• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

“Yeni normal” diye “Kirli! Anormal” kapatma düzeni!!?

30 Nisan 2021


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

40 yıllık devlet tecrübemle sahada, en stratejik görevlerde bulunmama ve 20 yıldır bu necip milletin daha dik yaşayabilmesi için üretmeme rağmen devletimizin içindeki yerleşik düzenin tetikçilerinin vasıtasıyla 57 soruşturma geçirdim! Ar damarı çatlamamış, vicdan sahibi etkili ve yetkililer vardır diyerek, özendikleri modern dünyadan dahi hak-adalet-hakikât adına itirazlar geldiği bugünlerde bir kere daha “Gerçekleri duyurmayı tarih tekerrür etmesin! İbret alınsın diye” yazmak istedim! 

Hahamlar, ateistler, feministler, komünistler, Yahudiler, Hristiyanlar gördü..? Fakat taklidi imana dalan Müslümanlar, siyasi İslamcılar vs. rüzgârın önündeki “sahte salgın corona” peşinde kör kuyuya atılan taşı çıkarmak için “istatistiklerle havanda su dövmeye! Efendilerine bilerek veya bilmeyerek kölelik yapmaya” devam ediyorlar!!?

1,5 milyarlık İslâm âlemi, kayıkçı kavgalarıyla, hiçbir şey üretemeden, müstemleke idarelerle “idare-kontrol” olunurken, bakın bir haham gerçekleri görmüş ve tebliğini yapıyor:

“Önümde Birleşmiş Milletler belgesi var. ‘Yeni Dünya Düzeni’, Tercümesi ve içeriği şu: 2021-2030 arası Yeni Dünya Düzeni. Duyduklarınıza inanamayacaksınız! Hazırlanın başlıyoruz. Derin bir nefes alın ve endişelenmeyin. Çünkü nihayetinde dizginler Allah’ın elinde! Yukarıdaki zaman dilimi içinde yapılması planlanan olaylar. Tek Dünya Devleti, tek hükümet! Nakit para olmadan ödeme sistemi. Dünya Merkez Bankası. Tek Dünya Ordusu. Milli Bağımsızlığın sonu. Özel mülkiyetin sonu! Aile kurumunun sonu! Dünya nüfusunun azalması. Nüfus artış ve yoğunluğunun kontrolü. Birden fazla aşı mecburiyeti. Dünya geneli asgari ücret. Diğer maaşların kesilmesi. Mikroçip takılması ve bu çiple ödeme, takip ve gözetleme. Dünya genelinde sosyal kredi uygulaması, Çin’de şu anda uygulanan. Trilyonlarca 5G istasyonlarıyla kontrol, takip ve gözetleme. Çocuk terbiye ve yetiştirmenin aileden alınıp devlete verilmesi. Okulların ve üniversitelerin devlet kontrolüne geçmesi. Özel araç ev mülkiyetinin tamamen ortadan kaldırılması. Bütün özel şirketlere tek dünya devleti tarafından el konması. Havayolunun zaruret dışında yasaklanması. Yerleşimin şehirlerin belirli yerlerinde toplanması. Sulama sistemlerinin kaldırılması. Özel tarımın, otlakların ve hayvancılığın bitirilmesi. Müstakil evlerin kaldırılması. Toprak kullanımının sınırlandırılması. Bitkisel tedavinin, alternatif tıbbın yasaklanması. Fosil yakıtının sonlandırılması. Kulakları duyan dinlesin! Firavunlar bile bu şeytani düzenden merhametli olurdu.. vs!”

20 sene önce yazılan “kozmik bilim ve bilinçle yaşam enerjisi” kitabında aynı maddeleri yazmıştım! O günkü medya ve bilim adamları bizim için de “fenomen Maranki! Zırdeli!.. vs” ifadelerini kullanmıştı..? Maalesef ülkemizde yanıltanlar, aldatanlar iş başında tutulurken bizim söylediklerimiz ise hep gerçek oldu..?

On yıl kadar önce Pentagon bir açıklamasında diyor ki; “Rusya radyo dalgalarını kullanarak iklime müdahale edip Amerikan ekonomisini çökertmek için kasırgalar, tufanlar, tsunamiler oluşturuyor..?” Hatırlayın, Amerika sahillerine vuran “Rita, Margarita, Katrina” isimleri verilen bu tabiat üstü olaylar Rusya’yı işaret ediyor ve radyo dalgalarından bahsediliyordu!!? Türkiye’de haber bile yapılmadı!!? Şeytan aklının kuyuya attığı taşı çıkarmak isteyen akıllılar uyutulmaya devam etti. Saddam’ı Kuveyt’e saldırtan ABD’nin işgalinde, Apache helikopterlerle düşük frekanslı sayko nörotik dalgalar gönderilmiş ve basından gizlendi!!?

Bunu kitaplarımda, konuşmalarında, makalelerimde yazıp anlatmış, Saddam’ın 400.000 kişilik özel kuvvetlerinin-ordusunun nasıl da buhar olup uçtuğunu, inlerinden çıkıp evlerine kahve içmeye gittiğini anlatmıştım!!!

PEKÇOK GAZETE ‘FENOMEN MARANKİ’ DİYE BAŞLIK ATTI!!?

En akıl almazı, sekülerist prof., dr. olan bilim adamlarına aitti..!? Bu konuda yapılan bilimsel bir çalışma olmadığını, bunların tevatürden öteye gidemeyeceğini söyleyen sekülerist yani kitapsız-Allah’sız ‘sözde Türk’ özde devşirme bilim adamları..! Her söylediğimiz çıktı! Türkiye’deki dinlemeler, beyin kontrolü, mankurtlaştırılan insanlar, düşünemeyen toplum, 15 Temmuz’lar ve sonrasında da değişen hiçbir şey yok!

CORONA DA AKLIMIZI BAŞIMIZA GETİREMEDİ!!?

Niye diye sormayın! Hâlâ mısır şurubu! 28 günlük tavuklar! Ebter tohumlar! Amerika’nın yasakladığı florürlü macunlarıyla, kolalı gazlı enerji içecekleri, margarin ve trance yağlarla ve Çin tuzları katkılı fast food, emirgatörlü hazır gıdalarla çocuklarımıza sağlıksız uygulamalar 208 üniversitemizi, bilim adamlarının, gazetecilerimizin derneklerimizin ve devletimizin suskunluğu ve gözü önünde “Duymadım! İşitmedim! Görmedim! Ve asla hakikati söylemem konuşmam.. Vs.” diyerek büyük bir facia yaşanarak suni salgınlar göz önüne konulup maske mesafe.. Aşı uyutmalarıyla toplum feda ediliyor!

Milletimizde iyot, lityum ve çinko eksikliği yani beyin fonksiyonlarını hızlandıran, düşünmeyi olumsuz etkiliyor! Sağlık Bakanlığı ve bilim kurulları da, bütün bu vitamin ve mineralleri içinde bulunduran kristal tuzu mahkemeye verip dava açıp Peygamber Efendimizi cezalandırıyor!

ÖĞRETİLMİŞ ÇARESİZLİKLE HER GÜN EKRANDA VAKA-ÖLÜ İSTATİSTİKLERİNİ İZLİYOR MİLLET!!!

Dünyamızın ve Türkiye’mizin florası, faunası, hava, su, toprağı, iklim yapısı ve habitatı yapılan maksatlı ve planlı uygulamalarla tahrip edildi! Bir de “bio terörizm” ile, beyin kodlarımızda olmayan kimyasal ve sentetik uygulamalarla biyolojik yapımız tamamen bozuldu ve doğurganlıkta giderek azalıyor!!?

“Deccal gelmeden önce otuz öncü Deccal ortaya çıkacak. Deccal; ateşi su, suyu ateş gösterir!” (Hadis-i Şerif)

Şeytan aklı, senaryosu gereği programını, satın aldığı köleleri vasıtasıyla milletin gözünü istatistiklerle boyayarak medya davulunu çalarak hedefine doğru hızla ilerlemektedir!

Türk milleti ‘siyasi konjonktür, salgın şartları vs.” gereği diyerek kapanmaya değil, 2023 hedefleri için açılmaya, üretmeye ve lider ülke olmaya ve Türk İslam Birliği ülkelerine örnek teşkil etmeye mecburdur!!? Türk milleti mazlumların umudu Sayın Cumhurbaşkanından bu görevi ifa etmesini beklemektedir.. Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kemal Kelle

Önceki peygamberler(AS)in bile şerrinden Allahu Tealaya sığındıkları ahirzamanın karanlık geçitlerinden geçiyor,geçiriliyoruz.Şeytan a.lane teknolojiyi en hoyrat şekilde kullanarak hakkı batıl,batılı hak gibi göstererek bütün avaneleriyle ihtiyar dünyanın kıyametini hazırlamakta.Çin tuzu,5G vs.iman ve ihlası zedeleyen itikadi sapıklıkların yanında hiç kalır.Sel büyük,selin üzerindeki çer çöp misali sağa sola savruluyoruz.Rahmani emir ve nasihatlara karşı basiretler bağlanmış.Bu safhada kalbi selimi ,sekineti Rabbimizden sürekli talep edip gözyaşı dökerek ,hakkı ve sabrı tavsiye eden ve imanın tadımının yolunu gösteren Rabbani alimlerin hedefi hedefimiz olmadıkça, zihin bulanıklığı içinde imansızlık tehlikesiyle karşı karşıyayız demektir.Rabbim hepimize Hadi sıfatıyla tecelli eylesin.Allah cc hakkı için tekrar edeydim. Ne nükleer silahlar,ne corona ,ne de başka bir bela,en mühim durum son nefeste imansız gitmek.En büyük derdimiz ve korkumuzun bu durum olmasını Rabbimiz nasip ve müyesser eylesin.
 • Yanıtla

Mustafa

Hocam bunları bizde biliyoruz ama çözüm yok çözüm heryerimiz bağlı gıda konusunda
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23