Bu ülkenin evlatları Siyon protokolünün esiri olmamalıdır

07 Mayıs 2019 Salı

ABD, ikinci dünya savaşı sonrası ve özellikle NATO sonrası İtalya’da da ortaya çıkarılan gladyo tipi yapılanmalarla birçok ülkeyi sömürdü ve yönetti. Hatta en iyimser tabirle bu ülkelerde istediği şekilde politika üretilmesini sağladı.

Türkiye’nin de durumu farklı değildi. Hatta Ortadoğu’daki rolü nedeniyle ABD’nin ipleri çok daha sıkı tuttuğunu söylemek mümkün... Bu süreçte yıllarca milliyetçi, muhafazakar, sol marjinal kesimler kullanılarak NATO-Atlantik istihbarat hücre sistemi işletilerek, bilgi iki ülkenin çıkarlarına hizmet etmiş, kalan NATO üyesi ülkeler, bu iki ülkenin istekleri üzerine eylemler organize etmiştir. 

ABD, ülkemin evlatlarını çok rahat kamplara bölmüş ve sosyal kültürel alanlarını iyi tespit etmiştir. Hatta ülkemizin ideolojik yapısını ülkemdeki siyasi liderlerden daha iyi tanıdığını söyleyebiliriz. Hangi cemaati kullanacağını iyi bilen, hangi siyasi partinin kendine yakın olduğunu veya kullanılmaya müsait olduğunu bilen bir ABD var. Hangi siyasetçilerin batı politikalarına hizmet edebileceğini, ailesi ve karakter yapısını günümüz teknolojisi sayesinde bilgi ve iletişim sistemleri ile veri depolama aracılığıyla hiçbir zorluk çekmeden amacına uygun bir şekilde ele geçiren bir ABD düşünün… 

Dünyayı istediği gibi kategorize eden ABD’nin, yeşil kuşak projesini başlatarak İslami terörü ve siyasal İslam’ı ortaya atması tesadüf değildir. 1940’lı yıllarda bugünkü ismi A.B olan bölge ve sahayı birbirine katan, çatıştıran ABD, batıyı çok yönlü eylemler kullanarak küçük devletçikler haline getirmiştir. Birkaç devlet kalsa da mevcut yönetim sistemleri ABD görüşüne yakın politikacılar tarafından yönetilmektedir. 

ABD yeşil kuşak olarak adlandırdığı İslam coğrafyasını tehdit olarak algılamaktadır, İslam dünyasını yeniden şekillendirmek için Suudi yönetimini kuşatmıştır. Mısır yönetiminin ipini kuklacı mantıkla İsrail için elinde tutmaktadır. Bütün bu olup bitenler ile yeni sömürgeci anlayışın temelleri atılmıştır. Dünyayı paylaşmak istemeyen ABD, CIA aracılığı ile ürettiği İslami terör örgütlerini bahane ederek, sözüm ona barış getirme adına bölgede pek çok ülkeye ve coğrafyaya çöreklendi. El Kaide-Işid üzerinden Afganistan, Suriye ve Irak’ın işgali bu şekilde gerçekleştirildi. Ne malum yarın Türkiye’nin de başına gelmeyeceği...

Bugün sıra İran ve Türkiye’ye gelmiştir. Büyük Ortadoğu Projesini ortaya atan ABD, bölgemizi eyalet sistemi kapsamında organize etmeye çalışmaktadır. Buna karşın son zamanlarda Rusya-Türkiye işbirliği ABD’nin politikalarını ve kirli siyaset yöntemini boşa çıkarmaktadır. 

Ne yazık ki içimizdeki bazı Atlantikçi yapıların arsız şekilde çanak tuttuklarını görmekteyiz. Bazı siyasi partilerin bilerek Sayın Erdoğan düşmanlığı üzerinden yeni kaotik planları devreye sokmasının sıradan bir durum olmadığını görmekteyiz. 

ABD’nin, Atlantik yapısı itibari ile Siyon protokollerine bağlı olduğunu unutmayalım. İçimizdeki bazı sosyalist çevreler, sözüm ona ‘’yurttaş’’ adı altında kimlere hizmet ettiğini bilmediği gibi; bilerek veya bilmeyerek ABD’nin esiri olduklarının farkında bile değildirler. 

ABD ve Kraliyet destekli yeni birtakım siyasi oluşumların başlatılmasının bölgemiz için çok riskli durum olarak okunması gerekir. Ülkemize yapılan bunca operasyonu görmezden gelen siyasi partiler gelecekte daha ağır bedelleri ödemeye hazır olsun. Bu ülkede solcu olmak, sağcı olmak, onurlu olmaktan geçer… Kapital sisteme ve Siyonizm’e hizmet etmenin şerefsizlik olduğunu herkes iyi bilmelidir. 

Ak Parti’yi bitirme operasyonunun başlatılmasının bazı siyasi partilerin iştahını kabarttığını görüyoruz. Tehlikeyi göremeyen bazı sözüm ona çok bilmişler de demokrasi sınırları dahilinde kalmalıdır. Sandıklarımızın bizim yegane irademiz olduğunu unutmayalım. Aksi takdirde ABD’nin yeşil kuşak projesi hepimizi o sandıklara gömecek ve hiçbir parti de bağımsız iktidar olamayacak. Gezi’deki provokasyonda “Mesele ağaç değil sen daha anlamadın mı” diyen kafa, hedefe Türkiye’nin özgüvenini ve liderliğini koymuştur.

Vesselam…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • BATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUNBATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUN1 ay önce
  SABRİ BEY ÇOK ANLAMLI ,DEĞERLİ BİR YORUM OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN.HAYATIMIZIN HER AŞAMASINDA (REKLAM-EĞİTİM -EĞLENCE-BESLENME -DÜŞÜNCE V.B.)BATI HAYRANI VE SAVUNUCUSU PARTİ,İŞ ÇEVRELERİ,MEDYA ETKİSİNDE KALAN MİLLİ MİLLET ÇOK ACILAR SIKINTILAR ÇEKİYOR, AMA ALLAH HER DEFASINDAYARDIM EDİYOR.
 • ttnttn1 ay önce
  siyon temsilcisi chp ve son siyon müşteri temsilcisierkman yilanoğlu mu ?
 • TTNTTN1 ay önce
  sandıkların%10 u yeniden sayıldı. 15 000 oy yanlış yazılmış veya çalınmış.YSK 7 ÜYESİNE ÇETE DİYEN KİLÜÇDEROĞLU SAÇMALADI.7 ÜYE KILIÇDORİOĞLU NAMADDİ MANEVİ 7 MİLYON TL DAVA AÇMALILAR.
 • Mağdurum AbiMağdurum Abi1 ay önce
  ''Bu ülkenin evlatları Siyon protokolünün esiri olmamalıdır'' demiş hazret.Sen bırak bu palavraları da, PKK ile yapılanOSLO PRTOKOLÜNDEN , HABUR PROTOKLÜNDEN , DOLMABAHÇE PROTOKOLÜNDEN , FETTULLAHÇI ÇETEYLE İŞ TUTTUĞUNUZ DÖNEMDE TSK YA KURDUĞUNUZ KUMPA PROTOKOLÜNDEN bahset biraz.Yiyor mu?
 • Sosyal MedyacıSosyal Medyacı1 ay önce
  Yazının üst kısımlarında 'ailesi ve karakter yapısını günümüz teknolojisi sayesinde bilgi ve iletişim sistemleri ile veri depolama aracılığıyla hiçbir zorluk çekmeden amacına uygun bir şekilde ele geçiren bir ABD düşünün…'  demişsiniz. Bu öyle bir cümle ki sanki amerika uzaylı aletleriyle bizi gözetliyor. Halbuki şu an kimin sosyal medya hesabına girsen aynı bilgiyi sen de beş dakilada öğrenebilirsin.
 • esereser1 ay önce
  1980 öncesinde hatta sonrasında yani taki yerli ve milliedyanın aktif olmasına biz sokaktaki medyadaki siyasetteki stklardaki sendikalardaki üniversitelerdeki Leninci MaocuStalinci kişi ve örgütlerin hep rusya/çin ile iltisaplı oldugunu düşünürdük. Megerse onlar ab ve abd nin ateistleri koministleri sosyalistleriymiş. Megerse onlar sol gösterip sağdan yani kapitalizme emperyalizme hizmet ediyorlarmış. Bunu en eski ve köklü cumhuriyet gazeteside hürriyet gazeteside onların yancısısı olan medyalarda milleti bu konuda aydınlatma yerine uyutma ve kutuplaşma mimarlıgı yaptılar tıynetleri geregi
 • maraşlımaraşlı1 ay önce
  Hocam bırakın bu düşman üreterek korku salmayı , Tamam abd keferenin biri bunu yıllardır biliyoruz. Dış güçler masalı ile insanları kandırmayın. Gavur gavurluğunu her daim yapıyor. Peki biz müslümanlar ne alemdeyiz. Kısaca örnek vereyim memleketim maraştan , Bacısının örtüsüne el uzattı diye fransız gavurunu vuran sütçü imamdan , şimdi bacılarının ırz ve namusuna göz diken bir millete dönüştük. Ahlak haya faiz zina reil rüsva durumdayız. Maalesef sayın yazar memleketin hali bu ama siz kalmış hala öcü gösteriyorsunuz. Merak etmeyin bu rezil halimiz böyle sürmeyecek Allah cc bir zalimi musallat edecektir. 2.bir 15 temmuz yaşamamız kaçınılmaz.Su uyur düşman uyumazmış ,
 • FerhatFerhat1 ay önce
  Sizinde göremediğininiz çok önemli bir hususu eş geçmişiniz. Siyonun veletlerini dünyayı ve yurdumuzu vesayeti altında tuttukları artık herkezin malumu. Fakat ABD yi ve aynı zamanda Rusya yı aynı derin gücün yönettiğini bilmiyorsunuz galiba. Kısacası dümeni sola da kivirsaniz sahada kivirsaniz sonuçta aynı derin güç ile ittifak kurmuş olacaksınız. Bu topraklar Tanzimat döneminden günümüze kadar isgal altında ve ülkenin başına getirilen yönetimler hep masonik derin gücün yönettiği BİLDERBERGER organizasyonu tarafından aranmakta. Siz milli hakimiyetin ve iradenin sözden ibaret olduğunun henüz farkına varmış değilsiniz. Ülkenin AB masterplanlarına ve kriterlerine dayalı ekonomik ve ahlaki politika ve gidishatlari herhalde halkımızın iradesine doğrultusunda gelişmiyor, aksine bu kriterler AB yinyöneten siyonun veletleri ve onların ülkemizdeki misyonerleri sayesinde uygulamaya konuluyor. Akp ve MHPABD odakliyeşil kuşak projesinin tam neresinde duruyor bakalım. Mhp sadece milliyetçi söylemlerinin arkasına gizlenmiş olan CIA nın kurmuş olduğu liberalizm nizamını ve Siyonistlerin (ittihat ve terrakkici mason cemiyetinin) yurdumuzda inkılaplarını korumaya anda içen bir gayri milli oluşum. Kısacası bunlar faizsiz ekonimi düşünmeyen ve siyonun kurduğu düzenin dahilinde hareket eden liberalizm nizamına inanmış ve akıllarını siyonun veletlerini ideolojilerine kiraya vermiş olan proje partilerinden ibarettir. ZiraSöylemler ve uygulama hiç birbirini tutmayan iki parti. Halkımızın yegane kurtuluşu Tevhid nizamıdır , bu böyle bilinmeli. meclis çatısı altında faaliyet gösteren diğer partiler bu bozuk düzenin ve derin gücün Yeni dünya düzenine hizmet eden proje partilerinden ibaretler.
 • vatandasvatandas1 ay önce
  maalesef solyandancarkli takim ve avaneleri emperyalizmin yorungesindeabd denilen seytanin kilicini sallamaktalar....heyhat bir zaman 6. filonun askerini denize atmislardi?yil 1970ler onlardan savrula savrulabu gunABD veSIYONIZMEusak olmus solyandancarklilarturedi...demekki dedeleride takiyye yapiyormus....bizde derdik bu adamlar koskocaabdyekarsikorkusuzlar...megersegobeklerindenbaglanmislarabd ve emperyalizme.....
 • Ahmet YÜCELAhmet YÜCEL1 ay önce
  "Bu ülkede solcu olmak, sağcı olmak onurlu olmaktan geçer" ne demek sn. yazar? Yani size göre onurlu ve şerefli(!) solcu bedel ödemez öyle mi? Bu "namuslu fahişe" anlamına geliyor.Solun cibilliyetini öğrenmek için birkaç dakika ayırmanız mümkün mü acaba?
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Kaleminize..sağlık..BÜYÜK..RESME..dikkatli..bakmayı..sürdürmeliyiz.

Günün Özeti