• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Üçüncü Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve korunma yolları-6

22 Ocak 2021


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Üçüncü Dünya Savaşı... diye başladığımız yazı serimizin altıncısı!

Takipçilerimizde çok merak uyandırdı! Facebook Twitter ve Instagram sayfalarımızda yüzlerce yorum yanında gruplardan da çok beğeni aldık ve yazıların devamı noktasındaki talepler yanında bilhassa sesli makalemizi yayınladığımız YouTube’da bir hafta içinde 300.000’leri bulan bir takipçi sayısına eriştik! Özelden de çok suallerle karşılaştık!

Hocam “Eskiden savaşlar topla tüfekle yapılırdı şimdi dediğiniz gibi siber çağda radyo dalgalarıyla pek çok şeyin yapılabildiğini sizlerden öğrendik..” diyen onlarca mail alıp WhatsApp ihbar hattımızda suallerle karşılaştık!!?

İkinci hayret verici durumu ise “Hocam Türkiye’deki hiçbir ulusal basında bu yazdıklarınızla ilgili bir yazı ile karşılaşmadık, ancak televizyonlarda birkaç kişiden duyduk..” diyerek sebebini soranların sayısı da çoktu!!?

Yine üçüncü olarak en çok sorulan “Hocam hakikaten bunlar doğru mu? Doğruysa niye bu kadar bilim adamı, üniversiteler, köşe yazarları ve en önemlisi de devlet bir açıklama yapıp tedbir almıyor..?”

Değerli takipçilerim hakikaten bu konuları yazmak için bilmek lazım belki sebebi budur diyelim!!?

İnsan beyinleri şeytan aklının kara propagandası gereği medyanın tesiri altında algı operasyonları ile tamamen beyin kontrolündedir!

Şeytan, topluma ve insanlara bunu yaparken genelde sağdan yanaşmaktadırlar!

Bazen bizlere bilim adamı görünümünde prof., doktor unvanlı, bazen de din adamı kisvesi altında olabileceği gibi günümüzün tutan değerleri milliyetçi, mukaddesatçı, demokrat.. Vs. gibi kavramlara sığınarak hedeflerine ulaşmak için her yolu mübah saymaktadırlar!!

Bu operasyonu yapanlar aldıkları emir ve eğitim gereği genelde sekülerist bilime inanan, yani kanıta dayalı gözle görülmeyen hiçbir şeye inanmayan!!? Allahsız-kitapsız-inançsız şeytan ehlinin emrindeki kölelerdir!!!

Bunlara Allah’tan, peygamberden, siyer-İslam tarihinden ve hukukundan verdiğiniz örnekler hiç tesir etmez!

Cumhuriyet kanunlarına sığınarak sizin önünüzü keser! Şikâyet eder! Ceza aldırmaya çalışır...!

Kısacası sizi yok etmek için bütün kurdukları düzenin mekanizmalarını kullanır!

En önemlisi de bütün bu işleri yaparken içimizde kendini Allah’a, Sünnetullaha ve Kur’an’a ve İslam’a hizmet ettiğini sanan doktorlar, hemşireler, ekonomistler, gazeteciler, bilim adamları, hakimler savcılar, milletvekilleri, bakanlar, başbakanları farkettirmeden kullanarak yapar!?!

Türkiye’nin ve Türk tarihinin antropolojik! Sosyolojik! Psikolojik yani sosyal psikolojik yapısı incelendiğinde tarih boyunca bunun böyle olduğu gerçektir!!?

Türkiye insanının ve yöneticilerimizin ve başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, içimize sızan hainleri görüp, onların bizi bugünkü duruma getirdiği gerçeğiyle yüzleşme ve bunlardan kurtulmasının zamanı da gelmiş ve geçmektedir!!?

Türk milleti, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yıllardır bu necip milletin torunlarının mecbur edilip “öğretilmiş çaresizlikten” kurtararak “fermanımdır..!” diyerek yeni kadrolar ve yeni teknolojilerle harekete geçmesini beklemektedir!

ABD seçimleri sonrası acilen yeni tedbirler almak zorundayız!

Bugün cumhuriyetimizi tehdit eden bütün sebepler devletin özel birimlerinde gerçek Vatan! Millet! Bayrak! Devlet! Mukaddesat sevdalısı uzmanların kontrolünde think thank-düşünce kulüplerinde tartışılıp milletimizin tekrar cihan hakimiyetine siber teknolojik boyutta geçebilmesi için neler yapılabildiğinin elifbası yazılmalıdır!

Acilen hayata geçirilmenin yolları planlanmalıdır!

Ehil kadrolarla geleceğe hazırlanılmalıdır!!?

Dünyada siber teknoloji diye makineleşmenin sonunda enerjiye bağımlılığın bir gün sonu olmasıyla mesela enerji kaynağı “elektriğin kesilmesi” ile sonumuzu getirmeye çalışacaklardır!!?

İkinci büyük tehditle tamamen “gıdaya hakim olarak insanları kontrol edip” bozuk, enerjisi düşük gıdalarla insanlarımızın da enerjisini yok ederek bizi köle bir tüketim toplum yapmaya çalışanların beyin kontrolünden milletimizi kurtarıp adaletli bir dünyanın ve yeniden dirilişin önünü açmalıdır!!!

Şeytan aklının salgın senaryosu!

Corona denemeleriyle herkesi eve kapatabilir! HES ile gıda ihtiyacını karşılayan üretimin engellenmesi! İnsanların algı operasyonlarıyla suni olarak hastalandırılıp moral bozukluğu, stres, kaygı ve endişe ile hastalıkları tetikleyip hastanelere düşürerek ikinci üçüncü dördüncü ...vuruşlarını yaparak insanın felaketini hazırlayanlara karşı acilen B’den Z’ye planlarımız olmalıdır!!!

ABD’yi karıştırıp üçüncü dünya savaşını da tetikleyen ulusalcı Trump tarafından gönderilen bir mektuptaki mesaj ve “Hakkınızdaki gerçekleri biliyorlar...!” Tehdidi bütün küreselcilere, onun emrindekilere ve bütün dünya liderlerine bir uyarı olmalıdır!

Dünyayı karanlığa boğan küresel sermayenin yeni başkanı Biden’in “karanlık kış” tehditleri !!!

İçimizdeki güç sahibi “sapı bizden baltalar”la TÜRKİEMİZİ büyük bir tehdit altında tuttuğunun bir kere daha altını çizerek uyarıyorum!! Vesselam...

WhatsApp ihbar hattı: 0 53020000 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AydınGenç

Inshaallah rabbim izin vermeyecek ! uyananların sayısının artması ve bir olma dusuncesinin insanlarda zuhur etmesi dilegi ile. Allah yardımcınız olsun saygılar...
 • Yanıtla

geçmiş zaman olurki

çok güzel yazı ortalığı kırıp dökmeden modern tıp ile hesaplaşabileceğimizi gösteren ufuk açıcı bir duruş hocanın önceki birkaç yazısıda öyleydi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23