• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Batı milli irade üzerine son kozunu oynuyor

4 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Vatandaş

Hüseyin abi . Bu sefer yine cemaat (Süleyman CMT)chp ye mi destek verecek.yani batiyimi destekleyecek yoksa menfaat için pazar liklarmi yapıyor. Siz bir de bu konuyu işleyin derim.
 • 1 Yıl Önce

engineer

23 Haziran’a sayılı günler kalan AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’a Musevi vatandaşlarımızdan anlamlı bir destek geldi. 23 Haziran’a sayılı günler kalan AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’a Musevi vatandaşlarımızdan anlamlı bir destek geldi. CHP döneminde varlık vergisi zulmüyle tanışan Museviler, özgürlükçü bir anlayışın adayı olan Yıldırım’a destek vereceklerini açıkladı. Konu ile ilgili bir basın bildirisi yayınlayan Musevi asıllı işadamı Doğan Kasadolu, şunları ifade etti: “Binali Beyin bugüne kadar devletin en üst kademelerinde yaptığı kusursuz ve şaibesiz ilişkilerinin de katkısı ile belediye başkanlığı için İstanbul’un anahtarının teslim edileceği tek şahsiyettir. Asırlardır bir arada yaşadığımız güzel Türkiye’mizde AK Parti iktidarı döneminde dinsel açıdan asla bir ayrımcılığa uğramadık” dedi.
 • 1 Yıl Önce

LATİF GÖKÇE

Dün bebek katilinin mesajını devletin haber ajansı AA yayınlıyor. Hem de bu mesaj seçimlere müdahale mesajı. Hem İmamoğlunu HDP üzerinden terörle ilişkilendireceksin sonra da terörün başından aldığın destek mesajını yayınlayacaksın. Şehitlerin kemikleri sızlamayacak mı bu tablo karşısında? Nerede MHP nerede AK Parti seçmeni nerede bu Devlet? Bir oy için bunlar yapılır mı? Bu olanlar Reis'e tuzaktır. Başka açıklaması yok bunun.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet Öz

Hüseyin Bey;Heybeliada faytonlarında atlar koşturulur.Atlardan biri hastalanmış,koşamayacak hale gelmişse,daha sağlıklı olanı o hasta atın yerine koştururlar.Batılı dostlarımızla birlikte emperyal düzenin siyaseti maalesef böyle.Siz,bizi neden tercih etmiyorlar da,neden İmamoğlunu tercih ediyorlar,demeye getiriyorsunuz.Bence yorgun atı tekrar tekrar koşturmak işlerine gelmez de ondan.Arada bir değişiklik yapmaları gerekir.Koşumluk at olmayacaksın.Koşumluk at olmayı tercih etmemeli.Lütfen onu değil,beni seçin,benden yana tavır alın,beni değersizleştirmeyin dememeli.Avrupalı hep bunu yapar.İmamoğlu acaip birisi.Faytonlara koşumluk at olmayı kabullenir mi,kabullenmez mi?Onu göreve başladığında göreceğiz.Bence o deliğe süpürülmeyi de hesaba katmıştır.Koşumluk at ol,dendiğinde,kendi iradesini kullanarak reddecektir.Deliğe süpürülmesi de kolay olmayacak gibi.Bekleyip göreceğiz.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı