• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Türk’ün aklı, şeytan aklını yok edecek!!!

27 Kasım 2020


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Yıllardır, tek bir noktaya dikkat çektik ama şer maksatlıların, şeytanın-tek gözün kölelerinin fitnesiyle modern dünyaya ve gelişime karşı gibi gösterilmeye çalışıldık!

Henüz 50 yıldır tekâmül eden modern bilimin engin tecrübelerini, teknik bilgi ve becerilerini tasdik ve tebrik ediyoruz. 50 yılda yaşanan ilerlemeleri kendimize rehber edinirken; 1500 yıllık İslâm ve 5000 yıllık kadîm Türk tıbbını mesnetsiz reddeden seküler-aklı gözüne inmiş bilim gurebasını, noksanlıklarıyla insanlığı daha da zarar verdirmeden gerçek bilime dönülmelidir!

Mayası Allah, Peygamber, kitap, kıble, bayrak olmayanlarla bu toplumun ne işi olsun?! Resulullah as, “Yemek öncesi ve sonrası tuz ye, Ya Ali!” derdi, dediğimizde ceza yazanlara bu toplumun cevabı baskılar Ve duyarsızlık sebebiyle soramasa da; Allah bunların hesabını hem bu dünyada hem ahrette soracaktır ve sorsun diyoruz!

“Kur’an’da adı anılan zencefil, öksürüğe iyi gelir, yeşil çay faydalıdır” dediğimiz için bize ceza yazan eski Türkiye’nin bakanları, yöneticileri ve bilim kurulları, tarihin karanlığında zalimlikleri ile anılacak ve tarihin karanlığında çöp olacaklardır!!! 

Haksızlık karşısında makamlarını mevkilerini kaybetmemek adına susanlara, Allah adalet edecek “corona meleği” gibi vazifelilerinince bütün gücüyle adaletini uygulayacaktır!

MİLLET, DOĞU-BATI, HAK-BATIL CENDERESİNDE BIRAKILMAKTADIR!

Geçenlerde, milletin vergileriyle yayın yapan TRT Haber kanalında Sayın Cumhurbaşkanımızın başdanışmanı; “Corona’da destek olarak şu bitkinin çayını için, sağlığınıza faydalıdır en azından…” gibi sözler etti. Aynı kanalda 20 dakika sonra ana haberde “Çin’in dünyaya 120 milyar $ bitki sattığı, dünyanın ‘tamamlayıcı’ tıbba geçip istifade ettiği…” söylendi.

Aynı devlet kanalında haber spikerine karşı kurgulanmış bir mizansen “Ot çöple, 200 yıl önceki metotlarla salgına önlem almak gericiliktir!” diyen bilim adamı ve onu konuşturan televizyona, “tamamlayıcı tıp yasası”nı çıkaran devletin sağlık bakanlığına ve bilim kurulu üyelerine de soruşturma açılmalıdır!? 

Türkiye’nin bilirkişileri ve bilim adamları eliyle yapılan bütün işler sorgulamaya açılmalıdır!

EVDE KALMA; ÜRET, YÜKSEL VE DAHA MÜREFFEH YAŞA!!!

Sayın Cumhurbaşkanımızın ferasetle; “Ben aşı vurunmuyorum!” diyerek bir günde bitirdiği eski salgınları gayet net hatırlıyoruz! Bugün de aynı tantanalarda Sayın Cumhurbaşkanımız suskunluğunu devam ettirmesinde, bütün ülkelerde tek şubesi varken; biz de Antep, Ankara ve İstanbul olmak üzere üç şubesi açılan DSÖ’nün ve sair tetikçilerin tahakkümü olduğunu düşünenlerdenim.

Trump’ın bile DSÖ’yü ülkesinden kovup aşı çalışmalarını durdurduğu ve 5G’yi yasakladığı bir dönemde, bütçemizden milyon dolarlar ödenerek bir örgüte yol açılması, şeytan aklının dünya kontrolünde Türkiye’yi merkez aldığını gösteriyor!!!

AMAÇ KONTROLLÜ KAOS!

Üretim! Üretim! Üretim!

Düşman ararsak bunu engelleyenler olduğunu düşünelim artık!!

Sırtını devlete dayayan akademisyen, devlet memuru vs tuzu kuru olanların beyanlarını titizlikle incelemeliyiz!!?

Bu minvâlde Yeni Akit’teki 26 köşe yazımızla, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve İçişleri bakanımızın da müdahalesi geldi ve çiftçi, köylü, işçi Mart-Nisan-Mayıs aylarında üretmeye devam edebildi! Kısmen geç kalındı ve ceremesini bugün tedarik zincirindeki eksikliklerle yaşıyoruz. Bu ara hizmet sektörü de kesinlikle engellenmemelidir! 

Dolaylı olarak denetimli hayatın tabii ki maddi manevi mikroplardan korunmak için maske, mesafe, temizliğin devam ettirilmesi yanında bağışıklık sisteminin güçlü tutulması! Bağışıklığımızı bozan gıdaların engellenmesi zorunludur, kat’idir, elzemdir!

ÜRETİM VE TEDARİK ZİNCİRİ AKSATILMAMALIDIR!

İthâle mecbur kalmadan üretebilmeliyiz! Ama bu Allah’ın haram kıldığı, çalışmayı engelleyen, gayreti azaltan, eşitsizlik oluşturan faiz girdileri ve kredilerle olmamalıdır! Evdeki kadına gence, çocuğa, damada, anneye, çiftçiye, köylüye verilen krediler yanlıştır!! Bunlar, üreticinin, ürettiğinin para etmesi için harcanmalıdır! İthalat kademeli olarak azaltılmalı ve uzun vadede sıfırlanmalıdır! Türkiye’deki üretim teşvik edilmelidir! Üretilen malın ihraç edilme teşviki %100’lere kadar çıkarılmalıdır! Teşvik, üreticiye ve ihracatçıya verilmelidir!

DEVLET BİR KOLUYLA, DİĞER KOLUNU DÖVMEKTEDİR!!?

Dün eski Türkiye’de oynanan bu oyunlara bugün Başkanlık sistemli Türkiye’de bir son verilmelidir!

Türkiye’nin ve dünyanın bu zor şartlarında, bazı olumsuzlukları az hasarla atlatmanın yollarının arandığını biliyoruz. 

Köylü, çiftçi ve işçinin çalışması için azami şartların zorlanıp küresel sermayenin oyununa gelmeyeceğimize inancımız da tamdır! 2021’deki susuzluk ve kıtlığın etkisiyle tedarik zincirinde bu yılki oyunlar tekrarlanabilecektir!

Sayın Cumhurbaşkanımızın ise buna müsaade etmeyeceğini; eski Türkiye’de olduğu gibi çalışmayanların değil;

üreten ve ihracat yapanların destekleneceğine inanıyoruz! Vesselâm!

WhatsApp İhbar Hattı

530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osman buyrucu

Sayın hocam hak yolunda mücadele edenlerden allah razı olsun allah size güç kuvvet versin inşallah
 • Yanıtla

İZMİRLİ

Üstad,uyarıcı bir makale..Hakikatleri yazmağa devam..selamlar,sevgiler
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23