Ulusal güvenliğe31 Mart darbesi...!

05 Nisan 2019 Cuma

31 Mart seçimlerinde çok uluslu güçlerin desteğiyle ülkemizde 15 Temmuz sonrası yerli işbirlikçilerinin organize ve suç örgütlerinin işbirliğiyle başta iktidar partisi olmak üzere diğer partilerin de içine sızılarak devletin bilgi işlem-yazılım-promised sistemine girilerek ulusal güvenliğimiz tehdit edilmiştir!

Bir aydır köşemde yazdığım yazılarımda sarayın güvensizliğinin ve çalışma ekibinin mutlaka A-B-C-D-E tedbirleri alınmalıdır hatta hatta Abdülhamit benzetmesi yaparak bu yüzyılın en büyük darbe girişimine karşı Ahmet Celalettin paşalarla tedbir alınması katidir, zaruridir, elzemdir diye üstüne basa basa altını çize çize yazdık!

Seçim öncesi 1 aylık süreçte tarafımıza gelen binlerce mesajdaki serzenişlerin ortak noktası, Cumhur İttifakı ve partilerle ilgili, ihlasa ve devlet terbiyesine uymayan ve kangren olmuş “ahbap-çavuş” ilişkileriydi! Bir feveran da FETÖ yapılanmasının hâlâ devletin her hücresindeki tahakkümü!

Başta Karadeniz üssü yapılan ‘Kastamonu’ olmak üzere, vatanperverlerin açık ve yazılı bildirimleri tarafımızca da belgelendirilmiş, belediyelerden meclis üyelerine, vekillerden teknokrat ve bürokratların vatana, millete, devlete, hazineye ihaneti ve usulsüzlükleri ayyuka çıkmıştır!!! Abant toplantılarında endam edenlerin, havuz medyasının değişmeyen moderatör ve yazarçizerlerinin, her devrin kiralıklarının MENDERES ve ÖZAL’ı sırtından vurduğunu defaatle yazılarımızda hatırlattık!

Sağır sultanlar duydu; duyması gerekenler ya duyurmadı ya da duyuramadı veya duymadı?!

Sayın Devlet Başkanım;

Bu son 15 Temmuz’dan sonra yapılan bana göre ikinci 31 Mart darbesi ile ilgili uyararak tam onu kaleme almıştım!

“Tarih tekerrürden ibarettir! Yeter artık tekerrür etmesin!”

“Öz vatanında parya(!) ya da devşirmelere kul olmak!”

“Türk Hakanı Ahmet Celalettin Paşa’lar hazır bekliyor!”

“31 Mart bir milat olsun!”

“31 Mart’a doğru, Kuvayı Milliye hareketi tetikte! Uyarıyor!”

“Eski Türkiye mi!?.. Vaka-i Hayriye 31 Mart mı?”

BU MİLLET HER ŞEYİ GÖRÜYOR 

VE HİSSEDİYOR!

Türkmen beyi BAHÇELİ, devletin bekasını gözeterek milli ve yerli insanları Ak Parti’ye güven noktasına temayül ettirdi. Yeni Akit gazetesi yazarları Abdurrahman DİLİPAK, Ali İhsan KARAHASANOĞLU, Şevki YILMAZ’la birlikte pek çok ciddi uyarılarda bulunmamıza rağmen aksi yönde, infiâl ve şiddet yaratan olaylarla tedbir alınmadığını gördük! Dişlerimizi sıkıp sabrettik de damlayan kanı soranlara “Kızılcık şurubu içtik!..” dedik...

YILLARDIR ‘TAM BAĞIMSIZLIK’ İÇİN 

MÜCADELE ETTİK!

Ülkemizin geleceği ve savunma stratejilerinin temelindeki yazılım, siber ve promisd inovasyonu ve yatırımları diye yüzlerce kez hatırlatmamıza rağmen ülkemiz hâlâ malum güçlerin insafına bırakılmıştır!!!

Irak’ta seçimler ilk defa dijital olarak yapıldı. Türkmenlerin seçimi kazanmasına rağmen oylar sandıktan çıkmadı sayım kararı alındı sandıklar yakıldı!

AYNI YAZILIM BURADA!!!

Tarafımıza gelen bir ihbarda, ülkemizde yazılım sisteminin başına ve ilgili seçim kurullarının kıyısına köşesine FETÖ’cü bir genel müdür ve yetkililer getiriliyor, yazılımda yaptığı değişikliklerle avukatların, mali müşavirlerin tespit edemeyeceği bu durum mahkemeye sunulduğunda, bilirkişilerin bile çözemediğini görüyoruz. Ülkemiz böyle kritik dijital ve sanal yazılım tehditleri altındadır.

Bir ülkenin yazılımı yoksa esirdir! Yazanlar ne diyorsa, kaderi odur!!!

Abdülhamid Han son döneminde en yakınlarına evlatlarına, damatlarına, kardeşlerine, hanımlarına bile dahi, Ahmet Celaleddin Paşa’nın kontrolünde tedbir aldı, aynı tedbirler alınmalı diye son 3 yazımızda uyardık!

“Bakanlar, belediye başkanları, il başkanları, teşkilât başkanlarına böyle celâlli tedbirler uygulayalım sayın başkanım!” diye bir kere bile söylenseydi, güven telkin edilmiş millet de “Bekamız için, bu başkanlara inanmasa da şart olsun yani yemin olsun o ama son defa da olsa oyumuz ERDOĞAN’a!..” diyecekti!..

Her dönemdeki tedbirsizlik nüksetti. Ak Parti’nin lâmbası ve ışığı milleti aydınlatsa da içerdeki her devrin adamı karanlık ruhluları aydınlatamadı!

Bunlar, liyakâtsizlik ve ehliyetsizliklerinin yanında, liderlerine sahte sadakatleriyle kendilerini kurtarıp; seçilmiş iradeyi ve milleti uçuruma götürmeye her zamanki yerli işbirlikçilerinin emrinde ve kucağında aslında şer davalarına sadece kendilerine hizmet etmektedir!

Şaibeli olan büyükşehirlerde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere çözüm yeniden seçimdedir!

O zaman gerçekler de ortaya çıkacaktır!

İŞİ EHLİNE VERİNİZ!

 “İçimizdeki ahmakların yaptıkları yüzünden bizi de helâk etme ya Rabbi!..”

 Cumhur ittifakının ilk uygulayıcısı Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyoruz!

Türk İslam Birliği’nin temellerini 1944’te atan başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i, iç ve dış hainler eliyle öldürülüşünün 22. yılında rahmetle anarken, milletin talebi merhumun çizdiği yolun bugünkü Cumhur İttifâkıyla yaşatılmasıdır.

80 ihtilâli sonrasında Yakacık’ta teşrik-i mesaide bulunduğumuz ve “9 ışık”ı günümüzün ihtiyaçlarına göre revize edilmesi noktasında yaptığımız çalışmalar ve son yıllarında yapılan ittifak gereği ruhu şad olsun!

Son 50 yılda milletimiz üzerine oynanan oyunlarla ilgili kendisiyle yaptığımız konuşmaları, şahitleri ile ve belgeleriyle ortaya koymanın yeni nesil ve ülkücü hareket açısından vaktinin geldiğini düşünüyoruz!

Türk İslam birliği-Cumhur İttifakı fikri ve partisi bundan sonra insanlığın ve yeniden diriliş hareketinin adı ve kurtuluş reçetesidir!

Vaktini ve zamanını beklemektedir!

Rahmetli Özal’ın, Türkeş’in başaramadığını başaracak vazifeyi üstlenecek liderini beklemektedir!

Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • FEYYAZFEYYAZ2 ay önce
  Süper bir yazı olmuş. Sabada yakışmış.
 • AliAli2 ay önce
  Hırsız CHP, oylar çalınmasın diye nöbet tutan yine CHP, bu ne yaman çelişki sayın hocam
 • İman esaslarına nazire yapanlarİman esaslarına nazire yapanlar2 ay önce
  İmanın 6 şartına karşı chp' nin 6 oku; Türkeş' in 9 oku! Allah her ikisinin de şerlerinden muhafaza eylesin ümmeti!
 • bozkurtbozkurt2 ay önce
  hocam bu fetö için bitkisel bi tarif var mı acaba. ya da seçimde hileyi ortaya çıkaracak. sözün özü sen git bitkilerle uğraş hocam siyaset sana büyük gelir. çok hazımsızlık yapıyorsa melisanın sakinleştirici etkisi var bildiğim kadarıyla. bi bardak çayını iç hiç bu işlere girme.
 • KemalKemal2 ay önce
  Yıllar sonra aynı FETÖ'ye söylendiği gibi onun yancısı parti AKP'ye de ben hiç oy atmadım diyeceksiniz. Neyseki her şey internette arşiv olarak tutuluyor. O zaman yargı sizinde sizin orduyu mahveden eski dostunuzun da defterini dürecek!
 • Vatandaş AdemVatandaş Adem2 ay önce
  Sayın yazar 31 Mart sandık darbesidir.Bu darbeyi milletimiz sandık için sıraya girerek,kimlik belgesi ile seçim öncesi uygulamaları ile hükümeti uyarmak için oyu ile yapmıştır.Sonuclari seçim sandıkları ıslak imzalı tutanaklardir.Lutfen ülkeyi daha fazla germeyin.
 • Gurbet Gurbet 2 ay önce
  Hocam çok güzel yazıyorsunuz. Eyvallah.Ama acaba bunları sayın Cumhurbaşkanı okuyabiliyor mu acaba? Bir gün, siz,dilipak hoca ve şevki hoca toplanın gidin cumhurbaşkanının yanına derdinizi anlatın. Adamı allah rızası için uyarın.Dedikleriniz sonuna kadar doğru. Şu anda ak parti belediyeleri maalesef berbat durumda. Nekadar yiyici,sömürücü tayfa varsa oralarda kol geziyor. Bu durum milleti çok rahatsız ediyor. Samsun ili 19 Mayıs ilçesi belediye başkanı Osman Topaloğlu seçimi kazandığı ilk günü, çok oy verene çok hizmet oy vermeyene hizmet yok dedi. Bu adam ak partili. Ama partiye en çok da bu ve bunun gibiler zarar veriyor. Sayın Cumhurbaşkanı bunun gibi adamları budamalıdır. Gözünün yaşına bakmamalıdır. Ozaman herşey düzelecek Allahın izniyle.
 • selimselim2 ay önce
  üç cümle okuyup ta aleme racon kesmekte, herkesi ipe götürmekte üstümüze yok! eşkıyamış, bu yol yol değilmiş... bir de vatan millet sevdalısı; üstelik memlekete ağaç dikip onlarca alanda çığır açmış bir gönül, ilim ve fen ehline serkeşçe sataşanları en hafif itibatla kınıyoruz!coşmayıp tozutmadan, makul fikredelim. eksik gördüklerinizi "hüsnü niyetle" tamamlayın; kibir rahatlamasından öte gitmez yoksa!..
 • ademadem2 ay önce
  Bir ülke düşünün ki, vatandaşları, bir terör örgütüne karşı haklarını savunurken bile "devlet tarafından yanlış anlaşılmak" korkusu yaşasın; devleti temsil eden kişi ve kurumların "terör örgütünün algı operasyonu"ndan etkilenip, kendilerine sahip çıkmayacağı paniğine kapılsın, bu korkuyla hakkını yüksek sesle savunamaz hale gelsin, sesini kıssın, hem kimse duymuyor diye yakınıp hem çığlıklarını içine atsın, dışarıya sızınca eli ayağına dolansın…Bir yanda devletin varlığına kast edenler bir yanda vatansever, milliyetperverler var Iğdır'da… Ve bu vatanseverler, bu milliyetperverler, "devlet" tarafından yalnız bırakılmamak için ekstra bir gayret, ekstra bir sadakat gösterisi, ekstra bir güven telkininde bulunmak zorunda hissediyorlar kendilerini;Çok acıklı değil mi?İnsan öz yurdunda daha nasıl garip, daha nasıl parya olur ki!
 • hüseyinhüseyin2 ay önce
  15 Temmuz'dan bu yana attıkları her adımda, yayınladıkları her KHK'da, yaptıkları her operasyonda, başlattıkları her yargılamada hatta 15 Temmuz'dan önce de aynı şekilde; muhalefet iktidarı "bu iş böyle olmaz" diye uyarmıyor mu?"FETÖ'yle mücadeleyi cadı avına çevirip, FETÖ'yle elele kolkola gezenlere dokunmamanın bedelini de siz ödersiniz" demiyor mu?"Siyasi ayağını da temizleyin" çağrısı yapmıyor mu?Binlerce masum insanı "FETÖ"yle ilişkilendirip ekmeğinden edip, suçlu olduğuna dair bir tek delil bulunmayan insanlar hakkında ağır cezalara hükmederken tescilli FETÖ'cülerin firarını seyredip…Fethullah Gülen, beraat etsin diye üstünü başını parçalamış adamı yüksek yargının başına getirip…15 Temmuz'un "darbe imamı(!)"nın tez jürisindeki adamı Diyanet'in başına getirip…15 Temmuz'la ilgili olarak kurulan araştırma komisyonunun başına, FETÖ kumpaslarının azılı avukatını getirip…Pensilvanya turlarıyla meşhur isimleri Türkiye'nin en büyük şehirlerinde bir kere daha aday gösterip…Gülenperest nice siyasiye yeni ve yüksek payeler verip…Seçimin hemen arifesinde son mesajlarınızı Pensilvanya müdavimi kadın gazeteci aracılığıyla verip…Sahiden de "metastaz" yapmayacağını mı bekliyordunuz bu musibetin?
 • Yunus 16 Yunus 16 2 ay önce
  TESCİLLİ HIRSIZ FETÖ, CHDPK İLE BİRLİKTE 31 Mart 2019 da ANKARA VE İSTANBUL DA SANDIK DARBESİ YAPMIŞTIR.
 • AlperAlper2 ay önce
  31 mart gecesinden beri yandaş medya ekranlarda ve köşe yazılarıyla milleti galeyana getirecek işler yapıyor. Ama provakatörü alçak hain biz oluyoruz. Bu siyasal islamcılardan korkulur yeminle. Kene gibisiniz yapıştınız mı gitmiyorsunuz. Maşallah bu seçimde her ahlaksızlığı yaptınız.
 • Mustafa Mustafa 2 ay önce
  63. Üzerlerine (azap) söz(ü) hak olanlar (şeytanlar, kötü ve fesatçı kimseler, küfre, şirke ve tâğûta çağıranlar; o gün insan ve cin şeytanları): “Ey Rabbimiz! İşte bunlar (kendilerine hoş gelen bir bahane ile) bizim azdırdığımız kimselerdir. Kendimiz azdığımız gibi, onları da azdırdık. Artık (onlardan) uzaklaştığımızı sana arz ederiz. Zaten onlar, bize tapmıyorlar (aslında kendi arzu ve heveslerine tapıyorlar)dı.” derler.Kasas Sûresi / 63.Ayet
 • "Cumhur ittifakının ilk uygulayıcısı Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyoruz!"? "Cumhur ittifakının ilk uygulayıcısı Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyoruz!"?2 ay önce
  Türkiye' in ilk darbesine katılmış olan baş aktör bir eşkiyadır. Müslümanların iradesi olan merhum Menderes' in katledicilerindendir. Sonradan birbirlerine girip Hindistan' a şutlanmıştır o ayrı tabii.

Günün Özeti