Mart’ta kedi köpek kudurur bunlara n’oluyor…

12 Mart 2019 Salı

Son zamanlarda bölgemizde neler oluyor? Anlaşılan o ki; birileri bizleri fena hedefe koymuş. Bu konuyu  derinlemesine irdelemek gerekir. Neden düşman ilan edildik veya neden düşman kategorisine dahil edildik? Tam da bu anlam üzerine araştırma yapmak gerekir. Gelin beraber geçmişe giderek 2002 yılını baz alıp, Ak Parti’nin iktidara gelmesi ile 2009 yılları arasında ve devamında ülkemizde şekillenen vakıf ve dernekleri inceleyelim.

Ülkemiz üzerinde doğrudan açık pozisyon alan Batılı dernekleri incelediğimizde son yıllarda yabancı menşeili derneklerinin ilgi odağında; Doğu ve Güneydoğu’ya ve Karadeniz’in bazı bölgelerine dair hayli önemli çalışmalar görüyoruz. Ekolojik çalışma adı altında misyonerlik faaliyetlerinin arttığını söyleyebiliriz. Avrupa’da yaşayan birçok vatandaşımızın asimile politikalarına tabii tutulması sonucu önemli ölçüde din değiştirme oranlarına bakmak gerekir. Kürt vatandaşlara «Avesta» gibi kitapların yaygın olarak servis edildiğini sıkça görmeye başladık. Daha da önemlisi «kadına özgürlük» adı altında feminist kuruluşlar kullanılarak, İslam dinine doğrudan savaş açacak birçok kirli planın devreye alındığını söylemek mümkün. 

Kürt kökenli vatandaşların üzerindeki asimile politikaları birinci sırada yer alıyor. Doğu ve Güneydoğu’nun tarihi noktasından bakıldığında ilginç tespitler sıralanıyor. Türk-Alman Kültür Merkezlerini incelediğimizde faaliyet adına fazla bir çalışma göremeyiz ama Kürtlerin etnik, sosyal ve ekonomik anlamda bilgi yoğunlaşmasını görebiliyorsunuz. Özellikle Alevi-Kürt vatandaşların Alman derneklerinin gözetiminde olduğunu ve doğrudan iletişimle bütün mekanizmaları çalıştırdıklarını söyleyebiliriz. Batı’nın son zamanlarda Ezidi ve diğer azınlık etnik yapıları kullanarak birçok dernek adı altında Türkiye’yi gözlemlediğini unutmamak gerek. Kadına özgürlük ve benzeri yapılanmalar adı altındaki bütün faaliyetlerin acilen incelenmesi gereklidir.

Sözde feminist çevreci gözüken birçok yapının finansman kısımlarının ve Think Tank kuruluşlarının Türkiye uzantılarını incelemek gerek. Rothschild, Soros, Rockefeller gibi isimlerin ve işbirlikçilerinin faaliyetlerinin gözlem altında tutulması gerekir. Çiçek, böcek adı altında Türkiye’ye aktarılan fonların kimler tarafından, hangi amaç için kullanıldığını emniyet ve istihbarat mutlaka gözlem altında tutmalıdır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlama bahanesi ile Taksim’de toplanan ahlaksızlar topluluğunu kimlerin organize ederek bu millettin dinini, ahlaki ve sosyal alanlarını aşağılayıp, fitne çıkarmaya çalıştığı düşündürücüdür. Kaos yanlısı bazı dernek ve çatı kuruluşlar, kimler tarafından kullanılıyor ve hangi küresel çete lobilerinin tekelinde?

Taksim’deki kirli algı yönetimine dikkat edilmesi gerekir. Ezana saygısızlık olarak algılanan bu durum, birilerinin isteği yönünde çarpıtılarak kargaşaya zemin hazırlayabilir. Emniyetin yürüyüşe yol vermemesi sebebiyle protesto gerçekleştiği anda ezanın okunması, kötü tesadüf olarak değerlendiriliyor. Ancak açılan onca ahlaksız pankart ve aşağılık konuşmalar, fikirler, söylemler affedilir gibi değil.

Daha vahim konu ise; feminist kadınların kim ve kimler tarafından kullanılıp, hükümete karşı baş kaldırmak için hazırlandığının incelenmesi gerekir. Sayın Cumhurbaşkanı’nı yanlış bilgilendirip, yanlış bilginin anlatılması hoş olmayan durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Milletimizi germeye ve Batı’nın haysiyetsiz amaçlarına hizmet etmeye engel olunmalı. 

Son zamanlarda Türkiye’deki bazı Batı yanlısı vakıf ve dernekler seçime doğru prova peşinde. Emniyet ve istihbaratın uyanık olması gerekir. Bazı kuruluşların önemli ölçüde çalışma içersinde olduğu ve seçim sonuçlarının bir fırsat olarak da kullanılması planlanarak kaos ve şiddet ortamı oluşturacağı konuşuluyor. Daha da önemlisi cemaatlerin işin içine çekilerek kaotik plan yapma ihtimali göz ardı edilmemelidir.

FETÖ son zamanlarda umudunu yitirmişken, 17/25 olaylarıyla ilişkili birçok şantaj konusu varken, acımasız 15 Temmuz Cunta Hareketi gibi konuların gömüldüğü dönemde, sağduyulu bir topluma ihtiyaç olduğu aşikardır. 

ABD ve Batı’daki bazı istihbaratların ülkemizi doğrudan etkiliyecek birçok eylemi desteklediğini, bunun meşru zeminde planlamasının yapıldığını, seçime doğru provokatif eylemler hazırladığını her vatandaşın bilmesi gerekir. 

ALEVİ, KÜRT, TÜRK gibi ayrışmalar ve ötekileştirmeler son derece sakıncalıdır. Üç-beş soysuzun, neslini bilmediğimiz arsızların amaçlarına kimse alet edilmesin ve kullanılmasın. Unutmayalım ki Batı, hiçbir zaman güçlü bir Türkiye istemez. Bunlara, Batı’nın amaçlarına hizmet edecek her vatandaş hain, alçak ve şerefsizdir… 

 Vesselam…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • TürkistanTürkistan3 ay önce
  Alevi-Kürt diye bir şey yoktur. Aleviler Türk olurlar. Kürtler Sunnidirler. Avrupa'ya göç eden ve Hristyan olan o sözde 'Alevi Kürtler ve Yezidiler' zaten Alevi-Kürt kimliği altına gizlenmiş Ermeni Hristyanlardır. Yani Avrupaya geldiklerinde Hristyan olmuş değiller. Bunlar hâli hazırda zaten Hristyan olan içimizdeki gizli Ermeniler. Aleviler Türk kökenlidir ve Türk Milletine asla ihanet etmezler! Kürtler de dindar Müslümanlardır ve Müslüman kardeşlerine ihanet etmezler. İşte tüm mesele ne Türk ne Kürt ne Alevi ne de Müslüman olan Türk-Kürt-İslam düşmanı aslen Ermeni olan ancak kendilerini Alevi-Kürt kimliği altına gizlemiş hainlerin terörcülüğü ve Müslüman düşmanlığıdır. Aleviler vatansever Türk evlatlarıdır. Hem Alevi Hem Kürt Olunmaz! Alevi-Kürt kimliği altına gizlenmiş hainler kendilerinin ne olduklarını Avrupada açıkça gösteriyorlar görebilen gözlere vesselam..
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 4 ay önce
  Çok Doģru Bir Yazı. Ancak, Asla, Başaramayacaklar. Şerefsiz Hain Alçaklar. Hiç Şüphesiz ki.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 ay önce
  Kaleminize..sağlık..Özellikle..İstihbarat..teşkilatımız..ve..Emniyet..Müdürleri..içlerindeki.."kanserli..hücreleri "..tesbit..edip..kontrol..altına..almalı..MALUM..geçmişte..MİT..içinde..MOSSAD..ve..CIA..ile..ortak..çalışıp..ONLARDAN..MAAŞ..alanların..varlığı..DEHŞET..verici..Allah(CC)..yardımcımız..olsun..SU..UYUR..BU..ALÇAKLAR..UYUMAZ..
 • hamidohamido4 ay önce
  Bu İmansız, dinsiz gavur aşığı nasipsiz lere müsamaha gösterildikçe bunlar daha da azdığı gibi ilahi bela ve cezalara hazır olunmalı. Helak olunan kavimler in durumuna benziyor. Allah ın afeti gelirse Allah korusun azgınlarla beraber suçsuzmazlumlar da helak olabilir.
 • Tarık Tarık 4 ay önce
  Son satırınıza katılıyorum, ancak gerçek şu ki Batı dünyası Atatürk reçetesi ile aydınlanmış bir Türkiye'yi istemiyor. Ama dincilik propagandası ile zehirlenmiş ve felç olmuş bir Türkiye'yi sonuna kadar destekliyor.
 • MelikeMelike4 ay önce
  tamam bu azınlıkları dış güçler kullanıyor peki CHP ye ne oluyor.CHP yönetimini kimler oluşturuyor Alevi kürtler(azılı olanlar) ve aynı zamanda bunlar teröristlerdir HDP ile kan bağları var İlgezdiler,Kaftancıoğlu gibiler Kılıçdaroğlunun etrafında daha bir çokları ve Ateist azılı kesimler CHP Türkiye partisi olmak çıkmış. Teröristlerin ve din düşmanlarının şemsiyesi olmuştur.Bu partimi Atatürkün kurmuş olduğu parti?
 • ZavallısınZavallısın4 ay önce
  Mart ayında kedilerin içgüdüsel olarak üreme isteğini kudurma olarak algılayan insandan bu güzel ülkeye ne fayda gelir siz bir düşünün.
 • MUŞLUADAMMUŞLUADAM4 ay önce
  ORUSPUYUM, FAHİŞEYİM, Cenabet gezeriz diyen, het türlü arsızlığı, AHLAKSIZLIĞI, NAMUSSUZLUĞU,... yapabileceğini ellerindeki pankartlarla açık eden VELEDİ ZİNA, AYYAŞLARDAN ne beklenir ki. Bunlar soyu kuruyasica İslâm, Müslüman düşmanı Haçlı artığı yunan piçleri.
 • Ali Ali 4 ay önce
  Martta kedi köpek kudurmaz yılda bir kere çiftleşir ilahi kural. Kafir ler müşrikler münafıklarin fasıkların yılda bir kere islama saldirsalar. Hergün saldiriyorlar her saat saldırıyor Kuran'dan şeriattan koparmak için
 • HaRuNHaRuN4 ay önce
  Güzel yazı olmuş. Muhtemelen iki grubuda chp hdp ipi yöneten güç yollamış. Milletin değerlerini kullanıyorlar seçimlere kadar dahada artacaktır uyanık olmak lazım

Günün Özeti