• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Geç gelen ambulans

56 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Osman Kaşıkcı

Muhterem Hocam, bütün yazdıklarınıza yürekten katılıyorum. Son paragraftaki Dualarınıza en samimi hissiyatım ile Âmîn diyorum. Siz îkazlarınıza lütfen sabır ile devam ediniz. Allah ( Celle Celâlehû )' a emânet olunuz.
 • 1 Yıl Önce

AHMET

dün ilk yorumu yazan bendim niye sansürcülük yapıyorsunuz ne vardı yorumumda neden yayınlamadınız yakışıyormu size.
 • 1 Yıl Önce

nostalji

Halkla inatlaşılmaz.İnatlaşan kim? Erdoğan. Türkieyde hak hukuk adaleti yok den kim. Gerisi hikaye. Ambulans gec kalmıştır ve Adalet ölmüştür zaten can çekişiyordu. Erdoğan Türkiye siyaset tarihine Kendisi Hz. Olamayan ama Parti başkanlarından bunu isteyen bir başkan olarak geçecektir. Babam mezardan çıkacak bana Türkiyede adalet var diyecek yazıklar olsun "sana yazıklar olsun senin gibi yalancı bir babadan utanç duyuyorum "der onu babalıktan red ederdim. İŞte Türkiye'deki i adalete olan inancım bu. adalet Türkieyde sadece Erdoğana yakın olanlara ve Akplielre var,yani kabile ve muz cumhuriyeti adaleti. Bu asla Modern ve çağdaş bir ülkeye yakışan adalet değil. İşte Kaftancığoğlu örneği. 8 yıl önce tweet attı diye hapis yedi peki benzeri tweetleri atan Bahçeli neden ceza yemiyor. Türkiyedeki Komik adalat uygulaması sonucu bu. Türkiyede adalet olduğuna kim inanır. Akp liler ve Kadi,r İnanır. Adalet zenginlere ve akplilere var . gariban ve fakirlere yok..
 • 1 Yıl Önce

Hamiyet

Yilin Alti ayini Almanya'da yasiyorum gözlemledigim su:müslümanlarda olmasi gereken özellikleri Birebir onlar uyguluyorlar bizler müslümansak onlar ne?herkes isini düzgün yapiyor isi ehline veriyorlar heryer temiz gönül rahatligi ile tuvetlerine girliyor kurallara harfien uyuloyor herkes birbirine selam veriyor heryer yesil daha ne olsun
 • 1 Yıl Önce

Mazlum Aslan

Ünal o dediğin Hz Ömer değil 4. Halife Hz Osman. (Ebu Zer, Osman bin Affan'ın hilafeti esnasında halifenin gözünden düşmüştür. Osman bin Affan kendi akrabalarını İslam Devleti'nin değişik vilayetlerine vali olarak tayın ediyordu ve onlara beytülmal'den para kaynağı sağlıyordu. Ebu Zer bu davranışın İslam'ın prensiplerine aykırı olduğunu görüşünü savunuyordu.) Demek ki Ömer aranırken Osman olunmuş.
 • 1 Yıl Önce

Adem

Zina serbest faiz serbest Adalet dersen ayaklar altında eğitim sistemi keza toplum cinnet halinde ar edep ayaklar altında. Bencil akresif gaddar hain nankör. Yalaka riyakar biz böyle değildik biz hâlâ neyi konuşuyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Dadaş 25

Rabbimiz sizlerden razı olsun.Umarım bizi yönetenlerdr feyz alır.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Birde ömer i ararlarya.Her peygamberin yanında görmek istediği omer.Sirtinda un taşıyan öner mi,kasasını dolduran omerler mi.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Müslüman olarak utanir olduk.Ecnebiler müslüman gibi biz işe ecnebi gibi yaşıyoruz.Halk hakettiğini cekecek
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Allah sizden razı olsun hocam. Siz üzülmeyin siz üstünüze düşen görevi yaparak ademoğullarını uyarıyorsunuz fakat kerim kitabımızda rabbimizin zikr ettiği gibi ademoğullarının çoğu sapkınlık içinde olacaklar. Siz ginede bir uyarıcı sıfatında yazmaya lütfen devam edin. Keşke bizler parti ve Liderlerimizi savunduğumuz kadar ve onlara bağlı olduğumuz kadar rabbimize bağlılık gösterseydik ve onu savunsaydık, o vakit yeryüzunde ne zina, ne faiz, ne de fitrata aykırı uygulamaları bize dayatabilirlerdi. Eger zillete göğüs germek istiyor isek o vakit zillete göğzümüzü kapatıp yüzümüzü rabbimize cevirmeliyiz. Aksi takdirde karanlığın zilleti içinde debelenip duracağız. Kardeşlerim rabbimizden yüz cevirmenin mümkün olmadığı din günü gelip caadan gelin hep beraber gögüslerimizi imana açalım ve rabbimizin hak ve hukukuna ve peygamberimizin sünnetlerine uygun olarak hayatimiza yön vererek Tevhid nizamı ile kuşanalım. Bakın l iblis ve onun dostlarını hilelerine karşı tek bir zırh var oda Tevhid ile kusanmak. Selam ve dualar ile.
 • 1 Yıl Önce

Okuyucu

Yazilarinizi okuyorum.Bakiyorum bende gelisme var mi? diye.Sonra dusunuyorum bu yazilanalar bana ne verdi diye.Hele gazetedeki o birini yermek icin kullanilan basliklar.Hangi yas gurubu icin sakincali olmayacak manset yazilar.Yemek tarifi yapanlar bizden o yemegi yemis gibi davranmamizi beklerler. Kendilerinde olmayan mali satan tuccarlar yerine baska mali verirler. Bir cogundan isittim musteridir bunlar diye. Ticaret mi yapiyoruz insanlarin ruhu ile.
 • 1 Yıl Önce

Eski Türkiye

Arkadaş sen önce dar-ül harp denen çirkef kuyusuna savaş aç! Baksınlar bakalım, Allah'ın Elçisi'nin hayatında veya politikalarında var mıymış öyle bir kavram.
 • 1 Yıl Önce

Halil

Bravo sayın dilipak abim duygularıma tercüman oldun. Allah kalemine güç kuvvet versin. Yazılarını zevk heyecanla okuyorum
 • 1 Yıl Önce

ÖZGÜR BEYİN VE PRANGASIZIM ÖNERİRİM

Bu yazdıklarına hayır demek mümkün mü.Tarikat,cemaatler ve ikti,tidar sahipleri keşke feyz alsalar,para ve rant sevdasında koşturmasalar değil mi,adelet şart,ahlaklı olmak da.
 • 1 Yıl Önce

Zekeriya GÖKÇE

Zül Celali vel İkram olan yalnız ALLAH tır. La ilahe İLLALLAH Muhammed Rasulullah.
 • 1 Yıl Önce

SUZAN CATALOLUK

Muhterem Hoca, Sabah-ı şerfiniz hayrolsun, yani... Yani Günaydın!!!! Hz.Ömer'den daha çok bahsetmeli misiniz acep? Ya da... Ya da Hz Ebubekir'den.. Veya... Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey'den ve adaletinden, Allah korkusundan... II. Murad'ın öte dünya korkusundan! Ne dersiniz? Bekliyoruz... Geç olacak, hem de çok geç... Ama hiç yazmamaktan daha iyidir değil mi! Selamlar...
 • 1 Yıl Önce

sema emine aydınelli

Sayın yazar, bir düzeltme yapmak zorundayım, "Bad el harab ül Basra" diye yazılır o deyim, anlamı malum, "Basra harabolduktan sonra"..
 • 1 Yıl Önce

Bilge

Sorunları ele alırken , insanlığın bu sorunlara karşı geliştirdiği çözüm önerilerini de göz önüne alarak çözüm üretmekle ancak sorunlarımıza çözüm bulabiliriz.Bizim yazarlarımız maalesef bu konuda çok başarılı değiller, sadece şikayet etmekle yetiniyorlar.Gelişmekte olan demokrasiyle idare edilen ülkelerde sistem yolsuzluk üretiyor.Bu yolsuzluklar ihale, rant ve yandaş kayırma şeklinde. Bilhassa il ve ilçelerde bazı parti yöneticilerinin ve belediye başkanlarının bazı milletvekillerini de yanına alarak çevirdiği dolapları parti genel başkanlarının bilmeleri mümkün değil, ancak halk bilir o da derdini anlatacak adam bulamaz.17 yıl gibi uzun iktidarda kalmış bir parti için sisteminin ürettiği ve halkın şikayetçi olduğu hususlar 17 yılla orantılı bir şekilde halkın gözü önüne yığılmıştır. Eğer çözüm üretmek istiyorsak 1) Milletvekilerinin ,belediye başkanlarının ,il ve ilçe başkanlarının mal varlığı sıkı bir şekilde takip edilmelidir.2) Mal yığmamış 81 tane adam belirlenerek her ile bunlardan bir kontrolcü tayin edip illerdeki durum çok yakından takip edilmelidir.3) Çok zor ama bu milletin temiz evlatlarıyla temas yolları aranmalıdır.Niçin zor dedim , çünkü ihale fesatçıları ve rantçıları ne yapıp edip memleketin temiz evlatlarıyla TEMA’sı önlemeye çalışacaklardır.
 • 1 Yıl Önce

Hasan Doğan

Böyle bir yazı yazan neden fetocu sanılsın? Doğruyu söylemek ve hak yoluna davet etmek ne zamandan beri fetoculerin yoludur? Müslümanlar ve adil olanların doğru olanı kabul Edip yayması ve yanlış olana karşı çıkması gerekir. Görünen o ki yeni bir başkanlık seciminde muhalefetin ortak adayı Kılıçdaroğlu bile olsa Erdogan kaybedecek. Partiden ayrılanlar illaki 3'er 5'er bir şeyler koparıyorlar. İstanbul sözleşmesinden dönülmediği için eskiden beri Ak partiye oy veren bir kısmımız da , artık oy kullanmayacak . Biz Erdoğan'ı neden seviyorduk? İşini iyi yaptığı için , zulme uğradığı için ve mazlumların yanında durduğu için.. Ama İstanbul sözleşmesi gereğince acayip kanunlar çıkartıp müslüman toplumu ve aileyi ateşe atan da kendisidir, Başka herhangi bir solcu dinsiz ya da laikçi değil! Siyasilerin çocuklarının Fransa'da plajda veya Singapurda kumarhanede vs de keyif yaptığını biliyoruz. 
 • 1 Yıl Önce

Vedat Akdaş

1970 yılından beri ülkemizde olan olayları bilen, yaşayan bir vatandaş olarak, üzgünüm boşuna yazıyorsunuz, inandığımız dinin bugünkü temsilcileri olan cemaatler ve tarikatlar paraya ulaşmak için her şeyi yaparken onları, övdünüz yanlışlıklarını yazmadınız gizlediniz bu tür yapılanmaları eleştirenlere demediğinizi bırakmadınız. İmam hatip, imam hatip diyerek televizyon televizyon gezdiniz. Allahınızı severseniz bu okullar o kadar iyi okullarsa fakir fukaranın çocuklarından başkası neden gitmiyor. Etfafta kuran kursu adı altında çocukların beynini yıkayan güya islam dinini öğretiyormuş gibi yapan kurum ve kuruluşlar var hiç rahatsızlık duymuyormusunuz. Arapcayı öğrenmeden müslüman olamazmıyız. Rusu, İngilizi, Almanı, Bulgarı müslüman oluyorda biz neden olamıyoruz. Tarihten öğrendiğim kadarı ile şunu söyleyebilirim, hangi ülke olursa olsun önce kaşısındaki ülkenin kültürünü yok ediyor ve sömürüyor sonrada ülkesinden ediyor. Emperyal güçlerinde en iyi yaptığı iş bu, bir şekilde genlerinize girip kültürünüzü yok edip ülkenize sahip oluyorlar. Sizlerde bunları yıllarca savundunuz. Uzun lafın kısası artık haçlı kıyafeti ile gelmiyorlar, bizden biri olarak geliyorlar, cemaatler, tarikatlar, kurdurarak islam dinini mafediyorlar, ülkelerinde canına okuyorlar. Bu böyle bilindiği halde neden cemaatler ve tarikatlar korunur. yazık yazık
 • 1 Yıl Önce

aykut

yine ayakta alkışlıyorum. türkiyede güvendiğim ender müslümanlardansınız. hakkı söyleyen ender isimlerdensiniz. lütfen bu yoldan şaşmayın. hak yolda olan herkesin Rabbim yardımcısı olsun
 • 1 Yıl Önce

sedat

Islama gore anayasa olusturulurken mutlaka Kuran-i kerim ayetleri referans alınmalıdır,bu bir zorunluluktur.bir musluman için aksini kabul etmek asla mumkun degildir. demokratik ve laik bireylerden olusan bir toplumun demokrasi dini ile yonetilmesi gayet tabidir.dogaldır. burda tuhaf ve anlasılmaz olan musluman oldugunu iddia edenlerin demokrasiyi savunmasıdır. ör. demokraside faiz,zina,eşcinsellik serbest ama islamda kesinlikle yasaktır.islamin hakim oldugu bir beldede genelevler,meyhaneler,faiz vb.serbest olamaz.yani sorun olan;islamın ilke ve emirlerine uymayan bireyler ve yonetimlerdir.seriati- islamın ilkelerini savunan,toplumu islama davet eden bir parti -organizasyon kurmanın zamani gelmedimi?!.
 • 1 Yıl Önce

Ünal

Ve dahi acaba hz ömer adaletinde kendine yuz bin lira maaş dinkardesine ikibin lira maas mi verirdi
 • 1 Yıl Önce

Ünal

Ve dahi birileri kaybetmeye başladıysa bilinki Allah yolundan saptigi kişisel hırs ihtişam ve sehvete kapildigindandir
 • 1 Yıl Önce

Abdurrahman

Sayın Erdoğan 2008 yılı Batman konuşmasında A’raf süresi 179. Ayet ile cevap vermişti.Meali “Andolsun biz,cinlerden be insanlardan bir çoğunu cehennem için yaratmış olduk,Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar,gözleri vardır ama onlarla göremezler,kulakları vardır ama onlarla işitemezler,Onlar hayvanlar gibidir,hatta daha da şaşkındırlar.işte asıl gafiller onlardır.” Herkesin kendine düşen payı alması dileğiyle,Selam ve dua ile kalın.
 • 1 Yıl Önce

Ünal

Müslümanlık ve iman lafı guzafla ve tatlı makalelerle olmaz Allah in yolunda olanlarla olursa olur ne hz musanin ne hz isanin nede hz muhammed in sarayları yoktu ama firavunların sarayları altınları ve gosterisli arabaları ve gosterisli tahtlari vardı elan günümüzde aynıdır tarih tekerrurdur ve Allah ile seytan arasında büyük bir mücadele vardır ve herkes imamının yolunu seçer
 • 1 Yıl Önce

Serhat

Çok anlamlı bir yazı olmuş anlayana. Teşekkürler.
 • 1 Yıl Önce

CAHİT FEHMİ DOKANAK

Kaleminize sağlık. Bazıları hala Mekke müşrikleri gibi, din kendi çıkarlarına hizmet ettiği sürece bir anlam ifade ediyor.Aksi takdirde yüzlerinin rengi değişiyor. EY İMAN EDENLER İMAN EDİNİZ. İMAN ETTİK DEMEKLE KURTULACAĞINIZI MI SANDINIZ.
 • 1 Yıl Önce

Mazlum Aslan

Yandaş (Muvafık) yorumlara bakılırsa herşey gül gülistanlık. Aşkın gözü kördür derler. Yandaşlık böyle bir şey her halde. Hâlbuki siz olaya mahruti (koniksel) bakıyorsunuz. Mahruti bakış açısı geçmiş hal ve geleceği aynı anda görebilir. Selam ve dua ile.
 • 1 Yıl Önce

Mazlum Aslan

Emri bil maruf nehyi anilmünker yapmaya devam. Uyarılanlar anlamasa da. Ebu Zer el-Gıfârî yolunda olmaya devam. Çölde tek başına sürgün olsanda! O sürgünde vefat edip kimsenin bilmediği bir yerde defin edilsende!
 • 1 Yıl Önce

faik sancaklı

değerli hoca..son gunlerde oldukça fazla asıldığınızı göruyorum bakanlıklarla ilgili değişimi belki an an olmalı yazılmalı ama gundem o denli yoğun iken sizin gibi birinin hukumetin uzerine bu denli yuklenmenize inan anlam veremediğim gibi tanımasam şuphe ve hakkınız da olumsuz düşünmeye başlayacam..muhalefetteki şer davranışlar ve ak parti dışında kalan vatandaşların yaptıkları akdeniz sorunu süriye kıbrıs sayamıyacağım kadar sorun avrken ilginç..neyse sadece şaşırdım sizin bu davranışlarınıza umarım eleştirdiğin kadar özeleştiriyi de yaparsınız tşkler
 • 1 Yıl Önce

imamarüzgar

TARİHİMİZDEN BİR ÖRNEK VERMEKELE BAŞLAMAK GÜZEL OLUR HERHALDE.KADININ HUZURUNA ÇIKAN FATİH SULTAN MEHMET HAN İLE KADI ARASINDA OLAN DAVANIN GÖRÜŞÜLMESİ MESELESİ VARDIR.YETKİ VE MAKAMLARIN İŞLEMESİNE SELAYETİN VERİLEN ÜZERİNE HAK VE HAKKANİYETİN ADELET ÖLÇÜSÜNDE İŞLEMESİ ADINA ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK OLDUĞUNU.ANLATIR.İŞTE İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DURUMDA BÖYLE BİR ANLAYIŞ YAPISINA KAVUŞMALIDIR.BU KAVUŞMADIĞI SÜRECE. DEVLETİN MESELESİ KONULARIN ÖNÜNE ÇAVUŞ AHBAP İLİŞKİSİ GİRDİĞİ SÜRECE BİR DENGENİN BOZUKLUĞU VE İRADENİN İDAREYE HÜKMÜ İLE YOL ALMAK MÜMKÜN OLMAYACAKTIR.
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

Bitti artık... millet neticeye bakıyor... iftiralara da inanmıyor... tv ler ele geçirilmiş olabilir ama gençler sosyal medya kullanıyor... eski kuşaklar vefat ediyor, yeni kuşaklar geliyor... bu böyle üç beş sene daha devam eder... sonu anap gibi bile olmaz. Çünkü kurumsal kimlik dahi oluşturulamadı.
 • 1 Yıl Önce

Sağduyu

Sayın Hocam, Topkapı Sarayı'nın neden Kültür ve Turizm Bakanlığından alınıp Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresine verildiğinin yorumunu sizden öğrenmek isteriz mümkünse? Çeşitli yayın organlarında, yapılan yorumlar kişisel görüş içerdiğinden pek inandırıcı olmamaktadır veya tahmine dayalı yüzeysel bilgilerdir. Sana ne? diyecek olanlar için; Bu vatan her türlü değerleriyle bizim, Sait Halim Paşa Yalısı gibi olmasından endişe duyarız ve sahip çıkılmasını isteriz o nedenle...
 • 1 Yıl Önce

abdullah

allah razı olsun gerçek müminlerin içindeki sıkışmış söylemek isteyipte söyleyemediği sözleri cesur kaleminle duyurduğun için müminlerin yüreğine su serptin bu durumu duyulması inşallah işittirilmek istenenlerde işitir kendi başta olmak üzere günahını hatasını anlayıp hepimize bir gusül tövbekâr guslü yapıp belki yunus a.s gibi hepimiz birden kurtulalım yoksa hepimiz mahfolacağız. allah dogrulaların gerçek Müslüman ve müminlerin yardımcısı olsun
 • 1 Yıl Önce

sefer

İç siyasete bakınca patolojik vaka şizoflere ve onların müdavimi olduğu gazete ve tvlere bakınca paralelci yakınlarının konuşmalarına bakınca eskinin devrimcisi şimdinin kürt milliyetçisi olup sosyal medyayı kullananlara bakınca sanki türkiye siyasi askeri ekonomik bir saldırı altında değil sanki bir pkk pyd deaş dhkpc sorunu hiç yok tek sorun derdi vatan millet ümmet olan erdoğan ve bahçeli
 • 1 Yıl Önce

Hamdi

Aklınıza, elinize sağlık. Allah razı olsun....
 • 1 Yıl Önce

Maraşlı

Kaleminize ve yüreğiniize sağlık hocam , fırtına öncesi sessizlik var , ve sizin gibi insanların uyarılarını dikkate almayanları bekleyen tehlike gittikçe yaklaşıyor. Bizede artık Yarabbi içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme demek kalıyor. Tarih tekerrürden ibaret
 • 1 Yıl Önce

Fazil

Sayin Dilipak, düsüncelerinizi cok güzel aktarmissiniz. Ben batida yasiyorum, burda siyasiler dogru hareket etsinler ve kararlar versinler diye dua edilmiyor. Herkes hak, hukuk ve saygi cercevesinde yasayip ve herzaman dogruyu yapmayi calisiyor. Buda adalet ve adaletin herkes icin esit saglanmasiyla ve esitlikci bir sistem kurallari cercevesinde oluyor. Ülkemizde bunlar hala oturtulamamissa, binanin temeli zayifsa, kimin iktidar oldugunun bir önemi yoktur. Yapilan islerin kalitesi ve bu sistemde yetismis insan kalitesi ortadir.
 • 1 Yıl Önce

Ceren

Yazılarınızı büyük bir zevkle okuyorum. Sizden çok bilgi ediniyorum. Allah razı olsun
 • 1 Yıl Önce

Ali tüzemen

Allah razı olsun üstadım, makalelerinizi memnuniyetle ve zevkle okuyoruz. Hak ve hakikat yolundaki çalışmalarınız, ikazlarınız çok güzel, keşke sizin gibi değerli bir insanı cumhurbaşkanı danışmanı yapsalardı, sizin gibi biri ne kadar lazım...
 • 1 Yıl Önce

Erdem Doğan

Aminn! HOCAM çok güzel, mesajiniz mesajimiz. Kızanlar farkli yorumlayanlar olacaktır ama en doğrusunu Allah bilir.Allah davamızdan ayırmasın, elinize yüreğinize sağlık, hayırlı ömürler
 • 1 Yıl Önce

ugur

Aamin.
 • 1 Yıl Önce

hay hay

güzel bir yazı olmuş velakin "Ya Rab! Siyasilerimize ve bürokratlarımızın ve devlete iş yapanların yüreklerine “Adil Ömer”in yüreğindeki “kul hakkı korkusu”nu ver. " duasına "başlarına akıl kalplerine iman ver" olarak ekliyorum. hocam sorun imanda. gerçek imanlı kişi bu kadar kamu hukukuna giremez. bu kadar hatalar silsilesini yapamaz. bir hata yapacağı zamn tiriltiril titrer. eğer günah işlerken bir insanın kalbinde bir sıkıntı bir titreme yoksa "yazıklar olsun o namaz kılanlar ki" hitabının muhatabıdır. hele hele bunu sürekli zincirleme yapıpta en ufak bir pişmanlık duymuyorsa. işte bunlara kuran fasık diyor. kalpleri kararmış ve mühürlenmiş. ne söylesen boş.
 • 1 Yıl Önce

mfu

ağzınıza, yüreğinize sağlık.
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Bu yazılarınız tarihe tanıklık edecek manifestoları tebrik ve teşekkür ederiz
 • 1 Yıl Önce

Servet

Dilipak hoca Sadece bir soru hz.omer nasil bi evde yasadi ,,nasil yasadi luksmu satafatlimi yoksa halkla icicemi ,,birde muavviye denilen ebusufyan oglu vardi ,,,ilk isi suriye valisi olduktan sonra saray yapmak orda halktan kopuk yasamak ,, Sahi hoca gercek 4 halife nasil bir evlerde yasadilar ,,ozellille omer ,,, Halk heryerde omerin yasadigi mutevazi evi ve hayatini konusuyo acaba hangi omer diyor ,,,aranan omer hangi omer , halkin bilnedigi omeri anlatin hoca kim bu aranan omer ,,
 • 1 Yıl Önce

İLBEYHAN

TÜRGEV BAŞKANI SEMA NUR ALTUN HANIMEFENDİ ; BİZİ TANISANIZ SEVERSİNİZ DEMİŞLER...... TAM AKSİ..... ÇOK İYİ TANIDIĞIMIZ İÇİN SİZİ SEVMİYORUZ...... FETÖ ÖLMEDİ , YAŞIYOR..... HERYERDE.....
 • 1 Yıl Önce

Malkoç

BELLİ OLDU.... BAHÇELİ BU DEFA DA , ERDOĞANI YİYECEK..... BABACANI GETİRECEK..... SON MÜSLÜMAN TÜRK DEVLETİNİN TABUTUNA , SON ÇİVİYİ BİRLİKTE ÇAKACAKLAR..... BAHÇELİ + BABACAN..... PERİNÇEK DE YARDIMCI ELEMAN..... AHMED ARİF RAHMETLİ NE DİYORDU..... DÖRT YANIM
 • 1 Yıl Önce

oktay doğan çayır

amin amin amin Allah razı olsun . keşke şu güzel uyarılarınıza kulak verseler .
 • 1 Yıl Önce

Bir Okur

Eminim ki ; yöneticilerimiz , pelikancılar grubu ve diğer kalemlerini satmış yazarlar Sayın Dilipakı'n bu yazısını dikkate alarak yapılan uyarılara kulak vermek yerine Sayın yazarın suyunu ısıtmak gayreti içerisindedirler .
 • 1 Yıl Önce

Gecti Bor un pazari

Bu yazi 17/25 te yazilsaydi su an siz icerde olurdunuz....Evet iddia ediyorum, 17/25 in pis yüzlerini eger zamaninda kapi önüne koysaydik, simdi daha baska bir partimiz olurdu..
 • 1 Yıl Önce

Tr 31

Allaha şükürler olsu.Sizinde böyle yazılar yazdiğınızı gördük ya Yine de içimde bir şüphe var.Akp sizin de içinde bulunduğunuz bir ABD -AB-İSRAİL projesiydi.Görevini tamamlayamadı/ tamamlamadı.Acaba yine bir başka proje var da Akp yi terk mi ediyorsunuz?
 • 1 Yıl Önce

Murat

Bu yazıya ali karamanoğlu ne diyecek merak ediyorum. Birde siz değilde başkası yazsa bu yazıyı Fetöcü denirdi
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Islam bir cozum degil dilipak degil.  Islam,dan once insanlik gelir bunu kulagina kupe yap kulagina. 
 • 1 Yıl Önce

Yunus 16

SİZ ELEŞTİRİN, BEN ELEŞTİRİYORUM ! VARSIN BİZ KÖTÜ OLALIM! ULKEMİZ İNSANIMIZ KAZANSIN. DOĞRU ELEŞTİRİNİN FAYDASI VARDIR, KULAK VERİLİP UYGULAMAYA GEÇİLMESİ ŞARTTIR. YALAKALARIN SESİNİ KAALE ALMAYIN! BELEDİYE SEÇİMLERİ ÖNCESİ ELEŞTİRİLERE KULAK VERMEYENLER ANKARA İSTANBUL ANTALYA...NE OLDU??? ( İzmir, Eskişehir, Çankaya, Kadıköy, Nilüfer.......gibi yerleri almaya çalışılıyordu!! Dimyata pirinçe giderken evdeki BULGUR dan olduk Allah akıl fikir versin.) GERÇEK Cİ OLALIM, SAMİMİ OLALIM, OBJEKTİF ELEŞTİRİLERE AÇIK OLALIM, DOST ACI SÖYLER! ABDURRAHMAN BEY SİZ ELEŞTİRİN.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23