• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

29 Eylül 1911 Türk - İtalya Savaşı ve Libya'nın İşgâli

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Tata Tonga

trablusta yaşamış mış da falanmış da filanmış da orası tarblusgarp, diğer adı tripoli... at martavalı yesin millet...kaddafiyi öldürttüler. kaddafi diktatördü ama ülkesini seven adamdı.. şimdi sadece diktatör katar dostumuz...sıfır sorundan her tarafla düşmanız. ya da düşman değiliz gizli kapılar ardından işler dönüyor. ayyaşmış.içki içtiğimi nerden biliyorsun? ben sigara içerim. içki içmem hele rakının kokusu bile midemin içini dışına çıkartır.
 • 2 Yıl Önce

mutmaine

LİBYA BIRAK KALSIN diyenler.... sizin gibileri oralarda bırakmak lazımdı, Kılıçdarda ne işimiz var oralarda diyordu, şimdi tepki gelmesin diye Suriye harekatı destekleriz diyor....Allahın emri varken senimi dinleyecek millet, doğruyu ben bilirim diyen rakıcılara bak !...meyhaneden yazıyo herhalde..
 • 2 Yıl Önce

Atila Çelik

Allah razı Halil Hocam duygularımıza tercüman oldun dur durak yok bundan sonra hem 12 adalar hem batı trakya bizim olacak
 • 2 Yıl Önce

mustafa bozdemir

Güzel bir tarihi değerlendirme.Yeniden hatırlama.Bir yıla yakın Trablus da yaşamış biri olarak hüzünlendim.Ama tarihi gerçeklerden kaçamıyoruz.Yeniden diriliş ,yeniden reorganizasyon bizlere inşallah Reise nasip olacak.Şu an da özel kuvvetlerimiz İtalyanların ve amerikanın ,Mısırın köpeği Halife Hafteri Trablus 'un önlerin de durdurdular..görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler. 2...Tata Tanga mahlasıyla yazan ayyaş herife ne oluyor ki...Sen rakını içmeye devam et dostum anlamadığın ve seni ilgilendirmeyen işlere de yorum yazma..fitne fesat çıkarma...Rakını yudumlamaya devam et..hiç uyanma emi.!!!!!
 • 2 Yıl Önce

Tata Tonga

bırak kalsın... bir zamanlar da emevi camisinde namaz kılınacaktı. sonra bilmem kaç milyon suriyeli göçmen besleniyor ve suriye de başa bela oldu. şimdi güvenli bölge nasıl olacak, şöyle mi olacak öyle mi olacak derdi var. en zayıf anımızda hatay ı sınırlarımıza katılmı, montrö sözleşmesi ile boğazları alınmış ve boğazlarda sınırlı da olsa (ticari gemileri ve savaş durumu hariç askeri gemiler engelleyemiyor) hakimiyet sağlanmış. şimdi güçlüyüz ama egede karasuları sınırını halledilemiyor, sözleşme ile kayıt altına alındığı halde adaların silahlandırılması engellenemiyor. giriti, rodosu nasıl ele geçirecek? daha kıbrıs halledilemedi. birileri yes be annem diye bas bas bağırmış. dış politika hamasetle değil gerçeklerle yürür. rakı içen insanlar daha ayık geziyor...
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23