• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Türkiye’deki “düşman frekans”ları tespit ve tedbir!

22 Şubat 2022
A


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Kâinatta her şey bir enerji-frekanstır!

40 yıllık bürokratik-teknokratik hayatımda devlet adına “kozmik merkezler” başta olmak üzere yaptığım görevlerde edindiğim bilgi ve tecrübeler ışığında bugüne kadar kitaplarımda yazdım ve makalelerimde uyardığım her konunun bu ülkede hayata geçirilmesi tecrübesiyle bir kere daha Türkiye’yi yönetenlere kritik bir uyarı daha yapıyorum! 

Dünyayı yöneten küresel şeytan organizasyonu, ilhamını-bilim ve teknolojisini, bu “kozmik merkezler”den alır ve uluslararası istihbarat örgütleri başta olmak üzere ilgili NGO-STK’lar üzerinden tüm dünyayı “modifiye” eder! Modifiye-dönüşümün ilk basamağı, mevcut sistemin içine atılan truva atlarıdır. Türk toplumu, tarihten gelen birlik şuuruyla âleni düşman ve hedefi, inanç-kültür ve medeniyetinden koruyarak her zaman bertaraf etmiştir. Ne acı ki, yıkılmaları hep içerden olmuştur! 

İşte tarihi iyi okuyan şeytan entelejansı, hep içerden hamlelerle içimizde tespit ettikleri devşirilmeyen dönmelerle; her devrin adamları -bir türlü adam olamayanlarla- bu ülkede yüzyıllardır medeniyet tahribatı yapmıştır.

HEDEFLERİ, BAYRAĞI ‘DÜŞEN YERİ’NDEN 

KALDIRACAK “YENİ NESİL” DİR!

İstihbarat örgütlerinin “sınırsız ağ”ı, gelecek neslimizi yani geleceğimizi esir almış durumdadır! Konuşurken, yazarken, yerken içerken, yatarken, hatta nefes alışlarınızdaki ritim ve dalga boyunu “izlemekte”dirler! 

Beyin kontrolü her sahada!

İstihbarat, zihinlerdeki ilk intibahı olarak “zarar verici casusluk” değildir. Zira bir toplumu yeniden dizayn etmek uzun bir süreçtir ve istihbaratın da ana görevi, süreçlerden azami düzeyde veri toplayıp tasnifleyerek en yıkıcı savaş stratejilerini geliştirmektir. Savaşın aslı “teknoloji-elektronik” sahasında cereyan etmektedir. Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin “olmayan-oluşturulmuş ihtiyaçları”nı “güden” paylaşımlarla, 7’den 70’e bütün topluma “sahte hedef”ler konulmaktadır.

Bilgisayar oyunlarında çocuklara, dizilerde ve reklâmlarda çocuklara ve yetişkinlere “dayatılan ucube tüketim maddeleri” ve “garip gureba fikir ve sözler”le zihinler tam mânâsıyla tarumar edilmiş durumdadır! Dijital oyunlarda Türkler ve Müslümanlar katil, hain, sahtekâr, zayıf, beceriksiz, biçimsiz, gösterişsiz, teçhizat-donanım yönüyle de en düşük seviyede gösterilirken; gayri Türk ve gayri Müslümanlar en gösterişli şekildedir! 

Şeytani frekanslar ayrıntıda gizli!

Bu oyunları-sahte eğlence araçlarını kimler üretiyor diye baktığınızdaysa, birinin adı “Lilith” çıkmaktadır. Yani haşa, Adem’in Şeytan’la kaçan ilk karısı dedikleri Lilith..!!! Küçücük kızlara, elbiselerini soyup özenti kıyafetler giydirdikleri oyunlar bugün, oğlanların cinsel uzuvlarının kesilip cinsiyet değiştirdikleri iğrençliğe çıkarılmıştır!

ÇOCUKLARINIZI KİMLERE 

EMANET EDİYORSUNUZ?!

Modern kölelik metodlarıyla yüz milyonlarca çocuğun ve gencin bilinçaltına zehirli kodlama yapılmaktadır! Maalesef ki bunun acı örnekleri, Avustralya Camii katliamı gibi “zihin kontrol kobayı” teröristlerle pek çok noktada yaşatılmıştır. Çok uzağa gitmeye de gerek yok, televizyonu açıp bakınca; konuşanlar, bir iş yapanlar, sosyal iletişim veya çatışma hâlinde olanların “normal olmadığı”nı gâyet âleni şekilde görüyoruz. Tabii, bunun bir adım ötesinde; bu “zihin tecavüzüne maruz kalan”ların sokakta, kamu, özel veya sosyal herhangi mecradaki “anomali-anormallik”lerine ibretle şahit oluyoruz..!

BEYİN KONTROLÜNÜN ANA AKIMI, 

6. KOL FAALİYETİ “MEDYA”DIR!

Küresel hipnozun kuklası medyanın ana amacı, “cani”ve “mankurt” yetiştirmektir! Caniler “yıkım” yaparken, mankurtlar da “yılgın”lıklarıyla kendilerini kurtaramayacakalrdır. Milet ve devletine de zerre fayda veremeyip, ülkelerinin yerinde saymalarına neden olacaklardır! Küresel şeytan organizasyonunun artık sıcak savaşa değil; medya silâhıyla toplumları kendi içinden yıkacak cani ve mankurt nesle ve aracılara ihtiyacı vardır. Zira medyanın gerçekten “haber-eğitim” gibi amaçları olsaydı trafik kazasındaki iki ölü-yaralıya, döviz kurlarına, topa-popa değil de; her gün kalp damardan kaybettiğimiz 1000 kişinin derdine düşerdi! Devletin her noktasına sızmış bir türlü bu “devşirilemeyen”ler gibi, Fulbright ve türevli seküler-ezberci düzenin eğitim kurumlarında maalesef “bir türlü eğitilemeyen” neslimizi gündem yapardı!!??

Maddi fakirlik ilahi bir korunma oluşturuyor!

Burada, ilâhi lütuf gibi görülebilecek, trajikomik bir durum da var! Allah, insanları modernizmin araçlarından, fakirlikle koruyor..?! 20.000 liraya oyun bilgisayarı alamayan, bir oyuna da 1.000 lira veremeyenler, kontrolün bir kısmından korunuyor..?

SÖZÜN ÖZÜ! 

Her sahada insani ve ahlaki eğitim öğretim!

Söz ile değil yaşayarak tebliğ!

Geçtiğimiz haftalarda televizyonda “cebren ve hile ile”! şeytan propagandası yapılınca, hemen makalelerimizle kamuoyunu uyardık. “Satanizm’in Büyüleriyle Savaş” başlıklı dört yazımıza, ülkemizdeki en stratejik mevzularda yanımızda olduğu görmekten büyük şevk duyduğumuz, kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan ses ve belirgin bir hamle geldi! Çıkardığı genelgeyle, başta televizyon programları olmak üzere medyadaki “satılık-bozguncu” yapımlara radikal tedbirler alınacağının müjdesini verdi!

Biz de her zamanki mutedil tavrımızla, devlet aklının basiretle uygulayacağı tedbir ve gözlemlerin inkıtaya-sekteye uğratılmaması temennimizi yineliyoruz. Rabbim, başımızdakilere millet ve devlet için en ferasetli kararları alacak, dirayetle uygulayabilecek ehil ve lâyık kadrolar ve yol arkadaşları nasip etsin, âmin.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AKINCI 1453

Yav birak bu ince isleri,sen belgrad ormanlarinda yere gömülü silahlari cikaracanmi onu söyle.hani bir zamanlar akpyi yedirmeyiz gerekirse Belgrad ormanlarinda gömülü silahlari cikarir savunuruz diyordun.akpnin bu milleti harama tesfik ettigi melunluklari chp yapsaydi hop oturur hop kalkardiniz,ama dogru ya reisin bir bildigi vardir caniiiim !

Mehmet

Devlet aklı mi kaldı.Zina serbest ahlaksız diziler serbest iletişim başkalarının elinde.Bizimkiler toplumu bozmak ve gençliği yok etmek için elinden geleni yapiyor
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23