“Ya devlet başa; ya kuzgun leşe!!!”

09 Nisan 2019 Salı

Bu köşemdeki 31 Mart seçim Uyarılarımız duyulmadı!

15 yıldır Ak Parti iktidarındaki cumhur ittifakının da desteklediği “Devletin memurların eliyle” Ülke güvenliğine Organizeli ikinci 15 Temmuz Darbesi’nin yapılabileceğini on yazı ile defalarla uyardık!

İktidar partisinin yönetimine, bakanlara, il başkanlarına ve talimatla atanan başkan adaylarına!.. “aman! Emanete sahip çıkın!” dedik ama nâfile...  

Tek başına ordu Recep Tayyip ERDOĞAN!

Muhalefet için diyor ya; “Bunlara üç koyun versen güdemez!”,

Derken parti içi muhalefete de iğneyi kendine batırmadan çuvaldızı başkasına batırma diyenlere ve “Türkiye’nin güvenliğine organizeli 31 Mart darbesi” elbirliğiyle yapılmış oldu!

 15 senedir yazdıklarımın hep çıktığı gibi!

 fakat yine tedbir alınmadı!!!

Baş- Danışmanlar, bilim kurulları, siyaset bilimciler, sosyal bilimciler... vs nerede ve ne yaparlar?!

Patates-soğan mevzuunda canhıraş gece gündüz bir şeyler yapmaya çalışan Bekir Pakdemirli ve gece gündüz yurtiçi ve dışı dışında ticareti artırmak için gayret eden kadın bakanımız Ruhsar Pekcan dışında; başta tarım, gıda, sağlık, güvenlik.. vs Komisyonu diye atanan 5 bilim kurulunun başında prof. kimler var?!

Anlı şanlı başdanışmanlar Üniversiteler, bilim kurulları toplum için ne yapmış?

Proje üretmiş mi? Dikili bir ağaçları var mı?

Katma değerleri, yazdıkları bir eserleri var mı?

Medyumlukla, kitapsızlıkla bu ülkeye bir katma değer katmadan bu ülke idare edilemez!

Artık bu her devrin adamlardan kurtulma zamanıdır! 

100 yıl önce ihanet içinde olan saray görevlilerine 31 Mart muhtırası veren Abdülhamit han, kirli düzenin mesullerine “vatana ihanetten” soruşturma açtırdı!

Yapılacak tek şey var!

Bu partinin yönetiminde çarpma bölmeye bile gerek yok! Toplama çıkarma bilen biri varsa seçimin galibi zaten belli!!! Bütün görevlileri görevden alın! Okuma yazma bilen vatanperver satın alınmayan birini koyun bu iş çözülür zaten!!!

Ülkenin güvenliği, bekası ve saray tehdit altında!!!

Hainler sarayda, evin ve partinin içinde, başkanlıkların içinde, meclis üyelerinde devletin can damarlarında diye onlarca defa yazdım!

Bir şey biliyoruz da yazıyoruz! Göbeğimizi kaşıyarak değil!

Onun için üstüne basa basa ABCDE planları yapın dedik!

15 senedir sesimizi kesenler ve maksatlı  duyurmayanlar için,

Ahmet Celalettin paşa!

Devletin başından talimat bekliyor!

Millet mesajını da verdi:

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe!

Haklının hakkını verin! Haksızların da başını alın.. Diyor!

Sağır sultanlar bile duydu!

Konuşmalarımız engelleniyor!

Sözümüzü duyuramıyoruz

Onlarca program yaptığımız ve reyting rekorları kırdığımız başta TRT olmak üzere pek çok tv kanalına baskı yapılıp, aba altından sopa gösterildi! Programlarımız engellendi!

Onlar da haklı, RTÜK var, ahbap çavuş ilişkileri, reklâm var, para var!..  

Ama bilmiyorlar ki rızkı veren Allah! Ölüm var, ahret var, hesap var, haksızlık karşısında susup şeytanlaşmak var!

Danışmanlara açık ikaz! Devlet Başkanı uyarılsın!

Yeni bir gezi ve arkasından yeni “15 Temmuzlar plânlanıyor!

Seçim sonuçlarındaki şaibeler

İstanbul ve Ankara’da her partinin ilçe başkanlıkları ve büyükşehir başkanlıklarında aldıkları oylar kati olarak belli!

İttifak oyları da belli!

Milletin namusu olan oy’una partiler sahip çıkamazsa bu millet de artık sizlere sahip çıkmayacaktır!

Pek çok ilden başta öğretmen olarak resmi memur kimlikleriyle sandık görevlisi ve oy kullanmak üzere sahte kimliklerle İstanbul, Ankara’ya vs görevlendirilmişler midir!!!

Acilen tesbitleri lazımdır.

Böyle bir şey varsa bu tapunun delinmesi, devletin çivisinin çıkarılması, güvenlik zaafı demektir ve anayasayı ve kanunları ihlaldir! Çözülemezse ve hesabı sorulmazsa;

Bu olay Ak Partiye sandık darbesi olarak tarihe geçer!

İktidar ve muktedir!

15 yıldır iktidar olanlar hâlâ muktedir olamadı!

 %25 fikri gücün devletteki karşılığı %90’ları buluyor!

Bükemediğin eli işte böyle öptürüyorlar adama!

Rakamlar ortada!

Bu işi yapan şeytan aklı başta saray içi, parti genel merkezleri, il başkanlıkları, meclis üyelikleri, sanayici, işadamları ve gönüllü teşekküllerdeki başkan, araştırmacı gruplar ve bilhassa hükümet yanlısı görünen gazeteci, televizyoncu, köşe yazarı, moderatör ve program yapımcılarında ve en önemlisi de diğer illerden taşınan sandık başkanları resmi memurları da arayıp tespit etmek gereklidir!

15 Temmuz öncesinde kime, ne kadar, maddi-manevi destek verdikleri, Abant toplantılarında endam edip kalan ömürlerini kime feda ettiklerini açıklayan bakanlar ve liderler ortada ve âşikârdır!!! Tespitte desteğe hazırız!

Son söz:

Hâlâ bunlarla gidilecek yol, yol değildir ve yoktur!

Cumhur İttifakı ve millet sizden artık yeter diyerek çözüm beklemektedir!

 Cumhur İttifakının lideri, başkomutan ve devlet başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN kararını vermeli artık!

Kangren olmuş organlar bedenimizde de olsa kesilip yok edilmelidir!

Yoksa hastalık tüm vücudu sarıp yok edecektir!!!

İhtilâllerden beter!

Hedeflere cahil dostlarla varılmaz!

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz!!!

Ebu Müslim HORASANİ de aynı şeyi söylemiş:

Bediüzzaman Said Nursi hazretleri de günümüz için konuya neşter vurarak son sözü söylemiş!

 “Düşmanın düşmanı, düşman kaldıkça dosttur. Nasıl ki düşmanın dostu, dost kaldıkça düşmandır.”

Devlet başkanının tabiriyle “Bir şeyin tamamında usulsüzlük varsa” usulü uygulamak lazım! 

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe!!!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Mehmet Necati Özçetin Mehmet Necati Özçetin 1 ay önce
  Devletin içindeki Vatan haini satılmış uşakları ,tesbit edilenleri Selahattin demirtaş gibihemen görevden göz altına alarakMahkeme ile,yargılanıp ağır ceza ile tecziye edilmeli, yani iş işten geçmeden ,suç işlemeden etkisiz hale getirilmelidir,Evet bu haşhaşilerin herbir BİRCANLI BOMBADAN DAHA ÇOK TEHLİKELİDİR.
 • Karamanlı Karamanlı 2 ay önce
  Hoca reise tek başına ordu, diyosun. Ülkenin güvenliği, bekası ve saray tehdit altında!!! Diyosun. Soğan patatesin olmadığından bahsediyon. Şimdi muhalefet üç koyunu güdemiyorda, bu mudur gütmek, ülkeyi güvenlik ve beka problemiyle başbaşa bırakmak, bu mudur ordu. ülkenin geldiği noktayı ne güzel anlatmışsın
 • Sebahattin Sebahattin 2 ay önce
  Ondokuz yıl önce stv izlerken acaba büyük ihanet günü geldiğinde bu samanyolu tv nin spikerleride ihanet edermi acaba diye düşündüm. ben nerden biliyordum okuyarak müslüman basını takıp ederek ve kendi beynimi kullanarak bunu bilmek çok kolaydı. Sayın cumhurbaşkanımız okumayı ya sevmiyor yada burjuva basını takip ediyor
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer2 ay önce
  Ya..devlet..başa..ya..kuzgun..leşe..Sandıklarda..görev..alan..alçaklar..kim..olurlarsa..olsunlar..ibretlik..ceza..verilerek..TEŞHİR..edilmeli..ve..itirafları..KAMUOYUNA..ayan..beyan..açıklanmalıki..Vatandaşta..bu..işin..içyüzünü..görsün..ayrıca..YSK..içinde...bu..işleri..organize..edenlerde..aynı..akibetle..deşifre..edilmeli..SONRA..İSTANBULDA..SEÇİMİN..YENİLENMESİNE..KAMUOYU..DESTEK..VERİR..sELAMLAR.
 • Kazım KaratepeKazım Karatepe2 ay önce
  Çok yerinde tedbirler,tebrikler Maranki hocama.
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 2 ay önce
  HOCAM DOĞRU TESBİTLERİ VAR VE ALLAH RESULÜ ŞÖYLE BUYURUYOR OLANDA BİR HAYIR VARDIR YÖNETİM VE DEVLET TECRÜBESİ İLE REİS VE EKİBİ BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELİR EVEL ALLAHCC İZNİ İLE BUNLAR BİR İHTARDIR İNŞAALLAH BUNU DA ATLATIRIZ ÇOK GÜZEL GÜNLER MÜSLÜMAN TÜRKİYEYİ BEKLİYOR ALLAHCC İZNİ İLE.
 • SerdarSerdar2 ay önce
  AYSALKIM , BUNLAR MUHAKEME YETENEĞİNİ KAYBETMİŞ FANATİZM GÖZLERİNİ KÖR ETMİŞ ALLAH AKILLARINI ALMIŞ BİZ SİZDEN BIKTIK KARDEŞİM ARSIZLIĞIN ALEMİ YOK BIKTIK ANLASANIZA NASIL MUSLUMANSINIZ Kİ VATANDAŞLARINIZ AÇ GENÇLERINIZ İŞSİZ SİZ SARAYLARDA KARNINIZ TOK SIRTINIZ PEK.
 • milletmillet2 ay önce
  AKP niniçindeki korkak itleri Fetö ile kol kola devleti soyan soysuzlar.Cesaretsiz itler Reisini satan şerefsizler Reisimizin arkasında durdunuz.durdunuzama arkasından vurmak için durdunuz. Fetönün gölge adalet bakanı görev başında ve AKP nin içindeki menfaat şebekeleri tarafından korunmaktadır. Nerde bir adaletsizlik ve hukuk katliamı varsa sorumlusu bu it hemde devletin içinde bu ahmakların burnunun dibinde ve kollamasın da. Mesela YSK nın ilçe seçim kurullarından Allah rızası için neden bir kişi dahi fetöden atılmamış .Hemde 15 temmuzdan sonra Uyu Ak parti uyu .Kimi bize şikayet ediyorsun .Bıktık vallahi yap kardeşim yap daha nasıl bir yetki istiyorsun. Marala 15 temmuzdan sonra dokunamadın Bak şimdi nerene kazık çakıyor .Sende şikayet .Bırak şikayeti yap yap bu itleri derdest et
 • Vatansever Vatansever 2 ay önce
  Helal olsun size!
 • CevdettCevdett2 ay önce
  Ah Maranki. Sen resmen Cumhurbaşkanı baş danışmanı olacak adamsın ama seni REİSe bir türlü göstermiyorlar. 
 • a özcana özcan2 ay önce
  komünistsin de zoruna gitti heralde?! sizin gibi göbeğini kaşıyıp bir işe yaramayan dilsiz şeytanlar yüzünden ülke bu hale geldi! Maranki hoca da sizin gibi vatan hainlerinin iftira ve kışkırtmalarıyla yargılandı ama takipsizlikle beraat etti,ŞİMDİ SIRA SİZDE!!!peşinizi bırakmıycaz. her zehrinizde ve şerrinizde ensenizdeyiz. bu vatanı böyle satılık fikirlere yar etmeyiz. milletimiz ve devletimiz var olsun.
 • leventkleventk2 ay önce
  yazdıklarınız doğruda, bakınız iktidarın oy kayıplarının en büyük sebebi, çalışana 17 yıldır verilen , % 3 sadakazammı, hayat pahalılığına çözüm bulunmaması, hiç bir tedbir allmadılar çünkü, ellerin de her türlü imkan varken, 3600 ek göstergedeki ayrımcı adaletsizlik,ıraklı suriyele. afan göçmenlere gösterilen aşırıilgi müsamaha,halkın fikri alınmadah yapılan uygulamalar,gereksiz , aşırı ,sosyal yardımlardır,bunlarda iktidarın% 100 dahli vardır,akıllı olsunlar, merhametli vicdanlı dürüst olsunlar da sonra oylar düşünce ağlamasınlar .
 • 1453 Fatih1453 Fatih2 ay önce
  Sayın hocam sizleri sürekli takip eden bir kardeşinizim kalemine ve bedenine sağlık yazınızda katılamayacağım tekbir kelime yoktur defalarca uyarılar yaptınız siz ve Abdurrahman Dilipak ağabeyimiz şevki yılmaz hocamızancak duyan olmadı bir yazınızda sayın Cumhur başkanımız duy sesimizi sana sesimizi duyuramıyoruz demiştiniz Yazınızda bahsettiğiniz o anlılar şanlılar sayın TayibERDOĞANIN DÖRT BİRYANI KUŞATILMIŞTIR etrafındaki tertemiz olan her işinde Allahın varlığını düşünen bütün kesimler yukardan aşağıya kadar her taraftan diskalife edildiler şucular bucularla teslim alandı ihaleller aşlar işler onlarınkülfette milletin bu böyle asla gimez gitmeyecektir.
 • A ÖzcanA Özcan2 ay önce
  Bu slogan,daha önce Faşistlerin kullandığı bir slogandı.Sayın Maranki bence Ziverbey köşkünü çoktan hak etti !Halkı kışkırtmaktan ,Hükümet te karşı olanları ölümle tehtit etmekten yargılanmalı bence..
 • bekirbekir2 ay önce
  'sion yıldızı' gibi yorumcularla hedefe varılmaz deniyor, çok haklı. halkın feraseti açık. hainlere keskin tedbirler lazım! Allah devlet ve milletimize güç kuvvet versin.
 • OrçunOrçun2 ay önce
  Sn yazar sizinde o kadar kafaya taktığınız yoktur yada bazı böyle konuşanların sonuçta kendi dünyevi işlerine daha çok önem veriliyordur mesala eve gidince Kendi sağlığınıza ilgili daha çok titizlik gösterip sonrada dur be bir vatan millet yazısı bir yazayım hesabı olmuş bu yazı çünküunutulmasın aynı evden her partiye oy çıkıyor
 • AysalkımAysalkım2 ay önce
  Bu darbe patates, soğan darbesidir. İşsizlik, umutsuzluk, çaresizlik darbesidir. İflas etmiş dış politika, tükenmiş eğitim sistemi, çökmüş adalet sistemi darbesidir. Olaya bir de buradan bakarsanız bir çözüm bulunabilir..
 • NumanNuman2 ay önce
  Kemalizm muflis bir projedir bir faydası olmamakla beraber tüketici ve tahammülsüz toplum yapisi üretmekten başka bir işe yaramamistir. 70 sene ne yaptı Kemalizm ülkeye yatırım olarak ?
 • Mustafa Mustafa 2 ay önce
  Allaha ve Rasulune kura'nınemirlerini red eden dil uzatanlardan dürüstlük bekleyen iman etmemiştir
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ2 ay önce
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. KEMALİST TÜRKİYEYLE YENİ BİR UYANIŞ.HALK ARTIK TEK ÇARENİN CHP OLDUGUNU YİNE GÖRDU.AKP YE DERSİNİ VERDİ. ULKENİN 6 BUYUK KENTİNİ CHP YE VERDİ .AKP Bİ AMERİKA PROJESİ BOP PROJESİ OLDUGUNU ANLADI SANIRIM :)))
 • O.uralO.ural2 ay önce
  Aynen katılıyorum içimizde çok hain devşirme var

Günün Özeti