• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ailenin çözülmesinden kim sorumlu?

31 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Murat

Ahlâk iledir, nizam-ı âlem. Ahlâk iledir, kemâl-i âdem.
 • 1 Yıl Önce

Vatadaş

Ailenin cozulmesinden kim sorumlu olacak a hocam.elbette ana muhalefet chp Babacan davutoglu gibi v.hainler sorumlu.yapılan bütün iyi şeyleri mübarek akp yaptı olan bütün olumsuzluklardan müddet sorumlu.avrupa fonlarından beslenen KADEM gibi feminist yasaların meclisten geçmesini sağlayan örgütlerin ne suçu var veya istanbul sözleşmesini almanyadan daha önce imzalayan hükümetin ne suçu var bugün uyuşturucu kullanımı ve ilkokul çağına inmişse fuhuş Ortaöğretimde yayginlasmissa nikahi kadın başkasıyla dost hayatı yaşarken kocası boşanmaya kalktığında ömür boyu nafaka ya mahkum oluyor ise bunda zinayi serbest bırakan hükümetin ne günahı var bütün suç dış güçlerin. Her evde olabilecek ufak tefek tartışmada kadının beyanini esas sayarak kocayi sokağa atan sonrada aile Katliamlarına sebeb olan yasaları çıkaran ların ne günahı var hepsi muhalefetin ve dış güçlerin oyunu hocam say say bitmez.bütün bunlara rağmen sizin topu taca atmaya çalışmanızi anlamakda mumku değil vesselâm.
 • 1 Yıl Önce

Ekrem kanpolat

Hocam ailenin yıkılma sebeblerinin en başında erkeği evden uzaklaştırma yasasıdır bunu niçin görmezden geliyorsun
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Toplumu ifsad edici yasalara onay verenlerin suçu yok diyorsunuz öylemi hocam. Yazikki böyle düşünüyorsunuz. Halbuki yerlerin ve göklerin nizamini belirleyen rabbimiz bize haddini aşanlardan olmayin ve arz da azginlik ve bozgunculuk yaratmayin diye bizi Kerim kitabi Kur'an da ikaz etmekte. Nisa suresi 119 uncu ayetinde rabbimiz bize şöyle zikr etmekte "Onları başlarına buyruk hale getirerek hak yoldan uzaklaşmalarına dalâleti, bozuk düzeni, helâki tercihlerine imkân sağlayacağım. Mutlaka onları boş kuruntulara sevk edeceğim, kesinlikle onları idare edeceğim, sağmal hayvanların kulaklarını yaracaklar, putlar için bel yapacaklar. Şüphesiz onlara emredeceğim de, Allah'ın koyduğu dini, düzeni, yaratılışa uygun özellikleri, kanunları, safiyeti, masumiyeti, yapılan taahhüdü, kurulan düzeni bozarak değiştirecekler.”. Bu onaylanan sapkin uygulamalar şüphesiz Allahin rızasını kazanmak icin atilan adimlar değil, zira Kadinin, erkeğin ve tabiatin fitratini bozanlar iblisin arzdaki varisleri masonlsrin talimatlari dogrultusunda atilan sapkin adimlar.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Şeriat istemeyiz diyenler beşeri adaletten şikayet hakkı yoktur....... Nûr Sûresi / 48.Ayet . Onlar aralarında hükmetmek için Allah’a ve Resûl’ü(n hükümleri)ne çağırıldıkları zaman bir de bakarsın ki onların bir kısmı hemen yüz çevirir...... Nûr Sûresi / 49.Ayet Şâyet hak (bu emir ve hükümler), kendileri (lehi)ne gözükürse itaat ederek ona gelirler.... Nûr Sûresi / 50.Ayet (Onların) kalplerinde (bir inkâr) hastalığı mı var? Yoksa şüphe mi ettiler? Yoksa Allah’ın ve Resûlü’nün kendilerine haksızlık edeceğinden mi korkuyorlar? Hayır! Asıl onlar, kendileri zalimdirler. Laiklik ten adalet isteyenlere kapak ayetler.
 • 1 Yıl Önce

Burhan Kart

En büyük sorun bazılarının dindar nesil yetiştirme hayalidir.Ahlaklı olmak için dindar olmaya gerek yoktur.Sorun çocuklarda değil ebeveyinlerindedir.Dindar nesil değil,ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirmek amaç edinmelidir.Bugün muhafazakar kesim çocuklarının niye bu hale geldiğinin farkında bile değildir.Ayrıca değişimin önüne geçemezsiniz.Bundan önceki kuşakların yaşadığı gibi yaşamak mümkün değildir.Bizden sonraki kuşaklar da muhtemelen teknolojinin getirdiği imkanlarla bizim gibi yaşamayacaktır.Çocuklar ne görürse onu alır.Toplum olarak kendimizi eleştirme vakti geldi de geçiyor bile.Evet ilk eğitim ve terbiye evde verilir.Siz kimsenin hakkını,hukukunu tanımazsanız,kurallara uymazsanız,her yerde kendi menfaatiniz için şark kurnazlığı yapmaya çalışırsanız çocuğunuz da sizin gibi olur.Önce ahlak...
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

29 Yıl nafaka ödemek hangi ülkeden ihraç edildi, dünyada benzeri, bir örneği var mı? Elin yabancısı olmuş birini sevgilisi ile beslemek Türk aile yapısı gereği midir. Yoksa kadim Türk töresi midir.? Evden uzaklaştırıp kıyıda köşede mağdur edende Türk aile geleneği olsa gerek, obanın kuralı herhalde? Neyse aynı şeytan ısrarı ile devam etsin sevgili hükümet. Allah teala şamar değilde yumruğu gözüne indirince anlarlar elbet.
 • 1 Yıl Önce

Veysel Karani

Sayin yazar... Sizi Allah için dürüst ve adaletli olmaya davet ediyorumdur çünkü siz mesele sayin R.T.ERDOĞAN Cumhurbaşkanimiz olunca ve onun yönetimindeki/ iktidarindaki/liderliğindeki yanlişlari olunca ortaya koymuyorsunuzdur. Lütfen sayin R.T.ERDOĞAN Cumhurbaşkanimizi hatasiz görüp ilahlaştirmayiniz... Onun doğrusuna doğru demesini bildiğiniz gibi onun yanlişlarinada yanliş deyiniz açikcasi Hud suresi 112.ci ayeti uygulayip yaşayiniz derim.
 • 1 Yıl Önce

Akif

Hocam, emperyalizmin istediği ,istikamette gitmek yakışmaz, emperyalizmin uygulaması olan grub ve derneklerle , milleti yaklaştırıyor
 • 1 Yıl Önce

şenay doğan

ben allahı ilah edindim ayetelkürsi ile korunuyorum o yüzden rusya beni sureyeyi koruduğu gibi gibi koruyamıyor abd bana ıraka demokrasi getirdiği gibi demokrasi getiremiyor çin rızkımı vermiyor ab ailemi dağıtamıyor kimse beni kocamla eşitlemeye kadir olamıyor tam tersi ya rabbi bir misli de kocamı bana üstün ve hakim kıldın diye sana aşık oldum sen ne güzel bir ilahsın diyorum Allahtan başka ilah yok dedim mi bütün belalar defolup gidiyor allaha emanet olun
 • 1 Yıl Önce

İSMAİL AYDEMİR

Dedeleri-nineleri tekrar aileye katmak suretiyle aileyi bir bakıma yeniden inşa ve ihya etmek, bu konuda iyi bir adım olabilir. EYVALLAH HOCAM. LAKİN BU SEFERDE HANGİ DEDE - NİNELERİ PROBLEMİ ORTAYA ÇIKIYOR. KADININ EBEVEYNİ Mİ, KOCANIN EBEVEYNİ Mİ ??? BU DA Bİ İHTİLAF KONUSU ???
 • 1 Yıl Önce

Sinan

Sayın hocam bu ülkede dindarları bozan kim en basit örnek olarak millet teravi namazına gitmesin diye o saatte şenlikler düzenleyen kimin belediyeleri
 • 1 Yıl Önce

ahmet koçak

kadının çalışması diyoruz,dede ve nine yok diyoruz eyvallah bunlarda küçükde olsa bir sebepdir.peki ev hanımı olup kendi tesettürlü namazında ,lakin kızı çıplak olanları nereye koyacağız.çalışmıyor evde fakat kızından haberi yok.o yüzden önce anne baba iyi bir müslüman olacak sonra çobanı olduğu sürüsünü kurttan,tilkiden koruyacak.dikkat edin anne örtülü yanında genç kızı çıplak geziyor ve anne rahatsız olmuyor.bunu ne devlet ne okul ne kurumlarlar hiç biri kurtaramaz.
 • 1 Yıl Önce

Sıla

Sn Üstad; maatteessüfYAZIYORUM... VAllahi kimseyi KIZdırmak İÇİN değil ŞUyazdıklarım; Kimseler yazmadığı içindirSADeCE. sELÇUKLunun600küsurYıllıkOsmanlıİMPARATORLUĞUnunVe dahi 100. yılına yaklaşan T.C. nin bütün politikacılarıNIN VEdevletADAMLARInIn...hÂliHâzırdaYÜRÜRLÜKTEbulunanBÜTÜüüünPolitikaların VE yasaların; VEBALİNE en AZ ONlaRı yürürlüğe sokanlar KADARortaktırVEee vebal sahibidir REİSİazamHAzreTleriniz. HAtta ONLARDAn biraz daha fazla. YANİ; yüceATATÜRKün bütün devrimleriNİ; O YAPMAmış OLSA bile; OyapmışGİBİDİR. Günahına da ortaktır. FEministlerin, dinsizlerin, müşriklerin....vb. nin YASALARA yaptığı SÖZDEkatkılardan SADECEoMESULDÜRveOyapmışGİBİdir.. ZAPT edilenBÜTÜNnnvakıf MALLARINDAN daaa hesaba çekilecektir.SANKİ O zapt etmiş gibi. Elinde imkân varken düzeltmeye yanaşmadığı için. YAptığı YASAlarI ALLAH'A ve RESULÜnE danışmayarak yaptığı için; BÜYÜKvebalALtındadır.VEbuNEDENLEhesabsızVEsuÂlsizDİREKTcehennemeŞUtlanacaktırSONSUZcehenneme.(Tabii biran evvel tövbe etmezse.) YASALARDAn doğan HERrrrrTÜRLÜ hâk mahrumiyetine uğrayan(mesela nafakazedelerDEN, pozitif ayrımcılarDAN..vb.) vatandaşın şuAnHAKKINI gasp Ediyor DEMekTİR. YANİ anlayacağınız SN üstadım; YAŞAYAn sonULUönderinizin ÖBÜR dünyada işi PEKyaşGÖZÜKÜYOR. hem de ailecek. Lütfen O'nu savunmaktan VAZGEÇİN; biraz da olsa HÂKK'IN hukukunu savunun. N dersiniz?
 • 1 Yıl Önce

mehmet

Dedeleri-nineleri tekrar aileye katmak suretiyle aileyi bir bakıma yeniden inşa ve ihya etmek, bu konuda iyi bir adım olabilir. diyorsunuz. Durup dururken bunu yapamazsınız. Bundan önce anne karnında başlaması gereken İslami eğitimle ancak mümkün olabilir. İlla da İslami eğitim. Ailelerimizi parçalayan Avrupa'dan ithal kanunlarımız değil mi? Erkeği çöpe atıp; kadına hakkı olmayan hakları tanımak ailelerimizi dağıttı. Mahkemeler mutlaka eşler arasında hiç bir tarafı kayırmadan adil kararlar vermelidirler. Kadın lehine verilen kararlar öldürülen kadınların katilidir.
 • 1 Yıl Önce

engineer

yeni nesil ailelerde , toplumsal cinsiyet eşitliğine bağlı olarak, bir evde, kadın anne, baba ise erkek olacağına bazı evlerde ikiside erkek, bazı evlerde ikiside kadın, bazı evlerde anne robot, baba insan, bazı evlerde ise baba robot anne insan olabilecek,geleneksel aile yapısının dışında kalan ailelerde çocuk nasıl olacak burası muamma, mesela aile iki erkekten oluşursa veya iki kadından oluşursa bunlar nasıl çocuk yapacak, besbelli sipariş verecekler, veya bir ara aile dışından biriyle normal bir ilişkiye girip çocuk yapacaklar , ya da "partner" lerden biri robot olursa çocuk nasıl olacak? başımıza taşyağacak, düşen taşlar aileyi yıkanların başına olsun inşallah, aile yıkılırken görmezden gelen şakşakçıların da başına ise taşların en büyükleri düşsün.
 • 1 Yıl Önce

aklın yolu

lider yol gösteren kitleleri arkasından sürükleyen demektir. bizim lider ne yaptı ben milli görüş gömleğini çıkardım bizim için birinci öncelik ahlak ve maneviyat değildir ekonomidir kişi başına düşen gelirin artılmasıdır dedi ve bu yönde materyalist bir yaklaşımla adımlar attı ve hepimiz bu yol göstermeyle dünyevileştik hadi yalan deyin durum bu açık ve net. liderin sorumluluğunu görmezlikten gelerek bütün yükü anne ve babalara atarak çevrenin ve liderin etkisini yok sayarak kendimizi kandırmaya devam edersek daha çok dizimizi döveriz. yok bizim lider sütten çıkmış ak kaşık onun sorumluluğu yokmuş bilmem ne zırvalarını bırakın artık gerçekleri görün uyanın. hz ömere ve devrine bir bakın sorumluluk neymiş insan yönetimi neymiş bir görün.
 • 1 Yıl Önce

nadim hatipoğulları

hocam çok doğru bu ülkede imam olupta çocuğunu çocuğumuzu imam olarak yetiştirmiş kaç insan gösterebiliriz çocuğunun ve çocuğumuzu bu fani dünya için elimizdeki tüm imkanları dünyasını kazansın diye seferber ederken kaç tanemiz hem imanını hem dünyasını kurtarsın diye uğraştık sadece metaryalis bir düşünce ile uğraştık son bir haftada iki kız istemeye gittik inanın inanan insanlar olarak müslümanız ya hiç birimize sormadılarki oğlunuz namaz kılıyormu varsa yoksa dünyavi maddiyat başka bir şey yok sorsanız hepimiz elhamdülillah müslümanız deriz sonrada feryat fığan aile elden gidiyor battık çıktık asıl kabahat nefsimde diyen varsa elini değil ayağını öpmeye varım hazırım kabahat bende diyen bir babayiğit varsa yanındayım ALLAHCC SONUMUZU HAYIR İŞLEYEN KULLARINDAN EYLESİN
 • 1 Yıl Önce

osmanmert

Özellikle kadınların iş hayatına girmesi ve kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık aileyi bitirdi. Erkek zorba olunca ekonomik özgürlüğünü kazanan kadın aileyi yıktı geçti. Küçük kavgalar bile ayrılma sebebi oldu
 • 1 Yıl Önce

Gurbetçi...

Pek saygıdeğer Cumhurbaşkanı'm, 2015 seçim beyânnâmenizde de va'dedilmiş olduğu üzere, YURT DIŞINDAN BORÇLANARAK EMEKLİ olanlara hiç değilse "MİNİJOB" yani "yarı zamanlı" ÇALIŞMA MÜSÂDESİnin bir ân önce verilmesini çok ricâ ediyoruz..! Teşekkürler, vesselâm...
 • 1 Yıl Önce

Ahmet Metin

Aile kurumu yıllardır saldırı altında. Önce aileyi çekirdek yaptılar şimdi de un ufak ediyorlar. Bu bir beka meselesidir. Topyekûn aileye sahip çıkılmasına ihtiyaç var. Aile ve bizi biz yapan değerleri kaybettigimizde tarihten siliniriz.
 • 1 Yıl Önce

engineer

artık aile yok, çin işi robotlar devreye giriyor, başlık parası istemez düğün istemez, takı istemez, hastalanmaz, tatil istemez, şiddet uygulasan ağzı var dili yok, hatta barselona'da robot umumhanesi açılmış, şimdilerde pedofillere robot öneriyorlar, yapay zekalı robotlar giderek ucuzlayacak, her bütçeye uygun robot bulabileceksiniz artık rahat olun, ötv indirimi de olacak.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Aileler iman etmesede haremlik selamlığa riayet ederseler edebini korurlar. Annesi veya anne annesi 14 yaşında anne oluş kadın 25 yaşındaki kızını bebek gibi giydiriyor. 14 yaşında evlendirin bu dolal demiyorum,13- 14 dünde kızlarımızı yarının annesi gibi yetiştirin evliliğe yuvaya sahip çıksın. Batılı olacağım diye 25 lik 30 luk bebeklerimiz var. Bu mu modernlik bu kız anneliğe ne zaman hazırlacak, sonrada boşanmalar artıyor ne bekliyordunuz erkekler de babalığa hazır neğil.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Haremlik ve selsmlığı bu millette öcü ğibi gösterenler, haremlik kalktı sapıklık arttı. ARAŞTIRIN...
 • 1 Yıl Önce

Maraşlı

Ecdadına rahmet sayın bahadır bey , Peygamberimizin bir hadisi vardı. Ahir zamanda ümmetimden en çok korktuğum dünya malına olan bağlılıkları diyordu mübarek insan , vede dediği gibi artık müslümanlar süslüman mücahitler müteahhit oldu. Dünya malı bizlerin gözünü kör etti. Ak parti insanların refah ve huzurunun sadece para ile sağlanacağını sanarak hep ekonomi üzerinden gitti ama manevi alanı boş bıraktı. 100 yıldır hatta 200 yıldır devam eden batı hayranlığı şuan tam zirve yaptı ve biz sözde müslümanların her alanda gavurdan farkı kalmadı. Allah cc ve resulu bizim gibi içi boş müslümana nasıl şefaat etsin , dinimiz imanımız para oldu. Çarşı pazara çıkılmıyor. Pavyon karıları gibi giyinen müslüman kadınların Allah tan hiç korkusu kalmadı. Büyük bir bela musibet hızla yaklaşıyor. Tuzu kurulara sorsan her şey güllük gülistanlık , ama bu zekü sefanında bir sonu olacak Allah cc sonumuzu heyreylesin , Reise önemle duyrulur.
 • 1 Yıl Önce

Barış

Adamlar cözmüş ne yapmaları lazım geldini biliyolar dolaylı ve soyut ahlaki yozlaştırma senaryoları propogandaları basın yayın vb. yeme icme giyim kuşam bunlarla bi yere kadar ama aile yapısı devam ediyordu her zaman ailelerde sorun tartışma olacaktı ama taki 6284 çıkana kadar
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Çünki bir çocuk küçüklüğünde kuvvetli bir ders-i imanî alamazsa, sonra pek zor ve müşkil bir tarzda İslâmiyet ve imanın erkânlarını ruhuna alabilir. Âdeta gayr-ı müslim birisinin İslâmiyeti kabul etmek derecesinde zor oluyor, yabani düşer. Bilhâssa peder ve vâlidesini dindar görmezse ve yalnız dünyevî fenlerle zihni terbiye olsa, daha ziyade yabanilik verir. O halde o çocuk, dünyada peder ve vâlidesine hürmet yerinde istiskal edip çabuk ölmelerini arzu ile onlara bir nevi bela olur. Âhirette de onlara şefaatçi değil, belki davacı olur. Neden imanımı terbiye-i İslâmiye ile kurtarmadınız? RN-Emirdağ Lâhikası 1/41
 • 1 Yıl Önce

Abdülkadir

Çünki bir çocuk küçüklüğünde kuvvetli bir ders-i imanî alamazsa, sonra pek zor ve müşkil bir tarzda İslâmiyet ve imanın erkânlarını ruhuna alabilir. Âdeta gayr-ı müslim birisinin İslâmiyeti kabul etmek derecesinde zor oluyor, yabani düşer. Bilhâssa peder ve vâlidesini dindar görmezse ve yalnız dünyevî fenlerle zihni terbiye olsa, daha ziyade yabanilik verir. O halde o çocuk, dünyada peder ve vâlidesine hürmet yerinde istiskal edip çabuk ölmelerini arzu ile onlara bir nevi bela olur. Âhirette de onlara şefaatçi değil, belki davacı olur. Neden imanımı terbiye-i İslâmiye ile kurtarmadınız? RN-Emirdağ Lâhikası 1/41
 • 1 Yıl Önce

Şehbaz

Çünki bir çocuk küçüklüğünde kuvvetli bir ders-i imanî alamazsa, sonra pek zor ve müşkil bir tarzda İslâmiyet ve imanın erkânlarını ruhuna alabilir. Âdeta gayr-ı müslim birisinin İslâmiyeti kabul etmek derecesinde zor oluyor, yabani düşer. Bilhâssa peder ve vâlidesini dindar görmezse ve yalnız dünyevî fenlerle zihni terbiye olsa, daha ziyade yabanilik verir. O halde o çocuk, dünyada peder ve vâlidesine hürmet yerinde istiskal edip çabuk ölmelerini arzu ile onlara bir nevi bela olur. Âhirette de onlara şefaatçi değil, belki davacı olur. Neden imanımı terbiye-i İslâmiye ile kurtarmadınız? RN-Emirdağ Lâhikası 1/41
 • 1 Yıl Önce

Musa-Ahmet

Hocam okullarımızda görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenleri bu konuda ne yapıyorlar. Saygılarımla
 • 1 Yıl Önce

Ayşe T

Yetişkinler bu hale nasıl geldi sayın yazar ve nasıl düzelecekler acaba? Tamam yetişkinler düzelsin bir anda kay kay olm hersey güllük gülistanlık olsun . Peki bu nasıl olsun? Sosyal medya, ahlaksız diziler, aileye savaş açmış her türlü akım, dernek, oluşum , toplumdaki ahlaki yozlaşma, çöküntü ve manevi yıkım o yetişkinleri de vurmuyor mu? Onları da savurup toz duman etmiyor mu? Eğitimin içler acısı hali, aileye desteği para dağıtmak olarak gören zihniyet, manevi ve milli eğitime bir türlü geçmeyip, trilyonlarca parayı hem de her sene yeniden birilerinin cenine koydukları halde içi boş, bileğiden uzak, materyalist ders kitapları? Bunları da mı yetişkinler halledemedik? Melek gibi yetiştirdiği evladı okul ortamında elinden kayan binlerce dindar namuslu düzgün aile?? Bunlara ne diyeceğiz? Hayır hayır devletin bu konudaki görev ve sorumluluğu inkar edilemez. Ve mslesef İstanbul sözleşmesini etkin uygulama plan ve projeleri yapan, komisyonlar kuran AK partinin , bu konularda ne bir adımı ne de çalışması yok. Bırakın onu haklı tepkilere karşı takındıkları durum ortada. Biz bunları AK partiyi vurmak için söylemiyoruz. Bilakis şuurlu ya da şuursuzca yapılan bu ihmallerin , sonunu getireceğini gördüğümüz için uyarı olarak acizane dillendiriyoruz. Kader adildir. İnsanları kaldırabilirsiniz, oyalayanilirsiniz, unutabilirsiniz ama kader asla. Bence bu konular turnusol görevi görmeye başladı. Hakka hakikate dine hizmet etmek isteyen birinin meydandaki bu cinayetlere alet olması, bizzat uygulayıcısı olması düşünülemez. Ak partiyi kimse yıkamaz zannımca ancak bu manevi cinayetleriyle kendi kendini yok edecek. Kader yıkacak ve korkarım gerçekten korkarım ki bu son acıklı olacak . O yüzden devletlu ların kendilerini manen bir sigaya çekmesi, bilerek bu işlerin içindelerse tevbe etmeleri bilmeden kandırılıyorlarsa (::) ) şuursuzca alet oluyorlarsa kendilerine gelmesi acilen gerekli. Allsh başlarına akıl kalplerine iman versin ne diyelim. Ey iman edenler! İman ediniz” ayeti kerimesine masadak olmaktan kurtulsunlar. Yoksa bu sülünlerim kılıncı yakında kendi boyunlarına iner. “Zalim Allah’ın kılıncıdır. Onunla intikamını alır, sonra döner ondan intikamını alır. Söyler miydiniz sayın yazar aileye hizmet etmek isteyen kuvvet vermek isteyen bir insan ,neden adam gibi bu değerlere bağlılığıyla Mümtaz bir ismi bu işin başına geçirmez? Koskoca bir ülkenin kültür politikalarının-sızlığının-başına bula bula bir tur operatörümü getirilir? Eğitim bakanı keza lafta bir sevgi pıtırcığı da O. İcraat sıfır. Bunların neticesi olarak işte gelinen toplumsal nokta. Bunları da aileler mi düzeltecek sayın yazar, bunlar da mı ailelerin suçu?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı