• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu Vatanın Kanını Emen Yahudiler

40 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Korucuk köylü

Fetö .....leri, imanlı vatandaş vb rumuzlar ile yorum yapmışlar. Ulan .........ları siz daha a demeden biz sizin .......... olduğunuzu anlıyoruz 
 • 1 Yıl Önce

Rabia Zafer

Şimdi ki İslam Dūşmanları da, Koçlar. KeMal Kılıçdaroğlu, Domuzcu Canan. Sözde Tūrk, Özde Yahudi Ve Ermeni Olan Ve Tūrkiye nin Ve İslamın Aleyhine Çalışan Būtūn, Şerefsizlerin Gerçekte Kim Oldukları Açıklanmalıdır. Milletimizi Kadırmalarına İzin Verilmemelidir. Akit, Bunu Yapabilir.
 • 1 Yıl Önce

hercai

Turk yoksa, Yahudi de yoktur! Niye? Anlayan yahudiler, kafalarini yememisse anlamislardir! Bu soylediklerim gercektir. Turkun yurdu herkese aciktir, ama namussuz ve hain olmayacaksin! Bunu bazi serefzilerin anlamasi lazim! Nokta!
 • 1 Yıl Önce

hercai

Unlu bir kabirde yatan kimse olmasaydi su anda bu durumda olmazdik, Ama onunla bile alakasi yok, osmanli bunu kendi baslatti. Niye? Onu da siz cozun. Taka Tuka, ne oldugunu biliyormusunuz?
 • 1 Yıl Önce

[email protected]

Neyi bekliyoruz bunlari paketlemek icin devlet ne idiyor alevileri ve kurtleri kendi evlatlarini olduruyor devsirmeler agzimiza siciyorlar bravo ondan memleket ayaga kakmiyor Saygilar
 • 1 Yıl Önce

Fatih Mehmet

Yahudiler olduğunu yeni mi biliyorsunuz??? Avrupa'dan getirilen devsirme kanunlar (ıstanbul sozlesmesi,suresiz nafaka,6284,feministlere,lbgt'lere tanınan haklar) sahi bizi kim yönetiyor.Sokaktakiler kimin yönettiğini merak ediyor?
 • 1 Yıl Önce

Ali rıza

Yeteri kadar boş ve hemi gereksiz hemide tarihi çarpıtan bir yazı , koca osmanlıyı bir kim batırdı? 
 • 1 Yıl Önce

Erkmen

Yazı eksik olmuş araya bediüzzamanı sokmayı unutmuşsun, salla mavrayı öpeyim inananı, tarih bilgisi de hak getire, bütün kabahat 2. Bayezite
 • 1 Yıl Önce

Kapitalislamcılara

Kolayından kalem sallamakla, laf fırlatmakla olmuyor. Önce milletece dürüst olalım, çalışalım, çabalayalım üretelim, pazarlayalım, kazanalım ve Yahudiye kul olmaktan kurtulalım. Bilgisayarın birçok yazılımları Yahudiden. Senin Reisin Yahudileri ziyarete gidiyor. Coca-Cola fabrikasını açıyor. Türkiye Israil'den insan kanı ital ediyor. Sen Vehbi uyu uyu yat, yat yat uyu. Yahudiler sayesinde senin gibiler ekmek yiyor.
 • 1 Yıl Önce

ULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETI

Sayin yazar,bu Materialist-Satanist guruhun tarihsel surec icinde elde ettigi gecici basarilar ve bunun sonucu Turklerin ve Turk medeniyetinin defterlerini durmeleri sizi cok muteessir etmis,ama buna bu kadar uzulmeniz ve isyan etmeniz bence anlamsiz cunku bundan muzdarip olan sadece Turkler degilki,bu dunya bankirleri butun dunya milletlerini bu kanli cendereden ve felegin cemberinden gecirdiler.Ve kavunun buyugu daha heybede: Butun dunya milletlerini yok edecekler,cunku kendi klonladiklari tuketmekten baska hic bir fonksiyonu ve amaci olmayan bu milyarlarca kara yiginlar artik onlarin canini cokca sıkmaya basladilar.Yok etme planinda son rutuslerini yapiyorlar.
 • 1 Yıl Önce

SULTANMURAT 1461

Vehbi bey iyi güzel hoş da siyasetteki,bürokrasideki,akademi,sanat,müzik,işdünyası(işadamı) askeriyedeki dönmeleri,yahudi,ermeni kökenlilerin isimlerini,kim olduklarını açık bir şekilde yaşadıktan sonra bu yazdıklarının ne anlamı var ki.Bunlar bilindik tarihte kalmış hainler.Asıl bilinmesi gereken şu anda faal durumda olanlar.Ki ona göre tedbir(belki)alınır.Kaldıki yahudi yahudiliğini yaparken bizim kelli felli,omuzu kalabalıklar ne yapıyordu asıl bilinmesi gereken durum bu
 • 1 Yıl Önce

Mardinli

Sayın vehbi hocam Allah cc razı olsun.yasin omurgalı önerisinikatılıyorum tabi Allahın dediği olacak.Tedbir bizden takdir Allahındır.Hakkımızda Allah cc ne takdir etmişse göreceğiz hayır ondadır Allah sizi ve kalbi Allah cc için atan muhafaza etsin amin selam ve dua ile hayırlı akşamlar
 • 1 Yıl Önce

Davut Ay

Yeryüzünde Müslümanlar kadar birbirlerini çelmeleyen, Yahudiler kadar da kayıran bir millet yoktur. Müslümanlar birbirlerini takva alanında da kayırmazlar.Dönemlerin ülkemizi talan etmesini kabul edip bir tarafa bırakarak her kötülüğü Yahudilere yüklemekle kendinimizi aldatmayalım ! Şu halimize bakınız=Bizden başka şeytanlık, münafıklık ve kafirlik kimde var= Islam'da bile anlaşamıyoruz. Yahudiler dünyayı sömürmek istiyorlar  , biz ise birbirimizi... Anlaşılan İslam'dan nasibimizi almadık ; nefsimize ve şeytanımıza tapıyoruz. Nedense kötü ve yanlış işlerin sorumlusu hep başkaları... Utanmadan bir de Allah'ın yardımını, Efendimizin de şefaatını umuyoruz. Biz gerçekten Allah katında Müslüman mıyız, yoksa kendi kendimize gelin ve güveyler mi oluyoruz?
 • 1 Yıl Önce

Osman244.

Hocam ağzınıza sağlık. Söylediklerimizin tamamına yakınında katiliyorum. Ancak şurada bir düzeltme olması kanaatindeyim. 2. Selim, 2. Beyazıt'ın değil Kanuninin oğludur. Hürrem Sultan'ın öz oğludur.
 • 1 Yıl Önce

nnB

tamam. anladık arkadaş. Yahudi sorunu var. de da , Canlılar alemindeki tüm sorunlara, nursi çözüm öneriyon. yerli oto diyoruz, said nursi şöyle demişti, diyorsunuz. 
 • 1 Yıl Önce

Mardinli

Sayın vehbi hocam dilinize yüreğinize sağlık.Hocam bugünün yorumunuz bir yandan çok bir yandan da sevindim.Uzulmemin sebebi osmanlı padişahı ispanyadan yahudileri kurtarip müslümanlar haçlı köpeklere bıraktı sevinmemin sebebi ise turkiyenin kimin elinde olduğu beyan ettiğiniz için sevindim Allah razı olsun devam edin bu mühim konuyu bırakma milleti bilgilendir çok önemli bir konudur.Gelelim turkiyenin durumuna hele dış düşman bellidir kafir amarikadir bütün küfür güçleridir ve onların uşakları pkk feto ve diyerleri.Bana göre iç düşmanlar kör yılanlar gibidirler pusudadırlar önlerine kim gelirse sokacaklar bu kör yılanlar chdp fetonin uşakları ve abdulah gül ali babacan saidi partisi ve meral aksenerdir bunları sayarken ezbere söylemiyorum aklı olan tahlil ederse hakikati bilecek hiyanetleri bellidir .Çünkü hizmetleri devlet düşmanlar için çalışıyor her biri bir şekilde çalışıyor ama hedefleri aynıdır erdogani düşürmektir başka bir şey yoktur
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Bakara Sûresi. 120 - Sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne yahudiler, ne de hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. De ki, gerçekten de Allah'ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. Şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana Allah'dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı. Kurandan habersizler lanetli Yahudilere kucak actı bağrına bastı. vatan verdi yurt verdi. Kuranı okuyalım yoksa onlardan olmada onlar bizden razı olmayacaklar. 
 • 1 Yıl Önce

Yasin Omurgalı

Sayın Kara ; ne olur, ne olmaz, melunlara karşı kalem oynattığızdan dolayı bir çelik yelek, yüz metre menzilli beylik tabanca ve dolu beş şarjörünüzü her an yanınızda hazır bulundurmanızı  öneririm. Size dış bileyenlerin varlığı muhakkaktır. Bilirsiniz ki su uyur, düşman uyumaz. Iblisin her yerde iki ayaklı avaneleri vardır, kendine bir kez de olsa laf söyleyip yazandan intikam almak ister. Birini gafil avlamaktan çok hoşlanır. Dışarıda dolaşırken kendinizi hiç tanınmıyacak bir şekilde kamufle etmeniz lazım. İblis müminlerin gafil anlarını çok iyi bilip tuzak hazırlar. Tarihte sabittir ki İblis, bir melunu namaz esnasında müminlerin silahlardan uzak oldukları bir anda Hz. Ömeri' (r.a) hançerlemesi için göndermişti.
 • 1 Yıl Önce

Yahudileri cumhuriyet rejimi anadoluya soktu

Osmanlı insanlık adına normal olanı yaptı, onları balkanlara yerleştirdi anadoluya yerleştirmedi. Cumhuriyetten sonra kemalistler balkanlardaki yahudileri anadoluya göç ettirerek özellikle izmir bölgesine yerleştirerek bedava arazi dağıttılar. Çünkü osmanlıyı yıkıp cumhuriyeti kuran ittihatçıların çoğu yahudiydi.
 • 1 Yıl Önce

YUSUF

Bunları biliyoruz da tedbirler nerede. Dünyanın en demokratik ülkesiyiz.
 • 1 Yıl Önce

suphi

değerli hocam hain namu u görevlendiren kimdir...
 • 1 Yıl Önce

KRİPTO OLDUĞUNU ZANNEDEN

Müslüman kisvesi giyerek münafıkane kardeşliğimizi bozmaya çalışan ne kadar insan görünümlü mahluk varmış ülkemizde. Asıl amaçlarını gizlediklerini zanneden zavallılar, sizin ne olduğunuz yorumlarınızdan hemen anlaşılıyor. Müslümanların birlik ve beraberlik içerisinde zulme ve küfre karşı mücadele etmelerini tavsiye edenlere saldırmanızdan ve hakaret etmenizden anlaşılıyor. Kininizde boğulun. İSLAMIN DÜNYAYA HAKİM OLMASINI ASLA ENGELLEYEMEYECEKSİNİZ. NE YAPSANIZ BOŞA ÇIKACAK. LA GALİBE İLLALLAH.
 • 1 Yıl Önce

Salih Müslüman

Ulan fetönün sümüklü mendil ve donlarını toplayan kolleksiyoncuları Allah sizi ıslah etsin,bir kerede hatta yaptık,bu firavuna,papaza kandık değin be.Bu adam size ne içirdi böyle,papaz büyüsümü yaptı.Hz.İbrahim A.S. bile batıl ve yanlış gidilen yolda babasına hayır demiştir ve bulunduğu diyarları terk etmiştir.Sizdeki bu kibir nedir böyle,fetö hepirizin aklını,kalbini esir almış arkadaş.Tövbe haşa kim bu dingil ya.
 • 1 Yıl Önce

Durmuş Ak

Vehbi Bey, peki kanımızı emerek üzerimize ilah kesilen bu alçak güruhu nasıl ayıklayacağız? Bu lanetlenmişler her yere kök salmış, ülkemizin kaymağını yiyiyorlar. Her yerde güç sahibiler, ekonomi ellerinde ; para bellerinde! Devlet de hala mali bakımdan onlara amade. Ortalıkta Yahudi olarak gözükmüyorlar da. Beynelminel mali bir çete bunlar. Dünyayı alenen sömürüyorlar ve her şey bu güruhun lehine işliyor. Satın alamayacakları Müslüman adlı kişi yok gibi.
 • 1 Yıl Önce

Can

Evet sucu daima baskalara atip osmanli ya aklama paklama. Selim in iradesi yoktu onu hem ickiye hem de islama aykiri fuhus hareme müptela ettiler. Simdide aynen devam etmiyor mu. Bütün ekonomik bozulmalar dis odak üst aklinin isidir türk müslüman bakanlarin sucu asla yoktur. Hic bir sey ögrenememisiz demek ki 100 yilda.
 • 1 Yıl Önce

ata

ileri gelen fetöcüleri de unutmayalım...
 • 1 Yıl Önce

Hüdai Küçükbayram

İmanlı vatandaş adının ardına saklanan.. hangi boyaya girerseniz girin ağzınızı açınca kripto FETO olduğunuz anlaşılıyor. Yutmuyoruz. İftiralarınızda boğulacaksınız.
 • 1 Yıl Önce

Naim

"Beyazid nereden bilebilirdi?" diye yas tutuyorsun! Hani Osmanlı çok basiretliydi? Kur'an'da Allah: "Müminlere düşmanlık bakımından en şiddetli Yahudi ve müşrikleri bulursun." demiyor mu? Demek ki padişah ve vezirlerin bu ayetten haberleri yokmuş. Biz Müslümanlar hep böyleyiz işte! Nefislerimizin işledikleri kusurları başkalarına yükleriz her zaman. Muhakkak ki Yahudiler sürekli içimizde kurt olup bizi kemirmeye devam ediyorlar. Biz onlardan da kötü durumdayız şimdi. Biz Türkler müşrik olduk. Müslüman bireysel olarak vardır, ama toplumsal Müslümanlıktan bahsedilemez artık. Herkes kendi nefsini ilah edinmiş. Kırk yıl namaz, otuz beş yıl orucuma rağmen kendimi Müslüman olarak görmüyorum artık. İslam ve Kur'an'dan da sapmışlığım yok. Vehbi Efendi, niyetinin halis olduğunu biliyorum, lakin gerçek böyle. Kusuruma bakmayın!
 • 1 Yıl Önce

Akpartili

Atatürkü Düşünce Deneğinin resmi sayfasına bakın! Kurucuları arasında Münci KAPANİ yar alıyor! Yazıda da geçen, İzmirli meşhur KAPANİ ailesi! Yahudilerin bu muhabbetinin nereden geldiği üzerinde de düşünmek gerek!!!
 • 1 Yıl Önce

ZARGANA

ANADOLUYU CEHALETE YOBAZLIGA FAKIRLIGE YOKSULLUGA YOKLUGA BOGAN AVRUPADAN 400 SENE GERI KALMAMIZA NEDEN OLAN POZITIF BILIMLERDEN UZAKLASAN HURAFEYE BOGULAN CALISMAYAN URETMEYEN TARIKAT CEMAAT SEYHLER SAHTE HACI HoCALAR MEDRESELER HEM ORTADOGUYU AFGANISTANI HEMDE ANADOLUYU BU HALE SOKTU.SEN SUCU ICKI ICEN YAHUDILERE AT OLDUMU ?
 • 1 Yıl Önce

İmanlı vatandaş

ZINDIKA KOMİTESİ RUMUZLUYA; senin lider bildiklerin hırsızlık yaparken İslamın emri olduğu için mi yaptılar hey cahil adam?BOP eş başkanlığı ile İslam ülkelerinin içine ayrılık tohumlarını ekmesi İslamın emri midir? İsraili dost ve mütefik kabul edenler İslamın emrini mi tatbik ediyorlar ?Trumpın emri üzerine fetöcü pkk lı ajan dedikleri papzı serbest bırakmaları İslamı emri olduğu için midir ki serbest bıraktılar? İsarafın içine boyunlarına kadar saplanmışlar İslam israfı helal mı sayıyor da yapıyorlar hey ahmak?
 • 1 Yıl Önce

mert

Sapkınlıkları ve hainlikleri sebebiyle yeyüzünde 11 defa sürgüne giden başka hiç bir millet yoktur. Bu iğrenç sapık siyonistler ve onların yasal görünümlüsü olan masonlar isim isim deşifre edilip Azizi Milletimizin bilgisine sunulmalı ve hatta bunların ihanetleri bütün ders kitaplarında okutulmalıdır. Bunlar zerre kadar menfaatleri için dünyayı ateşe vermekten çekinmeyecek kadar gözü dönmüş sapkınlardır.
 • 1 Yıl Önce

ZINDIKA KOMİTASI

Cumhurbaşkanımız şu an dünyada zındıka komitasıyla (amerika, israil, AB ve bunların kurduğu terör örgütleri, satılmış vatan hainleri, münafıklar vb.) mücadele eden tek liderdir. " Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez." (Maide Suresi 51. Ayet) Ülkemizde bu zındıka komitasıyla ortak çalışan partilere, örgütlere inanan ve onların fitnesini bilinçsizce yayan safderunlar aklınızı başınıza alın. Müslüman düşmanları kime saldırıyorsa onun yanında yer almak insaniyetin ve İslamiyetin gereğidir. İçerde ve dışarıda tüm müslümanlar birlik olmalı ve buna gayret göstermelidir.Zülme fiilen, yardım ederek, susarak iştirak edersek helak oluruz Allah muhafaza.
 • 1 Yıl Önce

hacı

Yerel seçimler AKP'nin sonunun başlangıcı oldu ve işte o aşamada panik yaşamaya başladılar. Hazineleri elden gitti…Nalıncı keseri gibi hep kendileri ve yandaşları için kullanmaya alıştıkları avantalar elden çıktı. Ellerinde sadece bir tek güç kaldı: Besleyip semirttikleri yandaş medya… Devşirilen, her gün iktidar borazanlığı yaptırılan gazeteler, televizyon kanalları ve internet siteleri!Hak, hukuk, adalet kavramları yok edildi. Yargı iktidarın emrine verildi. Yolsuzluklar ayyuka çıktı, iktidar umursamazken toplum kan ağlıyor. Meclis'te artık gensoru önergesi verilemiyor. Denetim mekanizmaları sıfırlandı.Evet, sayın iktidarımız denizin bittiğini hepimizden önce gördü ama bunu açıklaması mümkün olmuyor.Şimdi o yüzden cumhurbaşkanı seçimi bundan sonra yüzde 50 artı 1 olmasın, bunu yüzde 40 artı 1'e indirmeyidüşünelim gibi fantezilere sarılmak zorunda kaldılar. Korku dağları bürüdü.Hukuku bitirdiler. Demokrasiyi ve devletin bütün geleneklerini yok ettiler. Ekonomiyi ve piyasaları çökerttiler. Milyonlarca insanımızı işsiz bıraktılar. Ötekiler hiç yokmuş gibi başımıza bir de Suriye belasını açtılar.Şimdi hiçbirinin altından kalkamıyorlar. Niçin yapıldı bütün bunlar? Başkanlık sistemi ile birlikte tek adam rejimi iyice yerleşsin, herkes o iktidarın kucağında otursun, toplum korkutulup susturulsun ve kimseden çatlak ses çıkmasın diye!Olmadı, başaramadılar. Adına başkanlık sistemi denilen ve Türkiye gerçekleri ile uzaktan yakından ilgisi bulunmayan bu hilkat garibesi artık çöktü. Resmen olmasa bile Türk Milleti'nin gözünde, beyninde ve gönlünde çöktü.Bu saatten sonra onu kimse kurtaramaz." Kaynak Yeniçağ: "Bu saatten sonra onu kimse kurtaramaz"
 • 1 Yıl Önce

Aki

Senin reis her abd ziyaretinde yahudi kuruluşlarıyla görüşür resimler çekilir gık yok nasıl bir anlayış arkadaş anlamıyorum
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Lanetli yahudileri batı Trakya yerleştirenlerin hiçmi sucu yok. LANETLİ, LANETLİ
 • 1 Yıl Önce

AHMED

Bu arada Ermeniler de boş durmamıştır. Atatürk Agop Martayan'ı Türk Dil Kurumuna başuzman olarak atamıştır. 45 yıl bu görevde kalan Martayan, Türkçemizi yozlaştırma görevini tam olarak yapmış ve dede ile torunu anlaşamaz hale getirmiştir. Türkçemizdeki bir çok kelimeyi Arapça diye Türkçeden atmış, ama onun yerine: Ermeniceden, Fransızca ve İngilizceden kelimeler koymuştur.Kültürümüze, gelenek ve göreneğimize uygun bizi biz yapan kelimeleri atıp, bize hiç bir anlam ve duygu vermeyen kelimeleri tavsiye etmiştir. Mesela."misafir ve şeref" kelimelerini atıp "konuk ve onur "kelimelerini yerleştirmiştir.
 • 1 Yıl Önce

müdafaaya bak!

Afife Nur Banu isimli yahudi karı, 2. Selim' i içkiye alıştırmış ! ! ! Beni niye bir yahudi karısı içkiye alıştıramıyor peki? Bu yazı hezeyanlarla dolu kardeşim!
 • 1 Yıl Önce

"nereden bilebilirmiş ki?" savunma mı yani bu?

"Sultan 2. Bayezid, İspanya’da soykırımına uğrayan Yahudileri alıp 1492 de getirerek bu aziz vatana yerleştirmişti. Fakat nereden bilebilirdi ki; girdikleri her ülkede fitne ve fesadın kaynağı olacak bu topluluk, Osmanlı’yı da perişan etsin!" Laf mı şimdi bu! Padişahın herşeyden önce salak olmaması lazım; sıradan bir kişinin salaklığının zararı kendine; Beyazıdı sâni salaklığı ile kendinden sonraki 500 yılın içine etmiş!
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

yıktık suçu II.Beyazite yuduk yıkandık aklandık paklandık... İyi de II.Beyazitten sonra bu adamlar niye sürülmedi o zaman Yavuz Sultan Selim ve onun ardılları neden sürmedi? adamların hayalleri elbette ki kudüs ve çevresinde bir devlet kurmak, arzı mevdut u gerçekleştirmek... osmanlının güçlü zamanlarında belki osmanlıya hizmet etmiş olabilirler (belki diyorum etmiş de olabilir etmemiş de olabilir) parçalanma döneminde elbette ki kendi hayallerinin peşine düşecekleri kesin bir şey... sonra getiriyor olayı lozana falana filana...anadoluda işgal edilmemiş yer kalmamış... ben can derdine düşmüşüm bunlar falana filana... alis harikalar diyarında...iyi git al o zaman kudüsü elinden tutan mı var?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı