• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Namazla İktidar Olmak

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Canan Yiğit

Sayın Abdullah Yıldız Yazınız eğitici ve öğretici bir yazı beğendim. "Namazla iktidar olmak" Amenna Mevcut iktidar "Ak Parti" sizce Üçüncü ve dördüncü şartlara uygun olarak kendilerinde hangi emare varki? Özellikle marufun emredilmesi hususuna uygun olarak yaşıyorlarmı? Ki bana göre hayır. Marufu emretme yüzü olsun. Dolayısıyla namaz ile iktidar olmaktan ziyade marufa uygun yaşamayan iktidarın "namazla iktidar" olmasıda yalandır. Namazla milleti kandıran aldatanlar bilsinlerki aldananlardandır. Saygılarımla
 • 1 Yıl Önce

Gerçek

Sefiller bile bizden iyi batmidiz çukura Allah yardımcimiz olsun.
 • 1 Yıl Önce

Fikret akın

Yazınız bugünkü din yaşamını ne kadar güzel anlatıyor.Namaz 11 satırda ifade ediliyor. Zekat ise 3 satırda yüzeysel ifade ediliyor.İşte bundan dolayı vergi kaçıran esnaf, zekat vermeyen zengin,işcisinin hakkını yiyen işveren vb koşa koşa namaza gidiyor ama Bakara suresi 177 de imanın şartlarını ihtiva eden bu ayette devam eden yükümlülükler unutturulmuş....Siz de namaz..namaz demeye devam edin gerisi önemli değil çünkü derdiniz ruhbanlık sınıfını ayakta tutmak.....
 • 1 Yıl Önce

Hamza

Allah sizden razı olsun,tam isabet olmuş.Cesaretli olmak zorundayız,dünyevi kaygılarla Hakkı söylemeyenler Ahiretini mahv edececekler, Asıl kaygının ,kaybetmenin tamamen iflas etmenin ne olduğunu orada görecekler...
 • 1 Yıl Önce

Ali

Sayi C.B miz konuyu yanlis anlamis olacak ki gosteris yaparak,kameralar onunde ibadetler yaparak ve kendini halis bir muslumanmis gibi gostererek(bilmiyorum ne kadar musluman ,orasi beni ilgilendirmez) halkin begenisini kazandi ce iktidar oldu,bu konudada kendisine bir mesaj yollayin ve konunun aslini kendisine aktariniz lutfen.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet ay

Namaz ve muslumanlik ile iktidar olup, islamiyeti siyasete alet ederek kamu Malini talan ediyorlar.
 • 1 Yıl Önce

ORHAN İNAN

ALLAH(CC) RAZI OLSUN..ÇOK GÜZEL,UYARICI BİR YAZI OLMUŞ..YÜCE RABBİM (CC) DERS ALANLARIN SAYISINI ARTTIRSIN..NAMAZ SANKİ YAŞLANINCA OLMASI LÜZUM EDEN BİR FİİL İMİŞ GİBİ ALGILANIYOR..AYNI HAC GİBİ..HAYATTA GENÇLER İÇİN ÖNCELİK,GÜZEL OKULLARDA OKUYUP İYİ BİR MESLEK SAHİBİ OLMAK,İYİ PARA KAZANMAK VE TOPLUMDA ÖNEMSENEN BİR KONUMA ULAŞMAK..DOĞUŞTAN MÜSLÜMAN OLDUĞUMUZ İÇİN,DİN İLE İLGİLİ BİR HEDEF ZATEN YOK..GENCİMİZ ORUCU ,BELLİ BİR ÖNEMSEME İLE YERİNE GETİRİR ANCAK NAMAZ DEYİNCE AKLINA SADECE CUMA VE BAYRAM NAMAZI GELİR..İŞTE ONLARI DA KILIYOR İSE İŞİN DİN KISMI DA TAMAM OLMUŞ OLUYOR..TOPLUMUNDA BÖYLE BİR ALGI EKSİK BİR DİNİ ANLAYIŞININ YERLEŞMESİNE YOL AÇMIŞ DURUMDA..KURTULUŞA DOĞRU GİDEN YOL NAMAZDAN GEÇER VE BU YOLUN YOLCULARINI ÇOĞALTMA GAYRETİNİ ARTTIRALIM.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

[iman] İtikatla başlar. TEVHİD le devam eder tagutu Red şirkten beri olmakla zirveye ULAŞIR. İMAN....NAMAZ LA zirvede tutulur.
 • 1 Yıl Önce

akif

hocam,dirilişin adı namazdır .iktidar olmak iktidarda kalmak için insanlara iyilik yapmak iyiliği teşvik etmek iyilikle hareket edilmeli . insanligin şuna içine düştüğü çukurda kurtarmak için iyilik hareketini biran önce özel de ülkemizde genel de tüm dünyada başlamalıyız ki bizim gibi inanmayanlar , düşünmeyenler bizde hayat bulmalı ..diriliştir namaz ..
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Bıçakçı

Keşke her şey namazla halledilecek olsa! Hac'ca da giden babam namaz kılmasına karşın anama etmediği zulmü bırakmıyor. Parası da çok ama, cimrilikten neredeyse kadıncağızı aç bırakacak. Anama karşı zalimlikte üstüne yoktur. Bir de cennete gideceğini zannediyor.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı