• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

En iddialı olduğu konuda, iddiasız Babacan!

100 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ömer Demirtaş

Sayın Karahasanoğlu, Türkiye’de Adaletle ilgili sorun yok diyorsunuz. Gerçekten buna inanıyormusunuz? Lütfen elinizi vicdanınıza koyunuz. “Fetö” borsasının kurulduğunu Mısır’da sağır sultanın bile duyduğu bir hakikat iken bu sözü söylemeniz kamu vicdanını kanatmıştır. Üst seviyedeki Fetöcüler ellerini kollarını sallayarak gezmekte iken ibadet tarifine giren masumlar eza-cefa içinde yaşamaktadırlar.
 • 1 Yıl Önce

Ramazan sert

ALİ KARAHASANoğlu sen söyleşi için Türkiyenin herhangi bir notasına gitsen iki elin parmak sayısı kadar insanı zor toplarsın topluma hitap eden sanatcılarımız yüzbinleri birleştiriyor sen şu yazılarında Atatürk ve silah arkadaşlarından bahset kasma kendini, Sanatcıya diş uzatma.
 • 1 Yıl Önce

O. Ural

Ali bey yazınız için tebrikler onlara gelince kim oldukları belli bu kişiler bir kere karekter sorunu yaşıyorlar edep sorunu yaşıyorlar edepli bir insanın en önemli değeri ahde vefasıdır bu üç tane isimleri A ama kendileri bir hiç olan bu zevatlar kendilerini kuru fasulyeden nimet zannetmesinler onlar bu tavırla ç.h.p. nin ekmeğine yağ sürdüklerini farkında değiller mi bal gibi farkındalar ve ben bu üç A ya adam diye hitap etmek istemiyorum onlar benim ve benim gibi düşünenler için birer nankör mahlukturlar o tveet konusunu dile getiren zevata soralım bakalım ben onun namahremine karşı her türlü ahlaksız kelimeler yazsam buna gözmü yumacak etsin mı diyecek hadi ordan namkör herif bu ülkede olan ôzgürlük hiç bir ülkede yok bence bu özgürlük bizim bu tür insanlarımıza fazla bile siz üç A lar sizden dava adamıda olmaz devlet adamıda çünkü siz daha adam olamamışsınız tek kelimeyle size yazıklar olsun soralım bu davudoğluna niye bakanken başbakanken sesin çıkmıyordu madem yanlışlıklar vardı şimdi attan indin diye viyaklıyorsun yazıklar olsun size sizden değil devlet adamı bir fabrikaya bekçi bile olmaz çünkü patronunuza kızar fabrikanın kapısını hırsızlara açık turarsınız çünkü dönek çukur adamlarımız.nokta
 • 1 Yıl Önce

Akit okuru

Allah bizi doğru görüp doğru ifade etmekten mahrum etmesin. Ali bey,"sokaga çıkıp vatandaşa sorun"... diye hafife aldığın tüm sorularınızın cevaplar, sizin sokağınızda, komşunuz olan Abdurrahman Dilipak beyin yazılarında detaylı bir şekilde ele alınmış. Bugünkü yazı dahil. Umarım istifade eder ve keskin zekanızla daha aydıatıcı yazılar yazarsınız. Allaha emanet olun.
 • 1 Yıl Önce

Harun

Sen git avukatlığını yap.Bilmediğin konuda ahkam kesme
 • 1 Yıl Önce

Emekl

Hayır Yazanların çoğunluğunun karşıt yazısı varsa bu yazarın haklı olduğunu göstermeyeceği gibi dibine kadarda taraflı yazılar yazarak kendilerinin gökten zembille inmiş gibi günahsız hatasız kul hakkı yemeyen gibi görmeleri sonucu kendilerinden olmayan herkesin yaptıkları söyledikleri yiyip içtikleri gezdikleri nefes almaları dahi yanlıştır zihniyetinin getirdiği hazeyandır sonuçda bu kadar şiddetli hazeyan içinde olmaları nın birinci faktörü seçimlerde önemli illeri kaybetmeleri gelecek seçimin de kaybetme olasılığının fazlalığı bu hazeyanın şiddetini arttırmasına sebebiyet vermesi dolayısıylada yazanların çoğunluğununda şiddetli karşı tepki oluşturmasına sebebiyet vermektedir
 • 1 Yıl Önce

Nur

Ulan ne sapıklar var adeta akite yorum yapanlar sıyırmış yok en büyük türk atatürk müş yok biri bir kez daha nefret etmiş yok dipak tam tesini yazmış okuma kardeşim okuma işiniz pislik ya sarmış etrafınızı şeytanlar Allahtan başka her şeye tapınır olmuşsunuz müslümanın derdi en büyük olmak değil ama sizin gibi putprestler anlamaz biz aAllaha kul olmak derdindeyiz adam babacandan bahsediyor ister katıl ister katılma adam gibi yorumlar yapın bu yazılarında hesabını vereceksiniz ahirette unutmayın fötöcümüsünüz hdplimi chplimi beraber haşr olacaksınız sevdiklerinizle düyadayken taptıklarınız la .
 • 1 Yıl Önce

Kadir

Ben de babamın gazetesin de iktidara yaslanıp yazmak isterdim
 • 1 Yıl Önce

Zeyno

Paçan yiyorsa çık dışarı da adalet hukuk ve eşitliği sor millete..seni hacamat ederler...tarikatının ve taraftar gazetenin içine gömerler..sıkıysa sor, sormazsan yalancı namertsin..
 • 1 Yıl Önce

Gokhan Gunes

Peki anladik. Her yerde ozgurluk var, herkes serbest ve diledigi gibi twit atabiliyor diyelim. Madem oyle, eger macasi sikan varsa, adamim diyen varsa twitter adreslerimizi paylasalim. Ben yarin Sayin Ahmet Necdet Sezer'e kufreden bir twit atacagim. G...ne guvenen varsa o da tayyibe kufur eden bir twit atsin, iki twiti de buradan buradan paylasalim. Yiyen varsa yazsin adresini hemen ekleyecegim.
 • 1 Yıl Önce

Hamiyet

Sayin Abdurrahman Dilipak'in bugünkü yazisi mutlaka okunmali Sizin yazinizla taban tabana zit hayal ürünü bir yazi
 • 1 Yıl Önce

Orhan İNAN

YAZILARINIZIN OLUŞTURDUĞU ETKİYE HAYRET EDİYORUM. YORUMLARI OKUYUNCA , TAKİP EDENLERİN YAZILARINIZA GÖSTERDİKLERİ İLGİ DİĞER YAZARLARA GÖRE ÇOK FAZLA. ÖZELLİKLE TEPKİ GÖSTERERENLERİN ÇOKLUĞU YAZINIZIN ETKİ DERECESİNİ BELİRLEYEN ÖNEMLİ BİR ÖLÇÜ. BAYAĞI CANLARI YANMIŞ Kİ, ŞİDDETLİ SES VERMİŞLER. SEN ONLARIN FERYADINI NE KADAR ARTTIRIR İSEN O KADAR BAŞARILI VE İSABETLİ YAZMIŞSIN DEMEKTİR. DOĞRULARIN ALAŞAĞI EDİLDİĞİ, AKLIN ÇOĞU KAFALARI TERK ETTİĞİ BU DÜNYADA ONLARIN ZELİLLİĞİNİ ORTAYA DÖKMEKTEN VE CANLARINI ACITMAKTAN DAHA GÜZEL BİR FİİL OLAMAZ. ELLERİNE SAĞLIK.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Bir günde gercekleri yaz.Sende hiç Allah korkusu yok mu.Allahtan kendin yazıp kendin okuyorsun.Sokaktaki Ahmet amca Fatma Teyze varlığından bile haberdar değil.
 • 1 Yıl Önce

Yusuf

1980 adalet sisteminden daha gerideyiz, malı götürenler hariç herkes mutsuz, Türkiye’de adalet ve özgürlük yoktur en malına sorsan o bile bilir, Ali bey hariç
 • 1 Yıl Önce

İsmail Müjdeci

Yorum yazayım diye düşündüm, vazgeçtim. Yayımlamıyorsunuz zaten. Ama gerçekten merak ediyorum, bu kadar değişik ama inandırıcılığı sıfır şeyi nasıl düşünebilyorsunuz. Rabbimin verdiği akıl çok daha iyisini yapabilir. İddia ediyorum yazdığınıza kendiniz de inanmıyorsunuz. Bir daha iddia ediyorum, yazdıklarınızı kağıda döküp bir kere sesli okuyun, kesinlikle utanacaksını, e tabi yazılardaki gibi devam etmezseniz! Sadece bu yazı için demiyorum, herhangi bir yazınız aynı düzeyde, aynı sonucu doğurur. Yani utandırır.
 • 1 Yıl Önce

Mert

Yorumları okuyorum halk bile adalet ve hukuka güvenmiyor , tuzu kuru Ali halen sallıyor
 • 1 Yıl Önce

Melih

Ali bey acı olan ne biliyor musun hukuk okumuş olup hiç hukukun gücünü bilmemeniz, Almanya ekonomisi neden güçlüdür biliyor musun adelet ve hukuk sistemi çok kuvvetli, lokomotif araba sektörüne bile dava açıp ceza kesebiliyorlar, kişiye özel hukuk yok, halk devletin adaletine güveniyor öyle yıllarca mahkeme Yok, yabancı sermaye bu yüzden Almanya yı tercih ediyor, politik krizler mahkemeler ekonomiyi etkilemiyor, bir de hukukçu olacaksınız ülkedeki hukuk eğitimine örnek bir bakış açınız var acınacak haldeki hukuk ve adelet sistemini anlamıyorsunuz, Babacan çok doğru demiş,
 • 1 Yıl Önce

Atakürt

Asıl nefret edilmesi gerekenden, ülkeyi düşmana benzetenden müslümana zulmedenden nefret edilmesi gerekirken birşey yapmayanlardan nefret edilmesi nasıl miden onu kaldırıyor denilir. Ahmet türk gibi onunda soyadı türk kendisi yahudi savunduğu batı kültürü
 • 1 Yıl Önce

Fikret akın

Milletin halkın anladığı ÖZGÜRLÜK VE ADALET kavramları ile senin anladığın farklı herhalde....
 • 1 Yıl Önce

Adem

Ya Hacı sen Dilipak ağabeyi oluşan sana yeter de artar da okuma yazman yok herall
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Sn editör yazımı yayınlamadınız. Neden acaba. Cumhurbaşkanı etrafındaki kripto danışmanları ifşa ettiğim için mi? Yoksa bu yazdıklarımın onlara karşı bir haksızlık olduğunumu düşünüyorsunuz? Yoksa sizde o kripto danışmanların hışmına uğramaktan mı çekiniyorsunuz. Ülke ekonomik olarak o kadar kötü bir çöküşe srükleniyorki ,inanın bunu siz bile tahmin edemezsiniz. İsimlerinin önünde prof olan o kadar beyinsiz mankurt ekonomist varki ,ülke bu matematik bilmeyen beyinsiz ler yüzünden çok ağır bir ekonomik iflsa sürülkeniyor. Sn yazar eğer gerçekten ,,ülke vatan millet ve İslam için samimi ise ,yazılarımı alır okur anlamaya çalışır ve anlamdığınız durumlarda ,samimiyettine inandığı ,ekonomiden anlayan birilerine yazımı incrletir ,eğer yazdıklarım doğru ise ki doğrudur ,matematik yalan söylemez, ülkemizin ekonomide bu kötü duruma döşmesine neden olanlardan hesap sorulması için çalışır. Ekonomi kötüye giderken ak partinin iktidarda kalmasının imkânı yok ,öyle veya böyle halk cezalandırır. Hatta alternatif olmaz ise halk CHP yi bile tek başına iktidar yapar. Ekonomi kötüye giderken ,Ali beyin cengaverce ak partiyi savunmasının biç bir faydası olmaz. Ali bey ,ak partinin iktidarda kalmasını istiyorsanız ,ak partinin ekonomide yaptığı hayatî yanlışlardan dönmesi gerek ve sizinde bunun için çalışmanız gerek. Samimiyet bunu gerektirir , dışarıya karşı yine savunun ama içerdede hatalardan dönülmesi için mücadele edin, iç mücadele çok daha zor ve meşakkatlidir ama samimiyet dava adamlığı bunu gerektirir. (Editörün notu:Sayın yorumcumuz, yazarımıza mesajınızın tamamı gönderilmiştir. Ancak mailiniz olmadığı için, kendisi sizden bir itibat maili beklemektedir. [email protected]'den irtibata geçiniz. Yorumunuzun çok uzun olması sebebi ile bir kısmı yayınlanmamıştır)
 • 1 Yıl Önce

En büyük Türk, Atatürk.

Bugün bir kez daha nefret ettim senden. Ali Efendi.
 • 1 Yıl Önce

Sitkı Siyrilmiş

Orhan Inan... senin gibi biatcilar yuzunden bu ulkeden benim sitkim siyrildi. Adam olacaginizi bilsem cabalarim ama nafile. Umudu kestim ben sizden.
 • 1 Yıl Önce

ibrahim can

Su an adalet ile sorunu olan ya Fetocu dur ya PKK lidir yada birsuctan dolayi icerdedir. Fetocularla PKK lilar disarda olsun diyorsaniz o baska. Ozgurluk konusunda su an Turkiyede hicbir tarihinde olmadigi kadar ozgurluk vardir. Daha 15-20 sene oncesine kadar milyonlarca kurt kendi ana dilini konusamiyordu, milyonlarca kadina bas ortusu yasagi vardi. Simdi hangi milyon hangi ozgurlukten yoksun.
 • 1 Yıl Önce

bozeren

memleketin varını yoğunu betona gömenlere uyarsa, ekonomide sırtımız yerden kalkmaz evelallah!
 • 1 Yıl Önce

Havva Açıkbaş

Kara hasan vicdanına bi sor istersen adalet varmı diye insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş
 • 1 Yıl Önce

ORHAN İNAN

ADAMIN "SITKI SIYRILMIŞ" SİZİ NASIL ANLASIN?
 • 1 Yıl Önce

Sözüm meclisten iceri

Bu ülkede adalet vardir demek için insanin ahmak olması lazim.
 • 1 Yıl Önce

Sen Bu Dünyada mısın

Adalet ile sorununuz var mı?” Soralım insanlara.. “Özgürlük ile ilgili sorununuz var mı?” Kaç kişi.. Kaç tek kişi, “Benim adalet ile ilgili sorunum var” der.. Özellikle, siyasi iktidarın sebep olduğu adalet sorunu olduğunu söyleyecek kaç tek kişi vardır? Veya.. Siyasi iktidar kaynaklı, kaç kişi özgürlük konusunda sorunu olduğunu söyleyebilir? Şaka mi bu ya sayın karahasanpglu iyi misin sen? Bu yazdığına kendin inanıyor musun? Adalete güven yüzde 37 lerde bu araştırmayı yapan devlet sen iyi misin kimi kekliyorsun? Seninle yan köşede yazan dilipaka sor bakalım ne diyor? Toplumun adalete güvenmemë nedeni olarak ilk verdigi yanit siyaset. Bırak insan keklemeyi. Seni her okuduğumda belki diyorum bu sefer bir görüş kazandırır bana ama nafile artık okumam zaten. Bir kerede gerçekleri analiz et bir kerede gerçekten yana ol.
 • 1 Yıl Önce

LaGaLuGa

AKP'li isen çok yaşaaa, yok değilsen tukaka...Ha bi de RTE karşıtı olmak var dimi...O hepsinden beter...Dinlemeyin-kulak vermeyin-eleştiriye her zaman kapalı durun dimi. Sadece siz doğrusunu bilirsiniz-siz doğrusunu yaparsınız..Size muhalif her ses-her davranış siz ve sizin gibilere tehditdir değil mi? dün söylediğinizi bugün yalanlarsınız, Dün beraber yürüdüğünüz kişilere bugün çamur atarsınız..Pardon pardon...Egemen Bağış .... dedi şimdi büyükelçi...Ne alaka mı?Biraz düşün alakaya çay demle
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Adalet ve özgürlük olmadan ekonomi düzelmez,dünkü yapılan yanlışta bizim için yanlıştır,bugün yapılan yanlışta bizim için yanlıştır.Bunu dile getirebiliyormusun hayır,sen ona bak.Selam ve dua ile.
 • 1 Yıl Önce

Sitki Siyrilmiş

Sen, Babacan'ın sözlerinden bunlari mı cikardın? Allah akil fikir versin. Sana da köşe verip yazdirıyorlar ya! Vay ulkemin haline.
 • 1 Yıl Önce

Nur

Memet enflasyon ölçme aletimi keşfettin ver chp ye kıyak yap vay canına mucitlere bak bunların oy verdiği partiyi tahmin edin
 • 1 Yıl Önce

Halim Selim

Ali abi, sen aksama kadar kendi yazdığindan başka bir sey okumuyon galiba. Daha bir kac gun once bir anket yayinlandı. Türkiyede adalete guven yüzde 30 kusüra inmiş. Özgürluk desen millet agzini açmaya korkuyo. En basta akepenin içi. Azicik farkli ses cikaran, vatan haini ilan ediliyor. O yüzden benim sana tavsiyem, biraz oku, ufkun genislesin.
 • 1 Yıl Önce

Ünal

Bu işler böyledir erbakan hoca gibi ülke için hayırlı adamın partisinden ak partiyi hemde yüksek YAHUDI madalyalı çıkaran güçler ak parti icinden de erdogana karşı birini çıkaracaktır tarih tekerrürden ibarettir adamların elinde madalya çok kime göz kirparlarsa o iktidar olur hemde uzaya giden cag atlayan türkiye olarak olur halka ne mi olur faturalardaki kazigin santimi buyur
 • 1 Yıl Önce

Atabeg

Alibey Babacan halkın demokresi ve adalet ihtiyacındanmı sözediyor? Yoksa ülke için tek bir iyi niyeti olmayan fetöcü ve hainlerin,onların arkasın da duran batılı emperyalistlerin sıkışiklığının açığa vurmasımı? Yazılarınızı büyük bir sessiz kitle okuyor ve desteği sizinle.Bırakın şarlatanları
 • 1 Yıl Önce

Ba-Balon-Can

Aha daha bekleyin, ne marifetleri var neler, görecez deşildikçe! Kenarda kıyıda kaldıydı epey bu genç çocuk. (odtü' yü 4/4 ile bitirmiş; aşırı zeka mı, aşırı inekçi mi; görecez!)
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Kötüye giden Ekonominin ,götürmeyeceği iktidar yoktur.Aç ve işsiz kalalan ,evine ekmek götürmeyen insanlar babasını bile tanımaz. Allah şeytanı bile açlıkla terbiye etmiştir. Aç insanın yapamayacağı şey yoktur. Son zamanlarda ,en ufak bir tartışmada bile artan kavgalar artan ekonomik sıkıntıların sonucudur. Ekonomik sıkıntı zamanlarında, valinin altındaki eski model bir araba bile ,milletin gözüne batar.. 2001 krizinde daha önce 22% alan Ecevit ,biranda 1% e düşmüştür. Ak partinin son 17 yedi yıldır iktidarda olmasının en önemli nedeni kısmen artan ekonomik refahtır. Devletin vergi gelirlerinin nerdeyse 70% civarı dolaylı dolaysız tüketim üzerinden alınan vergilerdir. Dışardan alınan borç para ve sıcak parayla ithalat ve tüketim üzerinden vergiler ile kamu maliye bütçesi sürekli devam edemez, dışardan alınan borç paranın azalması nedeniyle ithalatın azalmasıyla devletin ,bütçeside çöker. İddia ediyorum çok yakın zamanda sn Cumhurbaşkanından şunu duyabilirsiniz ,danışmanlarım beni yanılttı. Ama bu sözü söylediğinde etrafında o danışmanlar olmayabilir. Ayrıca bu danışmanlar sn cumhurbaşkanını ,mitingden ,mitinge, açılştan açılışa, vb. koşturararak sn cumhurbaşkanının başını kaşıyacak zaman kalmamasını sağlayarak ,bu durumu da ,bakın sn cumhurbaşkanı nasıl ülke için koşturuyor diyerek bu durumun devamını sağlıyorlar. Bu şekilde sn cumhurbaşkanının değişik kesimler ile özellikle ekonomide başka uzmanlar ile istişare yapmaya meşveret yapmaya zaman kalmamasını sağlıyorlar. Elbette mitingde lazım, açılışta lazım ama her kesim ve uzmanlar ile istişare de lazım. İşte sn cumhurbaşkanı etrafındaki kripto danışmanlar, sn cumhurbaşkanının kendileri dışında başka kimse ile istişare yapmaya fırsat ve zaman vermemek için herşeyi yapıyorlar. Ali bey bu yazımı ileride biri demişti demek için saklayınız
 • 1 Yıl Önce

erhan

muhaliflerin tümü " adalet ve özgürlük yok " der
 • 1 Yıl Önce

Derman

Mufazakarlar tutsak uzatsa ellerinide,bizde tutsak bizden gorunene bak ,adina ak diyor bir bakima o da tutsak.
 • 1 Yıl Önce

Caner

ALİ BEY YİNE TEBRİĞİ HAK ETTİN YENİ AKİTTE TEKSİN TEK CESARET,SİYASET, RİYASET, HER ŞEYİN LE DİK DURUYORSUN EĞİLİP BÜKÜLMÜYORSUN KORKAK VE MIY MIY DEĞİLSİN.ÖRNEK İNSANSIN ÖRNEK.SENİ TANIMAM ETMEM YANI YAĞCI DEĞİLİM.SANA MAŞAALLAH DİYORUM SELAMETLE.
 • 1 Yıl Önce

AKP masadan kalk

Bakara Sûresi. 120 - Sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne yahudiler, ne de hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. De ki, gerçekten de Allah'ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. Şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana Allah'dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı
 • 1 Yıl Önce

kadri

selam ve dua ile. yazar manipülasyon yapıyor, babacan özgürlük ve adaletten bahsederken bunlar olmadan ekonomi düzelmez diyor. Ali Bey, sizler gençlerin sorunlarına kulaklarınızı tıkayıp kendi sokağından çıkmayanları örnek veriyorsunuz. çöküşünüzü izlemek büyük keyif.
 • 1 Yıl Önce

El öpme

Şeytanla masaya oturan şeytanlaşır..... Bakara Sûresi. 120 - Sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne yahudiler, ne de hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. De ki, gerçekten de Allah'ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. Şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana Allah'dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı
 • 1 Yıl Önce

Ercan

Adalet bakanının bile adalet ile sorunlarımız var diyerek yeni reform paketi hazırladığı bir dönemde senin adalet ile sorunumuz yok diyebilmen ne kadar kaliteli (!) bir hukukçu olduğunu gösterir.
 • 1 Yıl Önce

İsmail

Ot gibi yaşayanların adalet ve özgürlükle sorunu olmaz.
 • 1 Yıl Önce

Derman

Cuhurbaskani sozcusu bulet arinc bir buyugumuz ,soykedikleri bizi baglamaz sahsi gorusuymus ahmet turku taniyormus pkk ile isi olamazmis bundan ne cikiyor burda yapilanlar kanun geregi ama bize kalsa ne sis yansin ne kebab ikili oyun.danisikli.
 • 1 Yıl Önce

lütfi

Babacan"da nerden çıktı.Ekonominin başında aslan gibi damat var.
 • 1 Yıl Önce

HAKKI

BURAYA YORUM YAZMAK İSTEYİPTE YAZAMAYAN ARKADAŞLAR ADINA YAZIYORUM................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Herkez yerini vermeye hazır yeterki makul bir metre kare talep edilsin. %10 enfazla %20 ye herkez razı konuştuğum kişilerde
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

İstanbulu enaz ikiye bölün Avrupa ve Asya ya olarak. 2025 2050 diye bir imar planı olsun. Yoksa kentsel dönüşümde belediye asalaklarından kurtulamıyacağız. Kentsel dönüşüme yasa yapılsın
 • 1 Yıl Önce

Sonuç Değişmez

Siyasal İslam bu millet için zehirdir. Ne zaman ülkede türkçüler iktidar olur ve siyasal islamcıları denize döker, o zaman bu ülke cennet olur. Nillet bedevi zihniyeti ile Türk medeniyeti arasında tercih yapmak zorunda. Türkiye Türklerindir.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Belediyeler vatandaşın metrekare sinden elini çekmeden kentsel dönüşüm olmayacak.
 • 1 Yıl Önce

cahit

Galiba siyasette bir iki dönem vekillik yaptıktan sonra siyaset dışı kalmak bunalım sebebi oluyor. Belkide bir dönem siyaset yapan kendini ebedi siyaset memuru gibi görüyor.
 • 1 Yıl Önce

hasan

Hedef ikdidar olmakmı hedef gezi bileşenleriyle bir olup ikdidarı derdest etmekmi sn. Babacan parti kurmaktaki maksat
 • 1 Yıl Önce

dr mehmet

ekonomik olarak batırdı şimdi de ozgurluk konusunda batıracak babacan...ALLAH reisi dogru yoldan ayırmasın inşallah..
 • 1 Yıl Önce

kemalettin

sayın yazar, Babacan'ın sözlerinden işinize geldiği gibi anlam çıkartıp tüm yazınızı bu manipülasyon üzerine inşa ediyorsunuz. Babacan'ın adalet ve özgürlükten bahsetmesinin nedeni de ekonomi ile ilgili. yabancı yatırımcılar için cazip bir ülke olmamızın yolu adalet, özgürlük, eğitim ve demokrasiden geçiyor. siz bence uzmanı olmadığınız konularda yazmayın, zira artık bıkkınlık verdiniz. selam ve dua ile.
 • 1 Yıl Önce

Cuma k.maraş

Sayın yazar bugünkü Abdurrahman dilipak yazısını bir zahmet oku
 • 1 Yıl Önce

Okur

Röportajın tamamını okumadığınız ne kadar belli. Cahillik kötü ama bilip de bilmemezlikten gelmek daha kötü. Ayrıca özgürlük ve adalet ile ilgili toplumdaki endişe ve sıkıntılardan bihaber olduğunuzu da öğrenmiş olduk. Tabii sizin mahalle güllük gülistanlık, her şey tıkır...
 • 1 Yıl Önce

tahir

siz gençlerin özgürlük ve adaletle ilgili çekincelerine kulak tıkamaya devam edin. bu şekilde çok yakındır saltanatınızın yerle bir olması.
 • 1 Yıl Önce

Adalet

S.A. bu ülkenin adalete ihtiyacı yok ise Cumhurbaşkanı neden Ömerler arıyor acaba. Hatalı icraatlarını bile düzgün göstermeye çalışıyorsunuz . Herşey güzel yanı . Bu kadar olur . Sizin gibi gazeteciler yüzünden baştakiler kendilerine çeki düzen vermiyorlar. Sayın Dilipak gibi tarafsız olmaya çalışın Allah için bazı doğruları yazınız. Güzel ülkem ne hale gelmiş . Kötü gidişatı gerçekten görmüyor musunuz.
 • 1 Yıl Önce

kemalettin

sayın yazar, Babacan'ın sözlerinden işinize geldiği gibi anlam çıkartıp tüm yazınızı bu manipülasyon üzerine inşa ediyorsunuz. Babacan'ın adalet ve özgürlükten bahsetmesinin nedeni de ekonomi ile ilgili. yabancı yatırımcılar için cazip bir ülke olmamızın yolu adaleti özgürlük, eğitim ve demokrasiden geçiyor. siz bence uzmanı olmadığınız konularda yazmayın, zira artık bıkkınlık verdiniz. selam ve dua ile.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

"Kaç kişi.. Kaç tek kişi, “Benim adalet ile ilgili sorunum var” der.. Özellikle, siyasi iktidarın sebep olduğu adalet sorunu olduğunu söyleyecek kaç tek kişi vardır?" güle güle ölecektim Allah iyiliğini versin Ali bey. Allah c.c. seni güldürsün emi. Ülkede adalet adına hiç bir kanun ve güvence yok. Özellikle müslümansan ve gelir durumun orta ve altı isen, haklıda olsan suçlusun ve ezilenlerdensin. Gitsen haklı olduğun bir konuda dava açmak istesen en az 4-5 bin tl avukat para istiyor. Nereden nasıl hakkını alacaksın. geri kalan akp kanunları ile mağduriyetleri alamayacağını bilgidiği bireysel hakkını kendisi arayıp ta cezaevine düşen/girenlerin vebalini hiç saymıyorum. Ömür boyu yabancı birini sevgilisi ile besle de gör mesela. Milli eğitim yeni karar aldı lgbt seviciliği/ cinsel eşitliği hakkında. Savunulacak bişey kalmadı gibi. Erbakan zamanı milli görüş ve ilkerini bürokrasi iç etti. gitti o dönem. Ülkede zerre adalet yok bilesin. Sen hangi pencereden bakıyorsan, bence pencereni değiştir. Bol bol vel asr suresinin tefsirini oku ve tefekkür et bence. Selam ve saygı ile
 • 1 Yıl Önce

abidin kaya

bu ülkede özgürlük yok diyeni Allah çarpar.sosyal medya üzerinden bu hükümete , hükümetin başındakine sövmek saymak,yalan yazmak serbest. adam devlet memuru olmuş korkusuzca Reis'e küfrediyor, yalan haber paylaşıyor ve buna kimse durrrr kardeşim be ne edepsizlik demiyor.Bu zamanda sosyal medyada Reise küfretmeyene kız vermiyorlar!!! neyin özgürlüğünden bahsediyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

İzzet

Ülkemizde Adalet sorunu yokmu sayın yazar. Trampın emriyle RAHiP bırakılmadımı? Siyasi hiç bir fetöcü yokmu? Müslüman inanan fakirler ceza evinde suçlarını cemaat evinde kalmaları veya okullarına gitmeleri bankada hesapların olması ama ne acıdırki okulların ve yurtların bankaların açılmasına izin verenler suçsuz soruyorum sayın yazar ülkemizde adaletin ne kadar güvenli olduğuna siz güvenmiyormusunuz? Bırakın taraflı olmayı biraz gerçekleri yazın Allah 'tan biraz korkunuz varsa ülkemizdeki gerçekleri ele alın. Ülkemizde Adalet yok ülkemizde işsizlik dizboyu ülkemizde zamlar almış başını gidiyor siz babacan dan bahsediyorsun bize ne babacandan. Size Ayeti kerime mealleri "Kim Allah hükmüyle hükmetmesse kafirdir " Kim Kur'an hükmüyle hükmetmesse zalimdir " Şimdi size soruyorum din bir siyasettir Kur'an kerim anayasasıdır. Dini kullanıyoruz ama anayasayı kullanmıyoruz neden?
 • 1 Yıl Önce

ismime luzum yok

sansuremi basladiniz yoksa yukaridan kulaginizimi cektiler hic yorum yok ama ileri gelismis demokrasilerde olur böyle
 • 1 Yıl Önce

Muhammed Mercan

Maden üç dönem siyaset şartı var tayyip erdoğanda bıraksın.Kaldı ki şahsen ben adalete güvenmiyorum akp'nin son dönemlerinde yolsuzluk adam kayırma aldı başını qitt.Suç işleyenler ki qün yatıp çıkıyorlar toplumda güven kalmadı
 • 1 Yıl Önce

gencoglu

evet ülkemizde özgürlük sorunu var ama fazla özgürlük sorunu var aşırı özgürler aşırı özgürlükler var ÖZELLİKLE KAMALİST SOLCU TAYFA SINIRSIZ ÖZGÜRLÜĞE SAHİPLER AZGIN AZINLIK OLMALARINA RAĞMEN ÇOK FAZLA HADDİNDEN FAZLA ÖZGÜRLER
 • 1 Yıl Önce

Alkan

Ali efendi her insangibi hakb aki olupda erdogan da bu dünyadan ayrılırsa no lacak sizin haliniz. Başka bir kurtarıcı bulamazsanız kahru perişan olursunuz. Keramet kişilerde değil. Önemli olan kişilerin ALLAH VE RESULÜNE TESLİMİYETİDİR. Namaz kılsanız topluma açık yerlerde çok güzel kuran okusanız hatta cuma namazı kıldıra bilecek durumda Olsanızda! Değilmiki biz İslam Birliği değil AB de yerimizi alacağız deyip AB ilerleme raporundaki başlıklardan(ödevlerden) 60 küsürünü yerine getirdik İstanbul sözleşmesi etcep vb uygulamaları yapıp geri kalan larıda yerine getireceğiz diye söz VEREN zihniyetten ne bu Müslüman halka nede ümmete zarardan başka bir şey Sağlamaz.
 • 1 Yıl Önce

Halil

Bunların çok derin planları var belli. Sanki 2 parti kurup seçime yakın birleşecekler. Önce Davutoğlu haksızlığa uğradım mesajı verecek. Sonra parti kuracak. Bu arada babacan kendi partisini çoktan kurmuş olacak. Cesareti nerden buluyorlar sorusu aklıma geliyor. Destekleyen bir güç var belli. Peki Reis ne yapacak? En önemlisi bu bence. Reis doğru hamleler yapmalı. Yapar da.
 • 1 Yıl Önce

Derman

Yeni parti kurmak isteyen ozgurluk va adaleti ,kimin icin istedikleri amaclari,Turkiye dusmanlari firariler,darbeciler icindir,fakat bizim halkimiz saf ,adalet ve ozgurluk,den hic geveslenmesinler,ayvada,osandik ,nara gidelim oyle bir tuzakki kurtarici sadik cokda guvenme bunlar intikam pesinde elinde kilic,bekliyor halkin tepesinde.
 • 1 Yıl Önce

Ömer Tayyar

Bakın Cenabi Allah bunların ayağına dolastiriyor en iddialı oldukları ekonomi konusunda en iddiasız duruma düşü veriyorlar Allahin izniyle. Islama hizmet eden bir iktidarı yıkıp yerine islam ile alakası olmayan camiye ezana dine diyanet e karşı bir zihniyete çalışan bir insan ne kadar başarılı olur. Bunların yaptığı akparti hükümetleri zamanındaki yaptığı hizmetlerden dolayı belki cenneti bile kazanacak iken şimdi o hayirlari yıkarak cehennem yolunda gitmek için yarışıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Korkma sönmez...

Sadece damat Berat ile Babacan i kiyaslarsan bu yazinin ne kadar anlamsiz oldugunu anla(yabili)rdin...Ama o basireti göremiyorum sende...HAdi ekonomiyi gectik, bakin her alanda dökülüyoruz...Su andan herkes ne diyor biliyor musunuz? Fetöcü diye iceri attiklarinin zamaninda memleket güllük gülüstanlikti, ama cumhurbaskani sirf kendi menfaati ugruna bu insanlari hapislere atti, issiz gücsüz birakti ve gelinen nokta egitimden ekonomiye, aileden sagliga tel tel döküldük...Ki istanbul secimlerinde (diger büyüksehirleri söylemiyorum bile) yerlere paspas olduk...Biraz insaf be...
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ali

Biraz da iktidarı eleştir, bu kadar yanlı olma. Bak, Ekonomi iyi değil, vatandaşa Allah yardım etsin inşallah. Suriye politikası ortada, Emevi caminde namaz kılmak için ne hale getirdiler ülkeyi. Irak, Yunanistan, Akdeniz, Rusya, Mısır, ABD, AB herkesle ilişkiler gergin durumda, bizi ne bekliyor bilen yok, önünü gören yok. Eğitim amaçsız, hedefsiz varsa yoksa imam hatip, kontrolsüz tarikatlar, tekkeler, burada yaşananlar. Adalet, Sanayi, Tarım geri vites. Satılmadık fabrika, banka, telekom bırakmadılar. İsraf, yağma talan ortada. Saray üstüne saray, külliye üstüne külliye, uçaklar, Mercedesler. Hal buyken, Niçin vatandaş AKP'ye oy versin. Neden Yeni partileri yada kişileri denemesin? Vatandaşa, Umut etmesini bile çok görüyorsun.
 • 1 Yıl Önce

öztürk

allah aşkına sen bu yazıyı ayık kafaylamı yazdın ))))))))))
 • 1 Yıl Önce

Selim

Simdi baltayi tasa vurdun. Adalet sorununu akp bile kabul ediyo. Yuzbinlerle haksiz khkli var bu ulkede. Sen bu konulari yazamiyosun imamogluna don yine onun oyunu arttir
 • 1 Yıl Önce

Muhsin

Turkiyenin en onemli sorunu adaletsizliktir. Milyonlarca gunahsiz insan içerde yatiyo. Twet atanlar,gazeteciler,Kürtlerin tum gençleri,muhalifler,aydinlar. Herkes içerde. Bebekler bile içerde. Siz ekonominin kòtu gidişatinin sebebinin de adaletsizlik oldugunu bilmiyormusunuz sahiden. Tek lider Tayyip Erdogan mi ?
 • 1 Yıl Önce

ceyhun Ardal

Siz hakikaten dindar mısınız, çok merak ediyorum. Çünkü dindar biri gerçekleri bu kadar çarpıtmaz da.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Erdoğan

Ekonomimize çok büyük katkılarına inandığım Zülfü Livaneli-Ali Babacan ikilisi Yunanca-İngilizce bir Müzik Albümü yaparlar. Dünya listesinde ilke girerek kazanacakları müthiş parayı Ülkemiz bütçesine aktararak kıyamete kadar ye ye bitmez bir hazinenin temelini atan ikili olarak tarihe altın harflerle adlarını yazdırırlar!
 • 1 Yıl Önce

Emekli

Sayın yazar, yazınızdaki bahsettiğiniz araştırmayı yapın bence. Sorduğunuz her on kişiden -çok rahat söylüyorum - en az yedi -sekiz kişi bu ülkede adalet ve özgürlüğün OLMADIĞINI söyler... Tabi ki sorularınızı sadece yandaş olanlara değil genele sorarsanız... Attığı tweet yüzünden yedi sene sonra yargılanıp ceza alınan bir ülkede beş ay önce muhalif bir genel başkana yumruk atan hakkında iddianame bile hazırlanmıyorsa bu ülkede adaletten bahsedemezsiniz. Eğer yedi sene önceki bir tweet şimdi suç sayılabiliyorsa yedi sene önce terörist fetö hakkında methiyeler dizen akp liler de şimdi yargılanabilmeli..
 • 1 Yıl Önce

SOKAĞIN SESİ

ÜÇ DÖNEM KURALI MI? KOLTUK ÇOK TATLI, DEMİREL, ECEVİT, ERBAKAN, ABDULLAH, BAYKAL, BARINÇ, KAMER GENÇ, AKADİR, AHMET, BABACAN,...... KOLTUK ÇOK TATLI! KIRK YIL VEKİLLİK YAPILSA DUYULMUYOR! ÜÇ DÖNEM KURALI MÜKEMMEL, PARTİNİN GENÇLEŞMESİ KEMİKLEŞMESİ VE UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI DEMEKTİR.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Bülent Arınç 3 dönem bittikten sonra emekli olup güya torun sevecekti. Simdilerde Ahmet Türk ve babacan guzellemesiyle meşgul hazret
 • 1 Yıl Önce

Yunus 16 SOKAĞIN SESİ

ALİ YE, ANKARA SAVCISI FETÖ DAVASI BAŞLATİYORDU!! SONRA BARINÇ ÇOK KIZDI, SAVCI GERİ VİTES YAPTI! YANİ BABACAN IN ÖNCE AKLANMASI GEREKİR. FETÖ KOKUSU VAR.
 • 1 Yıl Önce

Osman er

Bu adamlari konusa konusa tanittik.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Erdoğan

Ekonomimize çok büyük katkılarına inandığım Zülfü Livaneli-Ali Babacan ikilisi Yunanca-İngilizce bir Müzik Albümü yaparlar. Dünya listesinde ilke girerek kazanacakları müthiş parayı Ülkemiz bütçesine aktararak kıyamete kadar ye ye bitmez bir hazinenin temelini atan ikili olarak tarihe altın harflerle adlarını yazdırırlar!
 • 1 Yıl Önce

Vızıltı

Gerisini bilmem ama geçenlerde Adalet Bakanı bizzat "adalete güven %39" lara düştü dedi. Reis'i indirmek için kimsenin çaba harcamasına gerek yok ki! Kendisi yeterince gayret gösteriyor zaten. Bakı çevresine topladıklarına: Bülent Arınç, Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu, Numan Kurtulmuş, Tuğrul Türkeş, Doğu Perinçek, Egemen Bağış, Yiğit Bulut, Kavakçı sülalesi, Pelikan tarifesi, Menzilciler ve bilumum çakma tarikatlar, çakma dinciler... Sizce Reis'i indirmek için bundan daha büyük gayret olabilir mi? Nerede o 3Y? Yoksulluk halkın iliklerinde, Yolsuzluk Prag'da Büyükelçi, Yasakların adını bile anmak yasak!.. Umarım editör bu görünen gerçekleri yayınlama cesaretini gösterir.
 • 1 Yıl Önce

Slm

15temmuzda başarılamayanı başarmak için geliyoruz diyecek değiller ya.
 • 1 Yıl Önce

Sefket

Huhuhhaaaa ali gene carpitmisin gercekeri huhuhuhaaa ,,bi tutusma hissi veriyon ali huhuhuhaaaa ,,babacan bi seden anlamaza getirmiusin ali huhuhuhaa ,,bi kere zaten kafadan yalan yazin ,eflasyon simdi 15 falan yazmisin kavede millet ne gulduk ali huhuhujaa yilin esprisi huhuhuhaaa efladyon 15 huhuhujaa ,,,sende damad gibi tibit at kurtulundurulduk falan mucdeeeeee mucdeeeee mucdeeediyommm huuuu komsular falan dee huhuhuhaaa eflasyon dusuyo komsuuuu huuu komsu kossss mucdeye kosss huhuhuhaaaaa ,,,eflasyon 15 mis huhuhuhuhaaaa ne gulduk ali ,,zaten damad olmasa mavolmustuk ,,sayesinde iste ulke batti kamu bankalari herkes izlito horsada halk ve vakif bi ozel banka edmiyo huhuhuhaaa ailelercparcalkanmaya devam ediyo ,,huhuhhhuhaaayuvalar daaliyo huhuhuhaaaa ,,is siparisleri aylardir kesik guven bunalimi yadayan bu yuzden yatirim falan yapmayan isletmeler peslerinde yuzbinletce orta kucuk isletme batisi geliuyo ardindan milyonlatca yeni issiz gelyo aliiiii asil bhuyuk yikim burdan basladi goirmuyon aliiiii guven yok 5 dakka sonra ne solicegi ne yapacagi bilinmiyen hukuk zaten yok bi akp parti rejimi ve damad felaketi huhuhuhaaaaa birsayi izle mesajdamafa bali vakifta cokus hizla devam ,huhuhuhaaahuhaaa simdi kis isinma buyuk felaket damad gaz zamci gazi ucurdu isinmayin diyo onbada cozum konusuyo hetkes kjavede otobuste parkta camide heryetde tezek bulamayiz sehirde bokmu kurutup kiusin yaksak diyo hetkes miuzzzz gibi bi bhok havasi olur huhuhuhuhuaaaaa sonuc ciddi ciddi oraya gidiyo dunyasya ii reklam olurtuz huhuhuhaayeni akp parti rwjimi sonuclari huhuhuhhaa kaata yaz eflasyon dusur tuzu kuru alicim eflasyon 15 diyo huhuhuhhaaahuhaaaaa kafadan gitmis yazin zaten gerisini okumadik bile huhuhuhhaaaa gene ytalan gene yalan carpitma huhuuhhuhuaaaaa ver gazi aluiii ver mehtetinerkan yok meydan sizde bide gunesteki ordek turgayda pelikansabahta huhuhujaaa kaztekete bak alayi topluyon bi cumhuriyet tiraji yoj sozcu demiyoz zaten mukayese bile olmaz huhuhuhaaahuhaa 15mis efladyon huhuhuhaaaa babacan geliuyooooooo ilk oy orani 18 aciklandiktan sonra 36 ile baslayacak ister inan inanma gercek bu huhuhuhaaaaa sen yerini ayir ali acikta kalmna akp parti damad bitirdi hala son vurusu yapiyo huhuhujaaa adam hala gorevde son vurusu yapiyo huhuhuaa Alicim sen romayi yaz nneron varmus kurtasrmius romayi hetkes bunu konusuyo huhuuhhuhaaaromayi neron kurtatmis tam sizlik yazi ver ga,i huhuhuhaaaaa
 • 1 Yıl Önce

Omer

Bunların ciddiye alınacak tarafları yok CHP ağzıyla konuşuyor özgürluk yokmuş hadi oradan terörü destekleyen parti mecliste daha nasıl olacak Ak parti kötüydü peki senelerce niye sesleri cikmadi
 • 1 Yıl Önce

Ali bey

Gorende sizi norvecli sanir valla.ama sonuna kadar haklisiniz bu ulkede adalet ve ozgurluk birinci sirada gelir.attigi twetten iceri alinani duymadim hic ben hepsi yalan.cekemeyenlerin iftirasi.ekonomi icinde babacana anacaba gerek yok biz o isi toptan halkettik artik kkmse birsey yapamaz istesede.kimin parasi yok kim gecim zorlugu cekiyo ya oda koca bi yalan yok oyle bisey inanin.siz guzel yazilarinizi yazmaya devam edin.kul hakkina girmeden yalan katmadan helal olsun sizeeeee
 • 1 Yıl Önce

Kafa yapısının çelişkili olduğunu ortaya koymuşsunuz

Ülkede eğitim üniversite denilerek sapıklıklar ahlasızlıklar meşrulaştırılmaya çalışılıyor. Bunu engellemek isteyen müslümanlar engelleniyor. Ne özgürlüğüymüş. Onların istediği özgürlük pislik yapmak.
 • 1 Yıl Önce

vatandas sabri

DEVLETIN MALI DENIZ...BIZDE ISTERIZ Sayin yazar beyim sayglar selamlarimlatesekkur ediyorum..bir fincan kahvenin bir yil hatirini saymayanlar milletin hakkini.hukukunumu sayarlar...geciniz efendim geciniz..emperyalizmin degirmenine su tasiyorlar...yaziklar olsun..bu ne hirs bu ne nefs ..bu ne seytani durum...
 • 1 Yıl Önce

Hasan cemal

Ali bey sahi siz Nerede yaşıyorsunuz sokağa çıkmıyorsunuz şu son birkaç yıldır insanların konuştuğu en önemli konu adalet ve özg~rlük sözcü dışında konuşulan şey işlemeyen hukuk milyonlar dertli milyonlar suskun sizin galiba toplumla ilgili görüşmeniz yok yüzbinlerce işinden aşından olmuş hukuksızca hapislerde yatıyor başıörtülü insanlar hapisşerde siz görmedenizde herşeyi bir gören duyan ve işiten RABBİMİZ var
 • 1 Yıl Önce

Hayri Kavas

Bence yorumcular ülkemizdeki adelet ve özgürlük ile ilgili düşüncelerini burada bildirirse gerçekten sorununuz var mı yok mu anlarız. Açıkçası ben adalet sistemimiz hakkında ciddi kaygılıyım, güvenmiyorum. Benim için bu bir sorun. Bir diğer sorunu mevcut başkanlık sistemi olarak görüyorum.
 • 1 Yıl Önce

Ali Karakeseli

Adam aslında durumu özetlemiş. Demiş ki ; huzur olamadıktan sonra ekonomi iyi de olsa farketmiyor. Önce huzur lazım.
 • 1 Yıl Önce

Reis

Madem dökülüyorlar kocaa akitin kocaa yazarı kocaman sayfanı niye ayırıyorsun babacana.adaletsizlik yoksa,yazar dediğin gibi ekonomik sorunu bir kaç kişi dile getiriyorsa sen de dile getir neymiş bilelim.üfürğkten teyyare selam söyle o yare.
 • 1 Yıl Önce

Osman Güngörmüş

Ali Bey yazılarınızı takip ediyorum ancak bugünkü yazı olmamış. 1- eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsunuz 2- üç dönem kuralı konusundaki argümanlarınız okunduğunda boş laf gibi geliyor
 • 1 Yıl Önce

Memet

Enflasyon nerede %15 lerde? Aklımızla alay etmeyin biz yaşıyoruz, doğal gaza son bir yılda yapılan zam %50 nin üzerinde! Sen ne yiyip ne içiyorsun ali, kafan kıyak!
 • 1 Yıl Önce

Nursema

İyide alibey neden korkuyorsunuz. Madem sizin dediğiniz gibi olsun o zaman bir köşe yazısının tamamı boş yere yazılıyor. Selamette kalın.
 • 1 Yıl Önce

hasan

"Siyasi iktidar kaynaklı, kaç kişi özgürlük konusunda sorunu olduğunu söyleyebilir?" Dunyanin en kisa fikrasi...
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı