• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
18 Eylül 2020

Tarihe ve ‘algı’ salgını koronaya kayıt düşüyorum!

Şeytan aklı’nın DÜNYA’yı Kıyamete zorladığı;

KORKU İMPARATORLUĞU’NUN YAZILI SENARYOSUNU dünyamızda ve özellikle ülkemizde adım adım uygulayanlar, körükleyenler, köpürtenler ve Yaşatanlar da bu işin takipçileri mi diye soruyorum içimden..!? Yurtiçi ve dışından ihbar hattıma gelen onlarca video ve yazıda, insanların serzenişi var: “Maranki hocam, sen de mi çekiniyorsun yazmaya..?! Ölüm, hesap ve ahiret var diyordun, niçin yazmıyorsun..?!” Uluslararası beş video ve on makaleden derlenmiş ve ulusal medyada da yer bulan YAZIMIN ÖZETİNİ bir daha tarihe kayıt düşsün diye son kez sizinle paylaşarak mesuliyetimi icra ediyorum.

TEMİZLİK İMANIN YARISIDIR!

Evet, tabii ki yoğun toplumsal alanlarda kendimizi bulaşıcı mikroplardan koruyacak ‘maskeLeme - fiziki mesafe ve temizlik’in, dün olduğu gibi bugün de yarın da arkasındayız. 

Ama bunu Corona-Covid 19 var diye söylemiyorum. Zaten insani, kaide ve kurallara uygun hayat böyle olmalı! Buna uymadık ki bugünleri yaşıyoruz! 

COVID-19 ve salgınlar!

İlahi ikaz ve perde arkası!

Planlı, laboratuvar ürünü, küresel çetenin tahakkümü olan bu salgın sistemi, en üst perdeden “ilâhi takdir” neticesi, bir karış havada olan aklımızın yerine gelmesi içindir!!! 

Gaflette kalıp, bedenen ve ruhen arınmaya temizliğe geçemezsek, Allah cc adalet eder!!?

Kalan sınırlı sayıda köleleri de “aşılı-çipli-kontrollü” hâle getirebilirler! diye 20 sene önce Kozmik bilim ve bilinçle yaşam enerjisi kitabında tam 226 sayfa bugüne kadar yaşananları yazdım, tarihten ibret alınsaydı bugün bunlar yaşanmayacaktı!!?

Tek ve kesin çözüm yolu!!? milletimizin bağışıklık sistemini düşüren gıdaların yeniden gözden geçirilip yasaklanması ve bağışıklığı güçlendirecek metotlarını hayata geçirilmesidir!!?

 Bundan başka da hiçbir şık! şekil ve şart çözüm olmayacaktır?!

GÂVUR SÖYLEYİNCE DİNLEYENLER’E İTHAFEN!!?

 Bir Alman profesör oksijen ölçümü yapıyor. Normal ortamda %20-21’de olan oranın, maskeyle 16’ya düştüğünü belgeliyor! Oksijensiz ortamda, beyin başta olmak üzere bütün bedende hücre ölümleri başlar. Alzheimer, Parkinson, demans, nekroz, apne gibi beden bir nevi ‘down sendromu’ yaşar! Hücreler bloke olur. Çalışamayan solunum, dolaşım, boşaltım ve endokrin sistemi bütün döngüyü ve işleyişi bozabilir!!!

Cep telefonlarındaki dört dakikalık konuşma beyni bir derece ısıtıp, hücre ölümleri yaptığını 20 yıl evvel belgeledik! Bugün 5G’yle bu elektro manyetik terörün zirve yapmasıyla, hücrelerdeki oksijeni emen, azaltan radyo dalgalarına maruz kalan gelecek neslimizi düşünün! Her biri Einstein olacak diye ellerine tutuşturulan tabletlerle radyasyonlarının katlandığını, özellikle üreme bölgesinde büyük tahribat yapıp, geleceklerini karartacağını Termal kameralarla aklı gözüne inen Sekülerist sözde bilim adamlarına bile ispat ettik!!!

Şeytan aklı sanal internet evde kal eğitimi ile ilk-orta-lise ve üniversite geleceğimiz umutlarımız olan çocuklarımıza da son darbe radyasyon vererek yıkmaktadır!!

“NİYE HASTALANIYORUZ? NEDEN BAĞIŞIKLIĞIMIZ DÜŞTÜ?”

Bütün hastalıklardan ve corona’ya esas çözüm, bağışıklığı düşüren sebepleri ortadan kaldırmaktır! 

Havayı suyu toprağı bozan insektisit böcek öldürücüleri, sentetik gübre ve kimyasalları, temizlemeyen ve doğayı kirleten deterjanları, chemtrail spreylemeleri, mısır şurubunu, çin tuzunu, hormonlu tavukları, ebter-dölsüz tohumlardan ürünleri, florürlü macunları defalarla yazdık! Hâlâ bu ülkede rafine tuz yeniyor!! Hâlâ kabuğu kepeği ruşeymi alınmış belirsiz haram ve şüpheli 17 Emülgatör katkı maddeli ekmek yeniyor! 

Milletimiz Bilim Kurulları, profesör ve yetkililerden aşı çalışmaları yanında Hastalığı oluşturan sebeplerin ortadan kaldırılmasına yönelik alınacak kararları acilen beklemektedir!!? 

“Cahil(!) halkın ferasetine güveniyorum”

Başlıklı yazımdan büyük tebrik dönüşleri aldım. Hayret etmedim değil!!?

Halkın feraseti hakikaten çok geniş! Bütün yaşatılanların, zararlı ürünleri getirenlerin ve sistemin devamını sağlayanların dün yapılan bütün bu haksızlıklar karşısında konuşması gerektiği halde susan dilsiz şeytanların suyun başını tutmuş olan diplomalı sözde bilim adamı okumuşlar olduğunu biliyor!!?

Allah muhafaza, bir halk ihtilâli olsa, biz ve böyle haksızlık karşısında susan başta yöneticiler ve diplomalı okumuşların!!?

 vay hâline..! diyen milletin taleplerine cevap verme zamanıdır!!?

 Vazifesini son yıllarda hakkıyla eda eden gerçek bilim adamları ve yöneticilerimizi alkışlarken; halktan kopuk gerçeklerden uzak elinde A4 kağıdı diploması olan hayatta hiçbir olumlu şeye katkı yapmamış! Ülkede bir tane dikili ağacı ürettiği bir ürünü kelin başına merhem bir ağrı kesicisi dünyaya örnek bir mamulü olmayan sadece efendilerine kölelik ve sadakatle hizmet eden doktor prof.. vs diplomalı okumuşlarla!!? Yönetici ve idarecilerle  gelinen nokta bugün yaşananlardır..! diyen halkımızın uyarılarını dikkate almak lazım!!?

Bizden yazıp tebliği etmek! bildirmek!

Her ne kadar unvan kullanmasak da biz de şahsen MİLLETİMİZDEN dersimizi alıyoruz!!?

Bu ülkede hakikâten halkın talepleri doğrultusunda olağanüstü değişikliklere ihtiyaç var! 

Yoksa değişiklik yapacak fırsat bile kalmayabilir!!?

Kalın kalabilirseniz sağlıcakla!!?

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer

Yüzde yüz katılıyorum hocam yazınıza. Gıda atlanmayacak terör kadar önemli husus . Pazardan aldığımız ne meyvede ne sebzede bir tat var . Yazın bile sera ürünü var . Karpuz mesela hiç lezzet yok sanki boyalı su yiyoruz. Ekmek mesela katkı maddeleri mahvediyor . Geçenlerde birisi anlatıyor birkaç aylığına köye gittim orda ne tansiyonum kaldı ne de şeker doktor bile şaştı . Hasta olmadan hastalığı önlemek hem kolay hem de az masraflı. Sağlığa korkunç para gidiyor yazık değil mi .
 • Yanıtla

Hamidiye

Hocam ... Bu şekilde maalesef pek bir şey anlaşılmıyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23