• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hz. Ömer, gerçekten yaşadı mı?..

16 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

hz. Ömerle mukayese edilmek istenen nesil mi var yoksa?

Abdullah Kars haz. Ömer' i oynadıydı; hiç bir şeysi tutmuyordu, en kötüsü boyu hiç tutmuyordu, ama seyirci yine de "olsun" dediydi..
 • 1 Yıl Önce

Ercan Güven

Atilla ağabey Allah kaleminize güç kuvvet versin. Artık mazlumların sesi olmaya başladınız. Bazı kardeşlerimiz okuduğunu anlamadan yorum yazmayı becerebiliyor. Alma muazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler. Adalet mülkün yani devletin temelidir. Adil olmaya bir idare yıkılmaya mahkumdur.
 • 1 Yıl Önce

atilla özdür

Ahmet Koç kardeşimizz'e Ah be Ahmet Koçum benim,
 • 1 Yıl Önce

Ahmet koç

Selamün aleyküm... Biraz ne yazdığınıza bakın ölçün biçin ne olur.. Başlık Hz. Ömer adına içinde nerdeyse Hz ömerle ilgili hiç bir şey yok.
 • 1 Yıl Önce

Abdullatif

Allah razı olsun Atilla hocam, çok mazlumun sıkıntısını dile getirmişsiniz. İnşallah mazlum ve mağdur İBADET takımını Devletimiz affeder. Hainleri, hak eden katilleride asar. Allah " Barış Pınarı Hareketi "ne katılan kardeşlerime, güvenlik güçlerimize yardım etsin, başarı nasip etsin, onları korusun. Rabbim komutanlarımıza ve idarecilerimize doğru kararlar almayı ve şerlilerin şerrinden muhafaza eylesin. AMİN
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Adaletin olmadığı yerde devlette olmaz
 • 1 Yıl Önce

Safya HARMAN

Bireysel mağlubiyet de bireysel galibiyet de yoktur. Her iş ayrı ve başka bir iş ile birlikte işin başlangıcı, devamı yada neticesidir. İnsanlar hem kar hem de zararda isteseler de istemeseler de ortaktır. İman edenler üzülmesin niye, çünkü ALLAH laf icabı değil gördüğüm kadarıyla akılları baştan alacak büyüktür.
 • 1 Yıl Önce

hercai

Allah Görüyor kardesim, insallah tekrar temize cikar ve bu iftirardan kurtulursun. Atilla Özdür abimize de yazilari icin tesekkurler. Devletin bu yazilari okumasi lazim.
 • 1 Yıl Önce

birisi

erkekler haksızlığa uğradığında daha çok üzülüyorum aslında çünkü dayanıksızlar. aile içinde yetiştirilirken daha çok müsamaha ediliyor erkek çocuklarına. ben de farklı değildim işin doğrusu. kadınlar sabretmeye daha çocukken alıştırıldıklarından kolay yıkılmıyorlar. sözü geçen mağdur da inşallah tez zamanda kurtulur.
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

İstanbul Sözleşmesi İstanbul Sözleşmesi İstanbul Sözleşmesi... herkes bir diline dolamış İstanbul Sözleşmesi. Yahu şu sözleşme nedir? Şu sözleşmenin maddeleri nedir? hangi maddeye hangi sebeple karşı çıkılıyor? madde yazılır sonra da maddeye karşı itirazlar yazılır değil mi? herkes ateş ediyor. ateş nereye gidiyor? gözü kapalı ateş ederseniz balkonda oturan insanları veya caddeden geçen insanları da vurursunuz değil mi?. o zaman bu durumun düğünlerde derneklerde gelişigüzel ateş eden magandalık işinden ne farkı var?
 • 1 Yıl Önce

birisi

haksızlığa uğramak da dünyaya yaşamaya dair. kimimiz doğulu olduğu için kimimiz kadın olduğu için veya başı kapalı olduğundan ülkenin yakın çevremizin bize sunduğu o andaki şartlardan dolayı adaletsizliğe uğrayabiliyoruz. şahsen fazla haksızlığa uğradığımdan mı nedir alışkınım. insan bazen yapayalnız kalabiliyor. siz tamamen yabancı olarak bir mazlumun elinden tutmaya kalkıyorsanız ellerinizden öperim. insanın canı yakını bile duyarsız kalabiliyorken siz sırf Allah rızası için taşlanmayı da göze alan bir kahramansınız gözümde.
 • 1 Yıl Önce

Allah Görüyor

Sizden Allah razı olsun. Geçen ki yazınızı benim için yazdığınızı sanarak yorum yaptım. İyi ki yapmışım. Adı Müslüman olan maalesef insanlarımız Müslümanlığın anlamını yaşayışını gerçekleştirmeden SU-İ ZAN ile hareket etmeye devam ediyor. Sizinde vurguladığınız gibi binlerce maalesef iftira ile işinden atılan yuvası yıkılan bundan dolayı anası babası kardeşleri ve de komşularıyla kavga ve çatışma yaşayan bunlara dayanamayıp kimisi de KHK çamuruna dayanamayıp intihar eden vatandaşlarımız oldu. Yakınlarından üzülenler hastalanıp acılara dayanamayıp öldü. Okula giden çocuğuna iş bulamadığından harçlık veremeyen istediği oyuncağı alamayan çocuğunun karşısında boğnu bükük duran işsizlerimiz gibi bunalıma girenler oldu. Hele hele can dostu diye bildiğimiz insancıklarımıza ne demeli. Bana da leke gelir diye uzaklaşan zavallı insancıklarımız... Onlarda haklı lekelenen lekendiğinde haklarını alamıyorsa onlara da bir şey demeye hakkım yok. Deprasyon ilaçlarıyla ayakta kalmaya çalışan bir toplum haline geliyoruz. Allah'tan korkan bir Müslüman bu kadar büyük veballere girebilir mi? Maalesef giriyor. DARBECİNİN, SORU ÇALANIN, YARGIYA, POLİSE FESAT KARIŞTIRANIN CANI CEHENNEME! Darbe yapmak isteyen şer odaklara karşı direnirken canını feda eden 15 Temmuz Şehitlerimize ve diğer tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan gani gani rahmet diliyorum. Fatih Sultan Mehmet Han der ki: “Aklı öldürürsen ahlak da ölür. Akıl ve ahlak öldüğünde millet bölünür. Kadıyı satın aldığın gün adalet ölür. Adaleti öldürdüğün gün Devlet de ölür.”
 • 1 Yıl Önce

mhmt

Sayın yazar sizin ironi yaparak çarpıklıkları gösterdiğinizi zaten anlayabiliyoruz. Lakin sizi anlamak istemeyenler yüzünden adalete olan güven de yok olup gidiyor. KHK ile sorgusuz sualsiz yargısız infazla var olan bağlarımız ve değerlerimiz maalesef yok oldu. İnsanlar birbirine güvenmez hale geldi. Herkes birbirine şüphe ile bakıyor, güvenmiyor. Yaşın yerine kuruyu yakmak, üç maymunu oynamak, çamur at izi kalsın, it izi at izine karışsın diyerek yapılan uygulamalarla AKPARTİMİN KUYUSU BİLEREK kazıldı. Adaletsizlik bilerek (kendi düşüncemdir görünen köy kılavuz istemez) GÖREVLERİNİN BAŞINDAKİ FETÖCÜ İDARECİLER tarafından (şimdi artık fanatik sözde akpartili) kendilerini gizlemek için yapıldı. Çevremizde maalesef binlerce masum ve mağdur fetöcü olmadığı halde iftira ile atılan khklılar var. Onların ahları maalesef AKPARTİMİZİ yoketmeye devam ediyor. Zararın neresinden dönülürse kardır. Yangına körükle gidenler kendilerini de yakarlar. Pireleri ayıklamak yerine yorganı yakarsanız kendinizi de yakarsınız. Yorgansız kaldığınız içinde üşürsünüz. Laf çok yanlış uygulamada çok. Maalesef çamurlar elimizi güçlendirmiyor, AKPARTİyi batırıyor. Silkinip ADALETİ çalıştırmak zorundayız. Nasreddin hocanın yaptığı gibi bindiği dalı kesince düştüğünde dediği gibi mi demek istiyoruz? Zaten inecektim. Düşmanını dostunu bilemeyen yanlışa da devam eden bir durumdayız. Dosdoğru olunmayacaksa benden buraya kadar. Destek vermekten vazgeçeriz olur biter. Zaten oy veriyoruz da ne oluyor. Herkes bildiğini okuyor. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • 1 Yıl Önce

Alkan

SAYIN yazar İstanbul sözleşmesine nasıl karşı çıkıyorsunuz. AB uyum yasaları adına çıkan kanun ve düzenlemeleri yapanlara destek vererek mi İstanbul sözleşmesini eleştiriyorsunuz. İş kişinin aynasıdır lafa bakılmaz birkötülüğü bir şerri hem ELEŞTİRİP hemde yapanlara destek olmak iki yüzlülük değilmi.
 • 1 Yıl Önce

Ayşe

Fetocu alacakların sehit ettiği tanklar altında ezdiği paramparça ettiği müslüman evlatlarını da yazsana yazarları beyefendi
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

Birinci evrensel kural: Suç şahsidir ve hiç kimse başkasının suçundan sorumlu tutulamaz. İkinci evrensel kural: Bir suç işlenir iken yan gelip yatılamaz. Elinle (makamın, mevkiin, konumun vs elverdiği ölçüde), dilinle (nasihatle, işlenen suçun ihbar edileceği, topluma söyleneceği vs.) bunlara gücün yermiyorsa kalbinden bugz ederek... bunları bilmeyen yoktur sanırım. Biliyoruz ama ya unutuyoruz ya da işimize mi gelmiyor?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23