• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Yeryüzünde Cennet’i yaşamak mümkün mü?

17 Aralık 2021
A


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Arzı-arşı, az mı görüyorsunuz?! Peki, beklentiniz ne? Nasıl olmasını isterdiniz? Çektiğiniz çilelerin müsebbibi kim?! En azından, daha çilesiz ve huzurlu bir hayat mümkün mü? Nereden geldik, nereye gidiyoruz? Ebedi hayata hazır mıyız?

Uçsuz bucaksız olduğu gibi, en ehemmiyetli ve en merak edilen suallerimizin cevabını, doğru yerlerde mi arıyoruz...? Hatta doğrusu bir yana, bu suallerin cevaplarını arıyor muyuz..?!

“Bu dünya çekilmez..!” diyen şeytan tabiicileri ve tapıcıları, yeni dijital dünyada topluma bundan kurtulmayı vaad ediyor!?

“İşte görüyorsunuz, Tanrınız bir şey yapmıyor! Biz size, ‘her şeyi’ yani bu dünyada Cenneti vaad ediyoruz!”

Yeni teknolojilerle süslenip saç ve göz rengi, fiziki bazı özellikleriyle Avrupa’dan ve dünyadan büyük ilim adamlarını bize lider olarak gösteriyorlar. Ve zamanla toplumun büyük çoğunluğunda kabul görecek bu idoller, hatta mistik yol göstericilerle “düşünemeyen kitleler”i uçuruma yönlendirecekler!!? En akîlinden avamında, okumuşundan cahil halka kadar herkesin, zaten pamuk ipliğine bağlı hayatları-inançları-düşünceleri-gerçeklik algıları tamamen yok edilecek!!

AKIL TUTULMASI ZİRVE YAPTI!

Toplumların “akledip düşünüp, sağlıklı yaşaması”nı engelliyorlar!!! İnsanları öyle narkozlamışlar ki; “Sana verdiğimiz bu sıvıyla, daha sağlıklı kalacaksın..!” deyip, birinci, hatta ikinci üçüncü, beşinci, altıncı.?! İnsanın altıncı hissini de yok edecek altıncı vuruşla artık çiftlenmeye hazır hale gelecekler! Vurgunlarla insanlığın kökü kazınıyor!!!

İnsanların, kendilerini “hayati-mâişet ihtiyacı”!! ile tehdit eden sistemi görüp, sorgulayıp, kendilerine gelmeleri için ne yapmak gerek diye feryâd ediyor, farkındalık sahipleri..! Zira toplumsal bir uyanış; mukadderata, sünnetullaha, Allah’ın va’di ve kader noktasında tecellisine aykırıdır! Peki, çözüm nedir diyenlere “Ümitvâr olunuz!” diyoruz! Her fert, imkânı dahilinde evvelâ kendini, sonra ailesini, sonra mahalle ve çevresini uyandırmakla mükellef.

Sonra da dünyadaki yardımlara koşmalı!

Evinde ailesine çevresine sözü geçmeyenlerin memlekette sözünün geçmesi çok zor!!?

DÜNYADAN KOPAMAYAN-HAYVAN BİLİNCİYLE 

YAŞAYANLAR NEDAMET ETSİN!

Fransa’da ve Amerika’da gizli yasalar çıkarıldı ve ne gariptir ki açıklandı!? Sapkın, uyuşturucu müptelâsı, cinsel taciz raporlu insanlar çiplenecek!! Hatta bu yasalar, 20 yıl önce çıkarıldı! “İnsanların DNA’sına, hücrelerine yani RNA’larına, bedene uygulayacakları sıvılarla, yediğimiz gıdalardaki emülgatör ve katkı maddeleriyle bunları yapacaklar!” diye Kozmik Bilim ve Bilinç’le Yaşam Enerjisi” kitabımızda yazdık!

İnsanları kontrol altında tutarak hiçbir üretimi olmayan ve hiçbir işe yaramayıp sadece tüketen, tembelleşen, zekâsı kıt, saldırgan, tecavüzcü haline dönüştürecekler! Genetiğini değiştirdikleri gıdalarla bozdukları bedendeki ve ruhtaki yaratıklara, istedikleri komutu verip istediklerini yaptırabilecekler! Bugünkü durumumuz kesinlikle budur!

Anadolu toplumuna bakalım. % 99’u Müslüman ama % 100’ü faiz batağında!!?? En ücra köşesindeki köylüden, en Müslüman bildiğimiz iş adamı, bürokrat, memur, işçi, hatta manevi yönden de cemaatçi cemiyetçi, tarikatçısına kadar herkes kendi sahasına yatırım yapıyor. Peki, hangi yatırımlar bunlar? Hiçbiri yerli-milli-dini arka planı olmayan, gâvurun cihazı-ilâcı-avadanlığıyla kurulan “HASTA”haneler..! Yetmeyeceği için mi şehir hastaneleri kuruldu!

Bir başkası ne yapıyor? Banka kuruyor. Kâr diye faiz ortaklığı mı..?! Bir başkası ne yapıyor? Market zinciri kuruyor. Bir bakıyorsunuz ki, içinde bir tane helâl lokma yok!!?? Maalesef herkes, dünyasını kararttığı gibi ahiretini de yakıyor..!

DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK!

Ülkenin mâkus kaderi bugünkü satılık hastalıklar, belli bir organizasyon içinde yetiştirilmiş ‘bilim adamı’ kisveli, hiçbir araştırması ve hiçbir sahada uygulaması bulunmayanların eliyle, kalan ömrümüz çalınıyor mu diye bir kere daha düşünmeye davet ediyorum. Zira 20 yıldır anlattıklarımızın hepsi çıktı! Bize deli diyen zavallılar, utanamadı bile. Çünkü zaman, onları ‘kölelikleriyle’ daha da yüzsüz hâle getirdi! Maalesef bir zamanın gerçek Müslüman ve milliyetçileri yerine bugün siyasi arenada ve pek çok yerde mücahitler yerine atanmış her şeye müsait  müsait ve sahte aksakal- saçlılarla doldu!!?

Tabii ki farkındalığı olanlar uyandı ve kurtuluşa yelken açtı. 73’te bir mutlu azınlık, fırka-i naciye kurtuluşa erenler, maddi-manevi dünyalarında huzuru buldu! Kalanlar mutsuzluklarını unutmak için önce meyhaneye, orada olay çıkarıp hapishaneye, ıslah olmayıp delihaneye, salıverilince de evlerinde depresyon hapı diğer uyuşturucularla bedenen ve ruhen ölüme terk edildi!!!

‘Kafası’ sağlam kalanlarsa; hastane kapılarında ilâç torbaları elinde, safra keseleri alınmış, birden çok operasyon geçirmiş, kalbi stentli yani yıkılmaya yüz tutmuş, altını bezleyip, televizyondaki sahte ürünlerle, bilmediği kişi ve ürünlerden medet umar hâle geldi!!!

SÖZÜN ÖZÜ!!! Halinizle yaşayın!

Kim olursanız olun, mevkii ve makamınız, toplumdaki yerini, paranız pulunuz sizi asla korumaz! Hâl-i ahvâlinizi, bugününüzü, beden ve ruh sağlığınızı muhafaza edin! Şeytan ve avanesinin haberleriyle, algı yönetimleriyle, sahte gündemleriyle uçuruma gidiyorsunuz! Gelin, nedametle tövbe edin! Allah’ın rahmeti sonsuzdur! Kapısı ölene kadar açıktır! Nedamet edip! Pişman olup! Tövbe edip! Girmesini bilene! Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyüp

Erdoğanın faizi önce düşürüp sonra yok etmeye çalışmasını Gayet iyi anlıyorum. Malımız mülkümüz arabalarımız değerli bildiğimiz eşyalarımız hepimiz bankanın yolunu tutup faizle almadıkmı? Cebimizdeki kredi kartları hep faiz işi değilmi? Bir al beş ödeyip çıkmaza girmedikmi? Allahın yasaklarını çiğneyip afiyetle ywmedikmi

muhalefet

AHMET ABİ KALEMİNE ALLAH GÜÇ VERSİN
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23