• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Sinan Burhan
Sinan Burhan
TÜM YAZILARI

Erdoğan daha ne yapsın nankörler!

11 Şubat 2024
A


Sinan Burhan İletişim: [email protected]

Şöyle 20 yıl geriye doğru bir gidelim.. 

Türkiye ne haldeydi ne hale geldi.. Kendini dindar hisseden, mağdur hisseden insanımız bugün özgürlüğe ve konfora kavuştu. 

   28 Şubat sürecinde Refah Partisi kapatıldı, hükümet devrildi, başörtüsü yasaklandı, imam hatip okulları kapatıldı, devlet daireleri dindarlara kapatıldı. Dindarlar öksüz, dindarlar yetim; dindarlar Necip Fazıl’ın deyimiyle paryaydı. Ekonomik olarak Beyaz Türkler ülkeyi idare ediyordu. Boğaz’da yaşayanların ülkesiydi, bir elleri yağda bir elleri baldaydı, garip guraba umurlarında değildi. 

Bu ülkenin dindarları ikinci sınıf vatandaştı; tatile gitmesi hayaldi, sinemaya gitmesi hayaldi, tiyatroya gitmesi hayaldi.. 

  Bu cümleler size abartılı gelebilir ama hepsi doğru. Bu ülkede Beyaz Türklerin çocukları diplomat oldu, vali oldu, emniyet müdürü oldu, büyükelçi oldu, gazeteci oldu; Anadolu çocukları işe işçi oldu, şoför oldu, ırgat oldu.. Ne zaman ki Erdoğan iktidara geldi; insanın kaderi değişti, fakir fukaranın kaderi değişti, Boğaz’daki bir avuç elite karşı doğru insanın önü açıldı. Anadolu insanı bakan oldu, milletvekili oldu, büyükelçi oldu.. Anadolu insanının cebi para gördü, Anadolu insanı tatil yapmaya başladı. Bunları kim yaptı!? Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Başörtülü öğrenciler üniversiteye giremedi, Erdoğan önlerini açtı. Başörtülü polis var, başörtülü asker var. Bunlar hayaldi gerçek oldu.  

   Nankörlük yapmayın gerçekleri görün. Daha düne kadar adam yerine konulmayan insanlar bugün Erdoğan’ı eleştiriyorlar. Erdoğan Anadolu insanının zincirlerini kırdı, Anadolu insanlarını mahkumiyetten, esaretten kurtardı. Siz de yapabilirsiniz, ayağa kalkın dedi. Başörtülü kardeşlerimiz askeri tesislere giremezdi daha düne kadar. Cumhurbaşkanının eşi GATA’ya giremiyordu. 

Erdoğan bu engellerin hepsini kaldırdı, Türkiye’yi demokratikleştirdi, Türkiye’yi bir avuç azınlıktan kurtardı, Türkiye’yi diktatörlerden, zalimlerden kurtardı. Erdoğan’ın kıymetini bilmek lazım. 

  Efendim hırsızlık yapanlar varmış, yolsuzluk yapanlar varmış! Hırsızlık yapar, yolsuzluk yapar suçlu Erdoğan! 

Ne yapacak adam günah dinlemiyorsa, hukuk dinlemiyorsa? Herkesin vebali kendi boynuna. Erdoğan her birinin vicdan bekçisi olacak değil ya! 

Erdoğan nas var faiz haram diyor; en büyük faizci bunlar kesiliyor.. Erdoğan dava adamı, Erdoğan dindar, Erdoğan milli, Erdoğan bu ülkenin adamı o yüzden hedef haline geldi eminim. 

 Ak Parti içinde rüşvet alanlar varmış, yolsuzluk yapanlar varmış; her partide var. İnsanlar ahlaksızsa Erdoğan ne yapacak! 

Önemli olan istikamettir, Erdoğan’ın istikameti doğrudur. Milli üretim diyor, milli sanayi diyor, milli ekonomi diyor, bağımsız Türkiye diyor… Niçin diyor? Güçlü Türkiye için diyor, İslam dünyası için diyor. 

  Erdoğan gibi bir lideri bir daha bulmak mümkün değil nankörlük yapmayın! Erdoğan’ın yanında yer alın, milli duruşu devam ettirelim, bu ülke yeniden büyük Türkiye olsun.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ankara

Çok objektif bir yazı, entellektüel bir yazardan çıktığı belli

Okur

"Ak Parti içinde rüşvet alanlar varmış, yolsuzluk yapanlar varmış; her partide var. İnsanlar ahlaksızsa Erdoğan ne yapacak!" Suyu kirletenleri uzaklaşmak görevi olmalı, 3-5 maaş alma hakkı vermemeli, israf etmemeli. Bunlar her yurttaşın Başkan'dan beklediği.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23