• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Uyarıyoruz! “Ölebilirsiniz..!” Haramlar ve adaletin tecellisi!!?

11 Haziran 2021


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Kainatın sahibi Cenab-ı Allah HİLE, ALDATMA, HIYANET! ile ilgili olarak BAKARA-42

“Hak olanı, Hak olmayanla, Haksızlıklarla, Batıl olanla karıştırmayın, Hak Olanı da, Gizlemeyin” der. 

 • Günahın açık ve kapalı (her türlüsünü) terk edin. (Çünkü) günah kazananlar, işleyip durdukları günahların karşılığında cezalandırılacaklardır. (6/En’âm 120)

Hiçbir delile dayanmadan sırf dillerinizin yalan yere nitelendirmesiyle, “Şu helâldir, şu haramdır” demeyin. Böyle yapmakla Allah adına yalan uydurmuş olursunuz. Allah adına yalan uyduranlar ise asla kurtuluşa eremezler. Nahl-116

Allah’a kul, habibine Ümmet olmaya çalışan hakkın hatırını âli tutup hiçbir hatırın onun üstünde yer almaması gayreti ile 63 küsür yıllık hayatımızı tamamladık çok şükür! İnsanlığa ahiretimizi kurtaracak Allah’ın farz emirlerinden olan “sağlığı korumak”la ilgili 15’e yakın yaklaşık 1 milyon baskılar yapan şifalı kitaplar serimiz yanında 2 milyona yakın çiftçimizin köylümüzün ve işçimizin istihdamıyla Türkiye cumhuriyeti devletinin Sekiz nolu barkotu’yla 1200 en yakın yüksek teknoloji ile üretilmiş inovatif katma değere sahip ürünlerimizi Türkiye’de ürettik!

Türkiye konumu itibarıyla dünyadaki 12.000 küsür endemik bitkinin 9600’üne sahip bir ülke olarak güçlü bir flora, fauna ve habitata sahip olup maalesef günümüze kadar bütün bitkisel besin destek ürünü yağlar ve 

Hammadde tedariki ne yazıktır ki yurtdışından tedarik ettirilmek zorunda bırakılmıştır!!?

Avrupa Birliği’nin başkentinde bulunduğu Belçika ve İsrail gibi ülkeler müstemlekelerinden ürettirdikleri yüksek teknolojili 1 t’dan 1 kg’a indirilmiş ekstrakt-özler dünya pazarına sunarak tekel oluşturmuşlardır!?

2020 yılına kadar tamamen yurtdışından ithal edilen pek çok besin destek ürünlerinin hammaddesini bu ülkede üreterek ilk defa Avrupa’ya ihracat etmenin kısaca bu ülkeye ağaç dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

Türkiye’de bu hamleyi yapan bir kuruluş olarak günümüze kadar yukarda sayılan ürünleri üretmek ve Avrupa’ya ihraç etme noktasında, bu ülkeye ihanet eden bazı odaların ihbarlarıyla bugüne kadar 57 soruşturma açılmış hepsi de takipsizlikle sonuçlanmıştır!!?

Adalet Bakanlığı’na:

Günümüzde uydu kanallarında ve pek çok internet sitelerinde şahsımın pek çok televizyonda bugüne kadar yaptığım 1200’e yakın canlı yayınlardan Almanya’da yaptığım konser, konferanslardan görüntülerim, seslerim, kullanılarak program alıntılar yapılıp el çabukluğu ile montaj yapılarak satışları yapılmaktadır!

Kendi 1.500.000’a yakın internet sanal sayfalarımızda başa tutturup halkımızda paylaştığımız “Pek çok uydu kanalında Mahmut Tuncer Show adı altında ve diğer kanallarda yaptığım sanatçılarla programlar da kullandığım kelimeler alıntı yapılarak yapılan Ürünler tarafıma ve kurumumuza ait değildir sahtedir aldanmayınız.. Vs” beyanımız; bilhassa İstanbul Bakırköy Cumhuriyet Savcılığına 2020 yılındaki suç duyurularımız gereği adı geçen uydudaki televizyon kanallarının yayınının durdurulması, sahtekarlık yapanlar hakkında dava açılması, o organize suç çetesi olarak çalışanlar hakkında Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereği işlem yapılması.. Vs gibi avukatlarımızla yaptığımız suç duyurularımızdan maalesef hiçbir kapatma ve uygulama sonucu alınamamış davalarımız “uydu kanallarında müdahale edemiyoruz” diyerek cevaplanmıştır!!

RTÜK!

Yine Türkiye Radyo Televizyon Üst Kurulu müracaatlarımız sonuçsuz kalmış bugüne kadar hiçbir kapatma ve uyarı yapılmamıştır!

Sağlık Bakanlığı: Konu halk sağlığını tehdit eden bir unsur olduğu için; sağlık bakanlığı ilgili birimlerine de hem savcılığa hem de RTÜK’e hukukçularımız tarafından yazılarda adı geçen televizyon kanalları hakkında dava açılması! “Ölebilirsiniz! hatta kitlesel ölümler olabilir! halk sağlığını tehdit ediyor..!” gibi uyarılarımıza rağmen uydu kanallarındaki bu gibi programların müracaatımız gereği durdurulması için gereğinin yapılması noktasındaki yazılarımıza bugüne kadar cevap verilmemiştir!!

Türkiye’nin başta Sayın Cumhurbaşkanımızın ilgili danışmanlarına, İçişleri ve Adalet Bakanlıklarımıza ve Tabii ki Sağlık Bakanlığımıza ve suçlara karşı müracaat mercii olan Cumhuriyet savcılıklarımıza “adaletin tecellisi! haklıların hakkının verilmesi! haksızlar içinde gereğinin yapılması için! suç duyurusunda bulunuyoruz!!


Teşbihte hata olmaz!

İÜ Hukuk Fakültesi Profesör Doktor Sulhi Dönmezer’den doktora dersinde aldığım hukuk dersinde ilk öğrendiğim “Türkiye bir hukuk devletidir!” inancımı muhafaza ederek adalet haklının hakkı verilerek haksız için de gereğinin yapılması talebimle adaletin en tecellisini istiyorum!!?

Vesselam!

WhatsApp ihbar hattı: 0530200 0096

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ahmet

... Davalarınızdan sonuç alamayışınızın sebebi acaba derdinizi anlatamayışınız olabilir mi?..
 • Yanıtla

Emrk

Doğru söylemektesiniz ancak uygulamalar çok hatalı başta en büyük terör gıda terörüdür Ancak cezalar etkili değil güvenilir markalı ürünlerin adlarını alarak internet ve tv lerde gıda satışı var ne yazıkki halkımızın bir kısmı bilinçli değil alıyorlar geçen gün üsküdar maranki dükkanına uğrayıp 10 pm lik gümüş suyu aldım nedeni size güvenmemdi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23