• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Yazıcıoğlu, Bediüzzaman ve bütün şehitlerimizin aziz hatırasına!

25 Mart 2022
A


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Son zamanlarda spekülatif olaylar ve algı operasyonlarıyla devlete ve seçilmiş hükümete yapılan saldırıların dozu artırılmıştır!

Bu algılara karşı MHP grup toplantısında, ittifakın sesi devlet adamı Bahçeli, Anadolu’nun ruhundan yükselen sesleri dile getirmiştir! Bu bir kez daha göstermiştir ki; devletin bütün gerçek vatanperver uzman kişiler, akil insanlar ve Aksaçlılar bildiklerini sayın Bahçeli gibi” hakkın hatırını Âli tutarak her köşe yazımızda ve konuşmamızda dile getirdiğimiz ve maalesef hepsinden de gerçekleşen konuları hem destek hem de “tedbiren” devlet başkanına bildirmelidir..!

Devlet Bahçeli’nin bizim de aynı cümlelerle katılarak defalarla dile getirdiğimiz kırmızı çizgilerimizin Türkiye’nin kurtuluş reçetesinde bir rehber olabilecek bu satırbaşları, mutlaka hükümet programına alınmalıdır! Bunun için “Büyük Türkiye” hedeflerini hayata geçirebilecek liyakatli ve ehliyetli kadrolardan teçhiz edilmiş hükümet, vekil, bakan ve bürokratların iş başına getirilmesi zaruridir! elzemdir! katidir..!

DAVAMIZ “İ’LÂ-YI KELİMETULLAH” 

ŞEHİDİ MUHSİN YAZICIOĞLU!

Merhum Yazıcıoğlu, Türkiye’nin millî insanları üzerine yurtdışından büyük müdahaleler, içlerine sızma girişimleri, provokasyonlar, troller ve kriptolarla zor bir dönemde alperenlik yaptı. Ben de ülkenin gizli sahipleri Türkiye’de kendilerinden başka tek ses istemiyorken, Türkiye’de malum yapının deşifre edilmesinde göz ardı edilen çok önemli bir konuyu tarihi kayıt düşüyorum!

Paralel ihanet sürecinde ülke batmış, binlerce kişi mağdur, şehit ve gazi olmuş, yaşananlar ancak sonradan yayınlanabilip bir nebze de olsa atıf yapılmıştır. Askeri okullardan astsubay okullarına, akademilerden kurmay mekteplerine kadar TSK içindeki gizli yapılanma ve organize bir çalışmayla yıllardır yapılan tahribatlar, isim isim ve yer yer ‘asker olan ailemizin üst düzey komutanlarından biri’ne ve tarafımıza iletilmiştir!

PARALEL YAPI HAKKINDA ILIMLI GEÇİŞ!?

Yıllardır yaşananlar gün be gün kayıtlıdır! Seksenli yıllarda selefonla kaplı şekilde bize ulaşan belgeler; koalisyon hükümetine sunulmuş, dönemin başbakanı bilgilendirilmiş ve olayın ciddiyeti tarafımca 2 saat boyunca İçişleri Bakanlığı’nda devrin Başbakan ve Başbakan yardımcılarına anlatılmak üzere brifing verilmiştir!

TSK, Emniyet, devlet içindeki yapılanmalar, siyasilere karşı alınacak tavırlar, koalisyon hükümetinin başındaki güç bakanları ve onlara yapılacak muameleler, kimlerle nasıl anlaşılabileceği, ANAP, CHP, MHP içinde kimlerle yol alınabilir ve kimlere asla yol verilmemelidir gibi bütün detaylarıyla sayın Başbakan’a, başbakan yardımcısı hanımefendiye, koalisyonun diğer üyelerine kendilerinin de tehdit edildiği konular dahil tek tek anlatılmıştır..?! Fakat 15 Temmuz’da yaşatıldığı gibi kulak üfürmeleri, farklı siyasi konjonktür, devlet içindeki dinamikler, iç ve dış güçlerin tesiriyle konu kapatılıp dün olduğu gibi o gün de “bunlar fasa fiso..vs denilerek maalesef koltuk sevdalılarınca gündeme getirilememiştir!

O sırada Sivas m.vekili olan kadim dostumuz eskimez dava arkadaşımız Muhsin Yazıcıoğlu’na konuyu, siyasi partilerin tavrını ve gelecekteki büyük tehlikeyi tecrübelerimizle birleştirerek derinlemesine anlattığımızda şevkle meseleyi sahiplenmiştir:

“Bunu mecliste dile getiririm. Hem de tek tek ve üstüne basa basa! Vatan sevgisi imandandır, bundan daha üstün bir şey yok..! Niçin buralardayız..?! Millet bize bu vazifeyi vermiş, gün bugündür..!” Hakikâten, mecliste gündem dışı bir konuşma yapmış Pandora’nın kutusunu açmış ve gerçekleri dile getirebilmiştir!

Tabii her dönemde olduğu gibi körler sağırlar, dilsiz şeytanlar hiçbir işlem yapmamıştır!

YAZICIOĞLU KOALİSYON DÖNEMLERİNDE 

BİZE AÇIK ÇEK VERMİŞTİR!

“Maranki hocam, ülkemiz için ne gerekirse yaparız..! Hocam sen de gel; istediğin yerde, mevkide ve makamda yer alacaksan artık şu yerini al da, kalan ömrümüzde geleceğimiz olan çocuklarımıza ve ülkemize borcumuzu ödeyelim!” diyen Rahmetli Yazıcıoğlu ruhun şad olsun!

SON KONUŞMAMIZI YAPMIŞIZ!

Kendisini Afyon’a davet ettiğim günün gece yarısı otele geldiğinde nezaketen; “Sabah görüşürüz, geç oldu…” dedi. Sabah kendisini aradığımda; “Hocam helikoptere biniyorum, Maraş’a geçeceğim. Söz veriyorum, en kısa zamanda görüşeceğiz..!” derken sözünü keserek dedim ki; “Son yıllarda ölümlerden döndün. İki araba kazası tesadüf değil! Gel hem sağlığımıza kavuşalım hem de konuşalım..! Tabii ki Allah’ın planında her şey ama bir ders almak lâzım! Gel, o helikoptere binme..!? vs”

Gerekli mercilere de ifademizle bildirdiğimiz, kayıtlarda olup en son konuşan kişi olarak 16 dakika kendisini ikna etmeye çalıştım! Sonuçta, devletin içindeki “bugün de etkileri halen devam eden kirli eller”in, maşaların, menfaat çetelerinin, efendisine kölelerin eliyle şehit edildi!!! Ve bütün bu yapılan haksızlıklar karşısında susanlardan Necip milletimiz hâlâ bu büyük küresel suç çetesi ve Türkiye’deki işbirlikçilerinin ortaya çıkarılmasını beklemektedir..!

ARTIK HAKLI ÇIKMAK İSTEMİYORUZ!

Başkanlık sistemi sonrasında dünya mazlumlarının ve mağdurlarının umudu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her konuşmasında, bu köşedeki pek çok yazımızdan ve medyadaki konuşmalarınızdan, paylaşımlarımızdan.. birkaç paragraf dile getirmesi, 2023 hedeflerine giden Türkiye’mizde umut ışığı olmuştur!

 Zaman sahipsiz değildir!

Başta, ülkenin siyasi ve idari geleceğine de ışık tutan ve asrımızın en büyük ihtiyacı olan iman hakikatlerini ve bu asrın idrakine nakşettiren asrın sahibi, 23 Mart’ta vefatının 62. sene-i devriyesi olan “Bediüzzaman “hazretleri gibi başta ahiretimizi kurtaracak eserler bırakan, yollar gösteren, gerçek âlimler olmak üzere, Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm alperenlere, şehitlerimize rahmet ve âli makam diliyoruz. 

İ’lâ-yı Kelimetullah ve Nizam-ı Âlem yolunda, Hakk’ın hatırını âli tutan, kıyamete kadar devam edecek bu “mukaddes dava kızıl elma!”yı hedefleyen İman hizmeti veren hakiki muttakilere, alperenlere-çelebilere selâm hürmet ve muhabbetle! Vesselam!

NOT: 25 Mart Cuma akit TV’de gece ajansında Yazıcıoğlu, Bediüzzaman, İKT, Rusya Ukrayna.. vs haftanın panoramasını ve perde arkasını sizlerle canlı yayında paylaşacağız.. Dostlarımıza duyuralım!

 WhatsApp İhbar Hattı

530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Muammer Doğan

Sayın hocam Allah size sağlık sıhhat afiyet versin eksik olmayın Allah kaleminize kuvvet versin saygılarımla Ahlat dan bir Alperen

tütüncüişinibilir

din sömürüsü,mucize karışım sömürüsü
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23