Türk Hakanı Ahmet Celalettin Paşa’lar hazır bekliyor!

26 Şubat 2019 Salı

Âli devletimiz Orta Asya’da Oğuz boylarından, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Fergana Vadisi’nden at üstünde binbir eza ve cefa ile bereketli Anadolu topraklarına gelmiş, Alparslan’la yurt tutmuş, Süleyman Şah ve torunlarının bâkiyesiyle aziz milletimizi Türkiye Cumhuriyeti’ne kadar ulaştırmıştır. Ahmetler, Mehmetler, Ayşeler, Fatmaların eliyle ilim, bilim, fikir ve zikir harmanıyla yoğrula yoğrula köklü bir medeniyet kurmuş fakat dünyaya da lütfedip nizam getirdiğimiz bu medeniyetin temsilcileri maalesef gelinen noktada bugün kirli ve şaibeli kişi, kurum ve oluşumların eliyle özünden-aslından koparılmış; en ufak acı da duymayan sarhoş ve virane bir hâle getirilmiş durumda!!!..

YERLİ VE MİLLİ İNSANLAR-SAHASININ LİDERLERİ NEREDE?

Tarihimiz boyunca vatan, millet, bayrak, devlet ve halkı için mücadele verenler, milli ve yerli insanlar, bilgi ve belge sahipleri dünyalarını değişse de, 1500 yıldır İslâm’la, 12000 yıldır Türklükle müşerref olduğumuzun bilinciyle yaşıyoruz.

İslam’ın öncü mücahitleri olmuşuz.

Kur’an’da ve sünnette övülen 300 milyon neferiz!

Dilimiz, dinimiz, kıblemiz, yaratıcımız, peygamberimiz, bayraklarımız, kültürümüz, tarihimiz, dertlerimiz, ideallerimiz bir!!!

Fakat birlik varken dirlik yok!?..

Merhum ÖZAL bunu görüp, Türk-İslâm meczi noktasında bugünkü ülkünün temelini atmıştı.

“CUMHUR İTTİFAKI PARTİSİ”

Cumhura, uzun boylu hedefler koyabilecek, her sahada rüştünü ispat etmiş milli ve yerli katma değer üreten kitapsız olmayan yüksek ferasetli liderlere her zamankinden fazla ihtiyaç var.

Cennetmekân Abdulhamid Han’ı dikkatle izliyoruz, değil mi? Yüzlerce desise ve cendereden nasıl da kurtarıyor halkını ve devletini?!.. Birebir aynı oyunların oynandığı günümüzde de bu basiret ve feraseti ehemmiyetle irdelemek gerekiyor. Hani, siyasetin kiralık isimleri sırtını bir yerlere dayıyordu; çöktü!!!..

Peki, 33 yıl Devlet-i Âli’yi dirayetle idare eden Abdulhamid Han kimlerin gayretiyle cesaretleniyordu? Bugüne ışık tutsun diye vurguluyoruz:

“Biz, ışığımızı Metehan’la yakanız, Alparslan’la, Selahaddin Eyyubî’yle yakanız, Osman Bey’le yakanız; ta ki çağ açarken elindeki meşalede biz vardık!”

Tabii, Hakk yolundakilerin destekçisi çok.

Sarayın içinde ve etrafında vazifelilerde, bakanlarda, başkanlarda hile, arsızlık, arsızlık, aymazlık vs. artınca, belâ kabilinden bir Ahmet Celâlettin Paşa çıkıp gelir de tozunu dumana katar!!! Ahmetler , Mehmetler yüzyıllarca büyük hizmet etmişse de son yüzyılın Ahmetlerinde türlü sıkıntılar var!? Başbakan Ahmetlerden, medya patronu, sunucu Ahmetlere kadar neler gördü bu toplum…

İsim kaderdir; ismiyle müsemma yaşamayanın ahiri kederdir!!!

Gerçek Ahmetlerin celâli 31 Mart’tan sonra zuhredecek!

“Şüphesiz ki, bir kavim kendi durumunu değiştirmedikçe Allah onların durumunu değiştirmez. Allah, bir kavme kötülük diledi mi, artık o geri çevrilemez. Onlar için Allah’tan başka hiçbir yardımcı da yoktur.»

Ayetin devamındaki vaadedilmiş kötü günlere gelmezden evvel «tedbirle belâların ötelenebilmesi müjdesi”ni görelim. Yani bir milletin dirilebilmesi için, hakkaniyetli liderler çıkarıp müreffeh bir geleceğe ulaşabilmesi için “önce kendini düzeltmesi” gerekmektedir! RT Hanları, Abdülhamidleri, Fatihleri, Mustafa Kemalleri doğuracak anneler yetiştirmelidir!!!

Nasıl ki bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu zafere götürüyorsa, muzaffer ordu da müreffeh toplumun teminatıysa yarınlarımızın teminatını da toplumun ufkunu açıp liderlik edebilecek evlatlar için Bîdar Sultanlar, Hürrem Sultanlar, Hafsa Analar, Hüma Hatunlar yetiştirilmelidir! Cumhurun başının asıl gayesi bu olmalıdır!

ANADOLU RUHU

Dünyadaki sosyoekonomik değişimleri “taraf seçmek” olarak görmek gerekiyor. Saflar belirginleşiyor artık. 200 yıldır yüzünü moderniteden ayıramayan “batı sevicileri”ne set çekip; devletin asıl sahibi ve maalesef iktidara hiç getirilmemiş Oğuz Boylarının necip torunlarının yolu açılmalıdır! 2. fetret, gürbüz çocuğa gebe olan cumhuriyetin yeniden dirilişine vesiledir.

“Ümitvâr olunuz, istikbâl inkilâbâtı içinde en gür ve gerçek sedâ, hak yolundakilerin, taklîdi îmandan tahkîkiye geçen îman sahiplerinin olacaktır! Ahir zamanda ‘bir’lerin içinde yer alın, sözüm 40’ların sözüdür!..”

Başta sayın cumhurun başkanının fermanıyla; kanaat önderlerinin, her kesimden bütün STK’ların acilen elini taşın altına koymaları, milli ve yerli adımlarla bu ülke için mücadele etmiş, kitaplı, eser veren katma değer üreten bilim adamlarının, hakkıyla ticaret yapan işadamlarının ve haksızlık karşısında susmayan medyanın kalemşörlerinin titreyip yeniden Anadolu ruhunu dimdik ayakta tutmak için yapılacak harici ve dahili bedbahtların içimizdeki yerleşik düzenin de tetikçileri ve siyasi partiler içindeki kripto paralel yapılar eliyle yapmak istedikleri

“Son karşı hamleye” karşı dimdik durmalarının sağlanması zaruridir, katidir, elzemdir!

Yoksa ne duracak zemin, ne de beden üstünde baş kalacaktır. Sayın Devlet Bahçeli’nin 31 Mart sonrası “1 Nisanda meydana çıkmak isteyenler varsa bilsinler ki hapishaneleri bile göremezler..!” uyarısının bir kere daha altını çizip başta cumhurun başı Türk Hakan’ın bu olaylara tarihte “Ahmet Celalettin Paşalara ihtiyaç kalmadan” bu işi çözmesi ve dikkate almak lazım gelir diye düşünüyorum!

Türk İslam Birliği’nin düşmanlarına karşı göreve her daim hazır olduğumuzu hatırlatırken, durmak yok yola devam!” diyoruz.

Vesselâm.

WhatsApp ihbar hattı: 0530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Adil NuşirevanAdil Nuşirevan2 ay önce
  Sayın Maranki,yazınız bize moral verdi.Teşekkürler.
 • FerhatFerhat2 ay önce
  Hocam siz iyi niyetli bir yazi yazmissiniz, szira siz birlikten güc dogar demek istiyorsunuz. Fakat Abdulmecid han dan itibaren günümüze kadar olan gidishat malesf hic hayirli degil. Lütfen mukayese yaparken Abdulmecidhan dan sonragelen bütün bati hayrani ve küresel güclerin misyonerlerini Sultan Alparslan ve Fatih Sultan Mohammed han ile mukayese etmeseniz, zira Sultan Alparslan ve Fatih sultan Mohammed han bu topraklari tevhid nizami ile yöneti. O vakitler bizimde onurumuz ve izzetimiz var idi. Sonradan gelen sömürge cocuklari bu vatani liberalizm odakli masonik yasalar ve nizam ile yönettiler malesef. Lütfen bu gercekleri gözden kacirmaylim. Saygilarimla hocam.
 • Bükücü Bükücü 2 ay önce
  Analar yeni Kamallar doğursun diyorsun zaten 100 senedir devletin başına o kamalın yüzünden hiç belalar eksik olmadı o analar öyle kamallar doğuracagına çocuksuz kalsın daha iyi olur
 • ak ca - pak caak ca - pak ca2 ay önce
  AK PARTİYE KÜSKÜN veKIRGIN SEÇMEN KİTLESİVARSA EĞER Kİ VAR... ONLARI DIŞLAMAK YERİNE KAZANMAKDAHA KAZANÇLIOLACAKTİR Cenab-ı Hak Âl-i İmran Suresi 159. ayetinde şöyle buyurmaktadır: “ O vakit Allah’tan bir rahmet ile onlara yumuşak davrandın. Şayet sen kaba, katı yürekli olsaydın, hiç şüphesiz, etrafından dağılıp giderlerdi. Şu halde onları affet; bağışlanmaları için dua edip; umuma ait işlerde onlara danış. Artık kararını verdiğin zaman da Allah’a tevekkül et. Çünkü Allah tevekkül edenleri sever,AKCenab-ı Hak Âl-i İmran Suresi 159. ayetinde şöyle buyurmaktadır: “ O vakit Allah’tan bir rahmet ile onlara yumuşak davrandın. Şayet sen kaba, katı yürekli olsaydın, hiç şüphesiz, etrafından dağılıp giderlerdi. Şu halde onları affet; bağışlanmaları için dua edip; umuma ait işlerde onlara danış. Artık kararını verdiğin zaman da Allah’a tevekkül et. Çünkü Allah tevekkül edenleri sever,
 • bedribedri2 ay önce
  “Son karşı hamleye” karşı dimdik durmalarının sağlanması zaruridir, katidir, elzemdir!.."diyorsunuz.yani bundan sonra asla karşı hamle olmayacak,öylemi.prof.u böyleyse halk ne yapsın.
 • CevdettCevdett2 ay önce
  12000 YILLIK TÜRK TARİHİNİ NEREDEN ÇIKARDIN?METEHAN'LA BAŞLASA 2200 YIL EDER. BİRAZ TARİHE BAK.
 • serverserver2 ay önce
  kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda ! varolun sayın hocam, milletin duygularına tercümansınız.

Günün Özeti