eleman edilgenler..
 • 3 Yıl Önce

Münir

Askerî, ekonomik vs. olarak ne kadar güçlü ve bağımsız iseniz haklılığınız da o derecedir. Zor ve bir o kadar da değerli coğrafyadayız. Bir olmamız, her alanda kendimize yeter olmamız ve de uyanık olmamız lâzım. Dostlarımızı gödük. Bu aziz vatan yol geçen hanı olmamalı; 500 yıl önce iyi niyetle yaptığımız hatayı tekrar etmemeliyiz.
 • 3 Yıl Önce

beyhude

Dilipak'ın S400 gerginliği devam ediyor. Çok yaşa Trump, Dilipak'ın da kim olduğunu bize gösterdin.
 • 3 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23